Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

ne zanimaju me plave ruskinje, barem ne na dugi rok big_smile

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Rear_Admiral napisao:

Sve duže kako vrijeme prolazi bi se sve manje želio baviti profesionalno s pokerom. Prvi video me samo potaknuo na razmišljanje.

mislin da je ovaj prvi slucaj ipak malo preesktreman

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

to i ja mislim, ali me osvjestio oko nekih stvari.

Zadnji popravljao Rear_Admiral (06-04-2010 04:51:40)

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Prvi je našao svoju na sniženju

00

30

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

ovaj prvi frajer mi je  skroz bizaran , nek se  ostavi pokera  ak onak zivi, ionako ima  dovoljno do kraja zivota  s  onakvim stilom zivota

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

"onaj prvi frajer" je jedna od najvećih legendi online pokera, a postao je  to jer uz užasno visok IQ- bio fokusiran na igru tj. živio je poker, a nije maštao o brzoj lovi i brdu p....ka.
Moglo se iz filmova još ponešto zaključiti, osim kolko love, a kakva cura smile

00

32

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

prilicno sam siguran da svi vi koji "pljujete" po "onom prvom" nikad niste uspjesno igrali nista vise od nl50. jos sam sigurniji da ce vecina vas "pljuvaca" radije pogledat exploziv, red carpet ili sl. wannabe celebrity show sranje nego pokusat procitat i razumijet te primjenit u praksi neki theory stuff tipa ovog http://forumserver.twoplustwo.com/15/po … et-589591/

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

riGGed_baby napisao:

"onaj prvi frajer" je jedna od najvećih legendi online pokera, a postao je  to jer uz užasno visok IQ- bio fokusiran na igru tj. živio je poker, a nije maštao o brzoj lovi i brdu p....ka.
Moglo se iz filmova još ponešto zaključiti, osim kolko love, a kakva cura smile

Legenda sigurno nije.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:

prilicno sam siguran da svi vi koji "pljujete" po "onom prvom" nikad niste uspjesno igrali nista vise od nl50. jos sam sigurniji da ce vecina vas "pljuvaca" radije pogledat exploziv, red carpet ili sl. wannabe celebrity show sranje nego pokusat procitat i razumijet te primjenit u praksi neki theory stuff tipa ovog http://forumserver.twoplustwo.com/15/po … et-589591/

Bolje igrati nl50 citav zivot i zivjeti normalno nego igrati najvece stakese na svijetu i biti kao ovaj.
Nitko ne pljuje o njegovom "pokeru" nego njegov stil zivota.

Evo,procitao ovaj text,glup neki momak koji ga napisa.Sve netocno.

Zadnji popravljao croman19 (06-04-2010 13:45:26)

00

35

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

brz si. u par minuta procitat sve te stranice nije lose.
btw tko si ti, tko sam ja, tko je bilo koja osoba da sudi o zivotu/lifestyleu neke druge osobe?
zar ono sto ti smatras za normu moraju svi drugi? vrlo vjerojatno se nekim ljudima ne svidja tvoj lifestyle. neki ne vole moj.

ali zamarat se oko takvih minornih stvari i bezbrizno svoje "ispravne" stavove objavljivat tu na forumu... to zrela osoba ne radi.
svaka zdrava, slobodna, sposobna i punoljetna jedinka svojevoljno i svjesno kroji svoj zivot, zivotne navike, svoju svakodnevicu... stil zivota.
i ne, nemaju svi isti ukus.

Zadnji popravljao 4ladX (06-04-2010 14:14:50)

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

croman19 napisao:

Legenda sigurno nije.

Zato su napravili dokumentarac o njemu- jer je nebitan -već kao senzaciju brdo para-ružna cura.
Njegov teorem se spominje po cjelom internetu/literaturi...........

00

37

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

ovaj drugi dukumentarni još nisam pogledao, a što se tiče prvog... lik je dosta čudan, ali vidi se da je ok dečko... a što se tiče cure, uvjeren sam da će on biti sretniji s tom svojom nego što bi većina nas bila s nekom macom koju bi uspjeli dobiti isključivo radi para.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:

brz si. u par minuta procitat sve te stranice nije lose.
btw tko si ti, tko sam ja, tko je bilo koja osoba da sudi o zivotu/lifestyleu neke druge osobe?
zar ono sto ti smatras za normu moraju svi drugi? vrlo vjerojatno se nekim ljudima ne svidja tvoj lifestyle. neki ne vole moj.

ali zamarat se oko takvih minornih stvari i bezbrizno svoje "ispravne" stavove objavljivat tu na forumu... to zrela osoba ne radi.
svaka zdrava, slobodna, sposobna i punoljetna jedinka svojevoljno i svjesno kroji svoj zivot, zivotne navike, svoju svakodnevicu... stil zivota.
i ne, nemaju svi isti ukus.

Nema potrebe citati sve,vidis po njegovom postu da je besmisleno.
Ne moras biti genijalac da kazes da mu je lifestyle retardiran.Pa covjek nije 4 dana jeo i spavao.Na kraju je zavrsio u Popovaci.
Ne zamaram se ja,samo volim raspravljati.
Ovaj nije ni zdrav ni sposoban.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

riGGed_baby napisao:
croman19 napisao:

Legenda sigurno nije.

Zato su napravili dokumentarac o njemu- jer je nebitan -već kao senzaciju brdo para-ružna cura.
Njegov teorem se spominje po cjelom internetu/literaturi...........

Napravili su dokumentarac,pokazali su dvije strane.
Dokumentarac je super i nije o tome tko je ljepsi,ima vise para i ciji je veci.
Samo pokazuje sta je poker i da moze otici u ovisnost i sta to moze uciniti covjeku.

Legenda nije,legende su nesto drugo.

00

40

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

stvarno mislis da on vodi monolog na svim stranicama? tj. da su svi postovi njegovi.
ovim skrecem s teme topica. no more...

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:

stvarno mislis da on vodi monolog na svim stranicama? tj. da su svi postovi njegovi.
ovim skrecem s teme topica. no more...

Sta hoces reci da on nije jedini koji visi na kompjuteru i pise po forumima?
Pa normalno da nije,al on je to odveo u ekstremu jebote.
Pa covjek je zavrsio u ludnici,sta imas vise reci.

00

42

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

yo, pricam o 2p2 linku.

00

43

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

pa  boli me  k... kolko je  para  zaradio i kolko ce  zaradit, bolje  se  ja  provedem sa  svojih soma  dolara  mjesecno nego sa  100 k il kolko vec  zaradi ... covjek ne  voli izlazit  iz kuce ... haloooo
pa  frajer  nije  normalan, jedini izlasci su mu setanje  pasa

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:

yo, pricam o 2p2 linku.

Covjek prica kako ne moze blefati jer su svi calling stationi i onda mora cekati monster jer je stalno 4 igraca u potu?
Sta je tu toliko vazno?

00

45

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Iz moje perspektive ni meni nije ''cool'' živjeti onako kao ovaj prvi momak sa videa ali se slažem s 4adx-om tko sam ja da mu sudim (svaka sličnost s stihovima neke pjesme je slučajna smile ) ...svatko odabire način života koji mu odgovara ili živi kako on to najbolje zna...a komentirati njegovu curu u korelaciji sa njegovom poker vještinom/novcem nije mi ni na kraj pameti

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

kiklop napisao:

Iz moje perspektive ni meni nije ''cool'' živjeti onako kao ovaj prvi momak sa videa ali se slažem s 4adx-om tko sam ja da mu sudim (svaka sličnost s stihovima neke pjesme je slučajna smile ) ...svatko odabire način života koji mu odgovara ili živi kako on to najbolje zna...a komentirati njegovu curu u korelaciji sa njegovom poker vještinom/novcem nije mi ni na kraj pameti

Nije on to izabrao,nitko ne izabere takav nacin zivota.

00

47

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

croman19 napisao:

Pa covjek je zavrsio u ludnici,sta imas vise reci.

ti si quitao srednju na zadnjoj godini da igras nl50  roll

puki86 napisao:

pa  boli me  k... kolko je  para  zaradio i kolko ce  zaradit, bolje  se  ja  provedem sa  svojih soma  dolara  mjesecno nego sa  100 k il kolko vec  zaradi ...

kako ti znas kako se on provodi? sve si saznao iz 30ak minuta videa? saznao si njegovo psiholosko-emotivno stanje pa tocno znas kako se on to provodi? smatras da je tvoj nacin provoda "onaj pravi"?

puki86 napisao:

covjek ne  voli izlazit  iz kuce ... haloooo

halo, halo...

puki86 napisao:

pa  frajer  nije  normalan, jedini izlasci su mu setanje  pasa

zamisli, nije tip osobe koja se provodi na nacin A, nacin B, C, D...

croman19 napisao:

Covjek prica kako ne moze blefati jer su svi calling stationi i onda mora cekati monster jer je stalno 4 igraca u potu?
Sta je tu toliko vazno?

13 (non logged in) strana, trenutno 189 postova... ako imas poteskoca u citanju evo ti help:
http://img163.imageshack.us/img163/9168/81039568.png


kiklop napisao:

a komentirati njegovu curu u korelaciji sa njegovom poker vještinom/novcem nije mi ni na kraj pameti

+1

croman19 napisao:

Nije on to izabrao,nitko ne izabere takav nacin zivota.

prisiljen je na to?

Zadnji popravljao 4ladX (06-04-2010 14:43:55)

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:
croman19 napisao:

Pa covjek je zavrsio u ludnici,sta imas vise reci.

ti si quitao srednju na zadnjoj godini da igras nl50  roll

puki86 napisao:

pa  boli me  k... kolko je  para  zaradio i kolko ce  zaradit, bolje  se  ja  provedem sa  svojih soma  dolara  mjesecno nego sa  100 k il kolko vec  zaradi ...

kako ti znas kako se on provodi? sve si saznao iz 30ak minuta videa? saznao si njegovo psiholosko-emotivno stanje pa tocno znas kako se on to provodi? smatras da je tvoj nacin provoda "onaj pravi"?

puki86 napisao:

covjek ne  voli izlazit  iz kuce ... haloooo

halo, halo...

puki86 napisao:

pa  frajer  nije  normalan, jedini izlasci su mu setanje  pasa

zamisli, nije tip osobe koja se provodi na nacin A, nacin B, C, D...

croman19 napisao:

Covjek prica kako ne moze blefati jer su svi calling stationi i onda mora cekati monster jer je stalno 4 igraca u potu?
Sta je tu toliko vazno?

13 (non logged in) strana, trenutno 189 postova... ako imas poteskoca u citanju evo ti help:
http://img163.imageshack.us/img163/9168/81039568.png


kiklop napisao:

a komentirati njegovu curu u korelaciji sa njegovom poker vještinom/novcem nije mi ni na kraj pameti

+1

croman19 napisao:

Nije on to izabrao,nitko ne izabere takav nacin zivota.

prisiljen je na to?

Ajd prvi quote si me malo nasmijao a ostalo si pokazao koliki si geek.
Pa jer ti nisi shvatio u njegovom videu da je covjek deprimiran,da mu se ne svida kako zivi i da bi to zelio promjeniti.
Nije on izabrao da tako zivi.

Sta hoces reci ima 13 stranica?
Pa necu valjda citati te gluposti.

I DA na neki nacin je prisiljen da zivi na takav nacin.

00

49

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

spustat se na razinu sociolosko interakcijski inferiornih osoba nema smisla jer to dovodi do ovog:
http://img706.imageshack.us/img706/9138/hardwork.gif

i'm out.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

A ovaj lik je dao otkaz na poslu da igra 5 dollar SNG,nl50 je malo vece od toga.

00