26

Re: 24h session

kako mrzim kad mi se događa ovo iz predzadnjeg henda,puno puta foldam a odnjeo bi pot  mad
a ti si planirao nešto odnesti s royalom ?  lol

00

27

Re: 24h session

Uff... Nisam nikada dobio ni straight flush  smile
Šteta što nije naplaćeno  big_smile

Zadnji popravljao Ljava (01-03-2010 01:22:49)

00

28

Re: 24h session

Crko mi je punjac prije sat vremena, pokusavo sam ga popravit, al zica je otisla.. Ne mogu igrat, imam jos baterije za pol sata.. Izgubio sam jos 1 BI.. Jebeni acerov laptop se grije prejako, a ulaz za punjac mu je tocno tamo gdje je najtopliji, i onda se razjebe... Popizdio sam..

00

29

Re: 24h session

ACORICC napisao:

e to i mene jebe s tim acerovim laptopom,katastrofa kolko se grije...

Da, ne mogu vjerovat da su ga tako mogli napravit.. Kad ga drzim na stolu zna se tolko ugrijat da se ugasi sam od sebe.. Ja obicno uzmem neku knjigu deblju, i stavim ju ispod njega, tako da bude nagnut, da mu zadnja strana bude malo u zraku, jel njemu je zajeb sto su stavili ventilator da puse prema dolje, i ako je direkt na stolu nema zraka i zato se pregrije..

Heheheh, ovo necete vjerovat.. Nisam mogo zaspat jel sam popio 3 jebena red bulla, i probo sam sastavit punjac, al zica je pukla u onom konektoru sto ulazi u laptop.. I meni bilo dosadno, i skinuo plastiku s konektora, i sad bi to trebalo zalemit, al nemam lemilicu, i ja to zaljepio izolirkom i evo puni big_smile big_smile U medjuvremenu sam razbio i ovog misa jel je totalno ukurcu, mis jos radi, al lijeva tipka ne radi, odnosno ni nema je, tako da upravljam misem, a klikam na touch.. Session je oko 50$ u minusu zavrsio, al mislim da sam ok igro, i da je samo varianca, a protiv toga se ne moze..

00

30

Re: 24h session

Acerovi laptopi - previše se prašine skuplja na hladnjaku procesora! Trebate na servis ili sami počistiti hladnjake precesora i grafičke.
Meni se to isto dešava, ali treba to počistiti i onda se ne grije previše i ventilator ne radi stalno i nije bučan.  wink

PS. meni otišla grafička jer sam odgađao odlazak u servis na čišćenje. Treba ulagati u laptop, prašina je veliki problem.

assumption is the mother of all f ups

00

Re: 24h session

Kako to d aimate laptope a nemate prave kompove?

00

32

Re: 24h session

Ja sam kupovao svoj dok sam bio u domu pa je bilo zgodno zbog prostora. A i sad  sam podstanar u manjem stanu pa mi odgovara kompaktnija verzija. A i imam 17" model pa kao da je pravi  big_smile

assumption is the mother of all f ups

00

33

Re: 24h session

imam i desktop i laptop. Igram  na laptopu jer kad idem negdje na put npr nosim ga sa sobom i igram na njemu, tako da su mi svi handovi na jednom mjestu.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

34

Re: 24h session

salemetal napisao:

Kako to d aimate laptope a nemate prave kompove?

Podstanar sam, i nije mi zgodno nosat komp.. Ni laptop nije moj, nego curin..

00

35

Re: 24h session

Tilt napisao:
salemetal napisao:

Kako to d aimate laptope a nemate prave kompove?

Podstanar sam, i nije mi zgodno nosat komp.. Ni laptop nije moj, nego curin..

Probaj očistiti laptop od prašine, ja imam Lenovo Thinkpada i poslije godinu dana se počeo grijati osjetno jače. Otvorio sam ga, propuhao komprimiranim zrakom i opet je "cool". S vremenom se nakupi prašina u hladnjaku.

Sorry na ponavljanju, prvo pišem, onda gledam ostatak postova.

Također, možeš u Power Managmentu smanjiti postavke proca i grafe. Kad sam na putu i bez vanjskog monitora, na svom laptopu koristim Intelovu grafu (imam i Intel i ATI grafičku). Uglavnom, za igranje pokera ne treba ti laptop biti na "Max. Performance".

Zadnji popravljao Max_VZ (28-02-2010 15:47:00)

00

36

Re: 24h session

Ja isto imam acera kupio sam ga prije 1mj. i radi savrseno, mozda su kod mog ensto promjenili.
Mislim istina je da mi se ugrije gornji lijevi kut ali to samo kad ga drzim na krevetu pa nemre ventilirati sa nijedne starne, jer
ga deka gusi  wink

00

37

Re: 24h session

ja imam isto acer sarog godinu dana i radi čisto normalno.

00

38

Re: 24h session

pa u mjesec dana se ne može nakupiti prašina da blokira hladnjak, lol
i to se događa kod svakog laptopa, ne može se spriječiti da prašina uđe unutra, bio on acer,hp,asus ili neki drugi
samo je pitanje kad...aceri valjda imaju takav dizajn da se to češće i brže dogodi, pogotovo kod AMD procesora (valjda su zato jeftiniji)

assumption is the mother of all f ups

00

39

Re: 24h session

ovo za godinu dana ništa ne mora značiti, ovisi koliko ga koristiš, dal ti je podignut pa se može hladiti odispod itd...
ni meni se ništa nije desilo prvu godinu, to je još relativno nov lap, vidjet ćeš da je to neizbježno  hmm

assumption is the mother of all f ups

00

40

Re: 24h session

Jbt ja mislio to lagano rastavit i ocistit.. Kako sam vidio u manualu, to bi trebalo vadit i maticnu i hard i sve?? Jel netko to cistio? Kompjutere sam rastavljo, al laptop nisam nikad, i ne bi volio ako se sve mora vadit..

00

Re: 24h session

ako mozes nadji negde kompresor pa izduvaj sa njim. tako ja moj  cistim. ako ne nadjes kompresor iskoristi usisivac. stavi malo slabije i usisaj tu gde uvlaci i izvlaci vazduh.
i pogledaj gde ti uvlaci vazduh. moj acer uvlaci odozdole pa moram  staviti  neku tvrdu podlugu da bi imo dobru ventilaciju (npr.  knjigu )

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00