Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

I jel netko uzea tu knjigu? Jel donijela napredak ili?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo upravo sam završio svoji 20h grind(18h igranja). Ispalo je tako jer sam jučer uživao/živcirao se na tekmi, a za koji sat idem doma svojima i sutra na referendum. Kako god, mrtav sam umoran, ali ima toliko posla da moja TO DO lista nikako da se skrati. Ali dobro šta je tu je. Pa ovo su rezultati:


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2023-24-25/Session_zps2c96a392.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2023-24-25/Graph_zps23789f33.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2023-24-25/BR_zpsddfc16f7.png

Iskreno ni ne znam šta napisati jer mi mozak uopće ne radi,a vani na Korzu je tolika buka od ko zna kojih prosvjeda/svirki da mi nimalo ne olakšava stvar. Kako god pripremio sam i svoje mjesečno izvlešće:

Izvješće Studeni:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2023-24-25/NovemberResults_zps56837c04.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2023-24-25/NovemberGraph_zps00c5b254.png

Znači odigrao sam 200h(mislim malo više). Volumenom nisam zadovoljan s obzirom da sam se nadao oko 115-125k ruku, ali dobro šta je tu je pokušati ću to popraviti. Svakim danom koji provedem na stolovima mislim da mi je ovo iskustvo s knjigom ful pomoglo.  Mislim u početku me ful nervirao što mi je to nabijao pod nos, ali danas sam mu zahvalan. Evo ukoliko ima netko da sumnja da se ne držim knjige, evo i mog grafa prije knjige:

http://i40.tinypic.com/2ij5kdu.png

Očito za mene još nema sna s obzirom da imam još dosta toga što bi morao obaviti. Kako god, vam želim sreću za vikend i nada se da će se netko s nečim pohvaliti u ponedjeljak. Pozz! big_smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 07:59:34)

50

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Hmm čudi me W$SD koji je dost mali s obzirom da je plava gore. Kakav ti je W$WSF?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Sviđa mi se projekt i kako se razvija! Samo nastavi tako! gl

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo izgleda spletom okolnosti morao sam ponedjeljak uzeti slobodan tako da vam se tek sada javljam.

@AlphaScorpii
W$WSF je oko 52%. Iskreno meni je razumno zašto je W$SD takav jer ipak blefiram određene spotove koji su definirani u knjizi također. Pogotovo je tu puno malih potova gdje su moji bluffovi ulovljeni.

@Zelja22
Hvala! Bome se ni ja ne mogu žaliti kako se razvija big_smile

Znači ljudi, vrlo sam ljut na sebe. Prvi put sam se u životu veselio nekakvom donwswing-u(da se razumio nisam skakao od oduševljenja) jer sam zapravo htio sebe testirati. Htio sam testirati ono na čemu sam radio u zadnjih mjesec dana a to je discipline. Umjesto da sam kvalitetno reagirao kao što sam očekivao od sebe napravio sam suprotno i napravio povećanu količinu sranja. Nije da sam totalno skrenuo, ali nisam reagirao onako kako sam se nadao, tako da je vjerojatno normalno da sam razočaran. Kako go evo i rezultate za prva 3 dana ovog tjedna:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2026-27-28/Session_zps2c287b9c.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2026-27-28/Graph_zps71a9555b.png

Dobio sam i lijepi RB tako da cashier izgleda sve bliže za NL50 pokušaj:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2026-27-28/BR_zps1c72636b.png

Nisam odlučio hoću li preći na normalne stolove ili ostati na Speed-u. Moram ustanoviti gdje mi je veća satnica jer bez obzira koliko ega je uključen u poker ja samo razmišljam kako ću maksimizirati satnicu. Ne moram ja biti najbolji igrač na limitu i sl. ego sranja već onaj koji će imati najbolji omjer dobiveno/uloženo. Ako treba imati ću mali WR i puno RB jer nije da imam problema po pitanju ponosa i slične pizdarije jer u konačnici igram poker radi para i slobode koje mi pruža.

Kako god da bilo čujemo se u nedjelju!

Pozz

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 08:03:39)

80

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pratim i na pokerstrategyu tvoje postove i mogu samo reci svaka čast!!!
Kako se snalazis na speed stolovima? ja kad sam grindao 0.2/0.5 speed(3 stola) rijetko kad sam mogao izac B/E. Igra je izrazito tight i opcenito igraci kada dobiju neki hand gurnu all in ili raisa do nebesa... pozicije ni ne gledaju,a vjerovatno ih ni neznaju gledati  neutral

Da li ti je knjiga + video koje si kupio (link si stavio na PS forumu) zbilja pomogla toliko da crshas te limite ili si imao jos koji coaching?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

g0suboy napisao:

Pratim i na pokerstrategyu tvoje postove i mogu samo reci svaka čast!!!
Kako se snalazis na speed stolovima? ja kad sam grindao 0.2/0.5 speed(3 stola) rijetko kad sam mogao izac B/E. Igra je izrazito tight i opcenito igraci kada dobiju neki hand gurnu all in ili raisa do nebesa... pozicije ni ne gledaju,a vjerovatno ih ni neznaju gledati  neutral

Da li ti je knjiga + video koje si kupio (link si stavio na PS forumu) zbilja pomogla toliko da crshas te limite ili si imao jos koji coaching?

Bok g0suboy,

Prije svega, hvala na komplimentima! Što se tiče iskustva sa Speed stolovima su osrednja. Moje osobno mišljenje nakon što sam igrao te fast poker formate na svim većim stranicama(FT, PS, iPoker) jest da je sama igra(edge-evi najmanji) na Speed-u. Mislim da većina vas vjerojatno možda i zna zašto, ali reću ću i za onog kojeg ne znam, a to je činjenica da se na iPoker mreži mogu dobiti RB dealovi. To daje mogućnost igračima da si povećaju svoje satnice na način da si smanje WR(igraju protiv manjeg broje lošijih igrača),a povećaju prihode od RB. S obzirom da povećanu količinu boljih igrača+ manje količine daleko lošijih igrača u  odnosu na konkurenciju na Speed-u ne čudi da je po mom i po mišljenju mnogih Speed-a NL20, NL50 i NL100 najteži po pitanju fast poker formata. Uostalom samo prolistaš blogove/forume po većim stranica i vidjeti češ odmah da postoje ljudi koji žive od fish-eva na Rush i ZOOM, ali rijetko na Speed-u. Ne zaboravimo da kad god igramo fast poker format odustanemo od jednog značajnog edge-a nad ribama što čine i naše WR manje, a to je strpljenje.
Igra je Speed-u mnogo, mnogo agresivnija. Puno je više 3 barrel bluffa, 4B bluffa, XR bluff i sl. Nije da sad ljudi bacaju/spew-aju pare na sve strane, ali primjerice na tako mali player pool vidjeo sam ogroman postotak resteal od +15% na NL20 što s obzirom da sam prije mjesec dana morao i na NL25 na Rushu daleko drugčije(puno manji postotak regova ima ovakve statove i govorim o 1k sample). Tako da bi moja lista po težini bila:
1. Speed
2. ZOOM
3. Rush
E sad kako znati šta je za nekog najbolje? Treba uzeti u obzir rake, RB, omjer reg/fish, promet s obzirom na sate igranja. Primjerice ja osobno mislim da se za fish-huntere danas na veliko isplati igrati na pacific(888) mreži. Ukinuli su RB dealove tako da bolji igrači odlaze, a promet im raste(preskočili FT po prometu cash igre i približavaju se na 2 mjesto/konkurencija iPoker-u).  Osim toga za nekoga tko voli igrati poker ujutro moćna stranica s obzirom da je njihov glavni marketinški adut zvijezda u australiji.  ALi s druge strane rake je vrlo visok, RB sranje, a i ostale stvari su daleko od top. Stvarno je mudrost proanalizirati sve te činjenice i za sebe donijeti najbolji omjer/dobivenog i uloženog.

Što se tiče knjige ja sam knjigu dobio besplatno s obzirom da sam započeo suradnju s njim. Mislim ja sam tako da kažem prvi igrač koji je on uzeo pod svoje okrilje,a da sam već prije toga bio pro. Samim time imao sam druge boljke od klasičnih ljudi koji su igrali NL2-NL4. Stoga ono je htio mene koliko tolko restartirati, te da se vartim osnovama pokera. Jednostavnim osnovama poput ''Imam nešto B puno, nema ništa jakog ne ulažem puno''. Mučio sam se s knjigom misleći ''šta će meni to'' ili '' kako je to igrati poker, a da ne smiješ koristiti puni edge'' i sl. Ponekad sam se osjećao kad nije išlo dobro kao da sam Nadal kojeg ne ide i gubi od Veić-a, a njegovog ujak mu zabranjuje da ubaci u brzinu više  već mora igrati na Veićevoj razini. Tako da sam često radio i stvari za koje sam znao da postoji bolja opcija, ali jednostavno nisam smio. Jest isfurao sam koji bluff i vB više tu i tamo ali recimo mislim da sam samo 2 puta do sada 4B bluffa-o tako da ono što vidiš je realan rezultat kolko tolko(jbg ne znam koliko me varijanca mazila). Coaching s njim zapravo trebutačno u pokeraškom smislu mi i nije puno donio(skoro ništa), ali vjerojatno će to sada doći kada dođem na NL50.

Evo nadam se da te nisam ubio sa  ovim odgovorom i sretno ti na stolovima! smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (06-12-2013 18:30:34)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Kako se odnosis ako neko limpa, da li smatras da je on otvorio pot ili igras prema knjizi prema range-u kao da ga nema ( da li povecas onda preflop raise).

Po knjizi je obradjen postflop vecina kao da smo mi prvi na akciji a u vecini slucaja nisam.
Sto sa rukom kojom trebamo radit cbet a dobijemo bet prvi na flopu?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Halo ljudi,

evo ja u petak i subotu napucao 21h sati igre is stigao do 48h za ovaj tjedan. Iskreno moram priznati da mi zapravo bolje odgovara 48h/5 dana ali vidjeti ćemo kako se bude sve razvijalo. Kako god nakon točno 30 igranja pokušat ću sutra NL50. Imam 5Bi prostora tako da ako pođe sve po zlu spuštam se opet na NL20.

Inače dva sasvim drugčija dana. U petak u jednom trenutku bio i 8BI dolje, ali se na kraju koliko spasio, a jučer je bilo jednostavno sve u usponu. Bilo kako bilo to su rezultati:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2029-30/Session_zps98261de1.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2029-30/Graph_zps68b8d77b.png

TJEDNI

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2029-30/Weekly_zps2ff708f4.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2029-30/BR_zpsc14cd64e.png

@chingling
Točno kao u knjizi s tim da recimo ne igram toliki široki raspon(recimo 60% range kao recimo na BU već 25-30%). Znači povećam sizing pre i češće CB s overkartama dry flopove(ne uvijek). Što se tiče ovog drugog ti misliš vjerojatno na donk betove ako se ne varam? Na to sam ga ja upozorio da fali pa  možda dođe verzija s update-om vezanim uz DB(ne mogu garantirati nisam autor). Ja osobno R skoro sve DB i nakon što vidim da tip to radi sa nekim value handom onda se prilagodim jer i inače pišem puno note-ova. Šta bi preporučio ostalima koji s tim imaju za sada problema jest da R odnosno u nekim slučajevima C ako imate određeni EQ u ruci. Što je vaš EQ manji (BP,GS, slabi MP ili TP) obavezno R a što je vaša ruka/draw jači to možete izabrati šta će te napraviti. Činjenica u video seriji bit će više toga objašnjeno vezano uz DB, ali činjenica jest da po nekakvim logičnim pravilima potez nema smisla jer folda protivnikove bluffove od kojih bi zapravo mogao dobiti jedan street value(najčešće) sa value handom s toga je to kontradiktorno i često teži nekakvom promašenom smeću. Ovisno o potrebi i dogovoru s njim ja ću napraviti video vezan o DB. Vidjet ćemo.

Pozz!

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 08:10:02)

40

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav!

Prvo, sve cestitke na dosadasnjim uspesima, tvoji rezultati su veoma motivisuci!

Dok sam gledao tvoj video pregledao sam na blic knjigu i cini mi se da o nekim stvarima nije bilo reci, ili ako je bilo, u svakom slucaju me zanima tvoje misljenje :

1. Squeeze - Nisam video da se pomenuo u knjizi. Sa kojim rukama radis? Da li pratis uputstva za 3bet pa radis sa tim rukama ili nesto drugacije?

2.Cbet - S obzirom da betas samo GS+ i ako su super dry flopovi tipa A22 i slicno, koliko tebi konkretno iznosi onda flop cbet%, posto mi se cini da bi bio izuzetno mali ako ne bismo betali i nesto manje dry flopove tipa K82r ili A82r?

Hvala puno i srecno na stolovima!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

I jos dva pitanja ako budes imao vremena da odgovoris.

3. Da li otvaras sa UTG 4bb ili 3bb?

4. Ako na flopu cbetas GS 1/2 pota, a po knjizi nastavljas i na turnu da betas GS da li je na turnu sizing 3/4 ili 1/2?

Hvala jos jednom!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

ProFish napisao:

Pozdrav!

Prvo, sve cestitke na dosadasnjim uspesima, tvoji rezultati su veoma motivisuci!

Dok sam gledao tvoj video pregledao sam na blic knjigu i cini mi se da o nekim stvarima nije bilo reci, ili ako je bilo, u svakom slucaju me zanima tvoje misljenje :

1. Squeeze - Nisam video da se pomenuo u knjizi. Sa kojim rukama radis? Da li pratis uputstva za 3bet pa radis sa tim rukama ili nesto drugacije?

2.Cbet - S obzirom da betas samo GS+ i ako su super dry flopovi tipa A22 i slicno, koliko tebi konkretno iznosi onda flop cbet%, posto mi se cini da bi bio izuzetno mali ako ne bismo betali i nesto manje dry flopove tipa K82r ili A82r?

Hvala puno i srecno na stolovima!

Pozz ProFish,

Hvala na komplimentima! A sad da odgovorim na pitanja:

1. Što se tiče SQ više manje se držim 3B/F tablice osim kada je tip u igri koji nakon ozbiljnog sample pokazuje tendencije da na F na 3B(tipa 30-40% F23B). Također ukoliko recimo CO otvara ili BU i dobije C ja SQ onda i sa JJ i ponekad sa AQ.

2. Ja sam svoje rezultate postigao držeći se više manje knjige po pitanju CB osim kad sam IsoR. Radim velike IsoR 5-6BB pa stoga moram malo i proširiti svoji CB range i napasti F upravo koje si naveo. Moraš razumjeti da je knjiga napravljena na što jednostavniji način tako da i malo djetete bi se kolko tolko snašlo u njoj. Što bolje razumiješ board teksture vjerojatno možeš isfurati i koji CB više odnosno na boardovima koji si naveo.

3.Stvar je u tome što otvaraš relativno tight range UTG pa nemaš ništa protiv uložiti više novca pa je zbog togataj 4BB OR. Međutim ja se nisam nikad držao toga već uvijek otvarao 3BB iako mi je žao što to nisam činio na nano stakesima(NL2 i NL5). To je isto kao što mislim da možete umjesto mR na kasnim pozicijama s premium rukama otvoriti i 3BB.

4.  Ja sam recimo GS upravilu CB 2/3 jer mi je u navici big_smile . Ali da u pravilu sam svakako u većini slučajeva nastavio na T.

Htio bi spomenuti da ni ja nisam razumio u početku zašto me tip tjera da se držim neke početne retardirane knjige a ja taman se počeo igrati na NL100 više manje. Danas mi je jasno zašto mi je to govorio  i  sad mu tek vjerujem kad mi je govorio da te stvari koje su unutra podučava i NL400 igrače. Stvar je u tome što ona služi kao osnova na koje se sve poslije nadograđuje. Ako ne naučiš osnove kako treba onda češ kasnije imati problema. Tako je sa svime u životu(po mom mišljenju, najjednostavniji prijemjer matematika), pa tako i u pokeru.  Normalno usto sam dobio i disciplinu koja mi je bila prijeko potrebna. Knjiga služi kao default na koji se sve nadograđuje.
Nadam se da sam ti kolko tolko dao zadovoljavajuce odgovore! smile

20

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Hvala ti puno na odgovorima!!!

S obzirom da sam poceo da primenjujem savete iz knjige, imam nekoliko dodatnih pitanja :

1.  Videh na pokerstrategyju da ti je vpip/pfr/3bet bio oko 30/24/5.5 ... ja recimo primenjujem opening/3bet rangeve iz knjige skoro 100% i vpip/pfr mi je 23/18 otprilike, a 3bet samo 2.8 (s obzirom da znas i sam da se 3betaju samo odredjene ruke tipa 78s, 89s) koje se ni ne dobijaju cesto, pa me zanima da li si korigovao 3bet range tek kada si imao read ili i pre?

2. Da li si info u knjizi (posebno nizak 3bet i calling sqz/3bet i no bluffing 4bet range) uspeo da primenis na nl10 speed-u uspesno s obzirom da od tog limita vec ljudi pocinju cesce da 3betaju /sqzaju za blef?

Hvala jos jednom na odgovorima!

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

3. Koji ti je default play nakon sto check raise-as flop sa FD, i OESD, dobijes call i promasis turn? Da li radis bet i onda bet any river ili bet , pa odustajes na riveru ili check?

4. Da li rejzas FD i OESD i kada si HU u poziciji?

Evo, da ne bude da ja samo postavljam pitanja, a ne doprinosim, testirao sam savete iz knjige na NL2 (inace igram NL10). Odigrao sam 12k ruku na zoom-u (mali sample jeste), ali sam igrao detaljno po knjizi, skoro bez odstupanja tako da ako neko pocinje moze da se pridrzava potpuno i siguran sam da ce imati pozitivne rezultate.

http://imageshack.us/a/img189/4791/yb8c.jpg

Zadnji popravljao PepeLeTvor (11-12-2013 20:09:41)

50

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljud,

Evo dani 31,32 i 33 su proknjiženi. Prva dva dana prikazao sam relativno OK i solidno igru, ali danas je bilo za zaborav sad . Bio je to jedan od onih dana kada ne znaš zašto, ali igraš užasno loše. Mislim sve te situacije koje su zapravo jako jednostavne relativno zakompliciram i kada pogledam ruke u HM mislim si zar sam to ja? Tako da eto prvi put u projektu sam dostigao stop loss.

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2031-32-33/Session_zpsda06cd49.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2031-32-33/Graph_zps7713ebcd.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2031-32-33/BR_zps5db7943d.png
Kako god da bilo nemam više šta dodati osim da kažem da je sutra novi dan!

Pozz

Zadnji popravljao HansTheGreat (25-08-2014 08:30:03)

50

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

ProFish napisao:

Hvala ti puno na odgovorima!!!

S obzirom da sam poceo da primenjujem savete iz knjige, imam nekoliko dodatnih pitanja :

1.  Videh na pokerstrategyju da ti je vpip/pfr/3bet bio oko 30/24/5.5 ... ja recimo primenjujem opening/3bet rangeve iz knjige skoro 100% i vpip/pfr mi je 23/18 otprilike, a 3bet samo 2.8 (s obzirom da znas i sam da se 3betaju samo odredjene ruke tipa 78s, 89s) koje se ni ne dobijaju cesto, pa me zanima da li si korigovao 3bet range tek kada si imao read ili i pre?

2. Da li si info u knjizi (posebno nizak 3bet i calling sqz/3bet i no bluffing 4bet range) uspeo da primenis na nl10 speed-u uspesno s obzirom da od tog limita vec ljudi pocinju cesce da 3betaju /sqzaju za blef?

Hvala jos jednom na odgovorima!

OK, da odgovorim na pitanja:

1. Za koji dan ću objaviti svoje NL10 rezultate ali evo u naprijed par informacija:

VPIP: 27
PFR:22
3B: 4.55
Osim toga morao sam igrati više BU i SB nego u knjizi(to je on tražio od mene).

A ovo su ti otprilike koliko teoretski izgleda 3B range-evi:

MP: 1.51%
CO: 1.81%
BU: 5.28% approx.(max)
SB: 6.79% approx.(max)
BB: 10.9% approx.(max)
-----------------------------
Average 5.28% 3B

Range je u konačnici ostao uvijek isti u većini slučajeva(jedino su recimo AQ,KQ,JJ,TT postali 3B ako tip je ogromni station).

2. Ako se ne varam mislim da sam jedanput 4B bluff-ao i to sa AJo. Uostalom 4B range mi je 1,61% a mislim da svi zapravo znamo koliko je to tight. Mislim za koji dan ću objaviti svoj NL10 report, ali da u konačnici ne vidim problema zašto sa ovom strategijom ne bi beata-o NL10. Mislim o ljudi 3B možda više, ali puno je toga random i ne kontrolirane agresije poteza koji se rade bez nekog razumijevanja. Da idu ti naživce istina, ali ti se u konačnici ne moraš s njima sukobiti. Nisu oni ti koji će tebi donijeti lovu na tim limitima. 

3.Da uvijek(90%) B na T nakon XR bilo semi bluff ili value hand. Što se tiče bluff na R nakon XR baš i ne ako sam promašio(mislim da je bilo 2 slučajeva gdje jesam jer je njegov TP ili 2ndP na F postao 3. P na river).

4.Da naravno da jesam, ali  mislim ništa loše u tome ako misliš igrati svoji FD pasivno samo budi svjestan prednosti i mane poteza kojeg budeš izabrao.

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Okej, hvala ti puno!

Kad budes postovao rezultate, prikazi molim te i fold btn to 3bet i co to 3bet, s obzirom da su meni npr. to jako visoke brojke 80%+ jer branimo malo ruku call-om, a ne radimo 4bet za blef.

Hval puno na odgovorima i srecno!

00

43

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

super video!

poceo zabavno, zavrsio klasicno - "shit happens"  smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Alo ljudi,

Evo napravio sam i taj NL10 report:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/NL10%20Report/Results_zps92f28fea.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/NL10%20Report/Graph_zps7b9fe46d.png

Za upite poput ProFish-ovog(high Fto3B) i slične napravio sam i video koji možete pogledati ovdje

A ima i novi video blog kojeg možete pogledati ovdje

Evo to bi bilo to za danas. Sutra 12h grinda i onda ću objaviti rezultate za zadnja 3dana.  Sretno ljudi na lutrijama, pa da netko nešto zashipa!

Pozz

Zadnji popravljao HansTheGreat (26-08-2014 03:21:37)

40

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav svima,

Evo dostigao i drugi stop loss u challenge-u. Ipak je prije bilo 10BI, a sada je 5BI. Kako god danas je bio onaj tip dana kad nakon 45min sjedite na rubu stop loss-a zatim se borite da i uspijete se vartiti da bi vam ga varijanca na kraju opet metnula i odvukla vas u stop loss. Kako god da bilo mislim da ovaj put nisam igrao tako loše iako mislim da jesam bio malo previše ''C happy'' u nekim spotovima. Sve ću vidjeti sutra kad će trener samnom proći sve ruke pa ako preživim onda znam da sam dobar  tongue

Kako god da bilo evo i rezultata:


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2034-35-36/Session_zpsf02f0a1e.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2034-35-36/Graph_zpsdc402684.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2034-35-36/BR_zps97d2bafa.png


Sutra je novi dan, pa se nadam da će sutra stvari ići boljim tokom. Sretno!

Zadnji popravljao HansTheGreat (26-08-2014 03:24:51)

50

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Steta za ovaj down  sad  . Bice bolje!!!

Imam jos par pitanja :

1.Koje je tvoje misljenje o check-call line-u sa TP (A ili K kicker) na riveru u normalnim, a i u 3betanim potovima, kada smo calleri preflop?

Ne znam da li si o tome pricao sa coachom ali mi se cini da je, posebno na mikrosima, to u neku ruku bacanje para, jer retko ko beta u poziciji na riveru bilo sta slabije od TPTK ( a cini mi se i van pozicije).

2. Kako tretiras postflop overparove? S obzirom da se dosta calla sa JJ, QQ, moze se desiti da padne underboard. Da li ih rejzas nekad ili callas samo?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Koliko stolova igras?
Nesto mi se cini malo handova po satu...

02

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

3. Ako mozes za NL10 da napises i koliko iznosi flop fold vs cbet? Po knjizi ukoliko je dry flop, recimo Q52r, a mi imamo AK ukoliko smo callali preflop trebalo bi da foldamo jer imamo samo overe. Da li ti nekad tu callas jer ce villain uvek betati sa celim rangeom takve flopove?

4. Videh da ti je flop cbet veoma visok 77%, turn cbet 71%. Ja sam pratio knjigu skoro u detalje i flop cbet je 65%, turn cbet 68%. Je l' si o tome pricao sa coachom, tj. da li te je on posavetovao da dosta vise cbetas na flopu, a samim tim i na turnu ili si to sam radio jer imas iskustvo sa visih limita)?

Zadnji popravljao PepeLeTvor (19-12-2013 00:40:13)

10

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

@ProFish
Sutra popodne ću ti odgovoriti na sva pitanja jer bježim u krpe sada (moram se ranije dignuti).

@chingling
U pravu si zapravo, ali mislim da češ odgovor pronaći dolje.

Znači mjenjam smjer u ovom projektu. To znači da ću igrati 5-6 Speed stolova i postati mass multitabler. Prije sam uvijek igrao 3 ponekad 4 stola i u pravilu pisao vraški puno notova koje su mi omogućile da si ušminkam WR. E sada s obzirom da je reg/fish ratio na NL50 relativno loš na Speed-u mislim da sam u dogovoru sa trenerom došao do zaključka da mi satnica najbolje izgleda sa 2bb/100 WR i 6-7k handova dnevno. Mislim deal mi je dobar i ako za satnicu ispada da ću postati mali winner onda neka to tako i bude jer ipak je satnica ono najbitnje. Jednostavno mislim da mi WR ne može postati dovoljno velik da može pokriti zaradu kroz povećani volumen. Kako god bilo da bilo ovo su rezultati nakon zadnja 3 dana:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2037-38-39/Session_zps6558e7a5.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2037-38-39/Graph_zpsa0212e1e.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/Up%20To%2010k/Days%2037-38-39/BR_zpsbda76bf4.png

Evo to je to od mene. Sljdeći update je za 3 dana sa nadam se boljim 20k handova.

Pozz

Zadnji popravljao HansTheGreat (26-08-2014 03:27:18)

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

zasto ne prec na normalne stolove ili neki veci site i dignut se u limitima pa onda igrat masu stolova ako zelis?

00