51

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

kad  je  to tebi normalno pretpostavljam d  i ti ne  izlazis  bas  iz kuce  cesto

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:

spustat se na razinu sociolosko interakcijski inferiornih osoba nema smisla jer to dovodi do ovog:
http://img706.imageshack.us/img706/9138/hardwork.gif

i'm out.

Sta si ovom porukom htio potvrditi da si geek?
Daj pricaj ko normalni covjek,kakve su to rijeci jebote.Sta se brukas

00

53

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

puki86 napisao:

kad  je  to tebi normalno pretpostavljam d  i ti ne  izlazis  bas  iz kuce  cesto

[ ] shvatio si poantu
[x] http://www.skole.hr/

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:
puki86 napisao:

kad  je  to tebi normalno pretpostavljam d  i ti ne  izlazis  bas  iz kuce  cesto

[ ] shvatio si poantu
[x] http://www.skole.hr/

Jos samo nauci kako se narucuje mjesto za Vrapce preko interneta i uopce nemoj izlaziti iz kuce,kad poludis dodu kola,pokupe te i odvedu te u novu kucu.Uopce neces morati izlaziti na zrak.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Ok, lik nije legenda, gubitnik je i to što je OMGClayAiken smatrao svojevremeno da ima dosta naučiti od njega o pokeru totalno je nevažno jer je završio u ludnici/nevalja mu cura/ nije spavao par dana/jedini izlasci su mu šetanje psa.

Ne kužim s ovim prisiljen smile
Lik je genijalan um jednog perioda online pokera.Deprimiran je od previše pokera i da to je jedna od poanta dokumentarca.Promjenit vjerojatno ne bi želio jer kolko vidim kupio je sve simpson lutkice, a to je sve što je ionako htjeo smile

Moguće da si i ti prisiljen živjeti kako živiš, okolnostima , roditeljima, neobrazovanjem smile ? -da ne ispadne da ti se rugam nisam, i ja i bilo tko drugi, bilo čim-ne kužim prisilje dio.

Lik je quitao posao za 5$ sngove, da bi nakon 2g bio reg na tada najvišim limitima nl5k mislim/kolko si ti dogurao daleko od pocetka na nl50? -tako da ni ovo ne kužim sad / u poker terminima suludo se uspoređivat s njim jer je bio svjetlosnim godinama ispred svih 2p2 forumaša.

Zadnji popravljao riGGed_baby (06-04-2010 15:11:12)

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

4ladX napisao:

ali zamarat se oko takvih minornih stvari i bezbrizno svoje "ispravne" stavove objavljivat tu na forumu... to zrela osoba ne radi.
svaka zdrava, slobodna, sposobna i punoljetna jedinka svojevoljno i svjesno kroji svoj zivot, zivotne navike, svoju svakodnevicu... stil zivota.
i ne, nemaju svi isti ukus.

Ne znam da li shvaćaš da je čovjek društveno biće i ne može funkcionuirati sam. Nije ni čudo što je puko.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

riGGed_baby napisao:

Ok, lik nije legenda, gubitnik je i to što je OMGClayAiken smatrao svojevremeno da ima dosta naučiti od njega o pokeru totalno je nevažno jer je završio u ludnici/nevalja mu cura/ nije spavao par dana/jedini izlasci su mu šetanje psa.

Ne kužim s ovim prisiljen smile
Lik je genijalan um jednog perioda online pokera.Deprimiran je od previše pokera i da to je jedna od poanta dokumentarca.Promjenit vjerojatno ne bi želio jer kolko vidim kupio je sve simpson lutkice, a to je sve što je ionako htjeo smile

Moguće da si i ti prisiljen živjeti kako živiš, okolnostima , roditeljima, neobrazovanjem smile ? -da ne ispadne da ti se rugam nisam, i ja i bilo tko drugi, bilo čim-ne kužim prisilje dio.

Lik je quitao posao za 5$ sngove, da bi nakon 2g bio reg na tada najvišim limitima nl5k mislim/kolko si ti dogurao daleko od pocetka na nl50? -tako da ni ovo ne kužim sad

Nitko ovdje ne prica o pokeru nego o njegovom stilu zivota.
Da,nekada si prisiljen raditi nesto sto ne zelis.
Pa jel tebi izgledalo da se njemu svida njegov nacin zivota dok si gledao video?
Mozda ga je strah ljudi ili vec cega pa nema hrabrosti da to prebrodi bla bla bla pa na kraju zivi kako zivi,prisilno.

Na koji nacin sam ja neobrazovan?

00

58

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

salemetal napisao:

Ne znam da li shvaćaš da je čovjek društveno biće i ne može funkcionuirati sam. Nije ni čudo što je puko.

nigdje nisam napisao da odobravam/osporavam njegov nacin zivota.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Koja je cijena tog napretka u 2g,2g nije izasao iz kuce i zavrsio u ludnici.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Sta se ovdje raspravlja,ovo samo ima kod domacih hrvata.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

A vi ne kuzite da nema takav način života/nije toliki čudak- ne bi napravio što je napravio u pokeru.
Meh, dokumentarac je simpa jer prikazuje jednu drugu stranu, van one glamurozne koju marketing pumpa 24/7(i pvi i drugi).

croman19 napisao:

Sta se ovdje raspravlja,ovo samo ima kod domacih hrvata.

Sad se slažemo. Jedino Hrvati mogu o dokumentarcu o uspjehu/opsesiji od 30 min baciti 30 komentara o omejru žena/novaca/kako troši novce i što ne izlazi.

Zadnji popravljao riGGed_baby (06-04-2010 15:29:45)

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

riGGed_baby napisao:

A vi ne kuzite da nema takav način života/nije toliki čudak- ne bi napravio što je napravio u pokeru.
Meh, dokumentarac je simpa jer prikazuje jednu drugu stranu, van one glamurozne koju marketing pumpa 24/7(i pvi i drugi).

Jest toliki cudak,imas na pocetku kad kaze da je 2 godine igrao singleplay jednu te istu igricu bez prestanka.
Nije on takav jer je htio napraviti sve da uspije u pokeru,jednostavno je takav covjek.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

riGGed_baby napisao:

A vi ne kuzite da nema takav način života/nije toliki čudak- ne bi napravio što je napravio u pokeru.
Meh, dokumentarac je simpa jer prikazuje jednu drugu stranu, van one glamurozne koju marketing pumpa 24/7(i pvi i drugi).

croman19 napisao:

Sta se ovdje raspravlja,ovo samo ima kod domacih hrvata.

Sad se slažemo. Jedino Hrvati mogu o dokumentarcu o uspjehu/opsesiji od 30 min baciti 30 komentara o omejru žena/novaca/kako troši novce i što ne izlazi.

Dokumentarac je super,samo ne znam koliko je ovaj prvi lik uspjesan.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

Kao sto je puki rekao dzabe njemu tih 2 miliona kad ih potrosi na 20 lutki.
Ajd da je bar uzeo one na napuhanje pa da se ima kako zabaviti a ne 20 plasticnih simpsona.
Na sto je svijet spao.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

salemetal napisao:
4ladX napisao:

ali zamarat se oko takvih minornih stvari i bezbrizno svoje "ispravne" stavove objavljivat tu na forumu... to zrela osoba ne radi.
svaka zdrava, slobodna, sposobna i punoljetna jedinka svojevoljno i svjesno kroji svoj zivot, zivotne navike, svoju svakodnevicu... stil zivota.
i ne, nemaju svi isti ukus.

Ne znam da li shvaćaš da je čovjek društveno biće i ne može funkcionuirati sam. Nije ni čudo što je puko.

Tocno tako..Nije imao ispusni ventil, prijatelja sa kojime je mogao otici na kavu,popricati,izaci van..

00

66

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

puki86 napisao:

pa  boli me  k... kolko je  para  zaradio i kolko ce  zaradit, bolje  se  ja  provedem sa  svojih soma  dolara  mjesecno nego sa  100 k il kolko vec  zaradi ... covjek ne  voli izlazit  iz kuce ... haloooo
pa  frajer  nije  normalan, jedini izlasci su mu setanje  pasa

Tako živi i to je njegov problem, njemu je bolje šetat psa, tebi nešto drugo, meni treće.

Nismo svi isti, on je izabrao takav život i to je to.

00

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

ja nisam gledao prvog, cim sam video da ima kera i to jos 2 ugasio sam. neki emocionalan.
drugi sam odgledo. nemam komentara.
sve zavisi sta ocete vi sami ocekujete od pokera i od para sto uzmete.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

68

Re: Dokumentarni filmovi: From busto to robusto

croman19 napisao:

4ladX napisao:

    spustat se na razinu sociolosko interakcijski inferiornih osoba nema smisla jer to dovodi do ovog:
    http://img706.imageshack.us/img706/9138/hardwork.gif

    i'm out.

Sta si ovom porukom htio potvrditi da si geek?
Daj pricaj ko normalni covjek,kakve su to rijeci jebote.Sta se brukas

Ovaj croman  fakat zna sam  sebi spustit lol  lol

Zadnji popravljao GmC (06-04-2010 22:19:42)

00