26

Re: 30 BI ispod EV - a

fukodlak napisao:

Po čemu si to zaključio ?

Pričao sam o tome kolke su šanse da se dogodi 30 BI downswing  i nakon toga 300 BI breakeven streak( normalno da je zatim uslijedio upswing i na kraju sam izvukao 15 % ROI, ali nebitno za ovu priču ) i zatim ovakav run koji mi se dogodio na FT-u ( site je ovdje nebitan )

Sorry, skužio sam da si išao mjenjati sajt misleći da će te tamo ići bolje.

00

Re: 30 BI ispod EV - a

evo malog update - a
80 BI ispod EV - a, nemojte me ni pitati kako se osjećam
long run u mojem slučaju znači looooooonnnngggggg ruuuuunnnn, jer očito se (ne)sreća ne okreće....do sad 125k handova na FT-u odigrano


http://img189.imageshack.us/img189/8628/80biispodeva.png

00

28

Re: 30 BI ispod EV - a

kako se osječaš, ma zajebancija, isto sam prošo prije par mjeseci ali na cashu, manji broj BI oko 60, al je trajalo duži period

nisam sng igrač, al evo možda pomogne. Probaj igrat više postflop, možda u ranijoj fazi vidjet više flopova, znam da zvuči glupo, al ja jednostavno više nisam mogao gledat kad se karte okreču na flipu i ne mislim samo prf, i situacije tipa TPTK vs FD+1/2 overa, jedostavno sam smanjio gamble i ubacio više pot control i slow postflop. Znam da na sng ne možeš to koristit u toj mjeri ko na cashu al brijem da malo možeš.

Znam da će se neki smijat na to kaj sam napisao al kad si već tolko u minusu stack il dva te neče ubit.

(ps razbit ću ovu tastaturu, dok napišem post treba mi još 5mn da dodam slova koja fale)

00

29

Re: 30 BI ispod EV - a

tu mislim da "produžiš" faze prije ITM, prolistaj malo kill everyone knjigu, je da je za turnire ali ima zanimlivih stvari, meni se događa da od 6 turnira (600 ljudi) uđem u money bar njih 4, istina da poslije nemam veliku šansu za 1 price, al zbog rola mi trenutno to nije na prvom mjestu

dok se varijanca okrene ili dođe neki lud momentum kockaj ko lud big_smile

Zadnji popravljao cgreen (01-06-2010 15:46:35)

00