176

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka čast i nadam se da bude goal ostvaren do 2015., a kak si krenuo nebi se čudio da bude i prije.
Kolko je to sati igre na mjesec?

00

177

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

roba59 napisao:

Ovo je the hive network.

The Hive ti je nekadasnja starlive mreza odnedavno im se pridruzio yachting poker pa su sad preimenovali u the hive mrezu.

00

178

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Vidim da ima free trial, samo se treba javiti liku. Tak da svakak onda treba to isprobati.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozz svima,

Bit će ovo kratak update, ali prije da odgovorim na pitanja.

@malimisko
Hvala, Dario. Spaljeno je igrati bez HUD-a, ali mislim da ti svakako može pomoći tako netko iskustvo, čisto da podižeš razinu svog fokusa.

@rounder1984
Ne ne vidi se niti u previous hand niti u HM. Politika da ne moraš pokazati karte, ali mislim da to možeš namjestiti pod settings, zato tu i tamo kojem fishu se vidi ruka.

@roba59
Lijepo si to napisao i objasnio i ja se u potpunosti slažem samo mi je trebalo vremena da to uvidim.

@Sholja
Hvala! Da postoji način da dobiješ HUD, osim pokerplanera postoji i drugi software, samo ja to u tom trenutku nisam znao, a ne znam je li službeno dopušten jer sam čitao da nije.

Znači igrao sam samo 2 dana što zbog privatnih obaveza/ što zbog poslovnih. Možda zato su me poker bogovi odlučili podariti sa upswingom na shot take-u na NL200. Stvarno nema ništa lijepše kad dobijaš dobre karte, a taman si većini regulara uknown, pa normalno nakon nekog vremena krenu malo pospewati, a ti ni kriv ni dužan uz relativno C igru završiš u velikom plusu. Kao što sam već govorio, igra loše= runnam dobro, igram dobro = runnam loše. Šta bi ste vi izabrali..... big_smile

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20115-116/Session_zpsa3544a87.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20115-116/Graph_zps7af0873f.png

TOTAL CHALLENGE: 18 372.75$(ZADNJI UPDATE) + 3 769.34$(WINNINGS 2 DANA) + 61.66$(FDB = 45€)  = 22 203.75$ / 100 000$

To je to od mene! Sretno za vikend, ali ovo me danas nasmijalo! lol

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:05:00)

40

180

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

roba59 napisao:

Vidim da ima free trial, samo se treba javiti liku. Tak da svakak onda treba to isprobati.

ja imam ovaj konverter, koristim ga kad ponekad igram cash na enetu

Javio se liku na skype i sve smo rijesili u vrlo kratkom roku, definitivno preporuka

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Dugo vremena citam ovaj thread i reci cu svaka cast na trudu i volji te rezultatima smile  respect
Takodjer igram na pw365, ovaj program sto ti converta handove se zove PokerPlaner kosta 50e i radi dosta dobro (tu i tamo zna zastekat kad starlive izbaci novi update softvera no onda se i program updatea na novu verziju i sljaka po spagi)
Poslao sam ti pm Hans...

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
01

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

hej Hans, mislim da pratim tvoj projekt od negdje 12 mjeseca (pokerstrategy varijantu bloga). hvala što si stranicu-dvije prije napisao onaj post o Gekku i kak trening izgleda. baš kak je roba rekao: wax on, wax off. smile) ali super je to info i za ljude koji ne misle uzimat coaching, i za one koji misle. tak da veliki thx i grats sad na crushanju.

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Dobro jutro svima,

Evo bome umoran nakon današnjeg grinda da rezimiram ovih 3 dana igranja. Ali prije toga odgovorim na pitanja:

@johnny
Informacije o knjizi možeš pronaći OVDJE
Što se tiče drugog dijela pitanja, hmm.., početnik bi bar trebao znati pravila i osnovnu terminologiju tipa da bet i raise nisu isto, skala jače od trisa i sl. Ajmo reći ako razumije pravila onda zasigurno odgovara bilo kakvom početniku.

@BugsBunny
Hvala! Imaš i ti PM! big_smile

@DvijeNoge
Nema na čemu! Drago mi je ako nekome pomoglo da se odluči želi/ne želi coaching, a pogotovo onima koji razmišljaju o coaching for profits deal-u.


btw. Hvala Andre_787 za 2+2 video smile


E sada. Igrao sam samo 3dana(SUB, NED,SRI) jer sam si uzeo 2 dana slobodno jer slijedi maraton od 7 dana prije nego idem na godišnji. Vrijeme je da se ipak nešto izgrinda da ne bi ovaj mjesec bio ogroman podbačaj. Zapravo baš i nemam puno novosti za reći. Osjećam se se sve bolje na NL200 skoro kao da sam ''doma''. To sam primjetio jer sam zbog nešto lošije akcije se spustio na NL100 pa mi je pomalo to bilo i čudno.

Osim toga odlučio sam danas nakon što sam malo radio EV kalkulacije oko mog 4B shove range protiv SQ da bi bilo napokon vrijeme da kupim CREV. A bome ono najljepše od svega jest da me jako, jako veseli što radim na igri. Nakon što sam završio kalkulaciju baš sam bio motiviran za još i da osim toga malo radim i na drugim aspektima igre, ali jebiga čovjek mora i odraditi svoje sate. A to sve skupa ovako izgleda:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20117-118-119/Session_zps2ff76bd6.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20117-118-119/Graph_zps641ee0a1.png

TOTAL CHALLENGE: 22 203.75$(ZADNJI UPDATE) + 3 623.36$(WINNINGS 3 DANA) + 13.85$(FDB = 10€)  =  25 840.96/ 100 000$

To bi ljudi bilo to od mene. Odo ja u krpe, pa se čujemo za koji dan! Pozz

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:08:11)

80

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka cast divim ti se na projektu,samo nastavi tako  cool

club  heart  diamond  spade ...Bio jeben flop pa me sjebe river... club  heart  diamond  spade
00

185

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Hans ti si kralj foruma: zato te molim objasni mi u kojoj poker sobi igraš i s koliko  igraš 6 igrača ili 9..jer detaljno ipak nisam sve čitao..

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
14

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo mene natrag spletom okolnosti(ne obavezno pozitvnih). big_smile

@°F@mous_°AA°
Hvala!

@vuk55
Ovako vuk, igram 6max i igram na puno soba jer tražim najbolju akciju/stolove.

Znači četvrtak je bio vrlo dobar dan. Morao sam malo miksati limite, ali svjedno lijepi pozitivan dan. Danas/petak je napokon došao i prvi stop loss. Mislim bilo je za očekivati jer ne mogu stalno samo pobjeđivati smile .  Ukratko miss play-ao sam 1jednu ruku/malo pre ambiciozni hero C/ over use note-a i dosta suboptimalnih odluka, ali vrlo OKish odigrani session sve u svemu. Ipak nakon ta 2 dana mogu nešto dodati ukupnoj banci umjesto oduzeti pa treba stvari gledati pozitivno sveukupno smile .

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20120-121/Session_zps1b595caf.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20120-121/Graph_zps16fdfe78.png

TOTAL CHALLENGE: 25 840.96$(ZADNJI UPDATE) + 818.96$(WINNINGS 2 DANA)  =  26 659.92$/ 100 000$

To je to za ovaj update. Sljedeći će biti u ponedjeljak/utorak prije nego odem na godišnji. Sretno na nedjeljnim lutrijama. smile

Pozzz

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:11:20)

30

187

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Evo pratim ovaj projekt i svaka čast na uspjehu. Malo sam počeo i sam igrati 6-max cash game pa me zanima od svih stranica na kojima igraš koja ti se čini najboljom za početak?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozdrav prijatelji pokera,



Ovako s obzirom da idem na godišnji sutra/prekosutra vjerojatno ću vas malo izbombardirati s malo dužim postom, ali eto nadam se da će biti koliko toliko zanimljiv. Pa krenimo redom jer su to bila zanimljiva 3 dana. Ali da prije odgovorim na pitanje:

@delta26
Teško mi je na to odgovoriti jer svatko od nas ima nekih svojih prioriteta koje imaju/očekuju od pokera. Ali hvala na komplimentima!

A sada da krenemo:

Subota
Šta da kažem osim još jedanput da je poker može biti tako nevjerojatan. Mislim kreneš igrati i vidiš jedan reg nakon drugog XR blefira R jer je video na nekom video da sa nFD blockerom to moguće napraviti, a uopće ne razmišlja o image-u kojeg ima, pa se konstatno dosadan sa svojim XR na GS na T i obavezni overB AI na R ukoliko missa. Mislim kad ti imaš koliko toliko solidne bluffcatchere i ljude ulovi spew dan,a da si prije toga malo ih promatrao i kužiš kako tko razmišlja, a uz sve to i fishevi ti pomognu s njihov spaljenim playevima nekako ti se to sve na kraju dana zbroji i vidiš da imaš svoji prvi +5k$ dan. Nekako si solidno igrao, nikakav spew i ni kriv ni dužan jer te varijanca pomazila izađeš na kraj dana sa oko 30 000 HRK. Zanimljivo.

Nedjelja
Igrao NL200 i samo odjednom krenuo gledati malo NL400 stolove da vidim koji regovi igraju oba limita i vdim ja jedno stolu ogromna ribetina igra. PM Gordona i skupa smo hitnuli stol, kao i dogovorili moje buduće NL400 pokušaje. Uzeli pola stacka fishu, ali nažalost izgubili stack u preflop cooleru protiv rega. Ali od sada na dalje roll je dovoljno zdrav da mogu tu i tamo si odobriti 1BI na NL400 kad vidim da je akcija dobra.

Ponedjeljak
E kad se ide na godišnji onda ne volim ništa ostaviti za sobom po pitanju off table worka, tako da je ovo bio kratki dan po pitanju igranja. Dosta je toga što bi trebao srediti prije nego odem jer ako to ne obavim znam da neću uživati kako treba na godišnjem.

A ovako izgledaju zadnja 3 dana:


http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20122-123-124/Session_zps0472302e.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20122-123-124/Graph_zpsf6dc3c4e.png

TOTAL CHALLENGE: 26 659.92$(ZADNJI UPDATE) + 7 080.31$(WINNINGS 3 DANA)  = 33 740.23/ 100 000$

Htio zapravo još nešto napisati. Mislim očito je da runnam kao nevjerojatno hot. Mislim ja jesam napredovao i radim na svojoj igri, ali 14bb/100 nakon +30k ruku je jednostavno nevjerojatno. Pogledajte ove grafove dole, taman kad sam mislio da koliko toliko razumijem kako varijanca funkcionira i koliko bolesna može biti ona mi opet ovako daje do znanja koliko je zapravo ne razumijem. Ja osjećam da napredujem i jako sam zadovoljan s rezultatima(kako i ne bi), ali iskreno u drugu ruku zanimaju me moji realni rezultati /rezultati mog rada jer ipak nisam tip čovjeka koji voli živjeti u snovima. Ali dobro nije da se žalim smile

Mjesec
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20122-123-124/Month_zps71171182.png

NL200
http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20122-123-124/GraphNL200_zpsc01fef4c.png

A da ne bi bilo da igra stagnira dok runnam dobro kupio sam si CREV. Dosta vremena ću morati uložiti u njega, ali vjerujem da će se isplatiti. Malo sam se već igrao s njim i već nešto naučio i po pitanju EV tako da se jako radujem što ću se sa tim alatom još dosta družiti. Malo te random play sjebe u cijeloj filozofiji/kalkulaciji, ali dobro definitivno će mi pomoći ako mu se posvetim.

Evo ljudi, idem ja na odmor. Sretan Uskrs želim vama koji ga slavite, a onima koji će okušati stolove za blagdane GL!
Pozz i čujemo se sljedeći tjedan!

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:16:38)

160

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

gratz Hans

00

190

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka čast stari, respekt! Uživaj maksimalno na odmoru  smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

svaka cast na projektu, inspirirao me je da pokusam nesto slicno. stoga moze par pitanja?

koliko vremena potrosis na off table work i na sto se baziras?

hvala smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Pozz  svima,

Evo mene natrag sa update-om. Odmor je bio lijep, ali kako to uvijek biva prebzo je prošao. Ali dobro krenimo redom jer zadnja 3 igrača dana su bila hmm....onako lagana banana.

@steinroth
U pravilu svaki dan prođem minimalno ruke od jučer i nastojim zapisati notove. Tako da bi se moglo reći da je baš moji teški min 1-1,5h sat na dan. Često i pregled zadnje coachinga(editiranje vide-a) služi kao off table work jer upravilu si zapišem notove od onog najbitnijeg što mi je coach rekao, kao da obavim zadane zadaće(tipa pogledaj koji range možeš 4B pushati protiv 10% SQ i sl.). 

Petak
Koliko toliko dobar dan i dobar perfomance. Ali osjećao sam ja da mi bježe C frekvencije i pokoji preveliki hero C, malo i želja za fancy play se javila u meni. Malo me to zabrinulo, ali dobro mislio sam ono vratio si se, pa je to normalno.

Subota
Tu pak ništa nije valjalo. Krenuo sam igrati s mozgom na totalno na drugom mjestu jer sam bio prenatrpan drugim obavezama koje su mi cijelo vrijeme bile u glavi. A C frekvencije su postale još strašnije, a kad sam napravio i pravi spewy play rekao dosta za danas.

Nedjelja
Igrao i NL400, ali tamo odradio solidan play. Ali nažalost naletio KK na AA protiv relativno spew/fancy rega i nažalost sa malo više od 1 izgubljenog BI odlučio reći sebi dosta sa NL400 za danas. Ali opet NL200 me smeta. Jako, jako loše igram. Ne toliko po pitanju kvalitete koliko što Hero C je puno više, C frekvencije sadrže toliko bluffcatcher-a i toliko loših da netko krene vB 2ndP own-ao bi me žešće, a i mali fancy Hans kuca na vrata. Sve u svemu spustio se na NL100 i ne mičem se opet gore dok se malo ne konsolidiram/kontroliram svoje emocije. Ali dobro vrijeme da tu cijelu prikažem grafički:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20125-126-127/Session_zpsbfc22410.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20125-126-127/Graph_zpsb369290c.png

TOTAL CHALLENGE: 33 740.23$(LAST UPDATE) + 1 043.39$(WINNINGS 3 DAYS)  = 34 783.62/ 100 000$

Mislim zaradio sam ja nešto, ali strašno me nervira kad nisam zadovoljan kako igram. Zato NL100 što solidniji play do vikenda pa budem vidio. Sretno ljudi! smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:29:20)

80

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Do kojeg limita sljaka ta knjiga? Da li uvijek betas 2nd pair (zanima me u odnosu na volatile boards, draw heavy boards ili bas krajnosti 2KA flop npr). Kako reagiras (kojim rangeom otpr) )na donk T bet nakon sto si ti bio preflop agresor i cbeto turn te dobio call a kako kad si dobio R i osobito mR? Koliko knjige je ostalo neotkriveno na onoj yt prezentaciji?

puno pitanja big_smile

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Bok ljudi,

Evo zanimljiv kraj mjeseca. Počevši od same igre pa sve do Severine koja vani svira po N-ti put večeras sa cijelim repertoarom. Ali dobro, stigla je ''Zora bila'' što znači približava se kraj big_smile . Dobro prije nego što krenem u update da odgovorim na pitanja:

@steinroth
Hmm...teško mi reći do kojeg limita, ali znam s ovim studentom svojim s kojim sa surađivao na početku da je snjom imao neki solidan rezultat na NL25 Rush-u.  Nije bio neki jeben winner, ali je beat-ao igru. Ono što sam ja s njim radio je da lagano počinje shvaćati kada i u kojim spotovima može/treba odustupati od knjige.  Što se tiče struktura board-ova jesam naravno CB 2ndP(pogotov na microsima), u pravilu X/C, D OTT line je po meni linija koja je extremno ovisna o strukturi boarda, ali sjećam se da me Gordon tjerao da R u pravilu sa min GS(dobro, ali on je ekstreman slučaj nepoštivanje DB protiv unknown). Kako to misliš yt prezentaciji?

OK ljudi, da krenem! Opet mješani dojmovi koji me na neki nači jako nerviraju. Jednostavno ne mogu uvesti neku konstantu u igri. Mislim igram 5-6h vrlo dobro i onda 1h apsolutne manije. To treba float bez EQ(OK ima jednu over) u 4B jer je tip jedanput prije toga odigrao B,Xb,F . Najrađe bi si kupio neku spravu koja bi mi svaki put zavalila šaku u glavu kada krenem u tu maniju. Mislim postalo je bolje nego je bilo za vikend, ali opet nisam zadovoljan. Stvar je u tome što Ponedjeljak i Utorak su bili dani kad me nije išlo i onda sam se trebao dokazati i biti discipliran. Ali dobro šta je tu je. Nadam se da ću se sabrati do vikenda pa da se vratim na NL200/NL400 stolove.
Moram priznati da se najbolje osjećam kad znam da sam igrao dobro. To mi često zna biti bolji osjećaj nego kad sam završio u plusu, ali sam loše igrao/imao sreće. Jednostavno imam osjećaj da sam obavio svoji posao bolje i nekako me to najviše usrećuje. Ali dobro, ovako to sad izgleda:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20128-129-130/Session_zps7c2a550f.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20128-129-130/Graph_zpsb0bcef7a.png

TOTAL CHALLENGE: 34 783.62$(ZADNJI UPDATE) + 870.57$(WINNINGS 3 DANA)  = 35 654.19$/ 100 000$

S obzirom da sam pričekao s update-om za kraj ovog mjeseca, vrijeme da rezimiram mjesec:

Izvješće za Travanj

Ukratko, NAJBOLJI MJESEC IKADA! Iskreno moglo je biti i bolje da nisam izašao iz svoje komfortne grinding zone/nemao takvih oscilacija u igri. Ali dobro neću se žaliti kada na kraju mjeseca ipak stoji +17k$ bez RB. big_smile

U globalu zadovoljan sam i s volumenom. Mislim s obzirom da sam bio na godišnjem 1/3 mjeseca volumen od 70k ruku i njie tako loše. Stvarno se neće žaliti ako svaki mjesec lijepo odigram 100k ruku.  Mjesec sam po sebi će ostati naravno zapamćen po ovome:
- Moj prvi +10k$ mjesec od profita
- Moj prvi +5k$ dan
- Postao NL200 reg i shot take NL400

A to sve skupa izgleda ovako:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20128-129-130/AprilGraph_zps5e1bd9ba.png

Al dobro ajmo se vratiti na zemlju. Mislim da ne moram posebno spominjati da je ovo jedan lijepi poklon od varijance kojeg naravno bi svi rado primili. Ali s obzirom da je sebe trenutačno ne mjerim toliko po tome jesam li +8k ili 17k, bitno mi je da sam napredovao. To bome jesam i stvarno sam zadovoljan i kako sam napredovao. Napredovao sam u mnogo polja i to je ono što mene najviše veseli(ajde ovaj kraj mjeseca me malo zbedirao, ali dobro pregrmiti ću). Također važno mi je što sam svjesniji no ikad koje stvari mi ne štimaju i šta moram raditi da to popravim što naravno nije bio uvijek slučaj prije Gordona. Stoga vrlo se veselim Svibnju i nadam se da ću i u njemu napredovati, pa makar mogao napokon uzeti nekakav RB da bude opet jedan +Xk$ mjesec.

To je to od mene za danas i ovaj mjesec. Ljudi sretan 1.Maj i uživajte, pa se čujemo krajem ovog/početkom sljedećeg tjedna. GL!

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:32:16)

230

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

OK ljudi,

evo mene natrag nakon 2 radna dana i već sam ispunio satnicu za ovaj tjedan(48h igranja) zahvaljajući maratonu od 13h. Još jednom mi se desilo ono klasično ja solidno/loše igram -> runnam dobro. U globalu heater se više manje nastavlja, a čak sam imao i uspješan session na NL400 zahvaljujući kojem sam i uspio postići ovako lijepi rezultat. Razlog za maraton je bio u tome što mi treba cijeli jedan dan kako bi resetirao NC notove i kreirao ih prema NC Edge definicijama. S obzirom da će kompu za to trebati 15-16h min za 750k ruku morao sam malo da ti danas gasa. Ali poslije tek posla, postaviti vrijednosti parametara svakog badge neutral . E da to mi je kada idem probavati/mijenjati stvari koje već valjaju. Stvar je u tome gdje god se okrenom samo vidim još još i još posla. Ponekad mi se čini kao da nikad kraja, a to do lista samo raste. Zapravo ne pamtim da je bila i u jednom trenutku ovog projekta prazna. A dobro, možda sam i ja isto takav da si odmah nabijem petsto stvari odjednom big_smile

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20131-132/Session_zpse38e491e.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20131-132/Graph_zps3482b75a.png

TOTAL CHALLENGE: 35 654.19$(ZADNJI UPDATE) + 4768.76$(WINNINGS 3 DANA)  = 40 422.98$/ 100 000$

Evo kratko ovaj put! Sretno! smile

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:34:00)

160

196

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Svaka čast!!! Sretno dalje wink

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

imam jos par pitanja smile ako.previse ispitujem odjebi me slobodno big_smile

zanima me koliko, na visim limitima, ima ABC pokera? mislim ono bude li 50 ruku str8forward pa tek jedna sa levelingom ili sta li god. Mozes neku grubuvprocjenu lupit? i mozes li mi.ostavit mail ili poslat pm da te pitam jos nesto? ne mogu poslat pm, kontam da je problem u broju pistova. inemas beda necu te zicat pare niti ista slicno smile

Zadnji popravljao steinroth (04-05-2014 16:14:27)

00

198

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

roba59 napisao:

Ovo me podsjetilo na filmove gdje početnik ući borilačke vještine pa prvo mjesec dana mora mlatiti u prazno, a ovaj je full frustriran zašto nema normalan trening.

Osnove su najbitnije i đžaba ti znaš sve fancy playeve, a imaš brdo leakova, nikad nećeš biti winning player. A i svi ti fancy playevi se super rijetko odigravaju, puno puno rijeđe nego velika večina low i micro stakes igrača misli. Svi ti fancy playevi koji se vrte po forumima, videima i stranicama koje prate high stakes, su isfiltrirani. Puno ABC igre se odvijalo izmedju tih handova.

A tu je i najveći problem kod prelaska limita. Večina igrača kad prelaze limite misli da na su višem limitu igrači bolji i samim time puno više blefaju i odigravaju nekakve fancy playeve. I onda igrač koji je došao na taj veći limit počinje odstupati od svoje igre misleći da ga svaki put protivnik blefa.

00

199

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

zašto se na tom planetwinu365 ne može depozitati preko bankovne kartice već svve mora ići preko skrilla moneybookers?hans ovo su rezultati sa planetwina365 jel tako?

00

Re: NOVI Projekt: Pogledaj kako pretvaram 50$ u 10k$

Evo mene ljudi sa updateom za ovaj tjedan. Ujedno i zadnji jer imam masu off table za raditi, ali dobro krenimo redom.

@Rodman
Hvala!

@steinroth
Možeš me kontaktirati na Email hansthegreat@bestpokercoaching.com. A što se tiče samog pitanja roba je to dobro napisao/prikazao. Za odigrati fancy play moraš jako dobro razumijeti tvog protivnika jer je tanka granica između genijalnog poteza i totalnog spew-a.

@Tatar10
Za ovo prvo pitanje ne bih znao odgovoriti jer ne radim u planetwin365.  big_smile
A što se tiče ovog drugog gore prikazani rezultati nisi samo sa planetwina već i sa mora drugih mreža. Planetwin je sam jedna od.

Ukratko nešto malo preko 30h je u ova zadnja 3 dana iza mene. To će ujedno vjerojatno biti to za ovaj tjedan jer odlazim na preko vikenda na Vinistru, a danas i nedjelju odlučio sam posvetiti off table. Mislim moram namjestiti parametre badge-eva jer ova trenutačno izgleda kako izgledaju stolovi kad sjedne regular sa ozbiljnim sample-om to je strašno. Kao prozor pun malih sličica u kojem ne vidiš ni stack protvnika.
Što se tiče igre nisam zadovoljan zato moram više raditi. Ali dobro, evo kako to izgleda:

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20133-134-135/Session_zps8c874e67.png

http://i1380.photobucket.com/albums/ah183/HansTheGreat/10k-100k/Days%20133-134-135/Graph_zpsab708c47.png

TOTAL CHALLENGE: 40 422.98$(ZADNJI UPDATE) + 353.09$(WINNINGS 3 DANA)  = 40 776.07$/ 100 000$

Ništa čujemo se sljedeći tjedan. Pozz!

Zadnji popravljao HansTheGreat (30-08-2014 00:36:17)

50