Re: coaching i stacking projekt

Samo jako, gogo!

10

Re: coaching i stacking projekt

A jel ima sto profita iz ovog projekta ribo ? 100 evrica ?

00

Re: coaching i stacking projekt

upgrade napisao:

A jel ima sto profita iz ovog projekta ribo ? 100 evrica ?

Ima i više jako sam zadovoljan projektom smile)

10

Re: coaching i stacking projekt

109 turnira ovaj tjedan. 3 finalna stola(7.3. i 1. mjesto) i dosta ITMova ili top 20 pa ima nekog plusa smile. Vidim napredak u BB defendu, odkad sam na sesiji to dodatno analizirao sa coachem, radili smo za od 5-100BBova  i to mi je jako pomoglo. Mislim da napredujem dosta i da cu uskoro dodati i 5€ turnire. Nadam se jos jednom dobrom tjednu i idemoo jakoo!!

00

Re: coaching i stacking projekt

charlie 508 napisao:

Hvala ti ali nisam bas nesto zainteresiran za omahu ,samo za NL holdem MTT..Znai neko kako ovde poslat privatnu poruku jer ja ne mogu stalno mi pise zastarjela adresa


Charlie javi se u grupi: https://web.facebook.com/groups/PokerasiHrvatske

00

Re: coaching i stacking projekt

charlie 508 napisao:

Neman fejs haha..Ima li neki mail ili


mozes ovdje napisati sto te zanima, sto se youtubea tice ne znam bas za kanale gdje ljudi objasnjavaju mtt

00

Re: coaching i stacking projekt

riba965 napisao:
upgrade napisao:

A jel ima sto profita iz ovog projekta ribo ? 100 evrica ?

Ima i više jako sam zadovoljan projektom smile)

Cool, mislio sam jedino da bi bilo zanimljivije pratiti meni i drugima projekt da pises i profit uz ovo ostalo, ali ako mislis da ti to nije +ev, samo peglaj ovako dalje... Gl

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan moram rec KURČINA. 120 turnira 1 ft( 2. mjesto), tolko izgubljenih flipova tolko suckouta od strane fisheva. Svaki jaci par vs slabiji izgubim A sa jacim kickerom vs slabiji kicker izgubim, isto tako i sa K,Q i jacim kickerom. Backdoor flusheve i straightove pogadaju, isto tako ako imaju na flopu 5% za win na riveru imaju 100%, uglavnom sta god odigram nakraju najebem mad Ali ni prvi ni zadnjii loš tjedan idem jako dalje i nadam se boljem iducem tjednu

Zadnji popravljao riba965 (12-05-2021 01:03:40)

00

Re: coaching i stacking projekt

upgrade napisao:
riba965 napisao:
upgrade napisao:

A jel ima sto profita iz ovog projekta ribo ? 100 evrica ?

Ima i više jako sam zadovoljan projektom smile)

Cool, mislio sam jedino da bi bilo zanimljivije pratiti meni i drugima projekt da pises i profit uz ovo ostalo, ali ako mislis da ti to nije +ev, samo peglaj ovako dalje... Gl

Ma ovako sam poceo pa cu ovako nastavit ali zasad sam +600€ odkad sam poceo igrat, jos uvijek igram 1-2€ turnire

00

Re: coaching i stacking projekt

Marko337 napisao:
charlie 508 napisao:

Neman fejs haha..Ima li neki mail ili


mozes ovdje napisati sto te zanima, sto se youtubea tice ne znam bas za kanale gdje ljudi objasnjavaju mtt

Neka otvori svoj thread i tamo postavlja pitanja, lagano preuzimate ribi njegov thread o projektu sto je blesavo imo.

10

Re: coaching i stacking projekt

upgrade napisao:
riba965 napisao:
upgrade napisao:

A jel ima sto profita iz ovog projekta ribo ? 100 evrica ?

Ima i više jako sam zadovoljan projektom smile)

Cool, mislio sam jedino da bi bilo zanimljivije pratiti meni i drugima projekt da pises i profit uz ovo ostalo, ali ako mislis da ti to nije +ev, samo peglaj ovako dalje... Gl

Profit je najmanje bitan, bar u ovom trenutku projekta... Bitan je rad i nadogradnja postepena, tako da bezveze upit, nhf.
Mene bi iskreno zanimalo kako tocno ucis sam, radis sa coachem, na sta se fokusirate i s. Sta analizras/te najcesce? Ft? Icm na ft-u? I sl. tome.

10

Re: coaching i stacking projekt

riba965 napisao:

Ovaj tjedan moram rec KURČINA. 120 turnira 1 ft( 2. mjesto), tolko izgubljenih flipova tolko suckouta od strane fisheva. Svaki jaci par vs slabiji izgubim A sa jacim kickerom vs slabiji kicker izgubim, isto tako i sa K,Q i jacim kickerom. Backdoor flusheve i straightove pogadaju, isto tako ako imaju na flopu 5% za win na riveru imaju 100%, uglavnom sta god odigram nakraju najebem mad Ali ni prvi ni zadnjii loš tjedan idem jako dalje i nadam se boljem iducem tjednu

Ovo sto si opisao znaci da si samo runnao kao govno smile. Ako si se zmetao ai pre ili post sa >50% u vecini slucajeva i gubis znaci da si ustvari dobro odigrao (ili si lose odigrao ali bolje od villaina) i nemoj se brinuti previse. Samo naprijed i bez predaje! glgl

Zadnji popravljao 11331133 (12-05-2021 21:58:11)

10

Re: coaching i stacking projekt

11331133 napisao:
upgrade napisao:
riba965 napisao:

Ima i više jako sam zadovoljan projektom smile)

Cool, mislio sam jedino da bi bilo zanimljivije pratiti meni i drugima projekt da pises i profit uz ovo ostalo, ali ako mislis da ti to nije +ev, samo peglaj ovako dalje... Gl

Profit je najmanje bitan, bar u ovom trenutku projekta... Bitan je rad i nadogradnja postepena, tako da bezveze upit, nhf.
Mene bi iskreno zanimalo kako tocno ucis sam, radis sa coachem, na sta se fokusirate i s. Sta analizras/te najcesce? Ft? Icm na ft-u? I sl. tome.

Najviše radim kad sam na BBu i imam od 35-5 bbova znaci defend kad 3 betam kad samo checkiram/callam raise to je bilo na zadnjoj,  sad vec dugo nisam imo sesiju ali objavim cim budem imo.

00

Re: coaching i stacking projekt

11331133 napisao:

Profit je najmanje bitan, bar u ovom trenutku projekta... Bitan je rad i nadogradnja postepena, tako da bezveze upit, nhf.
Mene bi iskreno zanimalo kako tocno ucis sam, radis sa coachem, na sta se fokusirate i s. Sta analizras/te najcesce? Ft? Icm na ft-u? I sl. tome.

Slazem se da je itekako bitan rad i nadogradnja, ali reci da je profit najmanje bitan je, sorry , ali glupo. Mjerilo uspjeha u pokeru je uglavnom novac, a pogotovo na manjim limitima gdje ga je jos donekle lagano zaraditi.

10

Re: coaching i stacking projekt

Manji broj turnira ovaj tjedan(95 turnira), 2 finalna stola (1. i 6. mjesto). Nešto bolje nego prošli tjedan al sve u svemu isto runnao loše.Najviše kao i obicno gubio sa 99+ a onda isto tako bi izgubio i ruke gdje sam imao bolji kicker.Što se tiče post flop mogu rec da me ovaj tjedan river mrzio. Budale bi suckoutale....    Dolazilo je šta god im je trebalo pogodili bi 2. par backdoor straight,flush, callali bi me sa underpairom na riveru bi im došao set.... Danas na sesiji nastavio sa BB defendom od 100- 10BBa. Najviše smo pricali o tome kada check raiseati flop,turn,river, ali isto tako prošao i situacije s drugih pozicija protiv LIMPERA. Na 1-2€ limitima ima jako puno limpera tako da sam htio nauciti kako najbolje igrati protiv takvih igrača. Naravno ko i obicno nadam se boljem sljedećem tjednu i evo jos 2 sesije i onda cu dodati i neke 5€ turnire. smile

10

Re: coaching i stacking projekt

Možda se preselim na neki drugi site jer Winamax više ne supporta poker tracker 4

00

Re: coaching i stacking projekt

Probaj gg poker ili partypoker, ima mnogo turnira, a i od pokerproa dobivas dosta veliki rakeback

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: coaching i stacking projekt

Rexonja napisao:

Probaj gg poker ili partypoker, ima mnogo turnira, a i od pokerproa dobivas dosta veliki rakeback

Imam acce i na jednom i na drugom ali ni party ni gg ne supporta hud

00

Re: coaching i stacking projekt

Malo kasnim. Ovaj tj nije dobro poceo, puno suckoutanja i bad beatova sa jakim parovima protiv slabijih sa  jacim vs slabijim kickerom i tako standard. Međutim zadnja 3 dana 3 finalna stola( 2.,3.,5. mjesto) i tako je nakraju tjedan ipak postao profitabilan.Odigrao sam 122 turnira, dalje radim na igri sve ruke za koje nisam siguran saljem coachu i pripremam se za sljedecu sesiju ali vidim napredak u igri, svaki mjesec sam sve bolji i tako cu nastavit. Posebno sam se poboljsao u PKO turnirima u kojima mislim da sam prije bio malo previše tight protiv short stackova, pogotovo ako više short stackova shovene preflop.

Zadnji popravljao riba965 (26-05-2021 17:19:19)

10

Re: coaching i stacking projekt

2., 3. i 5.! gg wp!

10

Re: coaching i stacking projekt

Nemam sta previše rec za ovaj tjedan, standardno gubio flipove sa parovima vs Ax,Kx... medutim uspio sam doc na 3 finalana stola(2.,3.,3. mjesto). Odigrao sam 114 turnira međutim solidne nagrade na finalnim stolovima pa sam uspio pokrit gubitke a i imao sam dosta ITMova. Za 2 dana imam sesiju i onda poslije sesije i nakon jos nekoliko dana pocinjem  igrati 2-5€ turnire. Nadam se manjem broju limpera i naravno boljim rezultatima!!!

00

Re: coaching i stacking projekt

103 turnira ovaj tjedan, dobra 2 finalna stola na turnirima sa preko 1000€ prizepoolovima i bio 1. i 4. Isto tako dosta bad beatova ali nemogu se žalit bilo je i mojih pogresaka ali mogu rec malo. Na sesiji sam odradio post flop igru sa svih pozicija nakon što 3betam preflop za od 30-100bbova. Poslao sam sve ruke i cekam da me stave na veće limite nadam se da će uskoro pa obavijestim kad pocnem igrati 5€ turnire.Ocekujem bolje rezulate ovaj tjedan i naravno manje bad beatova!

00

Re: coaching i stacking projekt

Ovaj tjedan 97 turnira i 6 finalih stolova( 1. 3. 3. 3. 4. 7. 7. mjesto). Odlican tjedan jako zadovoljan sa svojom igro a isto tako bilo je malo srece.Poceo sam raditi na post flop igri u pokerstrategy equilabu. Znaci rangeve za njihov call na flopu raiseu i riveru ili za njihov raise ili all in. Poboljsao sam se u post flop igri i nadam se dobrom i sljedecem tjednu . Jos uvijek radim i preflop range u ICMu, i tu sam vec dosta sitvacija napravio i radim puno bolje callove ili rejamove nego prije. smile

00

Re: coaching i stacking projekt

E Brate, ja jedan dan igram cash game 24 ure za leaderboard, a drugi dan PLO i Holdem turnire.

Sto se tice Holdem turnira, preporucio bih ti lika zvanog ''Apestyles'' (https://www.youtube.com/watch?v=ClqM2tof4YM)

Pogledaj ga, igra jako agresivno i mnogo blefira, sviđa mi se taj stil igre. Pogledaj par videoa od njega, mozda ti malo boosta edge i poboljsa igru na FT-u gdje svi igraju tight za ITM.

Toliko od mene, sretno !  smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: coaching i stacking projekt

Rexonja napisao:

E Brate, ja jedan dan igram cash game 24 ure za leaderboard, a drugi dan PLO i Holdem turnire.

Sto se tice Holdem turnira, preporucio bih ti lika zvanog ''Apestyles'' (https://www.youtube.com/watch?v=ClqM2tof4YM)

Pogledaj ga, igra jako agresivno i mnogo blefira, sviđa mi se taj stil igre. Pogledaj par videoa od njega, mozda ti malo boosta edge i poboljsa igru na FT-u gdje svi igraju tight za ITM.

Toliko od mene, sretno !  smile

gledam i njega i "bigbluffzinc"

00