Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

jednom cu napisati nesto vise o svom stilu igranja na mtt-evima ali sada nemam volje ni zelje

prekinuo sam s curom nakon dvije godine veze, osjecam se jako lose.. kaoticno

na wormapu sam mastralno ispo, sad sam uso u sandej milion da i to ispusim i tako

sve je u kurcu

Uzmi ti taj sunday million, pa cemo ti naci novu curu...

P.S. sala. mogu mislit kako ti je. Ja sam sa svojom vec 4 godine

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

prekinuo sam s curom nakon dvije godine veze, osjecam se jako lose.. kaoticno

Kupio joj nesto smile .

PS: ne zelim da ovaj moj post ispadne bezobrazan.

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

evo zavrsio je sunday million za mene... 308. ili tako nesto nekih 750$ cini mi se, klasicna situacija, nekih sat i pol dva nisam dobio posten hand i duze najjace aj off

uglavnom imam nekih 130k bliinds 5/10 ja sam bb lik dize utg na 22k, svi foldaju do mene ja imam k9 i trebam platit kao samo 12k i sad gledam hocu necu, vec vidim ako platim doci ce K i ispostaviti ce se da lik ima AK, ili ce doc 9 i lik ce imati overpair,,, naravno dolazi 972, ja checkiram lik dize nekih 2/3 pota ja guram i nadam se da ima aq ili ak i radi c-bet ali ne , on ima qq i to je to... klasicna situacija
da sam poslusao instinkte jos bi sada igro ali s obzirom da sam realno trebao ispasti nakon pol sata i ovo je ok

krivo mi je krivo,dijelom isfrustriranost zbog prelosih karata, ali taman da sam izbjego ovo krenule bi me i karte tako to biva...ali jbg

jao jao bas mi je krivo

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

da da i sto me sad jos malo nazivciralo gledam weekly leaderboard za prosli tjedan... koji je onako zapravo sporedan jer samo prvo mjesto se gleda za onaj heads up s profesionalcem i naravno ispostavlja se da sam drugi  yikes  mad  roll

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

30

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Čovjeće cijelo vrijeme te pratim i stvarno svaka čast vidi se da imaš jeben osječaj za turnire  yikes

00

31

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Čestitam!

Nemoj se bedirat zbog tog handa K9, bio si na samo 13 big blindova, tu se već mora malo više riskirati. Bilo kakav money finish na SM je veliki uspjeh ne može to svatko

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

kolko me jebu u zdrav mozak ovi pokerstars ,nevjerojatno, ali u plusu sam pa nema veze

ide mi dobro na 8,8$ rebuyu... prvi sam od 45 smile

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

kolko me jebu u zdrav mozak ovi pokerstars ,nevjerojatno, ali u plusu sam pa nema veze

ide mi dobro na 8,8$ rebuyu... prvi sam od 45 smile

koji si ti car,bas te gledam

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

kakav sugav dan!!!!!!!!!!!!!!!

u biti u plusu sam nekih 300$ al to je nista kako je moglo biti

ispo sam 2./189 na satelitu za monte carlo... jebeni monte carlo tako blizu
na 11 plus rebuy ispo 180 sa dobrim stackom nakon sto sam zvao dva lika koja su osla ol in sa istim stekom jedan je imo aseve, very donk move
plus pocetak veceri oko 8 na domskom internetu , 15 upaljenih turnira, dilej 5 sekundi... u principu sam vise picio okolo i klikto 'im back' nego sto sam igro... niz glupih poraza u koinflipovima... na kraju sam se izvadio na 7.7$ turbo sng 180 ljudi... drugo mjesto gdje sam izgubio s a9 of a4 -.-

i tako sve je u kurcu, place mi se zbog monte carla... guram ol in s a2 na dileru lik ima aq i to je to otprilike

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

35

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

jesi ti možda na savi u domu da ti se događa to s internetom ?  big_smile

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

tako je

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

evo malo da se javim... ide mi dobro i dalje i to... iako zadnjih par dana sam na nuli

ali htio bi malo pitati nesta... ne razumijem se u cash games i sta tocno znaci nl10, nl20 i to... na sta se tocno to odnosi? ugl... ja sam igro malo 3/6$...koji je to nl?

i s obzirom da imam sad nekih 17k $ jesu li to preveliki ulozi? i moram priznati da me je islo dobro... osjecam se dobro dok igram, igram preagresivno ,ali to mi odgovara... ali opet jucer sam na kraju izgubio pot od 3,5k $ i anuliro sve sto sam zaradio ... pa sam nakon svega se dobro zamislio trebam li igrati te cash games...? ali definitivno je primamljivo... prije par dana kod frenda ono u nekih 3-4h 1600 handova 1100 vpp-a to mi je prebolesno... konacno shvacam kako skupiti SNE...

i isto tako propustio sam neke prilike da osvojim velike pare... npr. na onom 8,8+rebuy gdje sam bio 1./13 ,a na kraju ispao 10. kao kreten...

ugl sto vi mislite o ovim cash games?

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

38

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

3/6$ ti je nl600 smile

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

s takvim bankroolom idi na nl 100 pošto nemaš puno iskustva u cashu i polako napreduj ili ako baš moraš onda na nl 200 (1/2 $) .
Za nl 600 ti po meni treba barem 60k $ bankrool.
Što se tiče bodova mislim da češ i na nl 100 ljepo  štancat tj. puno bolje nego na tunrnirima  big_smile

Zadnji popravljao perozelina (22-04-2010 10:01:42)

club  heart  diamond  spade
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Po bankrollu bi mogao na nl600 (imaš 30 i nešto sitno buy-inova), ali vjeruj mi, ako te krenilo par handova na nl600, bolje odi na nl400 za početak. Ovi nl600 regurali znaju pojest ljude, nebi želio da ti se to dogodi... A i btw igraj 50BI rule, pa kad dodješ do negdje 25k$ i uhodaš se u cash, onda prijeđi na nl600.. Ovo je dobronamjeran savjet, ništa više, sretno  wink

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

Rexonja napisao:

Po bankrollu bi mogao na nl600 (imaš 30 i nešto sitno buy-inova),

nebi mogo nikako pa nije to nl10. Tu 1 buy in jako jako osjetiš. A za početnika to je još gore.
Ja nebi igrao na nl 600 bez barem 100 buy ina. A i dosta odličnih igrača isto nebi.
Čak mislim da se ni roba nebi upuštao u tako nešto.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

perozelina napisao:
Rexonja napisao:

Po bankrollu bi mogao na nl600 (imaš 30 i nešto sitno buy-inova),

nebi mogo nikako pa nije to nl10. Tu 1 buy in jako jako osjetiš. A za početnika to je još gore.
Ja nebi igrao na nl 600 bez barem 100 buy ina. A i dosta odličnih igrača isto nebi.
Čak mislim da se ni roba nebi upuštao u tako nešto.

+1

tu nije vise child play
ispocetka ce te vjerojatno ici zato sto regovi nemaju na tebi hand history, al kad ga skupe, brzo ces to osjetiti.
Agresivan si tako jer si to naucio iz igranja turnira koji se u potpunosti igraju drugacije.
Ljudi se boje callati tvoja guranja s srednjim parovima itd, iako cesto imaju bolji hand, al kad skuze sta im radis i pocnu te callati, moze ti se lako desiti da spusis 5-6k$ u danu. Nije ti to puno (10BI).
Sta se tice VPPa, i da igras NL50 (0.25-0.5$), skupljat ces ih brze nego na turnirima s tim manjim buyinom, u prosjeku na 1000 handova 200 VPPa.E, sad, da igras turnire s buyinom od 109-215$ za koje imas dovoljan roll, bodovi bi ti se jako brzo kotili.
Samo je pitanje sta ti bolje lezi.
Ako zelis igrati cash, ja bi na tvom mjestu isao na 0.5-0.1$ blindove (znaci NL100) i nebi se move upao dok ne napravim na tom limitu +2k$.
Tek bi onda isao na NL200 i nebi se micao s njega bar 300-400k handova i dobre zarade.

Nadam se da sam pomogao.

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

rounder1984 napisao:
perozelina napisao:
Rexonja napisao:

Po bankrollu bi mogao na nl600 (imaš 30 i nešto sitno buy-inova),

nebi mogo nikako pa nije to nl10. Tu 1 buy in jako jako osjetiš. A za početnika to je još gore.
Ja nebi igrao na nl 600 bez barem 100 buy ina. A i dosta odličnih igrača isto nebi.
Čak mislim da se ni roba nebi upuštao u tako nešto.

Ljudi se boje callati tvoja guranja s srednjim parovima itd, iako cesto imaju bolji hand, al kad skuze sta im radis i pocnu te callati, moze ti se lako desiti da spusis 5-6k$ u danu. Nije ti to puno (10BI).

zar ti zbilja mislis da je to agresivnost? to je debilizam, zbilja mislis da ja guram sa srednjim parovima i takve fore? agresivnost mislim postflop, gdje moj protivnik ako zbilja ima hand tek tad ce dobiti pot...  mislim da cu se opet vratiti na turnire i upaliti si 3-4 ta cash games 1/2$ cisto da si pumpam vpp's... iako poznavajuci sebe vjerojatno cu makar jedan 3/6 stol igrati...
i mislim to s dobrim igracima, na kraju krajeva to su samo ljudi... ja polazim uvijek sa stavom 'nitko nije bolji od mene', ne sad jer sam bahat i mislim da sam najbolji, nego jednostavno mislim da je to najbolji stav ako zelis uspijeti... plus ljudi igraju previse genericki, prema pravilima... treba kreativnosti

ne znam, ali zbilja nisam nista impresioniran... iako istina , nisam puno igrao

zao mi je sto nisam snimao nekako proteklih dana da vidite cisto kako ja to igram...

ali poanta je... nakon sto sam onakav hand popusio sinoc mislim da cu se malo smiriti s tim 3/6 i preci na nize

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

44

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ima  par  komentara  na  tvoju cash igru i valjda  ces  ih shvatit  ko dobronamjernu kritiku... gledo sam tvoj nl600 najbolje  session izaso si u plusu nekih 1.5k ili tak nes  slicno
pogledo sam sam 30 handova  di se  pokazu obje  karte  i od  tebe i od  tvog  protivnika
u vecini slucajeva nemas  cijeli stack , ukljuci si auto rebuy
zastackat  se  preflop sad  33,88 ,   ti i  nije bas pretjerano pametno u cashu, valjda ti je  to s  turnira
zastakat se  sa  KJ i K10  kad  te  pogodi kralj isto nije  bas  najsretnija  opcija istina  bio je FD pa ima  sanse  i da  ima  to al opet  mislim da  nije dobro to zgurat, nekad  ce imat  FD pa ce  te  dobit  svaki 3  put a kad  ima  jaceg  kralja ili jos  nesto jace  ti si u banani
od  ovog  kaj sam vidio bio si nekoliko  puta  u prilici za 4b  i svaki put  tvoj 4b je  bio all inn , neznam jel tak to slucajno bilo ili to inace  radis, bilo je  i dobrih poteza samo sam ove napisao jel mislim da  su ti to greske
vidim da  si u plusu nesto na  cashu samo neznam koliko ce  ti to potrajat ako ces ovako igrat
moja  preporuka  je  da igras turnire jel si ocito vrhunski turnirski igrac
valjda se nisi naljutio big_smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

ne znam, ali zbilja nisam nista impresioniran... iako istina , nisam puno igrao

Moram priznat da ni ja nisam impresioniran ovim playem.

https://www.pokertableratings.com/repla … 6558762072

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ma ne... naravno da se nisam naljutio... ali opet gdje bi ja bio sada i koliko bi novaca imao da guram all-in sa srednjim parovima, mislim neke situacije ne radim dobro, ali da sam ovoliki donk, bas i nisam

a ove situacije sa 4-betovima ne znam tocno koje su... i sve ovisi o situaciji, nista ne radim isto...

i hvala i tebi i rounderu i svim ostalima na savjetima... to sam zaboravio u proslom postu napisati

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

47

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

I ja sam gledao na ptr, i isto mi nije jasno zasto radis 4bet shove? A sto se tice ongo handa gdje si izgubio oko 900$, jbg ako vec ulazis s T7s moras ocekivat marginalne situacije.. Na onom flopu imas par+gutshot+fd ako se dobro sjecam i to moras zgurat.. Flipali ste se, njegova 2 para su izdrzala i ne mozes tu nista..

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

salemetal... e ne mogu pogledat taj hand, o cem se radi tu?

ne razumijem sta je problem s tim 4bet shove-om? koja situacija konkretno?
i da to s 107, znam sve mi je jasno... iako sam popizdio bio jer sam shvatio da imam vise izlaza nego sto sam mislio, a na kraju je cak on poboljsao hand...  18 izlaza cini mi se

ali da to 4bet shove i problemi s istim... koja situacija i vase alternative...pisite samo.... idem na predavanje pa odgovorim poslije

uzmem neke gandže i ovako kuliram
šta da radiš kad si bog nego da se glupiraš
00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:
rounder1984 napisao:
perozelina napisao:

nebi mogo nikako pa nije to nl10. Tu 1 buy in jako jako osjetiš. A za početnika to je još gore.
Ja nebi igrao na nl 600 bez barem 100 buy ina. A i dosta odličnih igrača isto nebi.
Čak mislim da se ni roba nebi upuštao u tako nešto.

Ljudi se boje callati tvoja guranja s srednjim parovima itd, iako cesto imaju bolji hand, al kad skuze sta im radis i pocnu te callati, moze ti se lako desiti da spusis 5-6k$ u danu. Nije ti to puno (10BI).

zar ti zbilja mislis da je to agresivnost? to je debilizam, zbilja mislis da ja guram sa srednjim parovima i takve fore?

Ne znam sta je za tebe debilizam.
Nisam nista lose mislio.
Ti si taj koji je nekidan neciji hand (JJ) komentirao da na protivnicki 3bet treba zgurat...to ti bas na cashu NL600 i nije dobar play...Sta mislis da ce te callati?

00

Re: Lov na Supernova status(savjeti dobrodosli)

ThoNapalm napisao:

salemetal... e ne mogu pogledat taj hand, o cem se radi tu?

ne razumijem sta je problem s tim 4bet shove-om? koja situacija konkretno?
i da to s 107, znam sve mi je jasno... iako sam popizdio bio jer sam shvatio da imam vise izlaza nego sto sam mislio, a na kraju je cak on poboljsao hand...  18 izlaza cini mi se

ali da to 4bet shove i problemi s istim... koja situacija i vase alternative...pisite samo.... idem na predavanje pa odgovorim poslije

Callao si 3bet s QJs OOP. Dobri igrači jako rijetko zovu 3betove OOP, a pogotovo ne s ovako dominiranim handom. Imao si puno sreće što si flopnuo nuts, inače je ovo bacanje novaca.

I ne možeš 4bet shovat ako misliš imat i bluffove u rangeu.
4beta se uglavnom do 2.5x 3beta, tako da možeš imati  relativno jeftine bluffove u rangeu, a nitko pametan ne flata 4betove.

Zadnji popravljao salemetal (22-04-2010 16:19:24)

00