Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

evo vam prijedlog za jedno istraživanje. skupite 10 ljudi tj 5 parova. svaki par nek odigra online 10 partija hu sng (na istom site-u) na način da svaki hand limpate do kraja. zapište sve karte. nakon toga odigrajte 10 hu sng uživo, tako da sami dijelite karte i limpate do kraj. također upišite sve što ste odigrali. na kraju skupite sav materijal, 50 partija online igre i 50 partija žive igre i detaljno analizirajte, uočite stvari koje se ponavljaju.

jel bi imao tko od vas što me pljujete hrabrosti da te rezultate objavi ovjde? bi k*

Lol, ja uopće ne razumijem što bi ti ovime dokazao - da je neko bio nešto sretniji u tih 50 partija od nekog drugog? looool big_smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

127

Re: HU sng by djuma_vu

Frajer se skroz pogubio.

00

128

Re: HU sng by djuma_vu

[x] threadsaver

http://flisted.files.wordpress.com/2009/05/twin-city-twins-kate-and-anne-madsen-for-the-may-issue-of-show-magazine-2009-plus-more-1.jpg

00

129

Re: HU sng by djuma_vu

iAcesHigh napisao:
djuma napisao:

evo vam prijedlog za jedno istraživanje. skupite 10 ljudi tj 5 parova. svaki par nek odigra online 10 partija hu sng (na istom site-u) na način da svaki hand limpate do kraja. zapište sve karte. nakon toga odigrajte 10 hu sng uživo, tako da sami dijelite karte i limpate do kraj. također upišite sve što ste odigrali. na kraju skupite sav materijal, 50 partija online igre i 50 partija žive igre i detaljno analizirajte, uočite stvari koje se ponavljaju.

jel bi imao tko od vas što me pljujete hrabrosti da te rezultate objavi ovjde? bi k*

Lol, ja uopće ne razumijem što bi ti ovime dokazao - da je neko bio nešto sretniji u tih 50 partija od nekog drugog? looool big_smile

tak si specijalan da ti treba nacrtat sto je htio reci s time ?

00

130

Re: HU sng by djuma_vu

pepsi07 napisao:

tak si specijalan da ti treba nacrtat sto je htio reci s time ?

[ ] shvacas sto je samplesize

00

Re: HU sng by djuma_vu

@4ladX - dobro si ti meni reko - bolje se ostavit ove rasprave big_smile

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

132

Re: HU sng by djuma_vu

4ladX napisao:
pepsi07 napisao:

tak si specijalan da ti treba nacrtat sto je htio reci s time ?

[ ] shvacas sto je samplesize

naravno

00

133

Re: HU sng by djuma_vu

djuma ajd plz ti to napravi pa nam javi rezultate. kk thx

00

134

Re: HU sng by djuma_vu

a jbg, ako moram objašnjavat što sam htio reći onda stvarno...

evo trentuno imam niz od 5 pobjeda \o/ roi 4%, 225$ +, i nije mi ubrojana jedna pobjeda na sharkscope-u, tako da je plus veći za 28.5 $... ali nisam baš puno partija odigrao i s time sam nezadovoljan.

btw. mile, ne znam jesam te pitao... koji ti je najveći poz niz, a koji neg?

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 21:49:15)

00

135

Re: HU sng by djuma_vu

Brky napisao:

djuma ajd plz ti to napravi pa nam javi rezultate. kk thx

nešto sl. sam već prije radio... dijelio sam nekoliko stotina handova i presmiješno je to uopće komentirati... ko da nisu dvije iste igre... ali naravno, kao i uvijek, uzorak je premal big_smile

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 21:49:46)

00

136

Re: HU sng by djuma_vu

pa ipak podijeli s nama rezultate

00

137

Re: HU sng by djuma_vu

iAcesHigh napisao:

@4ladX - dobro si ti meni reko - bolje se ostavit ove rasprave big_smile

pa da... ovo je sizifov posao smile

00

138

Re: HU sng by djuma_vu

Brky napisao:

pa ipak podijeli s nama rezultate

mislim da sam to pisao na jednom forumu ali nemam više te podatke. ali po sjećanju... znatno manje flushdraw situacija, a i kad imaš fd, protivnik nema ništa... izrazito mali broj situacija coinflipova, znači nešto tipa AK/AQ/AJ vs. TT/99/88... mislim da nije bila nijedna situacija pocket par vs. pocket par. jedan set, ali protivnik ništa nije imao... nijedna situacija gdje se pobjednik mijenja na streetovima... dakle, kao što je u online HU čest slučaj da je jedan jači na flopu drugi na turn, pa na riveru opet prvi... to se nijednom nije dogodilo... i sl. uglavnom poražavajuće za sve one koji se slažu s tvrdnjom da se u online pokeru karte dijele na random...

ali kažem, premal je uzorak... moguće je da bi se idućih 400 hadnova događalo baš to što se događa na online pokeru big_smile

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 22:01:28)

00

139

Re: HU sng by djuma_vu

ban

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

140

Re: HU sng by djuma_vu

djuma, zasto igras ako je sve to setup?

00

141

Re: HU sng by djuma_vu

4ladX napisao:

djuma, zasto igras ako je sve to setup?

ajd probaj pogoditi...bolje da ti kažem da se ne mučiš... zato što zaradim! ali smatram da bi trebao još više big_smile eh... ta pohlepa big_smile

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 22:08:15)

00

142

Re: HU sng by djuma_vu

mislim da je poražavajuće to što ti imaš 200+ postova i misliš da je 400 ruku ikakav sample size, skupi 50k ruku pa se javi
pozdrav.

00

143

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

btw. mile, ne znam jesam te pitao... koji ti je najveći poz niz, a koji neg?

ako se dobro sjecam pozitivni 14 pobjeda za redom, a negativni 10 poraza za redom.

00

144

Re: HU sng by djuma_vu

djuma napisao:

ajd probaj pogoditi...bolje da ti kažem da se ne mučiš... zato što zaradim! ali smatram da bi trebao još više big_smile eh... ta pohlepa big_smile

prijevod: "smatram da bi trebao winnat 100% handova i 100% sessiona"
?

00

145

Re: HU sng by djuma_vu

evo lud sam skupljati 50k da bi nešto dokazao likovima koji su popušili foru na 2+2 forumu od nekog high stake grindera koji je rekao da je to sve random, a u džep spremio samo on zna koliko zbog te izjave

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 22:15:51)

00

146

Re: HU sng by djuma_vu

pretpostavljam da tu ulazi u igru razmisljanje o softwareu...
tko stoji iza tog namjestanja? kako se namjesta?
ima puno igraca online, kolika je ta masinerija i kakva je organizacija za tako opsezan projekt?
koji je njima profit?

Zadnji popravljao 4ladX (04-04-2010 22:17:07)

00

147

Re: HU sng by djuma_vu

mile88 napisao:
djuma napisao:

btw. mile, ne znam jesam te pitao... koji ti je najveći poz niz, a koji neg?

ako se dobro sjecam pozitivni 14 pobjeda za redom, a negativni 10 poraza za redom.

na kojem limitu?

00

148

Re: HU sng by djuma_vu

4ladX napisao:
djuma napisao:

ajd probaj pogoditi...bolje da ti kažem da se ne mučiš... zato što zaradim! ali smatram da bi trebao još više big_smile eh... ta pohlepa big_smile

prijevod: "smatram da bi trebao winnat 100% handova i 100% sessiona"
?


ne, nego kad protiv top pair-a flopnem nut flush ili nut straight, bilo bi ok kad bi dobio 90+ situacija od 100.

Zadnji popravljao djuma (04-04-2010 22:19:33)

00

149

Re: HU sng by djuma_vu

gdje ti je dokaz da gubis vise od ocekivanog? hem/pt3 ne koristis koliko sam primjetio.

00

150

Re: HU sng by djuma_vu

hrvoje07 napisao:

mislim da je poražavajuće to što ti imaš 200+ postova i misliš da je 400 ruku ikakav sample size, skupi 50k ruku pa se javi
pozdrav.

who? djuma trenutno ima manje od 200...

00