751

Re: Robert - fakker11, roba59

roba59 napisao:

Pogledaj raspored na www.klubstars.com

Cash game se igra nedjeljom, srijedom i petkom. Igra se dealers choice s blindovima 1-2kn. Nekad se zna zalomiti i 5-5 igra.

Hvala na brzom odgovoru. Definitivno cu doci koji put na cash.

00

752

Re: Robert - fakker11, roba59

kad se otvore 5 pikova u pokeru ,ko nosi pot igrac koji ima jednog pikom ili dijeli pot s igracem koji nema pik.hvala opklada je u pitanju

00

Re: Robert - fakker11, roba59

http://www.brianchalfin.com/images/jokerserious.jpg

- ako je pik kojeg ima taj igrač veći od barem jednog na boardu onda on nosi pot jer ima jači Flush , ako je njegov pik manji od pikova na boardu , pot se splita

Zadnji popravljao ivica5261 (26-11-2011 16:49:32)

00

754

Re: Robert - fakker11, roba59

hvala idem uzeti opkladu hehehhe 100 kn

10

755

Re: Robert - fakker11, roba59

hrlesk napisao:

kad se otvore 5 pikova u pokeru ,ko nosi pot igrac koji ima jednog pikom ili dijeli pot s igracem koji nema pik.hvala opklada je u pitanju

Izvanredan odabir teme za postavljanje ovog pitanja  hmm

00

Re: Robert - fakker11, roba59

lol
u slucaju da niti jedan od ta 2 igraca koja su u potu nema pika..onda, ko 1. digne ruku od ovih igraca koji su foldali, on nosi pot

EDIT- tako je u live igri.., a sto se tice online, to moras pitat ove pro igrace

Zadnji popravljao BuffaloBill44 (26-11-2011 18:26:50)

10

757

Re: Robert - fakker11, roba59

Koliko puta u sessionu napravis pogresku?
Pa onda odmah ima veze i kako dugo traje session u kojem napravis pogresku?
U biti zanima me koliko cesto grijesis i kakve su to pogreske, jer imam osjecaj da ja nikada necu moci igrati bez greske, bilo da su to male greske, ali bez greske nemogu igrat. Jer u biti sve sto radim vise manje grijesim ne samo vezano uz poker, pa ako je poker perfekcionisticka igra u kojoj nesmijes pogrijesiti da bi bio uspjesan bolje da to znam odmah.

Isto ako nije problem napisi koje su to greske:
tipa, krivo postavljen range protivnika, krivo proracunati odsi ili sta vec znam koje se greske desavaju na high levelu, ako ih ima uopce.

00

758

Re: Robert - fakker11, roba59

Neznam. Kak je uopće moguče zbrojiti pogreške?

Svi griješe. Kad igraš B igru, griješiš više nego kad igraš A igru. Najčešće pogreške (leakovi) su one koje nisi ni sam svjestan da ih radiš.
Ne, poker nije perfekcionistička igra, iako moraš težiti tome.

Najčešće greške? Neznam.. Valjda kad skužiš da si mogao bolje odigrati? Ali to je greška i kad ne skužiš, pa ni neznaš. Uglavnom, grešku radiš kad radiš play koji nema najveći +EV, osim kad to radiš s namjerom da kasnije dobiješ još veći +EV.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

vjeruješ li u Boga? smile

Heads up Sit and Go igrač
40

Re: Robert - fakker11, roba59

Bok,
Roba htio bih se prijaviti za coaching koji ste organizirali, imam žarku želju popraviti svoju igru i zaraditi brdo love  big_smile
Kako te mogu kontaktirati?? mail, mobitel ?? Evo ja ću tu ostaviti svoju email adresu u nadi da ćeš se javiti. (Vidio sam da si odabrao nekoliko igrača za coach, ja bi se prijavio za drugi krug onda ili kak već bude organizirano) Misilm da i mi Hrvati u poker svijetu  imamo puno toga za pokazati!!!!!!!!!
Evo mail za kontakt: (pošalji mail bilo kakav i ako je odgovor negativan)
petrovic.d.zg@gmail.com

hvala

Zadnji popravljao Gargamel1980 (21-01-2012 14:53:04)

00

761

Re: Robert - fakker11, roba59

Pošalji mail bilo kakav, po mogućnosti sa Net.hr lol

Bolje pješke u birtiju, nek mercedesom na posel!
00

762

Re: Robert - fakker11, roba59

Na kojem siteu sad igras i koji ti je nick, ako nije tajna?

playing poker you should try to minimize your losses and maximize your profit
00

763

Re: Robert - fakker11, roba59

1. Na kojim limitima si se odlucio profesionalno baviti pokerom full time?
2. Prije te odluke, da li si izdvojio $xx k za par mjeseca za zivot i troskove(stan, hrana etc.) koje si imao u to vrijeme u slucaju da te pobere neki downswing il tak nes?
3. Imas li mozda sada neki crni fond za nedaj boze ako mjesec dva ne mozes cash outati zbog bilo kojeg razloga?
4. Kod cashoutanja imas mozda neki gornji limit za isplate tipa 10% rolla ili samo profit iz proslog mjeseca?
5. Koji ti je bio plan u slucaju nekog worst case scenarija(bustas roll,ako propadne stranica na kojij ti je roll etc.znam da nije vjerojatno al uvijek postoji mogucnost za tak nes)?

Ps. Ako smatras koje pitanje preosobnim nebu bed ako ne odgovoris big_smile

00

764

Re: Robert - fakker11, roba59

1. Nisam se u jednom određenom trenutku odlučio da ću profesionalno igrati. To je samo od sebe došlo. Igrao sam za zabavu i kao dodatni (jedini) izvor prihoda (đeparac) i kako su cifre postajale sve veće skužio sam da mi je to dosta da mogu ugodno živjeti i da mi ne treba nikakav posao...

2. Ne, zbog 1).

3. Ne baš. Nisam razmišljao o tome. Ali valjda bi manje onda trošio pa bi mi potrajalo za par mjeseci. Ili bi se nekako drugačije snašao.

4. Ne, kolko mi treba, tolko isplatim...

5. Ako se pridržavaš BRM, nemoguče je bustati roll. Ja sam više ziheraš i nebi si dopustio da bustam roll. Ako pak propadne neka stranica (kao FT) lako bi našao neki stejk s obzirom na rezultate koje imam do sad.

00

765

Re: Robert - fakker11, roba59

1) Koliko vremena ti je trebalo da počneš zarađivati malo ozbiljniju lovu?
2) Koliko se može mjesečno zaraditi?
3) Koji je najbrži i najbolji način kako postati pro, čitanje knjiga, igranje, gledanje videa sa DC, čitanje tutoriala, foruma, plačanje da te netko coacha, proučavanje svojih handova i traženje grešaka itd...

00

766

Re: Robert - fakker11, roba59

1) to je relativno.. Što je za tebe "malo ozbiljnija lova"?
Ali generalno, ni sam neznam odgovor na to pitanje jer sam na početku igrao iz zabave i nisam gledao kolko mjesečno zarađujem.
A i da ti to odgovorim, nebi ti ništa značilo jer su igre bile puno lakše kad sam ja počinjao igrati.

2) Pogledaj malo po stranicama koje prate High stakes igrače pa ćeš skužiti kolko se može zaraditi.

3) Najbolje koristiti sve od navedenog. Najgore je ako se koncentriraš samo na jedno.

00

767

Re: Robert - fakker11, roba59

Prvo da kazem, svaka cast Roba na pokeraskom uspjehu.

Ovako, imam par pitanja...

1. S koliko godina si se prvi puta susreo s online pokerom, tj. opcenito igrom pokera za novce ?
2. Nakon koliko vremena si uspio postati pro poker player ?
3. Jel igras i uzivo poker ili si samo orijentiran na online igre ?

00

768

Re: Robert - fakker11, roba59

1. negdje oko 18g
2. Neznam, nikad nisam razmišljao o postanku pro poker player... jednostavno sam nakon nekog vremena zarađivao dovoljno za sve moje potrebe i troškove života...
3. Uzivo igram samo, ako idem na neke turnire vani. To je recimo 2-3 puta godisnje.

00

769

Re: Robert - fakker11, roba59

E ovako imam  pitanje pa ko moze neka odgovori (ako moze i glavni admin roba59 bio bih jako zahvalan smile ) :
Naletio sam na jednoj stranici na BRM u kojem piše da je pravilo da u bankrollu imam 20-30 buyina (100 big blinda) za level koji igrate. Ako na primjer igrate no limit holdem s $1-$2 blindovima, tad će minimalan bankroll za tu igru biti $4000 (20 buyina po $200). E sad ja imam na Betsafe 85 eura (ukupno keša na svim racunima poker+kladionica oko 400 e), pitanje je jel mogu igrat 3 stola od 0,10/0,20e s BRM od 85e  ?

20

770

Re: Robert - fakker11, roba59

Buduci da ti matematika ocito nije jaca strana, preporucam ti da si isplatis tih 85 eura i da  se ostavis poker  tongue

23

771

Re: Robert - fakker11, roba59

proker1 napisao:

Buduci da ti matematika ocito nije jaca strana, preporucam ti da si isplatis tih 85 eura i da  se ostavis poker  tongue

tek kad sam ponovo pročitao šta sam napisao bilo je već kasno smile s obzirom sta drugi pitaju admina tipa voli li janjetinu... budući da sam na wwinu od 30-tak eura napravio 400 i nešto ne bih se baš složio da se ostavim pokera wink ako može neko samo da mi odg na pitanje:

s ovih mojih 400 e koliko imam , jel se isplati uzeti HM2 za 60$ i koliko stolova da igram i na kojem limitu ? izvinite ako postavljam suvisna pitanja, a ti proker ako nemas sta pametno reć, bolje nemoj nista smile ipak je tema PITAJ PROFIĆA  wink

20

772

Re: Robert - fakker11, roba59

Muho91 napisao:

a ti proker ako nemas sta pametno reć, bolje nemoj nista smile ipak je tema PITAJ PROFIĆA  wink

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121007165231/adventuretimewithfinnandjake/images/2/2b/Apply_cold_water_to_burned_area.jpeg

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
30

773

Re: Robert - fakker11, roba59

@proker1
Suzdrži se nepotrebnih komentara. Nisu ni tvoji postovi nešto pametniji.

@Muho91
Iz pitanja vidim da nisi s razumjevanjem pročitao članak. Po BRM možeš igrati nl20, ali što ćeš kad izgubiš 2-3 buyina? Ako možeš uplatiti još onda ok, al sumnjam pošto ti je ostala lova na drugom sajtu pa treba proći neko vrijeme da se isplati pa uplati.
Druga stvar kad izgubiš tih 2-3 buyina, po BRMu se moraš spustiti na limit niže pošto nemaš više 20BI za taj limit.

Što se tiče HEM-a, skini si trial, pa sam odluči. Ako ga neznaš koristiti, onda ti neće puno pomoći.

00

774

Re: Robert - fakker11, roba59

deco99 napisao:
Muho91 napisao:

a ti proker ako nemas sta pametno reć, bolje nemoj nista smile ipak je tema PITAJ PROFIĆA  wink

http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20121007165231/adventuretimewithfinnandjake/images/2/2b/Apply_cold_water_to_burned_area.jpeg

hehehe  tongue

20

775

Re: Robert - fakker11, roba59

roba59 napisao:

@proker1
Suzdrži se nepotrebnih komentara. Nisu ni tvoji postovi nešto pametniji.

@Muho91
Iz pitanja vidim da nisi s razumjevanjem pročitao članak. Po BRM možeš igrati nl20, ali što ćeš kad izgubiš 2-3 buyina? Ako možeš uplatiti još onda ok, al sumnjam pošto ti je ostala lova na drugom sajtu pa treba proći neko vrijeme da se isplati pa uplati.
Druga stvar kad izgubiš tih 2-3 buyina, po BRMu se moraš spustiti na limit niže pošto nemaš više 20BI za taj limit.

Što se tiče HEM-a, skini si trial, pa sam odluči. Ako ga neznaš koristiti, onda ti neće puno pomoći.

ee hvala puno na odg , istina nisam s razumijevanjem sve pročitao jer sam prije 2 dana saznao za forum pa sam u glavu natrpao milion ovih skraćenica, videa itd...svaka čast na onom videu gdje objasnjavas pozicije u pokeru i s koje se sta bettuje jer odgovorilo mi je na mnoga pitanja...uplata nije problem jer imam na skrillu oko 200 e pa je to lako uplatiti na neki sajt , ali igram na Betsafe-u zbog bonusa da dobijem 75e , pa kad to zavrsi za nekih 15-tak dana ću se prebacit na neki drugi poker jer sam vidio da oni ne podržavaju HM2. Prije kupovine cu naravno skinuti trial i pročitati par kjniga i članaka jer tek sad vidim koliko sam malo znao o ovoj igri. I dalje ne shvatam kako sam uspio na wwinu pretvoriti 30e u 400 i nešto,,,vjerovatno jer su igraci blago receno katastrofa !!!

hvala jos jednom na svemu, pozz

00