Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Odličan video, super objasnjenja smile
19:30 5d6d...Nije li to malo preloose call preflop, pogotovo sto je tak tight, ili je baš zato dobar call pošto villian ima narrow 3b range u tom spotu pa imamo takozvanu krekalicu tongue ? Ak callaš te male suited connectore protiv njega specificno koje handove foldaš?

23:00 Q2cc Kuzim zasto nisi 3bet-o na flopu ( jer mu zelis zadrzat blefove ) al se pitam koje on tu blefove ima osim KcXc..Igram microse ( NL25-50 ) i u tom spotu na tom boardu je X/R 95% value orijented...uzimajuci to u obzir, zar nije bolje zastekat ga odmah na flopu iz razloga što svaki tref na turn usporava akciju i moze nam foldat slabiju boju plus kad se spari board gubimo od nekih komboa ( u ovom slucaju 77 ukoliko ne 3beta preflop, posto si rekao da ne vjerujes da raisa 2para a AA i 99 bi vjerovatno 3beto preflop )

50:45 AJs zasto 5bet ship? Sta nije to jedan od boljih handova ( uz AQs ) za callat 4bet uz SB vs BTN? Prije bi shipo A5s za blef

00

27

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Hvala,drago mi je da ti se svidio video.

1.Mislim da je ok call, to mi je bottom calling range u tom spotu, pošto dobro poznam villana mislim da mogu odigrati taj hand oop, inače imam 34% eq.protiv njegovog ranga. Recimo ajo bi foldao, te ga ponekad 4betao kao bluff. Sve u svemu, ovisi kakav je igrač i kakav mu je range, te vidi kako se naš hand nosi protiv tog ranga(postoje villani koji u tom spotu 3betaju tipa qq+ aks,i sc,67+-tada 56s ima 29%eq.). Ako misliš da možeš explojtati villana, možeš callati šire.

2.Ovaj villan je sposoban c/r doslovno sa svakim kc,mogu 3betati flop, i to je ok play, problem je što ću to raditi za bluff s eventualno kc, ako imam kc, njegov range je onda mnogo jači, jer ovdje u rangu nema setove,a ne c/r dvopare. Mislim da je u ovom spotu puno bolje imati calling range sa ovim handom, tako da štitim ostali dio ranga,a i on je tip koji će izbarelati kc.

3.Je, super je hand za callati 4bet, isto tako super je shipati a5s, al u ovom spotu, poznavajuci povijest među nama, i i dinamiku igre, ovo je bio easy shove za mene, nešto sam semi value. Jednostavno, kad nekog poznaješ, znaš kako reagira kad izgubi pot, i on i ja imali smo ovakvih spotova jako puno, sad si vidio da sam naletio na ak, znao me je callati s a10o i kq (a ja sam znao shovati kj,22 itd). Jednostavno in game read i odluka za shove.

00

Re: VIDEO: MelloB igra nl200 i nl400 na microgamingu uz komentar uživo.

Hvala na detaljnoj analizi big_smile da zapravo kad jako dobro poznas protivnika i znaš ga exploitat to sve onda ima smisla big_smile

00