51

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

a da ne govorim o tome da nekad moram 2 puta kliknuti da bi mi prihvatilo "call" kad je stol na najmanjoj veličini...

Ako je ono sto ja mislim, to ti se desava kad ti taj stol nije aktivan.. Znaci ako multitejblas, i drugi stol ti je aktivan, a ti hoces kliknut na ovome, moras dva puta..

00

Re: HU sng by djuma_vu

da, osim ako nemas tableninu, onda ne da nije sporo, nego je to ruganje kojom brzinom se ruke vrte.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

53

Re: HU sng by djuma_vu

chillin napisao:

ovo si svjestan da je flip ?!

a jesi ti svjestan da je to HU i da se sve to dogodilo u 7 handova?

a pazi sad što se sve dogodilo u zadnjoj partiji koju sam odigrao...

A6 vs. QQ - pobjednik A6
77 vs  99 -                    99 ok
QQ vs 8Ts -                  8Ts
46 vs. JJ                      46
TT vs. A3                      A3

ako ne vjeruješ rado ću ti dati ss tih handova... i to sve u jednoj partiji? još jednom...da, naravno!

00

Re: HU sng by djuma_vu

ti svi handovi su bili prf all in !?

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

55

Re: HU sng by djuma_vu

ne.. TT vs. A3 je bilo pf (njemu ostalo oko 300 čipova) i to ga vratilo u igru, na kraju sam izgubio.

Zadnji popravljao djuma (31-03-2010 22:54:15)

00

Re: HU sng by djuma_vu

ajd stavi A6 vs QQ i 46 vs JJ hand da vidimo kako si odigrao

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

57

Re: HU sng by djuma_vu

to su oba slučaja u kojima sam ja dobio... ovo prvo su moje karte

00

58

Re: HU sng by djuma_vu

http://tinypic.com/view.php?pic=2uy2c5x&s=5
http://tinypic.com/view.php?pic=15zfrlv&s=5

00

59

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

a jesi ti svjestan da je to HU i da se sve to dogodilo u 7 handova?

a pazi sad što se sve dogodilo u zadnjoj partiji koju sam odigrao...

A6 vs. QQ - pobjednik A6
77 vs  99 -                    99 ok
QQ vs 8Ts -                  8Ts
46 vs. JJ                      46
TT vs. A3                      A3

ako ne vjeruješ rado ću ti dati ss tih handova... i to sve u jednoj partiji? još jednom...da, naravno!

djuma napisao:

to su oba slučaja u kojima sam ja dobio... ovo prvo su moje karte

Heh, pa zašto se onda žališ? Ti si njega 2 puta outdrawao i on je tebe 2 puta.

00

60

Re: HU sng by djuma_vu

tko se žali? samo kažem kako je smiješno tako igrati... to nema niakakve veze s pokerom

Zadnji popravljao djuma (01-04-2010 00:49:09)

00

61

Re: HU sng by djuma_vu

ev?

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

62

Re: HU sng by djuma_vu

milac napisao:

ev?

ha?

00

63

Re: HU sng by djuma_vu

Isuse djuma... daj malo promisli...

Naravno da si ga outdrawao, inače taj hand nebi došao do showdowna i ti nebi vidio da je on imao overpar. Samo zamisli kolko puta ste ti ili protivnik imali velike parove, betali ste i drugi je odustao. Zašto je odustao? Jer nije outdrawao.

00

64

Re: HU sng by djuma_vu

ne kužim o čemu pričaš... naravno da sam ga outdrawao... gdje sam rekao da nisam?

00

65

Re: HU sng by djuma_vu

hahahahaha!!! jel ovo netko od vas tko igra na 1k/2k pa se sažalio nad mojim kukanjem?!

http://tinypic.com/view.php?pic=so8hz7&s=5

Zadnji popravljao djuma (01-04-2010 01:50:38)

00

66

Re: HU sng by djuma_vu

malo sam analizirao svoju igru i shvatio sam da mi je najveći problem igra protiv loših igrača kad nemam dobre karte... jednostavno ih nikako ne mogu pobijediti... protiv dobrih igrača mi je dovoljan jedan hand za pobjedu, dok protiv loših kontinuirano moram dobivati dobre karte... sve ono što pali u igri protiv dobrih igrača, protiv loših nema nikakvog utjecaja (3bet, blef i sl.)... jedini način za pobjedu su dobre karte ili ako mi neki loš potez bude nagrađen...

Zadnji popravljao djuma (02-04-2010 01:24:26)

00

Re: HU sng by djuma_vu

nije husng za svakoga, bez uvrede...
ja sam to srecom skuzio na vrijeme

00

68

Re: HU sng by djuma_vu

ne vrijeđam se, slobodno ti reci što misliš, cijenim iskreno mišljenje smile pogotovo ako znam da je dobronamjerno  smile

90% onoga što sam zaradio na pokeru je došlo od HUsng. to ja tako malo kukam, plačem i sl. po forumima, pa se tu iskalim.... i nastavljam dalje... bolje to nego da udaram po stolu ili sl. big_smile

Zadnji popravljao djuma (02-04-2010 02:37:11)

00

Re: HU sng by djuma_vu

ako imas zivaca i discipline za husng onda super
nagledao sam se takvih sranja na starsima i tiltu, sto se tice husnga da mi je muka od toga   big_smile

00

70

Re: HU sng by djuma_vu

a čuj, iskreno rečeno u svakakvim fazama sam bio... od onih kad me sve ide pa mislim kako sam najbolji igrač na svijetu (dobro, ne baš najbolji big_smile) pa do onoga kad me ništa ne ide te se osjećam kao da je kraj svijeta... da ništa nema smisla... kako dobrom igrom ne možeš ništa ostvariti... ali idem iz dana u dan, guram prema naprijed. 

baš bi volio gledati jednog dobrog igrača HUsng, recimo neki njegovih 40-50 partija gdje bvih vidio kako to izgleda... koliko tu mora biti krumpiranja da bi profit išla prema naprijed jer jednostavno sam dojma da moraš redovno natkupljivati igrače ako želiš biti uspješan... isto kao što je nemoguće osvojiti jedan veći turnir bez 1 ili 2 natkupa tako je ne moguće pobijeđivati na HUsng ako ne vučeš loše poteze koji će ti se na kraju isplatiti.

Zadnji popravljao djuma (02-04-2010 02:51:45)

00

Re: HU sng by djuma_vu

sorry sto ti kvarim thread, ali kad se vec zalimo ovu slicku imam pri ruci lol
na flopu je bio shove
http://img693.imageshack.us/img693/8915/54429833.jpg

00

72

Re: HU sng by djuma_vu

sad će ti doći netko i napisati kako ćeš od 100 takvih slučajeva pobijediti u 96 i trebaš biti sretan što ima takvih igrača koji će to callati jer ćeš dugotrajno gledajući profitirati... kako bi rekao kum marko, prozirna demagogija big_smile

00

Re: HU sng by djuma_vu

znam ja to sve, ali treba imat zivaca nastavit normalno igrat nakon ovoga  tongue

00

74

Re: HU sng by djuma_vu

nije problem ako je jedna takva partija, barem meni, već kad se zaredaju 2-3, onda puknem... evo recimo, maloprije sam izgubio pf AI s AQ protiv A4, ajd da je izašla 4 ne bi ništa rekao, iako bi mi smetalo, ali izađe x4Q 4 x... ma mrš u 3pm!!! ali sreća pa sam slijedeću partiju dobio tako da sam ovo brzo zaboravio

00

75

Re: HU sng by djuma_vu

evo da to i potkrijepim dokazom:

http://tinypic.com/view.php?pic=keaueq&s=5

00