201

Re: Robert - fakker11, roba59

1. Kako skužiš da oponent ima set?

2. Ako naletiš na set i izgubiš, da li to računaš kao cooler?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

202

Re: Robert - fakker11, roba59

Odgovorit ću ti sve u jednom.

Protivnika stavljam na range. Imao on set ili ne, nije bitno. Ako su mu u range-u u večini slučajeva setovi u nekom trenutku (flopu, turnu ili riveru), foldam ako imam slabije.
Ako smo se zgurali, recimo na flopu, tad sam procjenio da nema često set i da, onda to računam ko cooler.

00

203

Re: Robert - fakker11, roba59

Prije svega, pozdrav robi.

Mi smo komunicirali davno prije,još kada je čini mi se bio cro poker forum i mogu reći da je bio jedan od rijetkih pristojnih i uljudnih forumaša,uvijek spreman pomoći.Utoliko više mi je posebno drago što si uspio u ovim vodama.

To je bilo prije nekih 1-2 godine.Tada sam startao sa pokerom i ubrzo stao. ( razlozi: razno-razni). Sada se namjeravam ozbilnije posvetiti igri i pokušati zaraditi barem nekakav đeparac.

Eto prvi mi je post pa je pristojno da ne uletim kao indijanac....


A što se  tiče pitanja....  big_smile imam ja i njih :

1.Koliko sam shvatio prvu lovu si digao na sigo turnirima...pri tom nisi koristio nikakva pomagala softverske prirode?
2.Svoj uspijeh/zaradu, uz ostalo, baziraš i na velikoj količini odigranih hendova ili... ( vidim 24 stola spominješ) ?
3.Koliko je u tvojoj igri/zaradi/bankrollu bitan rake i kako bi bilo da igraš isključivo samo MTT?
4.Koji je po tebi, najlakši način da proječan igrač zardi nekakvu prosječnu hr plaću na online pokeru? ( koja igra,princip, multitable...)
5.Top 5 po tebi najbitnijih odlika koje krase uspješnog online pokeraša
6.Koliko su bitni softveri? ( hem, odds kalkulatori...)

Pozdrav i čestitke na krasnom site-u.

00

204

Re: Robert - fakker11, roba59

1. Ne, neznam dal ih je uopče i bilo tad. A i igrao sam max 2 stola pa sam mogao pratiti kako koji igrač igra.

2. između ostalog, da..

3. Pa dosta je bitan. Oko 30-40% zarade dolazi od rakebacka. Drugi dio pitanja ne razumijem.

4. To svatko mora sam shvatiti što mu najbolje ide.

5. psihološka stabilnost je najbitnija, ostalo dolazi samo od sebe ako čovjek nije lijen

6. odds kalkulatori nisu bitni i nijedan dobar igrač ih ne koristi.
HEM je jako bitan ukoliko se igra na više od 4 stola...

00

205

Re: Robert - fakker11, roba59

Hvala na odgovorima. Što se ovog trećeg pitanja tiče. to je bila više konstatacija da se na MTT manje može zaraditi ( rake)

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Dali ti bude povremeno muka od 24-tableanja i dali smatraš da bi igrao bolji poker da igraš na 6 stolova?

00

207

Re: Robert - fakker11, roba59

Pa nekad da... Ali mislim da to nije od 24 tableanja nego od pokera... big_smile
Mislim da igram bolji poker na 6 stolova.

00

208

Re: Robert - fakker11, roba59

Koliki ti je bb/100 i što si odlučio igrat 20 stolova? čini mi se previše robotsko i nezanimljivo (igram na 2,3 max 4).
Izvinjavam se ako je več neko to upitao..

hvala, poz

I am the master of my fate , I am the captain of my soul.
00

209

Re: Robert - fakker11, roba59

oko 1.5 - 2.

Zašto 24 stola? Zato jer tako imam najveći earn per hour.

00

210

Re: Robert - fakker11, roba59

1.Da li igranje toliko stolova znači da je jednom vrstom šablone i automatizma ( bez čitanja protivnika) iste moguće imati veliki uspjeh. Pitam to jer mi je nestvarno to da se može pratiti 143 igrača odjednom ma kakva pomagala imao.

2. "vadiš" veliku lovu "vani". Pretpostavljam da vadiš na pbz visu. Kako se banka ponaša? Jel te itko pitao odakle tolika sredstva?

hvala

00

211

Re: Robert - fakker11, roba59

1. Automatski je preflop igra.. Postflop onda od 24 stola se igra na oko 5 stolova i imam vremena za pogledat protivničku statistiku i na temelju toga odlučit što dalje. A i dosta ima regulara (istih protivnika) na mojem limitu pa ih dosta znam od prije i znam kako igraju.

2. Nitko ništa ne pita.

00

212

Re: Robert - fakker11, roba59

Koji su ti VPiP/PFR/AF za NL100 i NL200?

00

213

Re: Robert - fakker11, roba59

19/16/2.8

00

214

Re: Robert - fakker11, roba59

Par pitanja za gazdu:

1. Do kada planiras igrati poker, tj. imas li neku cifru koju zelis dostici pa onda stati?

2. Vidim da si se posvetio razvijanju foruma van nasih granica, čestitke, dakle zanima me koliko ti vremena oduzima svo tvoje zalaganje oko poker zajednice te da li pati tvoja online igra ? (radi vremena koje provodis na forumima)

3. Sto bi promjenio da sada pocinjes iznova igrati poker? imas li kakve mane - stare navike koje si stekao s obzirom da si među prvima krenuo u pro vode?

4. s kojom bi ocjenom ocjenio svoju igru  na ljestvici od 1 - 10 ?

thanks

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

215

Re: Robert - fakker11, roba59

1. mislim da nikad neću prestati igrati poker. Htio bi dostići neku cifru da više ne moram igrati "redovito".

2. Ja samo radim na hrvatskom djelu pokerpro-a. Trenutno ne pati moja igra jer mi je primarni cilj doći do SNE na starsima i moram igrati određeni broj sati na dan. A i angažirao sam par ljudi da mi pomaže oko stranice pa mi je lakše.

3. Nemam nikakve stare navike. Sve se može promjeniti. Ako bi šta mjenjao, to je da bi ozbiljnije igrao i studirao igru ranije kad sam počinjao.

4. neka bude 8

00

216

Re: Robert - fakker11, roba59

Ne znam jesi skužio da igraš protiv Nutedawga u dva njegova "Live sessions MSNL" instrukcijska videa s Cardrunnersa (upravo naletio na to) - apostrofirao te, na temelju statsa, kao dosta tight igrača i uglavnom ti dao dosta kredita. Jel imaš ti kakav note na njemu (ak uopće stigneš pravit note-ove)?

00

217

Re: Robert - fakker11, roba59

hvala na odgovorima.....

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00

218

Re: Robert - fakker11, roba59

dabac napisao:

Ne znam jesi skužio da igraš protiv Nutedawga u dva njegova "Live sessions MSNL" instrukcijska videa s Cardrunnersa (upravo naletio na to) - apostrofirao te, na temelju statsa, kao dosta tight igrača i uglavnom ti dao dosta kredita. Jel imaš ti kakav note na njemu (ak uopće stigneš pravit note-ove)?

Jesam skužio i pogledao videe. Dok sam igrao sam znao da snima.

Nemam note na njemu pošto nemamo zajedno ni puno handova.

00

219

Re: Robert - fakker11, roba59

pozdrav, roba

Imam samo jedno pitanje: mijenjas li stolove u toku sessiona? Ne mislim na situacije kad (daj boze) operusas cijeli stol ili svi odu od stola. Spomenuo si da kad kreces igrati odaberes stolove gdje ima najveci postotak igraca u flopu. E sad, zanima me da li odustajes od tog stola ako se tendencija promijeni. Naime, ja sam pocetnik, igram najnize limite na Full-tiltu i to samo 2-3 stola odjednom. Na tim limitima uvijek se nadje par stolova koji imaju postotak igraca preko 50%. Stvar je u tome sto se vec nakon par krugova postotak stola zna spustiti na 25-30%. Sta se radi u toj situaciji, napusta stol i odlazi na onaj koji je trenutno pun limpera ili nastavlja igra na ovom stolu?

Hvala

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Za kog snima Nutedawg?
Kako si mogo znat da snima (ako igraš 24 stola)?
Notese napišeš poslije u hemu kad gledaš HH?

00

221

Re: Robert - fakker11, roba59

Gaby Lee napisao:

pozdrav, roba

Imam samo jedno pitanje: mijenjas li stolove u toku sessiona? Ne mislim na situacije kad (daj boze) operusas cijeli stol ili svi odu od stola. Spomenuo si da kad kreces igrati odaberes stolove gdje ima najveci postotak igraca u flopu. E sad, zanima me da li odustajes od tog stola ako se tendencija promijeni. Naime, ja sam pocetnik, igram najnize limite na Full-tiltu i to samo 2-3 stola odjednom. Na tim limitima uvijek se nadje par stolova koji imaju postotak igraca preko 50%. Stvar je u tome sto se vec nakon par krugova postotak stola zna spustiti na 25-30%. Sta se radi u toj situaciji, napusta stol i odlazi na onaj koji je trenutno pun limpera ili nastavlja igra na ovom stolu?

Hvala

Ne mjenjam stolove. Na mojem limitu sam sretan ako ima stolova s više od 20%.

Taj postotak se promjeni zato jer ti smanjuješ prosjek. Nemoj se zamarati, 30% je još uvijek puno. Napusti stol samo ako vidiš da je stol pun dobrih igrača. Ako ima i jedna ribica, ostani.

00

222

Re: Robert - fakker11, roba59

niveaformen napisao:

Za kog snima Nutedawg?
Kako si mogo znat da snima (ako igraš 24 stola)?
Notese napišeš poslije u hemu kad gledaš HH?

1. Za cardrunners.
2. Vidio sam ga na 2 stola, a znam da ne igra regularno moj limit.
3. Odmah. Pomaknem stol sa strane i zapišem.

00

Re: Robert - fakker11, roba59

Jesi li ikad kupovao handove pa ih dodavao u HEM i što misliš dali se to isplati pošto siteovi to službeno ne odobravaju?

Zadnji popravljao iAcesHigh (26-04-2010 08:45:22)

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

224

Re: Robert - fakker11, roba59

pošto loviš SNE kolko sati dnevno igraš i na kolko stolova ?
da li imaš određen broj sati koji dnevno/tjedno/mjesečno odvajaš za učenje ? ili si zauzet obvezama koje imaš i fokusiran si samo na SNE, pa ne stigneš učiti

00

225

Re: Robert - fakker11, roba59

fukodlak napisao:

pošto loviš SNE kolko sati dnevno igraš i na kolko stolova ?
da li imaš određen broj sati koji dnevno/tjedno/mjesečno odvajaš za učenje ? ili si zauzet obvezama koje imaš i fokusiran si samo na SNE, pa ne stigneš učiti

1. Oko 5-6 sati na trenutno 22 stola. Nekad znam 24, a nekad 20.

2. Ne. Ne stignem. Večinom kad sam u downswingu reviewam sessione i gledam dal radim kakve greške, i dal bi mogao gdje popraviti igru.

00