51

Re: laptop i poker

Evo kupio sam si danas lap... Lenovo G550 Dual core intel 2,1 Ghz, 3GB DDR3 rama (max 8GB), 320GB disk i integrirana grafulja (dovoljna za moje potrebe). Star gotovo jedan mjesec a kupljen od cure kojoj su trebale brzo pare pa sam ga dobio za 1200kn manje od prodajne cijene big_smile A ionak nije pretjerano znala sto prodaje... ja sam joj reko da to  ne vrijedi toliko.. lol

Nego jel zna tko kakav dobar torrent za Win7 Ultim da radi?

00

Re: laptop i poker

Bebach napisao:

Evo kupio sam si danas lap... Lenovo G550 Dual core intel 2,1 Ghz, 3GB DDR3 rama (max 8GB), 320GB disk i integrirana grafulja (dovoljna za moje potrebe). Star gotovo jedan mjesec a kupljen od cure kojoj su trebale brzo pare pa sam ga dobio za 1200kn manje od prodajne cijene big_smile A ionak nije pretjerano znala sto prodaje... ja sam joj reko da to  ne vrijedi toliko.. lol

Nego jel zna tko kakav dobar torrent za Win7 Ultim da radi?

koliki display?

00

53

Re: laptop i poker

15,6  incha...

Zadnji popravljao Bebach (31-05-2010 15:56:19)

00

Re: laptop i poker

kolika je po vama sta igrate na laptopu optimalna velicina ekrana?

jel 15,6 maleno?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

55

Re: laptop i poker

ja igram isključivo tile, imam 15,6 + extended 22˝

Mybet poker 15,6 lap + hud, overlap od pola cm i vidiš sve u svakom trenutku na max 4 stola

Ako igraš cascade ili stacked brijem da je ok, ono ima mjesta i za povuč loby ili stol sa strane, makar ako misliš koristit samo lap bez dodatnog monitora ja bi preporučio veči, ak cijena nije prevelika razlika.

00

56

Re: laptop i poker

meni je 15,6" sasvim dovoljno... igrao sam i do 12 stolova bez problema... slozim si 3  stola u jedan red, znaci 3x3 i pratim 9 stolova bez beda... a ostalo vec iz navike pratim jer lako kliknem na neki stol gdje me akcija zanima

00

Re: laptop i poker

kakva su vam iskustva sa lenovo laptopima?

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

58

Re: laptop i poker

Ja san uzeo lenovo lap... e sad koji cjenovni rang gledas biti ce: koliko para toliko muzike... no ovaj moj spada u srednju kategoriju i moram reci da sam zadovoljan. sve radi kako spada  i nemam nikakvih zamjerki na njegov rad za sada...

00

59

Re: laptop i poker

Za lenovo se priča da je najkvalitetniji, ali samo poslovni laptopi jer nemaju neke nabrijane grafičke pa igranje igrica otpada. Za poker su čisto dovoljne i ove koje oni ugrađuju. Kvaliteta izrade, materijali, trajnost itd  je na visokoj razini. Koliko sam vidio nitko nije nezadovoljan. Ali naravno kako kaže bebach koliko para toliko muzike, međutim oni ne prodaju loše laptope bez obzira na cjenovni rang.

Kaže se da su lenovo, dell i toshiba ispred konkurencije po kvaliteti, dok Acer i Asus stavljaju jače komponente na uštrb same kvalitete izrade. HP je doslovno koliko para toliko muzike, imaš od jeftinih sklepanih sranja do vrhunskih pro laptopa, kako tko voli...

assumption is the mother of all f ups

00

60

Re: laptop i poker

evo ja igram u vrijeme dosade company of heroes... jest da je starija ali moze se i na ovom smecu od graficke lijepo igrati ako se srezu detalji... no posto nisam kupio lap za igrati ovo mi samo da malo zaboravim na fax i poker...

http://www.intel.com/support/graphics/i … 029498.htm

Ima tu na popisu stavrno ok naslova a jos se mogu dodati i oni stariji i po kvaliteti jednaki... dakle ove nove igre treba naravno zaboraviti ali ako se ipak malo zelite igrati mozete se i to sa vrlo dobrim naslovima...  big_smile

Zadnji popravljao Bebach (17-06-2010 11:56:21)

00

61

Re: laptop i poker

zamorano11 napisao:

kakva su vam iskustva sa lenovo laptopima?

Ja već godinu i pol koristim Lenovo T400, još sam ga nadogradio s SSD-om, imam i opcijski adapter za 2. HDD umjesto DVD-a. Meni je zakon jer je mali i lagan (14.1") što mi je bitno jer ga koristim i za posao pa mi je uvijek sa mnom u ruksaku, a doma ga ubacim na docking station i radim na 22" monitoru na Full HD rezoluciji.
Nikakvih problema s njim, samo ga svaka 2-3 mjeseca rastavim i ispušem prašinu - kad je čist, hladan je i pri najvećem opterećenju.

00

62

Re: laptop i poker

Bebach, koji g550 imas? pretpostavljam A. kako se spina ventilator? jel' se pali i gasi svakih par sekundi?

00

63

Re: laptop i poker

Ovisi sto se radi... ako drmam veci br stolova na pokeru vetilator dosta radi... isto tako ako igram neku graficki "zahtjevnu"  lol  igru ventilator se bas i ne gasi... dakle stalno ga imam na cvrstoj podlozi da se ne pregrije... evo dok ovo pisem nista se ne cuje jer za net i surfanje nema problema

00

64

Re: laptop i poker

ma u bilo kakvom radu, cak u idlanju. pitam jer sam pred par mjeseci kupio g550a pa ga prodao nakon 3 dana jer je ventilator bio nepodnosljivo glasan, a bios update nije bio na vidiku...

00

65

Re: laptop i poker

Na idleu i pri laganom radu je necujan...

00

66

Re: laptop i poker

nisi odgovorio, jel a ili l?

00

67

Re: laptop i poker

Ili sam otvori i očisti (ispuši) prašinu ili ga odnesi u servis, to bi mu moglo pomoći da se ne grije toliko.

00

68

Re: laptop i poker

laptop sam kupio u ponedjeljak u srijedu dao oglas da ga prodajem u cetvrtak je prodan. temperature su bile ispod 45°C a ventilator je samo na idlanju ludio (palio i gasio se svakih par sekundi). sa g550a puno ljudi ima isti problem...

00

69

Re: laptop i poker

Ma ispljuni malo profita s pokera za Lenovo T seriju, nećeš požaliti.

00

70

Re: laptop i poker

kupio new lap pred par dana, stari je za backup u slucaju da ovaj crkne tongue

00

71

Re: laptop i poker

E neznam koji je... ne pise ni L ni A... u desnom kutu mi pise samo G550...

00

Re: laptop i poker

Koji je na kraju zaključak ? Šta se najbolje isplati ? Ja planiram kupovinu laptopa za 4500 kn i još dodatni monitor 22 - 24 incha za cca 1400 kn. Svi prijedlozi su dobrodošli....na šta moram obratiti pažnju ? Nisam baš u toku...
Kolko sam skužio moram paziti da i monitor i laptop podržavaju DVI ?

00

73

Re: laptop i poker

neko ti je već u ovoj temi rekao best buy, na nabavi net imaš, čini mi se da je ovaj bio

http://www.nabava.net/prijenosna-racuna … 56__633571
samo sad vidim da ima 3gb ddr3, treba vidjet do kolko je proširivo, proc i5

ako te zanima nekaj drugo ovo ti je najbolja stranica za review, ima sve od tabela procesora i grafički za lap te kompletnih laptopa
http://www.notebookcheck.net/

kaj se tiče monitora ja bi ubo
http://www.nabava.net/monitori__90/sams … 27__583031

negdje sam vidio i za 2100, al neznam di, 27", odma dobiš i daljinski za tv, ima ugrađen dvbt4, za sad defitivno best buy, ful hd, ima i bez tv-a, nešto je jeftiniji

00

Re: laptop i poker

hvala za linkove, evo već par sati gledam po toj nabava.hr stranici...ovaj monitor što si stavio mi je definitivno preskup....iako ću sve to nabavljati po nabavnoj cijeni...vidim da su ovi AOC 22" monitori najjeftiniji..kakva im je kvaliteta ?

00

75

Re: laptop i poker

glavna stvar kod lcd monitora ti je matrica i ništ više. Moj samsung 2232 - 22" ti se je prodavo s tri vrste matrica ili ti ga panela sve su to TN paneli ali tri kvalitete, najbolji je origigi samsung, pa je bio neki francuski isto dobar a na trečem kineskom slika je bila katastrofa (ima dosta testova i usporedbi po netu). ima par načina da se to provijeri, zadnje je bilo skriveni meni, uglavnom ja sam pratio forume i dok je u vemil došao pravi uzeo.

Ako naletiš na 22 " monitor koji je duplo skuplji ili više od nekog standarda oni ti imaju PVA, IPS i slične panele (slika i crna boja ko kod crt-a), to je za dizajnere i sl, za nas nepotrebno

Uglavnom ako će ti služit samo za poker nemaš straha bilo koji da uzmeš, ako misliš igrat igrice preporučam odaziv 2 milisekunde i bolje, prije kupnje obavezno tražit da ti trgovac napravi test za bed piksele jer ako dođeš doma i nađeš npr. (zavisi od firme, imaju oni javno objavljene standarde) 3 mrtva do 6 zaglavljenih to ti neide u garanciju.

Evo još jedan monitor 28", je da je kineski ali ja sam njegovog prethodnika dosta pratio i ljudi (pokeraši) su bili dosta zadovoljni, zna se naći skoro identičnih ali druga marka, ja si brijem jednog dana dva ta , desktop pc quad i amen
http://www.itbaza.com/id-2316-Hanns.G_H … ijest.aspx

Kaj se tiče aoca mislim da je ok, s pristojnom garancijom bar 3g, i provjerom prije kupnje nema straha., probaj si naći neki review za odabrani model, imaš stranice kao toms hardware i sl. probaj za odabrani monitor saznati što ljudi misle o njegovom panelu

Zadnji popravljao cgreen (18-06-2010 01:34:17)

00