101

Re: HU sng by djuma_vu

OF:koliko je preplatana na husng.com?

EDIT:nasa san...nea veze

Zadnji popravljao dubai0 (02-04-2010 17:08:07)

00

102

Re: HU sng by djuma_vu

Slozem se s Donatusom.
Najlakse je za lose rezultate okrivit losu srecu, rigger site ili neke urote...
Vise ucenja, manje kukanja pa ce se ta "sreca" dugorocno okrenut u tvoju korist wink

00

103

Re: HU sng by djuma_vu

Donatus72 napisao:

...

na cereusu imam roi od 3% na av. stake-u od 28$ (544 partije), na full tiltu roi 8% na av. stake-u od od 8$, ongame roi 5% na 685 odigranih mečeva na stake-u od 11$... na titanu imam -1% ali sam tamo igrao superturbo i to martignale sistem, av stake 32$ (profit oko 1000$)... na starsu sam jedino u minusu, ali tamo kao što znaš nisam puno igrao jer sam se odmah na početku iživcirao.

imam bankrol za HU50, a ti mi savjetuješ da igram HU5? hvala na savjetu smile

ne igram HU50 jer se iskreno ne osjećam udobno na tom limitu, nešto malo sam igrao u prijelazu sa starsa na mybet, napravio sam neki plus od 200$, dakle ništ posebno, ali nisam puno ni igrao. sad igram HU30

00

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:
Donatus72 napisao:

...

imam bankrol za HU50, a ti mi savjetuješ da igram HU5? hvala na savjetu smile

Nema problema majstore, samo keep up the good work na Starsima, zasad je ludilo.

00

105

Re: HU sng by djuma_vu

pa ne igram više na starsima, prije 4-5 dana sam prestao.

00

106

Re: HU sng by djuma_vu

ajd nek mi netko prokomentira ovaj hand. igram protiv čovjeka koji na 2236 odigranih partija (av stake 29$) ima roi 7%. u 4. handu se ovo dogodi (prvi hand sam rejzao 3bb,on foldao, 2. i 3. foldao na njegov raise):

http://tinypic.com/view.php?pic=25726c9&s=5

što bi se tako trebalo igrati?

Zadnji popravljao djuma (02-04-2010 23:35:44)

00

107

Re: HU sng by djuma_vu

Možda malo prerano da calla 3bet s tim kartama, ali na flopu je standard.

00

108

Re: HU sng by djuma_vu

to i ja mislim... preglupo je tako odigrati na protivnikov prvi 3bet.

00

Re: HU sng by djuma_vu

Prvi 3bet obično izaziva previše respekta kod igrača tako da jači igrači imaju tendenciju svoj prvi 3bet napraviti s donjim dijelom 3bet rangea jer često očekuju fold na prvi 3bet pa je šteta to radit sa gornjim dijelom rangea. Tako da je moguće da je mislija da to radiš s donjim dijelom rangea, naročito ako je dotad svaki button otvorija raiseom. Pa mu se A2s učinila prigodnom rukom za callat to... Malo wide, ali kažem, ima neko uporište u realnosti ako se vodija s tim razmišljanjem.

Meni tu flop nije jasan i tek mi flop potvrđuje da onaj call preflop nije bija "razrađen". Iskreno neman pojma zašto je on ode shovao na gutshot, to mi izgleda totalno bezveze. Ti si tu moga imat milijun kombinacija koje sadržavaju J (naročito ako se vodija onim razmišljanjem da si možebitno s donjim dijelom rangea napravija 3bet), moga si imat pocket par, aša s jačim kickerom...

00

110

Re: HU sng by djuma_vu

"virtualno poznam" djumu s jednog drugog foruma i mogu reć da ja još više kukam nego on big_smile

malo off, jer ne igram HU, ali kad već ljudi pričaju o volumeu i sreći. imam problem što nemam dovoljan bankroll da istrpim nesreću i potreban volume da se sreća izjednači. bez obzira što imam BRM po kojem mogu igrati limit koji igram. drugi je problem što mi nesreća i sreća nekako dolaze u obilnim količinima u jednom vremenskom periodu. kad me ne ide, izgubit ću 5 buyina u 1h i to igrajući tri stola, a ne 20+.. isto je i sa srećom. jedini je problem što me +5 buyina ne zadovolji toliko koliko me razočara -5 buyina  big_smile
ovdje govorim o 5 buyina na NL10, a imam bankroll za miran NL25, a opet teško zaspim kad znam da sam "rastrajbo" 50$ na 1h pokera.  sad

If there weren't luck involved, I would win every time.
00

111

Re: HU sng by djuma_vu

imao sam niz od 5 poraza (4 na hu30 i 1 na hu50). od tih 5 partija 4 sam izgubio jer sam imao neviđeno loše karte. mislim da me prosječno po partiji jednom pogodio flop... znači, od 20-30 handova jednom imam par sa slabim kickerom, ostalo apsolutno ništa... a ovaj 5. poraz je bilo na set over set. i naravno, poludim i odem na superturbo hu100... čim su se digli blindovi bolesno me krenule karte tako da sam pobijedio.
i tad razmišljam što ću?!! vidim kako neki lik sjedi na HU50 (normal speed), na velik broj partija ima roi od 11%, pogledam kako je igrao u zadnje vrijeme i vidim bolesno dobar niz. rekoh: ovaj je moj! sudeći po superturbu meni je krenulo, vrijeme je da njega stane, i naravno, to se i dogodilo. nekon par minuta, bez ikakvih problema ga pobjeđujem.
sjednem onda na HU30, dođe mi čovjek s bolesno visokim roi-em od 20% (odigrao je nešto više od 150 partija) i naravno njega bez ikakvih problema pobjeđujem... a kako i ne bi uz ovako što: http://tinypic.com/view.php?pic=2lcbrqb&s=5

nevjerojatno je koliko znanje ima mali udio u pokeru...

ono kad sam pričao kako bih htio gledati dobre igrače HUsng kako igraju, htio bih vidjeti baš onaj niz od 4-5 partija kad imaju užasne karte ili kad imaju dobre bude set up... kako se oni izvuku iz toga? da li se može pobijediti u takvoj partiji?

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 09:27:10)

00

112

Re: HU sng by djuma_vu

mile88, nisam uspio naći onu knjigu za hu na bpt-u... jel mi ju možeš ti nekako dati?

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 09:25:34)

00

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

...
nevjerojatno je koliko znanje ima mali udio u pokeru...
...

Kad vidim ovakvu rečenicu prvo što mi padne na pamet - a što ti radiš na ovom forumu, mreži ljudi koji se dive igri na sreću? Sva sreća da ne postoji forum igrača lota - ili postoji? smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

114

Re: HU sng by djuma_vu

pa u lotu ne postoji znanje... u pokeru postoji, ali nije veliko... možda 20%... ostalo je brm, disciplina i sl...

00

115

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

pa u lotu ne postoji znanje... u pokeru postoji, ali nije veliko... možda 20%... ostalo je brm, disciplina i sl...

http://img405.imageshack.us/img405/5121/20keu4h.gif

00

116

Re: HU sng by djuma_vu

iAcesHigh napisao:
djuma napisao:

...
nevjerojatno je koliko znanje ima mali udio u pokeru...
...

Kad vidim ovakvu rečenicu prvo što mi padne na pamet - a što ti radiš na ovom forumu, mreži ljudi koji se dive igri na sreću? Sva sreća da ne postoji forum igrača lota - ili postoji? smile

eto, ja odustao ali zasto si ti preuzeo stafetu?  smile
mislis da se isplati?

00

Re: HU sng by djuma_vu

4ladX napisao:

eto, ja odustao ali zasto si ti preuzeo stafetu?  smile
mislis da se isplati?

Nekad si jednostavno ne mogu pomoć smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

118

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

i tad razmišljam što ću?!! vidim kako neki lik sjedi na HU50 (normal speed), na velik broj partija ima roi od 11%, pogledam kako je igrao u zadnje vrijeme i vidim bolesno dobar niz. rekoh: ovaj je moj! sudeći po superturbu meni je krenulo, vrijeme je da njega stane, i naravno, to se i dogodilo.
nevjerojatno je koliko znanje ima mali udio u pokeru...

LOL, ovakvim razmisljanjem neces daleko dogurat... Mozda bi ti bilo jednostavnije i brze prebacit se na rulet? Pricekas da padne par crvenih za redom i onda puknes na crnu?

Javi se na msn: mile88@windowslive.com ili skype: mile88. da ti posaljem knjigu...

Ako hoces gledat dobre igrace uzmes pretplatu na husng.com i tamo imas hrpu videa. Imas i video gdje jedan lik igra sa prekrivenim kartama pa bi ti to moglo bit zanimljivo.

00

119

Re: HU sng by djuma_vu

mile88 napisao:

Imas i video gdje jedan lik igra sa prekrivenim kartama pa bi ti to moglo bit zanimljivo.

winna jer ima pun qrc srece  wink

00

120

Re: HU sng by djuma_vu

ane. i dobar BRM

00

121

Re: HU sng by djuma_vu

mile88 napisao:

Mozda bi ti bilo jednostavnije i brze prebacit se na rulet? Pricekas da padne par crvenih za redom i onda puknes na crnu?

svako bacanje je događaj za sebe i bez obzira na niz uvijek su šanse 50-50 hoće li biti crveno ili crno... dok u pokeru imaš niz kad te bolesno idu karte i kad te ništa ne ide... barem je to svima jasno.

mile88 napisao:

Javi se na msn: mile88@windowslive.com ili skype: mile88. da ti posaljem knjigu...

javio mi se frend pa će mi on poslati, ali hvala ti smile

mile88 napisao:

Ako hoces gledat dobre igrace uzmes pretplatu na husng.com i tamo imas hrpu videa. Imas i video gdje jedan lik igra sa prekrivenim kartama pa bi ti to moglo bit zanimljivo.

a dobro, to je sad već perverzarija... a i kako da znam koliko je lik imao takvih pokušaja? mogao je to raditi u 5 partija i onda staviti onaj video u kojem mu je uspjelo big_smile

00

122

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

svako bacanje je događaj za sebe i bez obzira na niz uvijek su šanse 50-50 hoće li biti crveno ili crno...

e pa nisu.

00

123

Re: HU sng by djuma_vu

ali nisu ni puno manje

00

124

Re: HU sng by djuma_vu

dovoljno da kuca ne moze nikad bustat.

00

125

Re: HU sng by djuma_vu

evo vam prijedlog za jedno istraživanje. skupite 10 ljudi tj 5 parova. svaki par nek odigra online 10 partija hu sng (na istom site-u) na način da svaki hand limpate do kraja. zapište sve karte. nakon toga odigrajte 10 hu sng uživo, tako da sami dijelite karte i limpate do kraj. također upišite sve što ste odigrali. na kraju skupite sav materijal, 50 partija online igre i 50 partija žive igre i detaljno analizirajte, uočite stvari koje se ponavljaju.

jel bi imao tko od vas što me pljujete hrabrosti da te rezultate objavi ovjde? bi k*

00