Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Ak buš imao dulje problema s nesanicom javi se na PM... ja sam 2god imao nesanicu.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Kako si je riješio Alpha, ako nije tajna?

I ja sam imao istih problema još duže od 2god i onda našao neki sleep hypnosis od Eliot Roe-a i već dobrih pola godine zaspem nakon 5min što legnem u krevet i spavam kao beba big_smile (da napomenem da sam to slušao kojih tjedan dana, nakon toga mi više nije bilo potrebno). Moja preporuka svima koji imaju problema sa nesanicom wink

00

328

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

joker_smile napisao:

Kako si je riješio Alpha, ako nije tajna?

I ja sam imao istih problema još duže od 2god i onda našao neki sleep hypnosis od Eliot Roe-a i već dobrih pola godine zaspem nakon 5min što legnem u krevet i spavam kao beba big_smile (da napomenem da sam to slušao kojih tjedan dana, nakon toga mi više nije bilo potrebno). Moja preporuka svima koji imaju problema sa nesanicom wink

Pomagaj, vec godinama mi treba ponekad i po dva sata da zaspem.

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

pepy pošalji mi svoj mail na pm  pa ču  ti se javiti mailom pošto ne mogu slati pm...

00

330

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Zapalite jointeka sat vrem prije spavanja i da vidim ko nece moc spavat smile

60

331

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

momci motiku u ruke pa ćete zaspat instant

When you got nothing, you got nothing to lose
10

332

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

kiklop napisao:

momci motiku u ruke pa ćete zaspat instant

haha
il nekim sportom bavit il otić doktoru/ici al uglavnom samo pilule pripišu
vidim nisam jedini koji je imal problema s insomniom
da nebude samo OT, svaka čast Hans zbilja mozes biti uzor mnogim pokerašima

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

bajko napisao:

Zapalite jointeka sat vrem prije spavanja i da vidim ko nece moc spavat smile

@joker_smile: evo ovako kako je bajko napisao... slučajno sam skužio da me pljuga baš fino opusti i da nakon ~45min mi se počne spavat smile. Znao sam uzet i sanval kad je bila "kriza", al ne volim tablete pa sam izbjegavao...

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

OK ljudi,

Znači evo da update-am. Imam čast prijaviti najveći gubitak u projektu.  Mislim nakon dugo vremena u kojem samo printao novce, vrijeme je da se stvari malo i okrenu. 2,5BI na NL1k i jedno 10BI na NL400 izgubljenih na stolovima doveli su mjesec u -7k$. Jednostavno prolazim kroz ono fazu koja nam je svima poznata. Što god da igram uvijek je sve nekako crveno. Čak sam zbog stop losa odlučio i spustiti na NL50 kako bih nešto i rake-a, ali sam i tamo u roku od 1k ruku izgubio 10BI. Jednostavno kad ne ide onda ne ide bez obzira na stakes-e. Mislim da budem iskren u cijeloj priči ima i određeni % missplaye-va i sl.

Ali s druge strane, trebao to nekako i realno sagledati. U zadnja 3 mjeseca sam zaradio 60k$ i još mi frend govori kako nisam imao downer značajnijeg tamo da je moralo kad tada doći. Jednostavno run je bio bolestan i kad tada je morao doći kraju. Ali po prirodi u svemu lošem pokušam pronaći nešto pozitvno tako da me sad motivira vratiti mjesec u pozitvno jer i mala zelena cifra je bolja od crvene koliko god možda ''mala'' razlika bila makar ja bio naviknut na peteroznamenkaste zelene brojeve.

Ovo potonje mislim da je bio razlog moje nesanice jer u neku ruku imati samo negativne dana nije mi bilo navici, pa mogli bi reći i šok. Kao što svi znamo na dobre stvari se lako prilagoditi/prihvatiti, ali kad postaje teško onda pada malo veći šok. Na dobrog starog topa sam i zaboravio, iako mi je uvijek pomagao kad bi runnao loše jer je ne bi stalno razmišljao o pokeru.

Imam nekoliko zanimljivih ideja, ali o tome u sljedećem update-u. Do tada moram popraviti rezultate:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20205-206/Session_zps19613e47.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20205-206/Graph_zpseb179ce7.png

TOTAL CHALLENGE: 118 819.61$(POSLJEDNJI UPDATE) - 7 629.30$(WINNINGS 2DANA) = 111 190.31$ / 250 000$

Evo i najveći minus je uknjižen, a sad AJMOOOOOO Hans ovo preokrenuti! big_smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (08-09-2014 21:42:11)

90

335

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Jedini lijek za downswing je volume, a ti to imaš, tak da nema straha.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozz ljudi!

Zadnja 3 dana su prošla uredu sa lijepim upswingom na kraju. Ipak su samo 3 jer je ponedjeljak bio rezerviran za finale i jedan više opušteniji polu radni dan. U zadnje vrijeme su NL1k rezultati mi konstatno jeli dobar profit sa manjih limita, ali ovaj put moram biti zahvalan jer se upswing desio baš na NL1k. Mislim našao sam ja i dobru akciju, ali jednostavno puno toga spada i indicira na dobar run. Kako god da bilo uspio sam za sada smanjiti minus za ovaj mjesec.

Osim toga htio bih najaviti da ću održati webinar uskoro. Mislim u zadnje vrijem sam dobio dosta pitanje što preko PM, što preko Mail-a pa da na neki nači kombiniran sve the odgovore na jednom mjestu + odgovorim na bilo kakva pitanja koje vas zanima odlučio sam se na ovaj format. Detalje ću još objaviti, ali ono što moram napomenuti jest da će biti na engleskom. Nekako mi se učinilo da bi također trebao napraviti nešto s obziorm da sam završio 100k$ projekt, a odgovorati na pitanja čitatelja i razgovarati o nekim temama, činilo se kao dobar izbor/poklon. 


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20207-208-209/Session_zps8f425276.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20207-208-209/Graph_zps7ad71ebc.png

TOTAL CHALLENGE: 111 190.31$(POSLJEDNJI UPDATE) + 5 307.40$(WINNINGS 3 DANA) = 116 497.71$ / 250 000$

Evo to bi bilo to za danas. Javim se uskoro. GL!

Zadnji popravljao HansTheGreat (12-09-2014 00:14:21)

130

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Javljam se da vam ispričam i podijelim svoje dojmove za ova 4 grind dana. I bilo je bome zanimljivo tako da imam dobre vijesti. Dobio sam ''slatke'' batine(čitaj ownage) na NL1k stolovima. Pa dobro većina bi se pitala zašto  i otkako je biti ownan nešto pozitivno?
Hmm...istina u globalu i nije, ali ovaj put je vjerojatno naslađe izgubljeni 500-600EUR ikada(moglo i više da AI nisu ošli na moju stranu).

Imao sam coaching sa Gordonom i ja vidjeo nekog tipa na NL1k na 3 stola kojeg nikad prije nisam vidio. Gledam oko njega 2 rega, ali di  su ostali(to se uvijek pitam ako sumnjam na ribu, a nema ljudi)? Sjeli mi i odigrali par ruku, ali nije tip riba nego vjerjatno neki slabiji reg. Međutim nije on poanta. Poanta jest ovaj jedan drugi reg kojeg inače nisam ni zamjetio kad bi igrali za drugim stolovima. Tip me u toj 4 handed igri tako uništio da je to bila lagana lekcija pokera. Mislim protiv njega nisam ni runnao jako dobro, ali svejedno ja nisam imao odgovor na njegovu igru. Jednostavno nisam imao nekakva rješenja sa njegovim čudnim linijama i sizingom. Onako osjećao sam se izgubljeno.

A šta tu Hans, ima uopće lijepog da je to vrijedno spomena? Tip mi je otvorio oči. Više sam svjestan što su  mi prednosti i kako sam stigao do ove love, koji su  mi konkretno leakovi/mane i ono vrlo važno, trener mi je dao masu uputa kako napredovati sa krajnjem ciljem beat-anja tih igrača. Jednostavno puno motivacije se ulilo u mene. Iako neki ljudi ne vjeruju u motivaciju već u disciplinu, ja mislim da je to generalno kombinacija objeg. Jedno bez drugo ne ide za dugoročnu sreću u pokeru, a ovo prvo uvijek iznova nadodavati  nikad ne škodi. Za neke stvari uočiti/naučiti najprije treba izgubiti nešto. Zato i jesu ''slatke'' batine.

Drugo, što se tiče webinar trenutačno je u izradi. S tehničkom stranom se malo natežem, ali rješiti ću ja to nekako, ali zapravo najveća briga mi je datum. Sljedeći tjedna idem na putovanje, pa moram provjeriti kakav će biti internet na lokaciji di se budem nalazio. Čim budem znao to objaviti ću datum i vrijeme održavanja webinar-a.

Još kratko, uspio sam se izvuči iz 10k$ rupe i dogurati mjesec u mali plus. Generalno se nadam da ovih zadnjih nekoliko grinding dana se stvari neće tako strašno preokrenuti i da neću opet u neki veliki minus, pa i mjesec možda mogao nakon RB biti sasvim solidan. Osim toga malo su mi se neke stvari promjenile u igre tijekom downswing-a, pa moram skužiti koliko dobar/loš utjecaj su ostavile na moje rezultate. Tako da ima još posla za mene.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20210-211-212-213/Session_zps99319694.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20210-211-212-213/Graph_zpsd790df0e.png

TOTAL CHALLENGE: 116 497.71$(POSLJEDNJI UPDATE) + 3 318.14$(WINNINGS 4 DANA) = 119 815.85$ / 250 000$

90

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozz ljudi,

evo prije neko što odem na dvotjedno putovanje da update-am. Više manje sam gotov sa mjesecom možda odigram koji HU match ili neki MTT, ali u globalu to je to. E sada radujem se što na tom putovanju će se posvetiti puno više off table igri. TO DO lista mi je ogromna, iako bi to treba biti semi odmor, lol. Ali jedva čeka da počnem.

Webinar je skoro gotov i sljedećih nekoliko dana objavit ću detalje jer moram dogovoriti datum, auz to priložiti ću i izvješće za rujan.

Evo to je to za sada. Ostavljam vas s ove 2 slike pa se javim za koji dan. GL!

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20214-215/Session_zpsb66eca7c.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20214-215/Graph_zpsb3d131ff.png

TOTAL CHALLENGE: 119 815.85$(POSLJEDNJI UPDATE) + 1841.03$(WINNINGS 2 DANA) + 7 089.28$(RakeBack) = 128 746$ / 250 000$

90

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav svima,

Evo ja malo kuliram zadnjih nekoliko dana, ali s obziorm da je kraj mjeseca mislim da bi bilo lijepo napisati nešto o njemu.
Generalno vrlo zanimljiv mjesec s obzirom da sam u jednom trenutku bio u minusu nešto preko 10k$.Stvarno sam sretan i ponosan da sam to uspio prevladati pogotovo zahvaljući AI na NL1k i NL600 koji su išli na moju stranu(EV razlika). Cijeli downer je također malo ''teži'' bio jer nisam ni igrao jako dobro, ali sada kakda gledam sve skupa i vidim iz čega sam se izvukao zadovoljan sam s 2k profita. Tako da nakon RB sam imao jedan malo preko 9K$ mjesec što je solidno.

Što se tiče same igre radio sam na svojim CB frekvencama i jasnijem definiranjem u kojem spektrumu mi se nalazi ruka i naravno opcije playeva u koje su mi onda dostupne. To se može jednostavno vidjeti i iz grafa koji nema više onu famoznu crvenu liniju. S obzirom da želim konstatno napredovati moram otkriti postoji li bolja rješenja od onih trenutačnih.

Evo i LINK  za moj nadolazeći webinar.

Rujan
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20214-215/SeptemberGraph_zps2efc2aba.png

1 Million Handova u Projektu big_smile
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20214-215/1MillionHands_zps136079dc.png

To je to od mene. Vraćam se stolovima krajem idućeg tjedna. Do onda ljudi GL! smile

80

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Već neko vrijeme nisam ništa napisao, pa bilo je vrijeme da se više javim. Ukratko, bio je relativno lijep odmor, ali sa mnogo razmišljanja. Napravio sam dio off table kojeg sam se i nadao, ali nije to bilo glavna tema, već da li bi(h) se trebao(li) preseliti u Italiju.

Ja i djevojka već neko vrijeme živo skupa,a sada je dobila jako dobru ponudu da ode raditi u Italiju. Kao što sam već pisao mislim otići putovati, ali pitanje je bilo da li baš u Italiju kao prvu destinaciju? S obzirom da imam prijatelje i dobar dio rodbine tamo + pričam jezik od malena + ima skijališta big_smile  + volim njihovu gastronomiju nekako mi se čini kao sasvim dobar izbor. Ali rekao sam ja svojoj da ne budem bio cijelo vrijeme kod nje već budem malo razgledavao Italiju. big_smile

U međuvremenu ostavljam vam replay webinara i novu Youtube Seriju:

Webinar:

Novi Video:

Pozz!!!!

70

341

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bas sam sa Andre787 pricao neki dan da bi se mozda bilo dobro preselit u Italiju grindat big_smile u koji grad bi se preselio?

Necu komentirat webinar jer ga nisam jos pogledao ali hocu sto prije  smile

when you feel like quitting think about why you started..
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo da se javim, puno toga generalno je trenutačno u toku, iako zapravo nisam odigrao niti jednu ozbiljnu ruku ovaj mjesec(tu i tamo kao fish preko moba). Fokusiram se na to da napravim i završim svoji tečaj s obzirom da sam se sa Gordon okladio da onaj od nas dvoje koji ne uspije napraviti tečaj ovom drugom duguje 3kEUR. S obzirom da mi je ta činjenica mrska, a vrijeme malo kratko, a moja želja za pokerom velika, odlučio sam ne igrati dok ne završim. Jer da sad krenem igrati........hmmm........ne znam da li bi ga napravio s obzirom koliko želje imam za grindom, swingowima, a pogotovo off table workom.

Tako da onu malu potrebnu dozu pokera dobijem sa sweatovima s dobrim frendovima. Jedan od njih je i snimio video, pa koga zanima može pogledati:

Osim toga snimit ću drugi dio svoje Youtube serije u Petak 20:00 pa tko želi na video neka malo promatra Hive Network NL5 stolove. Do tada sretno na stolovima i čujemo se. Pozz!!

@Tonci
Hmm...ovisi na koji limitima. Koliko sam se informirao rake i RB je podosta veći odnosno manjii u odnosu na com stranice tako da me baš zanima relativni WR(efektivni WR + rake) pa da usporedim sa com. To mislim primarno na micro limite. Ali generalno se ne zamaram di igram s obzir da samo razmišljam kako napredovati. Što se tiče grada dok se službeno još ne prijavim neću ga odati, ali ostajem na sjeveru više manje.

Zadnji popravljao HansTheGreat (23-10-2014 06:33:26)

50

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Sad sam konačno uspio pogledati cijeli webinar, Hans hvala ti na velikom trudu i opsežnom uvidu u cijeli projekt kao i na Gordonu u tom webinaru, stvarno čovjeka izmotivira više nego išta kad to pogleda. Pljunuti u šake i raditi, nikakva kemijanja, to je sva filozofija. Puno sreće za stolovima, a ostalima i sebi mogu samo poželiti više rada, igre i učenja:)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Evo mene ljudi,

kao padabronac zadnji updatejtam za prošli mjesec. Stoga, ajmo odmah na bit. U Listopadu sam zaradio..............0$ lol
Mislim osim pokojeg tu i tamo igranja microsa kao fish preko mobitela, da zadovoljim svoje potrebe za pokerom, i nemam niti jedan session za prijaviti.

Što se tiče životne strane fenomenalan mjesec. Malo đirivao po Europi, fino jeo ,pio i sve drugo što spada u hedonizam wink  big_smile , kvalitetno vrijeme provedeno sa curom, Rijeka slavila u EL, nekoliko noći gledao šou s balkona  između Armade i Feyenoordovih navijača i na kraju još i rođendan. Onako baš sve kako treba samo da nisam bio bolestan pri kraju, ali dobro ne može baš sve biti onako idilično.

S poker strane bilo je onako mješano i neobično. Definitvno je čudno biti u poker industriji, ali ne igrati. Mislim mjesec sam proveo većim radeći na tečaju, malo coach/sweat-ao i malo razmišljao o svojoj poker budućnosti. Oklada protiv Gordon je završila kao ne riješeno s obzirom da smo oboje uspijeli završiti prije 1. Studenog.  Iako bilo je to jebeno blizu da izgubim, ali na žalost mog trenera, slučajno je napravio ono što najbolje zna(po mom mišljenju), a to je ono što je MasaKrist rekao, MOTIVIRATI. Radovao se on što završio, pa poslao mail da mogu samo izjednačiti i da ne mogu više pobjediti. U trenutku kad sam primio bio sam prikovan za krevet temperaturom, ali kad sam to vidio......hehehehe, rekao bi čovjek da si bolestan samo ako si ti to zabriješ u glavi jer sam napucao 20h session samo da stignem na vrijeme.  I na kraju sam stigao 2h prije deadline-a. Kako li sam bio sretan. cool

Druga stvarno što me okupirala potaknuta dodatno i nedavni pokerstarsovim promjena jest tema kojom si i dalje razbijam glavu, a to je gdje, kako i šta točno želim dalje, ako ništa više bar za 2015. Pogotovo, ovaj novi Pokerstarsov pravac kojim ide potaknulo me na razmišljanje lova(više love sada, ali ne treba jer treba od manje toga odustati) ili ljubav prema igri(manje love u početku vjerojatno, možda dugoročno bude bilo više)  da budu u prvom planu.  Svaka od tih dviju opcija slijedi drugčiji put i na neki način određuje moji pristup prema ovoj igri/poslu. Motivacija,odlučnost, vjera i sve ostalo za ići gore i odraditi rad potreban jest tu, ali ono što je pitanje jest poker ekonomije i gdje se okreću i u koji smjer idu igre i poker sobe. U neku ruku mislim da će profesionalno sagledati situaciju i odlučiti.

Što se tiče studenog nemam nekih osobitih planova. Nakon ovako duže pauze početi ću opet nod NL100 i igrati barem jedno 10k ruku tamo da vidim da li sve štima i ukoliko ne, da otkrijem odmah na najmanjih limitima gdje je zahrđalo. Tako da ovaj mjesec kvaliteta>kvantitete. Sa satima ću isto postepeno, kao ki opet dobio svoju staru rutinu.

Mislim da je to zapravo bilo i to. Opa...kud ću ja. Moram vam i video ostaviti, iako nisam zadovaljan s njegov produkcijom, ali oprostivo jer sam bio bolestan. Treći dio će biti bolji i izlazi sljedeći tjedan, prije nego idem na turnir na Maltu koja možda bude dala odgovore na neke moje dileme.

Osim toga, nemam više puno za reći, osim GL i čujemo se toko tjedna.

Pozz!!

90

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok svima,

Ima nekoliko zanimljivosti. Prije svega odnosi se na eksperiment kojeg trenutacno provodim, ali o tome vise na kraju mjeseca. Da ipak ostavim neku mrvicu informacija, reci cu da igram bilo koga na NL100(1/3 volumena i na NL200) i to bez HUD-a. Moram priznati da je puno teze nego sto sam mislio, i to ne samo u tehnickom smislu, vec i psiholoskom jos i vise. Naravno, iza ovog eksperimenta/projekta postoje nekakvi ciljevi, ali nadam se unatoc nizim limitima i bez HUD-a budem uspio napraviti +5k$ mjesec post RB. Kao sto rekao vise o tome na kraju mjeseca.

Evo krecem na Maltu uskoro, tako da cu ostatak ovog tjedna provesti tamo. Tamo idem igrati live turnir, ali ujedno i predstavljam BPC, sto je za mene naravno lijepa stvar. Iskreno nadam se lijepom boravku, mnogo pokeraskih tema i poznanstava. Moram priznati da sam znam minimalne osnove ICM i nisam veliki fan turnira, ali vjerujem da bi ovo moglo biti zabavno iskustvo, a i prvo mjesto i nije tako losa nagrada.

A sada da pokazem rezultate:

Anyway here are the results:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20216-217-218/Session_zps4c6d9651.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20216-217-218/Graph_zps02b955a4.png


TOTAL CHALLENGE: 128 746$(LAST UPDATE) + 719.51$(WINNINGS 3 DAYS) = 129 465.51$ / 250 000$

To je to od mene. Nova epizoda moje Youtube Serije izlazi za koji dan, a do sljedeceg javljanja, GLna stolovima!

Pozz!! smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (11-11-2014 15:11:50)

40

346

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Sretno na malti, Dobar graf za NL100-200 pogotovo ako si bez HUD-a big_smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok svima,

Evo nakon duzeg izbivanja update, vrijeme je za novog. Ukratko skratiti ću što se sve desilo zadnjih 11 igračkih/radnih dana kao i ukratko napisati svoje dojmove s Malte.  Pa krenimo redom.

Do prije sat vremena nisam ni znao kako izgleda statistika moje trenutačne igre. Kada sam vidio rezultate bio sam sasvim zadovoljan. Mislim igrao sam 32k ruku bez HUD na NL100 i NL200 i nisam skoro ništa table selectao(quitao bi reg battle HU radi 6max stola) i igrao sam sve od FR do HU.  Graf generalno izgleda onako kako sam ga htio i vidjeti, s obzirom da sam radio na određenim stvarima.
Moram priznati da mi je trebalo vremena da se opet vratim u grind zonu. Mislim prije ovog mjeseca nisam igrao preko mjesec, pa onda samo par dana prije Malte, pa onda put, pa prilikom povratka nisam se baš snalazio. Bio sam pomalo izgubljen u svojoj igri, a i runnao sam dosta loše tako da sam bio primoran sabrati se. To sam obavio vrlo dobro i uz val pozitivne varijance stigao sam opet na pravi put.  Više o samom eksperimentu u mom sutrašnjem mjesečnom izvješću.

A sad Malta. Osobno mislim da nije čudo da puno pokeraša zivi tamo. Površinski manji otok od Krka, a ima preko 20 puta više stanovnika i to bez turista. Svakodnevni noćni zivot, konstantan dotok turista(cura koje se ''zabavljati''), temperatura je uvijek nekih 5-6 stupnjeva više nego na našoj obali i nekako ti zapravo ništa ni ne fali jer je sve dobro povezano, a konurbacija je toliko velika da ne skuzis da si ušao iz jednog grada u drugi.
Što se tiče samog turnira prošao sam Dan 1, ali ispao na drugom danu od jedne Talijanke. Iako  moram priznati da sam pravi live fish(puls, drhte ruke šta god imao) nekako sam očekivao da bude malo zabavnije. Osobno mi je bila na kraju dana i tlaka jer ti je relativno dosadno ako imaš krivi stack ili card dead nekako je stvarno teško drzati koncentraciju.  Svakako treba puno izdrzljivosti i strpljenja i discipline. Ja sam se zbog svog kraćeg stacka ponekad osjećao kao da me netko drzi za ruke. Onako gledam te fisheve i jednostavno je teze do njih s malim stackom, a to mene kao cash igrača baš boli. Osim toga primjetio sam da zapravo kad nisam uz monitor ne uzivam u svom slobodnom vremenu ako ga opet vezujem u live poker. Srećom dosadu su mi ubili zabavni Talijani i zanimljiva srpska epika sa pokeraši.com.

Ali dosta ove priče, evo i malo slika i brojki:


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20219-229/Session_zpsf6659e00.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/100k-250k/Days%20219-229/Graph_zps51ce4ef5.png

S obzirom da sam malo i igrao na Malti nisam trackao sve ruke, ali svejedno to ovako izgleda:


TOTAL CHALLENGE: 129 465.51$(POSLJEDNJI UPDATE) + 2 861.7$(WINNINGS 11 DANA) + 2 500$(RB/FDB) =  134 827.21$ / 250 000$

21

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Jel igras na starsima/ftp/ipk, ako igras, je li ti problem objaviti username?
Ne znam nikoga jos od BPC coaching/student ekipe da je ikada objavio neki username koji nije iz videa na znj stranici.
Ako znas nekog drugog iz BPC krugova tko igra na siteovima koje sam nabrojao,zanimao bi me njihov nick umjesto tvog.
Zanimaju me malo neke stvari oko toga ako ti ne smeta zato jer sam vidio neke komentare na 2+2 forumu.
Sretno s projektom.

Zadnji popravljao SVEZNADAR (30-11-2014 05:00:36)

22

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Ajde ovi znalci sto su se nasli zgrozeni mojim komentarom,prosvijetlite me i dajte neke nickove od BCP crushera.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Što se tiče tih tvojih zahtjeva zašto bi ih trebao poslušati? Jer si ti to trazio od mene?
Naravno ima objavljenih nickova od BPC igrača na FTP i PS, ali sigurno ti ih neću ja reć nego dokazi koliko ti je dragocjeno tvoje vrijeme čitaj kroz blogove, YT kanale i sl. Mozes i neke moje pronaći, ali sam moras u to truda uloziti isto kao sto ja sam truda ulozim otkriti tko su moji protivnici na weaktight, forumima i sl. jer očito nisi previše.
Zanimljivo sad kad sam bio na Malti razgovarao sam s prvim igračem BPC-a koji je ujedno bio objavio svoji nick.  Igra HU, pa je njemu još i gore bilo s obzirom da su svi znali tko je, a u HU više manje je teško u današnje vrijeme dobiti akcije od loših. Ukratko bio je period tok je reg battle-ao na starsu NL400-NL1k gdje bi mu svi lošiji igrači sitoutali, igrali bi ga samo naj mid i high stakes igrači koji nemaju akcije na višim limitima. I ja sam ga pitao je li pozalio sto je dao samo tako nick, i odgovor je naravno bio pozitivan jer čim je opet bio anoniman akcija nije bila tako drastična.
Nije jedini primjer da u današnje vrijeme objava nick nije nekome islo u korist(ne vidi previše koristi). Ja još uvijek osobno igram poker radi para, tako da ukoliko objavim svoji nick zelim ga objaviti s nekim vrijednosnim razlogom.
Nekako si se ti jako sad na mene nahuškao, ali sumnjam da ćemo raspravu nastaviti jer si vjerojatno tip osobe koja mora uvijek imati zadnju, a meni se sa ljudima poput tebe neda natezati pogotov ne u mom blogu jer će sljedećih nekoliko stranica biti puni neke usrane rasprave. Uostalom tvoji zadnji post mi se uopće nije dojmio(odnos i ton  prema zajednici) i nema ti namjeru više odgovarati, tako da se ni ne trudi.

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-11-2014 17:22:12)

24