Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Bravo  smile

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

impresivno

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

sretno!

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Evo upravo odigrao jos jedan session, NL2,  2h i 15min, 1115 hands, +7,72$

Bankroll na 57$
http://img706.imageshack.us/img706/5121/graf7k.png

00

30

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

nije mi jasno, zasto nisi ostavio 300$, izgrindao jos 100-ak$ i onda iskesirao tih 300?

u svakom slucaju sretno

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

milac napisao:

nije mi jasno, zasto nisi ostavio 300$, izgrindao jos 100-ak$ i onda iskesirao tih 300?

u svakom slucaju sretno

Splet okolnosti, trebalo mi je 300$ i njih sam si napravio, isplatio i potrosio...dva tri dana sam odmarao od pokera i onda saznam da cu morati najvjerojatnije sam srediti skolarinu, a na accountu 2,4$...od cekanja da vidim sto ce biti kada dode vrijeme za placanje nemam nista osim neke tmurne nade u bolje dane i tako se odlucio za ovaj projekt...iskreno prvo sam se dobro nasmijao sam sebi ali kako je krenulo mozda cak i uspijem!
Bar sam uspio u ovih 7k ruku totalno eliminirati tilt i igrati hladne glave...samo u zadnjem sessionu su mi asevi pali cak 3 puta, ali sreca da su protivnici uvijek imali puno manje od mene pa me nije jako ostetilo!

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

prosto nemogu vjerovat, da neko moze imat tolko optimizma i volje, sa fkn 2.4 $ LOLLOLLOL, sad si me inspirirao,
idem ja do 3. mjeseca skupit za novog BMW-a  !!!

smile

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

chillin napisao:

prosto nemogu vjerovat, da neko moze imat tolko optimizma i volje, sa fkn 2.4 $ LOLLOLLOL, sad si me inspirirao,
idem ja do 3. mjeseca skupit za novog BMW-a  !!!

smile

smile  hehe...samo hrabro...ljudi su uspijevali, ne vidim razlog zasto ne bi i mi!

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Evo sad imam skoro 10k odigranih handova na NL2 pa da rezimiram...
Odigrao sam tocno 20 sati, 9586 ruku i profit je +69$
Ja sam zadovoljan, kako igrom tako i trenutnim rezultatom, treba mi jos oko 20-ak VPPs da dodem do SilverStar statusa...
Sada na zadnjem sessionu zadnjih 100 ruku imao sam pehova i bad beatova skoro vise nego u svim do sada, asevi su pali dva puta, jednom cak od aseva...lik dobio flush na riveru, KK, QQ, sve od slabijih, najcesce nikakvih pocetnih ruku (i sve all in preflop), ljudi placaju na svasta! Ali ne zalim se, da nema takvih riba nebi se moglo ni zaraditi, i meni tu i tamo uleti out na riveru!! smile

No, evo grafa svih handova do sada i statistike koje ste svi dobrodosli komentirati jer sam novi u svim tim brojevima i svaki savjet je dobrodosao!
http://img641.imageshack.us/img641/6743/statsiza9600rukunanl2.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/6228/graf9600.png

00

35

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

imaš moju potporu,a ako ne uspiješ uvijek možeš naći posao  big_smile

00

36

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

...koliko stolova igras na NL2...

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

dubai0 napisao:

...koliko stolova igras na NL2...

Kako kad...krenem sa 8-10, a kada se zagrijem stignem ih i 18-20 pratiti, evo bas sad igram na 16 stolova...jos stignem i na forum pisati  smile recimo da mi je do 18 optimalno za sada....toliko mogu pratiti i istovremeno donositi razumne odluke!

00

38

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Renatto888 napisao:

Ali ne zalim se, da nema takvih riba nebi se moglo ni zaraditi, i meni tu i tamo uleti out na riveru!! smile

Napokon netko realan i objektivan...svaka ti čast na ovom komentaru. Trebali bi se u tebe ugledati neiskusni igrači koji se stalno žale na bad beatove kad se im 80% prednost ne održi, i stalno kukaju kako je namješteno. Njima svima ovo u potpis  big_smile

usput bravo na grindu, samo tako nastavi

Zadnji popravljao wildgh (25-01-2010 02:29:22)

assumption is the mother of all f ups

00

39

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Al kako ti ne kuzis, pa pokerstars ti je namjesten 100%, pa ja tamo svako malo izgubim s AA  big_smile  big_smile

00

40

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Naravno, sve je namješteno big_smile
evo opet jedna ljepotica iz današnje zbirke samo za ljude koji su se registrirali pod "nesretnim brojem" i stalno ih softver ubija i sve je to "belosvetska zavera"  lol
- u tzv mojem topicu http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewto … 9682#p9682, da ne smetamo kolegi više na njegovom projektu

assumption is the mother of all f ups

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

I ja sam u svojim pocecima vjerovao da nesto nije u redu s tim siteom i onda sam jednom nakeon teskog bad beata gdje sam bio favorit 90% ustao od kompa, uzeo karte u ruke i izcenirao dijeljene u zivo 30-ak puta...rezultat je bio takav da su moje karte u dijeljenju u zivo izgubile cak 20 od 30 puta, jednostavno nisam mogao vjerovati i od tada bad beat na starsima i na svim ostalim siteovima shvacam kao normalnu stvar koja se tu i tamo mora dogoditi...
Lijek protiv toga je da se ne prepustamo tiltu zbog toga jer dugorocno gledajuci (na desetke tisuce handova), ako nastavimo igrati kao da se nista nije dogodilo, nas bankroll ce nam biti itekako zahvalan, a i mi samim pogledom na $$$ u accountu!

Za sada sam odigrao 11k handova i bas sam maloprije brojao bad beatove samo one sa AA, KK i QQ gdje sam bio favorit i kod 40 sam odustao, a bankroll je na 82$...kod mene ta taktika pali!

00

42

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Ovdje imate zanimljivo štivo o tome:

1.dio-Bankroll,varijanca,tilt: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1279

2.dio-Bankroll,varijanca,tilt: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1287

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

roba59 napisao:

Ovdje imate zanimljivo štivo o tome:

1.dio-Bankroll,varijanca,tilt: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1279

2.dio-Bankroll,varijanca,tilt: http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=1287

Vec vise puta procitano...odlicni clanci!!  cool

00

44

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

ja isto kazem da je to sumnjivo ne kažem da je namješteno ali ono 100% koriste neki drukčiji Algoritam za random karte to se jako može primjetiti na Partypokeru i Starsima po mome - mislim da privuku više ljudi jer tako i ribice mogu zaraditi i ostati igrati.

A sto se tice projekta super ti ide, ako ovako nastaviš bit če ako ne 1k jako blizu.

A i ovo za faks pa dogoviš se za neke rate ...  ne ? - da ne bi došao na 500$ i onda otišao na NL100 da ipuniš cilj i  izgubiš sve  big_smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Vuco napisao:

ja isto kazem da je to sumnjivo ne kažem da je namješteno ali ono 100% koriste neki drukčiji Algoritam za random karte to se jako može primjetiti na Partypokeru i Starsima po mome - mislim da privuku više ljudi jer tako i ribice mogu zaraditi i ostati igrati.

A sto se tice projekta super ti ide, ako ovako nastaviš bit če ako ne 1k jako blizu.

A i ovo za faks pa dogoviš se za neke rate ...  ne ? - da ne bi došao na 500$ i onda otišao na NL100 da ipuniš cilj i  izgubiš sve  big_smile

Heheheheheehe....to bi bio vrhunac moje poker karijere.....ne kazem da prije nisam, moje prvo iskustvo prije dvije godine bilo je upravo takvo, napravio od 40$ preko noci 400$ i onako u jutro nakon desetak sati igranja, ne znam vise ni gdje sam samo skuzim da nema vise  nista na racunu...no, to je bilo onda, a ovo je sada, situacija je drugacija i malo preozbiljna da bi se tako zezao...zato imam svaki put prije sessiona 10-ak min psihicke pripreme i ponavljanja pravila...

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

samokontrola, samokontrola i samokotrola...ovo je zbilja impresivno...od samob broja odigranih ruku do zarade na NL2 u par dana...još malo pa pređi na NL5, ali ako zbustaš par stackova vrati se na NL2...

Svi navijamo za tebe!!!  big_smile

00

47

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

Čestitam stvarno ti ide odlično, kad si tako dobar u pokeru neće ti ni trebat faks smile

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

48

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

al ga ipak zavrsi smile

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

hehe...mozda jednoga dana i dode do toga ali trenutno imam planove koji su vise rangirani na ljestvici prioriteta, a to je faks, vrijeme je da se privodi kraju!
Hvala na cestitkama!  smile

00

Re: 2,4$ pretvoriti u 1000$

equusDU napisao:

samokontrola, samokontrola i samokotrola...ovo je zbilja impresivno...od samob broja odigranih ruku do zarade na NL2 u par dana...još malo pa pređi na NL5, ali ako zbustaš par stackova vrati se na NL2...

Svi navijamo za tebe!!!  big_smile

Kao prvo hvala na podrsci...puno pomaze dodatna inspiracija  smile
A samokontrola igra veliku ulogu u ovoj igri na svim limitima, pogotovo ovdje gdje sam trenutno...

00