26

Re: 6max ---> HU

valjda imas drugaciji pojam o vremenu jer meni se cini da od jucer do danas nije proslo par dana bez pokera.

00

Re: 6max ---> HU

a znam, ali probudim se sad mislim ajd malo da odigram pola sata... Kad sam bio pao na 2.5k$, bilo mi je ono wtf?, sad bih bio presretan da imam tolko  big_smile  i tako stalno kad hoću ići breakeven samo pušim... Ali iskreno ni karta mi baš nije blagodana...
Da nisam prelazio na veći limit, ništa od ovog se ne bi desilo, ali da i nisam prelazio, ne bih ni igrao jer nema akcije...

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: 6max ---> HU

Evo nakon par dana odmora cashoutao sam 1100$ od kojih sam danas 500$ prebacio na PokerStars dok ću s ostalih 600$ na neki drugi site da iskoristim max. bonus, racerake i ostalo...
Evo molio bih da izdvojite 2 minute čitanja čisto ako mi možete pomoći u nečim od navedenog:
Pošto se na PowerPokeru nije mogao koristiti HUD, sada ga definitivno moram staviti.
Pošto sam totalni ''noob'' u vezi toga niti znam šta znači ono kad postate 21/13/5 i slično, htio bih neko dobro srce da mi kaže ili posta link da malo pročitam o tome i naravno ako bi bilotko mogao staviti koji su osnovni hud statsi za HU (ja ću onda dodati koji mi još treba, ali za sad samo osnovno).
Isto tako imam onaj default skin od PokerStarsa pa bih molio robu ili nekog drugog ''strastvenog'' igrača PokerStarsa da mi kaže neki moderan skin gdje neće stolovi biti ovako ko iz kamenog doba i da ne blješte ovoliko.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

29

Re: 6max ---> HU

na starsima view--->table themes i biraj si..imas brdo lijepih tamnih tema..

00

30

Re: 6max ---> HU

Za HUD pronađi temu jer je bilo već rasprave o tome... Najbolje ti je da prođeš po opcijama za statse i dodaš onaj koji misliš da bi ti koristio.

00

31

Re: 6max ---> HU

vpip sa BB i SB
AF (po streetovima)

3b pf, fold to 3b
4b, fold to 4b

cb flop, call cb flop
cb turn, call cb turn
(cb river, call cb r)

(c-r flop, fold to c-r)

00

32

Re: 6max ---> HU

evo ovo sam ja koristio dok sam počeo koristiti hem i dok nisam sam skupio neko iskustvo, istina da je za 6max, ali eto nije na odmet možda ti pomogne


http://www.pokerlistings.com/strategy/b … -explained

00

Re: 6max ---> HU

Novi dan - novi početak.
Kraj je škole, odem van, zabavim se i malo popijem (riječ ''malo'' se ne misli doslovno  smile ) i dođem kući u pola 2.
Gledam šta ću i idem malo poker pred spavanje i igram ja igram, i odem nekakvih 1.5-2k$ u minus preko jedne noći.
Probudim se sutra i vidim ono imao tipa 3.5k$, sad imam 1.6-1.7k$ i u svoj toj izbezumljenosti izgubim skoro cijeli roll.
Sada sam depositao 600$ na PokerStars (ono što mi ostalo od rolla) i maknio sam kvačicu s ''auto-login'' jer da sam to već učinio, možda se onakav pijan ni lozinke nebi sjetio.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

34

Re: 6max ---> HU

Trebali bi uz cestu stavljati jumbo plakate: Ako pijes ne grindaj!!!

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: 6max ---> HU

Pravi kockar, bitno je da se igra.  big_smile

00

Re: 6max ---> HU

hehe dobro je !!! Ja prije podne odigrao 20 SNG - eva što je rezultiralo sa  + 77$....evo sad došo kući ( u međuvremenu popio 7 piva ) i nekako se osjećam sposobnim za igru  lol  lol  lol

00

37

Re: 6max ---> HU

U pola dva si dosao doma?? Ja nikad prije 6 ujutro ne legnem  neutral  nadji neku p**** pa nece biti pitanja sto da radim u 2 ujutro pijan   cool
  wink  wink

Zadnji popravljao Bebach (22-06-2010 22:04:59)

00

Re: 6max ---> HU

Ja kad bih htio igrat pijan, vjerojatno bi opičio omahu na najmanjim limitima.  cool

00

Re: 6max ---> HU

salemetal napisao:

Ja kad bih htio igrat pijan, vjerojatno bi opičio omahu na najmanjim limitima.  cool

ovo je preeedobro. Kako se toga prije nisam sjetio roll  sad
salemetal, ti si car!  cool

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

40

Re: 6max ---> HU

meni kad je do zafrkancije odem na HUsng od 1 do 10$ (zavisi kako kad) i guram svaki hand AI... mislim da do sad imam više od 60% dobivenih takvih partija big_smile

00

41

Re: 6max ---> HU

nikad u zivotu mi nije palo na pamet poslje izlaska ic pijan igrat poker. ja bustam roll kad sam trijezan

00

42

Re: 6max ---> HU

djuma napisao:

meni kad je do zafrkancije odem na HUsng od 1 do 10$ (zavisi kako kad) i guram svaki hand AI... mislim da do sad imam više od 60% dobivenih takvih partija big_smile

Nevalja to, onda tamo potrosis svu srecu pa te nece na ovima sto inace igras big_smile big_smile

00

43

Re: 6max ---> HU

mile88 napisao:
djuma napisao:

meni kad je do zafrkancije odem na HUsng od 1 do 10$ (zavisi kako kad) i guram svaki hand AI... mislim da do sad imam više od 60% dobivenih takvih partija big_smile

Nevalja to, onda tamo potrosis svu srecu pa te nece na ovima sto inace igras big_smile big_smile

tamo obično odem nakon 2-3 poraza. zanimljivo je na što sve ljudi callaja kad idem svaki hand AI, redovno dobijem call od T8, J7 i sl . big_smile a kad imaju ok hand, tipa AK/AQ, onda meni nešto izađe na 58o big_smile

Zadnji popravljao djuma (23-06-2010 00:44:08)

00

Re: 6max ---> HU

djuma napisao:
mile88 napisao:
djuma napisao:

meni kad je do zafrkancije odem na HUsng od 1 do 10$ (zavisi kako kad) i guram svaki hand AI... mislim da do sad imam više od 60% dobivenih takvih partija big_smile

Nevalja to, onda tamo potrosis svu srecu pa te nece na ovima sto inace igras big_smile big_smile

tamo obično odem nakon 2-3 poraza. zanimljivo je na što sve ljudi callaja kad idem svaki hand AI, redovno dobijem call od T8, J7 i sl . big_smile a kad imaju ok hand, tipa AK/AQ, onda meni nešto izađe na 58o big_smile

hehe tako i tebi dođu high stakes playeri na tvoj limit kad su pijani i idu AI svaku ruku i onda ih ti dočekaš s AA i oni suckoutaju s svojim 56o... Jbg, sve je to jedan veliki začarani krug  big_smile

Zadnji popravljao Rexonja (23-06-2010 03:18:55)

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00