76

Re: PokerStars - Promocije

iAcesHigh napisao:

uskoro i detaljni raspored za Hrvate wink

jedva čekam raspored!

P.S: valjda će početak turnira bit prilagođen europskom vremenu...

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: PokerStars - Promocije

da ja isto i nadam se da će bit i nekih dobrih turnira u rangu od 10-50$...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

78

Re: PokerStars - Promocije

web stranica još nije updejtana ali su RCOOP turniri vidljivi u Pokerstars lobbyu pod Regional

evo što nude za Central & Eastern Europe:

1) $33+R NLHE 6-max
2) $55 PLO H/L
3) $22 NLHE 2x chance turbo
4) $11+R NLHE turbo
5) $109 NLHE
6) $55 NLHE heads-up
7) $11+R PLO
8) $55+R NLHE 6-max
9) $33 NLHE 1R1A
10) $109 PLO 1R1A
11) $215 NLHE main event

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: PokerStars - Promocije

jedno malo offtopic pitanje, tražio sam al nisam baš našao neki odgovor...

Recimo da imam gold status za ovaj mjesec i sljedeći mjesec ne igram uopće. Oće mi status past na silver ili na bronze?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerStars - Promocije

Ako se ne varam pada ti na bronze! Svi statusi osim supernova te supernova elite se gledaju na mjesecnoj razini...ova dva najveca na godisnjoj!

Zadnji popravljao Renatto888 (27-10-2010 15:39:29)

00

81

Re: PokerStars - Promocije

status ce ti biti gold do kraja 11. mjeseca. onda u 12. pada na bronze

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: PokerStars - Promocije

Igram sad session i samo od sebe mi se zaustavi sve i u chatboxu na svakom stolu se pojavi velikim slovima: "Please type these word" i prostor za upisat, nešto slično kao na forumima prilikom registracije. Dal se nekom još to pojavilo? Nikad to prije nisam vidio.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerStars - Promocije

na taj nacin traze botove..

00

Re: PokerStars - Promocije

ma skuzio sam, al kazem ti prvi put to vidim... baš me zanima kaj bi bilo da nisam niš upiso jer i ovak sam jedva skužio... trebali su neki popup napravit...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

85

Re: PokerStars - Promocije

pa sigurno ti nebi bancugu skeljili na temelju jedne provjere

00

Re: PokerStars - Promocije

meni ko za vrag ne radi enter na jednom laptopu hehe

00

Re: PokerStars - Promocije

woohoo poboljsan bet slider, mozete si namjestiti iznad da beta 50%, 75% itd ili koliko vec zelite i kada vrtite po njemu da ide po bb ili sb za sto sam do sada koristio table ninju
samo je novi time bank preruzan, ali pokazuje koliko imamo vremena prije nego pocne time bank

00

Re: PokerStars - Promocije

Da super je to, ali ima i još puno drugih korisnih stvari. Recimo za turnirske igrače: "Tournament Summaries Saved to Hard Drive" što znači da neće više manualno morat importat rezultate. Ugl tu je popis svega: http://www.pokerstarsblog.com/2010/poke … 75396.html

Zadnji popravljao -b3k's- (11-11-2010 10:57:22)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerStars - Promocije

A meni se nije napravio software update, kak da to manualy napravim?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerStars - Promocije

Si mogu kako zabranit da ne igram recimo vise od 15 stolova? neki program ili nesto big_smile

00

91

Re: PokerStars - Promocije

Andre_787 napisao:

Si mogu kako zabranit da ne igram recimo vise od 15 stolova? neki program ili nesto big_smile

Ninja ti ima da si odredis broj stolova. Ali nije da nemožeš igrati više. Samo ti ih ninja onda automatski ne otvara.

00

Re: PokerStars - Promocije

Hvala, ovo pod waitlist nisam ni vidio do sada, super.

00

Re: PokerStars - Promocije

Jel još netko problema sa konekcijom na stars? Od jučer navečer mi se jedva spoji i treba mu 5 minuta da mi učita stolove?

Zadnji popravljao -b3k's- (20-11-2010 14:36:31)

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerStars - Promocije

ja nemam sve mi uredno spaja,al na full tilt se od jutros ne mogu spojiti,uopce mi ni ne zapocima spajanje nego odma izbaci usklicnik i amen,kod tebe?

00

Re: PokerStars - Promocije

Ne znam ne igram na FTP, bannali su me tamo prije par godina... A na Starsima mi za sve servere piše 100% a opet mi lagga, sve na netu mi inače normalno radi tak da nije do veze.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: PokerStars - Promocije

"You need to earn 790 VPP by Nov, 30"

Jel to znači da imam vremena do 29.11. do 23:59 ili do 30.11. do 23:59, i dal je 23:59 po našem vremenu ili po vremenu servera?

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

97

Re: PokerStars - Promocije

ja mislim do 30.11- 23:59 po vremenu servera

00

98

Re: PokerStars - Promocije

po serverskom vremenu, odnosno ET.
znaci imas vremena do 1.12. do 6 ujutro

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

99

Re: PokerStars - Promocije

Adži napisao:

po serverskom vremenu, odnosno ET.
znaci imas vremena do 1.12. do 6 ujutro

tako je

00

100

Re: PokerStars - Promocije

Imam jedno brzinsko pitanje u vezi pokerstarsa,pa da ne otvaram bezveze temu...

Maloprije sam skuzio da sam iz vedra neba dobio 10$ nekakvog bonusa...u historyu pod description pise "BOP PURCHASE"...

Zna li netko sta je to?

EDIT:Sad sam dobio neki mail di mi sve lijepo pise...to je neki Battle of Planets bonus...

Zadnji popravljao Bile (13-12-2010 16:45:06)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00