26

Re: Robert - fakker11, roba59

GmC napisao:

kad si poceo igrati jesi li odmah zaradivao ili si prvih par dana bio na nuli
odnosno jedan dan zaradio pa drugi to izgubio itd.

Kolko si knjiga procitao prije nego si krenuo igrat?

1. Uplatio sam 50$ i pao na 5$ (5$ je tad bio min upad na sng) i s tih 5 se digao...

2. 0. Tek kad sam pao na tih zadnjih 5$ sam počeo čitati članke na netu i naručio knjige.

00

27

Re: Robert - fakker11, roba59

smartass napisao:

isto pitanje kao i za gmika, u koje vrijeme igraš na starsima?

da malo gledam...

Popodne od 3-4 do jutra do 3-4. Uz pauze naravno... Igram oko 6h dnevno sve zajedno. Imam "Hide from search" uključeno, ali me potraži na NL200 6max stolovima.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

kako funkcionira stvar, ako ti je zanimanje profesionalni pokeraš, s dohotkom i porezom te doprinosima za mirovinsko i zdravstveno?

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

29

Re: Robert - fakker11, roba59

propast napisao:

da li si preskocio nl10 il mozda i nl25 i oma preso na vece?
ne bukvalno ono preskocio nego si malo ruku odigrao na nl10

NL10 sam igrao samo za onaj video koji smo radili za PokerPro. Inače sam odmah igrao nl100 (imao sam bankroll jer sam sam prvo igrao turnire).

00

30

Re: Robert - fakker11, roba59

smartass napisao:

kako funkcionira stvar, ako ti je zanimanje profesionalni pokeraš, s dohotkom i porezom te doprinosima za mirovinsko i zdravstveno?

Ja sam službeno nezaposlen. Nema zanimanja pro poker player. Poreza na igre na sreću nije bilo, a sad nešto kao je, ali nije točno definirano.

Zdrastveno imam još besplatno, ali mi je već pri kraju (2 god poslije školovanja je besplatno, ako se nigdje ne zaposliš). Kad mi istekne morat ću ga plačati.

Mirovinsko ne plačam.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

što znači 11 u tvom nicku?

All the decisions of my life are based on satisfying three primary functions: fun, freedom and fulfillment.
Poker is a blend of them all.
-Phil Laak-
00

32

Re: Robert - fakker11, roba59

smartass napisao:

što znači 11 u tvom nicku?

Ništa. Nije bilo fakker pa sam bezveze utipkao 11.

00

33

Re: Robert - fakker11, roba59

a zasto faker koliko si žena do sada povalio dali je istina 1000 kako se priča big_smile

...lol kakva pitanja - super tema smile

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

34

Re: Robert - fakker11, roba59

Jel radis table selection (ako da, sta gledas), bum hunting? Ili ti je tako svejedno imo regove na stolu ili ne.

Sretno u questu na SNE

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

Re: Robert - fakker11, roba59

Da li bi prihvatio challenge i odigrao 50k hendova HU samnom?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

Re: Robert - fakker11, roba59

pitanje vezano za tebe, a i za poker profesionalce generalno.
kako kupiti auto?

kredit ocito nije opcija, i malo smrdi cashirat >100k kn pa me cisto zanima

I can't win if I fold?
00

37

Re: Robert - fakker11, roba59

@headache

dodes u auto salon, odaberes auto, odes u banku i prebacis im lovu. sjecam se da sam hodao bio po gradu sa 100k u koverti kad sam isao uplatit si za auto smile

00

Re: Robert - fakker11, roba59

1.Koji ti je najvazniji trenutak u poker karijeri?
2.Kad bi se preselio iz Hrvatske u koju drzavu bi otisao?
3.Jel ti ide na zivce stalno odgovarati ljudima na pitanja o pokeru(odgovori iskreno)
4.Jel se isplati drzati site kao sta je ovaj,jel te placaju za rad na ovom site-u.
5.Jel ti poker dosadan(odgovori iskreno)
6.Starije illi mlade zene?
7.Bojana Gregoric ili Vlatka Pokos
8.Thompson ili Hladno Pivo
9.Dinamo ili Hajduk

00

Re: Robert - fakker11, roba59

imam jos jedno:

nedavno si mi rekao da imam 2 mjeseca za napravit 5k iz 500$. jel zbilja mislis da sam to u stanju?

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

40

Re: Robert - fakker11, roba59

Ljava napisao:

Mislim da je jedino o zaradi glupo javno iznositi podatke. I mene zanima, ali ne bi to baš pitao  smile
Ok, naravno da kad su cifre, od 1k, 2k, 10k u pitanju, ne treba se ustručavati odgovoriti, ali forum je ipak javan pa svatko može to pročitati.

Nego, kažeš da si počeo sa turnirima?
Kolika ti je bila početna banka, koje si levele igrao i koliko ti je vremena trebalo da stvarno "počneš živjeti" od pokera?

Evo, i ja živim sa curom, trenutno sam nezaposlen, nemam keša jer sam spičkao svu lovu od sezone, a ona mi sere što igram poker i ništa ne radim. (Nešto čudno?!?)
Naravno, njoj ne trebam objašnjavati ICM jer jer je ipak na višem nivou od naših staraca  lol , ali svatko želi rezultate haha

Postavio sam ti prije par pitanja, na 2 si odgovorio nekome drugome, tako da ti ostaje još jedno  smile

Još 2: kažeš da živiš sa curom a dugoročan plan ti je kupiti stan. Dakle, živiš u podstanarstvu?
Povezano sa ovim pitanjem slijedi: Ako sam dobro shavtio preko foruma, kupio si audi a5 od more more-a? Ako da, koliko si ga platio?
Ne moraš odgovoriti naravno, ali mislim da shvaćaš poveznicu...?

00

Re: Robert - fakker11, roba59

knez napisao:

@headache

dodes u auto salon, odaberes auto, odes u banku i prebacis im lovu. sjecam se da sam hodao bio po gradu sa 100k u koverti kad sam isao uplatit si za auto smile

smile

sad malo offtopicarim, al recimo da imam nekih 40k kod sebe, auto je ~100k, nisam zaposlen, jel moguce dati polog od toga sto imam a ostalo na neki nacin odplatiti?

vidim da roba ima fensi auto, pa kontam da nije mogao kredit uzeti jer je isto nezaposlen, a malo je puno casha

I can't win if I fold?
00

42

Re: Robert - fakker11, roba59

mislim da ne, osim ako su ti starci voljni uzet kredit ili nesto. Generalno u bankama ne vole sumnjive 20 something tipove koji hoce 60k od njih smile
btw, sta si zapikirao?

00

43

Re: Robert - fakker11, roba59

hEadAche napisao:
knez napisao:

@headache
dodes u auto salon, odaberes auto, odes u banku i prebacis im lovu. sjecam se da sam hodao bio po gradu sa 100k u koverti kad sam isao uplatit si za auto smile

sad malo offtopicarim, al recimo da imam nekih 40k kod sebe, auto je ~100k, nisam zaposlen, jel moguce dati polog od toga sto imam a ostalo na neki nacin odplatiti?
vidim da roba ima fensi auto, pa kontam da nije mogao kredit uzeti jer je isto nezaposlen, a malo je puno casha

Mislim da za to moraš pitati u banci ako misliš dizati kredi? hehe
Trebaju ti 1 ili dva jamca a to ti je isto kao da ti netko drugi digne kredit...

00

44

Re: Robert - fakker11, roba59

hEadAche napisao:

smile

sad malo offtopicarim, al recimo da imam nekih 40k kod sebe, auto je ~100k, nisam zaposlen, jel moguce dati polog od toga sto imam a ostalo na neki nacin odplatiti?

vidim da roba ima fensi auto, pa kontam da nije mogao kredit uzeti jer je isto nezaposlen, a malo je puno casha

lizing je možda jedino rešenje ako ti ga bude netko htio dati

Zadnji popravljao Rodman (03-02-2010 20:42:50)

00

45

Re: Robert - fakker11, roba59

hEadAche napisao:

pitanje vezano za tebe, a i za poker profesionalce generalno.
kako kupiti auto?

kredit ocito nije opcija, i malo smrdi cashirat >100k kn pa me cisto zanima

ako kupuješ preko salona najbolje ti je običi par salona (u više gradova) i neka ti svatko sastavi ponudu i onda mozes otici u neki bliži tvojem mjestu i mozes se cijenkati - pokazivati ponude drugih salona, jer kadkada ce ti trgovci maximalno sniziti cijenu (odreci ce se svoje provizije) jer na kraju mjeseca moraju skupiti određen broj prodanih auta, znači i bolje tražiti u drugoj polovici mjesec.

Ako kupuješ polovan njabolje ti je netko tko se razumije malo u aute pa da ga odmah i pogleda (ko ja sto sam vodio - mda su ga samo ganjali) ili još bolje povest nekog tko ima isti auto pa ti zna i mane na njemu.

Ah za kredit ako imas para i stalan posao lako ti za kredit, ako nemas para nista od kredita i nista od para - oosim ako nemas >100k u čarapi negdje:D

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

46

Re: Robert - fakker11, roba59

Vuco napisao:

a zasto faker koliko si žena do sada povalio dali je istina 1000 kako se priča big_smile

...lol kakva pitanja - super tema smile

Tako, bezveze... Nije bilo roba59. big_smile

00

47

Re: Robert - fakker11, roba59

Adzi napisao:

Jel radis table selection (ako da, sta gledas), bum hunting? Ili ti je tako svejedno imo regove na stolu ili ne.

Sretno u questu na SNE

Igram sessione od 1,5-3h. Kad ulazim na stolove stavljam se na waiting listu na stolove koji imaju najviše players per flop i imaju max 1 shortija. Na 24 stola uvijek se nađe neki fish koji mi izdonira. A nisu ni regovi nešto posebno.

00

48

Re: Robert - fakker11, roba59

boboman napisao:

Da li bi prihvatio challenge i odigrao 50k hendova HU samnom?

Nemam vremena.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

hEadAche napisao:
knez napisao:

@headache

dodes u auto salon, odaberes auto, odes u banku i prebacis im lovu. sjecam se da sam hodao bio po gradu sa 100k u koverti kad sam isao uplatit si za auto smile

smile

sad malo offtopicarim, al recimo da imam nekih 40k kod sebe, auto je ~100k, nisam zaposlen, jel moguce dati polog od toga sto imam a ostalo na neki nacin odplatiti?

vidim da roba ima fensi auto, pa kontam da nije mogao kredit uzeti jer je isto nezaposlen, a malo je puno casha

Ako si spreman odma platiti 30-40k, bilo koja banka ce ti dati leasing na ostalo.
Ionako je njihov auto dok ga ne otplatis

00

Re: Robert - fakker11, roba59

tak sam i mislio, tnx na odgovorima..

bu doslo kad budem grindo 400nl+ izgleda smile ovak nema sanse cini se..

@knez imam dvojbu izmedju audi a4 '05 i bmw 320d '06

novi su mi ipak puno out of reach

sry na ot

Zadnji popravljao hEadAche (03-02-2010 20:54:06)

I can't win if I fold?
00