51

Re: OMG

@baraba111
Nije da se mješam, ali previše se zamaraš drugima i što oni dobro ili loše rade. Prema tvojim postovima, najbolje da se ostaviš pokera, uostalom nije da ti netko drži pištolj na glavi i tjera te da igraš i gubiš.

Ili, druga opcija, probaj biti dobar s Robom, pozovi ga na cugu, večeru, namjesti mu kakvu zgodnu curicu pa možda kaže kakvu dobru riječ za tebe svojoj vezi na Starsu wink .

00

Re: OMG

Trebalo bi uvesti zabranu registracije na forum mlađima od 10 godina  smile

P.S baraba imam jednu tužnu vijest za tebe.  Djed Božićnjak ne postoji !!!!!!!

00

Re: OMG

ajmo ispocetka:
izrazio sam misljenje koje moze,  a i ne mora biti tocno.
izrazio sam sumnju za koju  koju mislim da je osnovana  a mozda sam i totalno u krivu(neki kazu da  ni amerikanci se nikad nisu spustili na mjesec) wink.
umjesto ajmo reci nekave konstruktivne rasprave oko toga, ako uopce moja sumnja zasluzuje ikakvu paznju, pocelo je podjebavanje onih koji o  statistci i teoriji mogucnosti nemaju pojma.  ali negdje su procitali da dobiti flush rojall  vjerojatnost je 1-130K pa to napisu i jako su pametni i veliki poznavatelji TXH-a(evo :taj baraba je glupson i  nema pojma o cemu prica). ali recimo za formulu koja to racuna nikad nisu culi i kao ju primejniti na osnovu broja igraca na stolu.
cast izuzecima koji se mogu osjeti pozvanim pricati(i pisati) oTXH-u(zive od toga).
stali ce ostati(skupa samnom) samo ispodprosjecni igraci, ali cete i dalje razbacivati poker izrazima  popu :outeri , runner runneri,flushdraw , strait drow, marginalne ruke i sl. a da ne znaju sta uopce znace te rijeci(a mozda imaju salabahter ispod kupe  da bi mogli prepisivati hehe).
netko pametan je jednom rekao; istina najvise boli i pece jer te budi i sladkog sna(biti veliki TXH igrac jednog dana i imati puno love), jer zbilja je jako sumorna.

Zadnji popravljao baraba111 (30-06-2010 19:25:50)

00

Re: OMG

Meni nebi bilo zao ni da su robi starsi kupili auto;zato sto  mi je pomogao milijun puta...

00

55

Re: OMG

baraba ajd budi bar iskren i reci da si u downswingu...

00

56

Re: OMG

ego issues ITT.

00

Re: OMG

superhik13 napisao:

Meni nebi bilo zao ni da su robi starsi kupili auto;zato sto  mi je pomogao milijun puta...

stari . pa ne serem ja po robi i starsima ,  kao starsi su sranje  a recimo fulltilt, party ili netko treci  su ok.
nego generalno sve su na isti kallup.
sve ih testira iTECH LAB i to im je referenca da je sve cisto, nigdje nisam naletio da postji jos neka companija koja se bavi stim.
to ti je isto ko i kod slucaja ENRON kojem je ARTHUR ANDERSEN LLP vodio knjige , savjetovao i vrsio reviziju skojom je potvrdjivao da je sve ok, i svi su dijelili milijunske bonuse. ana kraju ispadne boze sacuvaj.
sve one trebaju  svjezi kapital skojeg ce grickati svoj dio pa makar to bili 100 novih igraca dnevno sa dep. od 10 doll,jel rekli bi ekonimisti: ubrzo bi pojeli svoju substancu.

00

Re: OMG

baraba111 napisao:
superhik13 napisao:

Meni nebi bilo zao ni da su robi starsi kupili auto;zato sto  mi je pomogao milijun puta...

stari . pa ne serem ja po robi i starsima ,  kao starsi su sranje  a recimo fulltilt, party ili netko treci  su ok.
nego generalno sve su na isti kallup.
sve ih testira iTECH LAB i to im je referenca da je sve cisto, nigdje nisam naletio da postji jos neka companija koja se bavi stim.
to ti je isto ko i kod slucaja ENRON kojem je ARTHUR ANDERSEN LLP vodio knjige , savjetovao i vrsio reviziju skojom je potvrdjivao da je sve ok, i svi su dijelili milijunske bonuse. ana kraju ispadne boze sacuvaj.
sve one trebaju  svjezi kapital skojeg ce grickati svoj dio pa makar to bili 100 novih igraca dnevno sa dep. od 10 doll,jel rekli bi ekonimisti: ubrzo bi pojeli svoju substancu.

previše oni zarađuju "čisto" da bi igrali tako "prljavo" - nemoj se zamarati...

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

Re: OMG

Bebach napisao:

baraba ajd budi bar iskren i reci da si u downswingu...

bio u downsfingu prije 10 dana kad sam bustao 320 u dva sata igre na rush pokeru.
pazi deset  puta naletim ma big blinde-a kojem se otvara AA  stim da sam svih 10 puta isao sa (u rasponu)10,10 do KK i nikad  ih  ne skurim,a u ti istih dva sata meni AA skure  5 puta  3 puta na riveru, 2 puta na flopu.  cak 1 put ne sa setom nego na riveru mu se otvori flush ja (AA) protivnik (77).
sve se to pocelo dogadjati na 80% ciscenja bonus koji i nije bio veliki (40dol.)
neko ce reci da je to za nevjerovati ali  moguce. ja mislim da nije.
o zadnjih 10 dana otvorio jos 2 acounta, depozit po  50 doll, digao se na 160 do 180 doll.
cim pocnu ucestali bad beatovi, cash out, fuckaj ciscenje bonusa do kraja. cool

Zadnji popravljao baraba111 (01-07-2010 01:10:52)

00

Re: OMG

baraba111 napisao:
Bebach napisao:

baraba ajd budi bar iskren i reci da si u downswingu...

bio u downsfingu prije 10 dana kad sam bustao 320 u dva sata igre na rush pokeru.
pazi deset  puta naletim ma big blinde-a kojem se otvara AA  stim da sam svih 10 puta isao sa (u rasponu)10,10 do KK i nikad  ih  ne skurim,a u ti istih dva sata meni AA skure  5 puta  3 puta na riveru, 2 puta na flopu.  cak 1 put ne sa setom nego na riveru mu se otvori flush ja (AA) protivnik (77).
sve se to pocelo dogadjati na 80% ciscenja bonus koji i nije bio veliki (40dol.)
neko ce reci da je to za nevjerovati ali  moguce. ja mislim da nije.
o zadnjih 10 dana otvorio jos 2 acounta, depozit po  50 doll, digao se na 160 do 180 doll.
cim pocnu ucestali bad beatovi, cash out, fuckaj ciscenje bonusa do kraja. cool

TT preflop all-in nabasao na AA ili?

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

61

Re: OMG

baraba111 napisao:
Bebach napisao:

baraba ajd budi bar iskren i reci da si u downswingu...

bio u downsfingu prije 10 dana kad sam bustao 320 u dva sata igre na rush pokeru.
pazi deset  puta naletim ma big blinde-a kojem se otvara AA  stim da sam svih 10 puta isao sa (u rasponu)10,10 do KK i nikad  ih  ne skurim,a u ti istih dva sata meni AA skure  5 puta  3 puta na riveru, 2 puta na flopu.  cak 1 put ne sa setom nego na riveru mu se otvori flush ja (AA) protivnik (77).
sve se to pocelo dogadjati na 80% ciscenja bonus koji i nije bio veliki (40dol.)
neko ce reci da je to za nevjerovati ali  moguce. ja mislim da nije.
o zadnjih 10 dana otvorio jos 2 acounta, depozit po  50 doll, digao se na 160 do 180 doll.
cim pocnu ucestali bad beatovi, cash out, fuckaj ciscenje bonusa do kraja. cool

a da onda jednostavno odjebes internet poker i prestanes tu cmizdrit s teorijama zaavjere?

00

62

Re: OMG

Kako volim kad pametuju ljudi koji ne poštuju BRM

00

63

Re: OMG

Koji k se uopce natezete s likom kad vidite da je zabrijo??? roll

00

Re: OMG

iAcesHigh napisao:
baraba111 napisao:
Bebach napisao:

baraba ajd budi bar iskren i reci da si u downswingu...

bio u downsfingu prije 10 dana kad sam bustao 320 u dva sata igre na rush pokeru.
pazi deset  puta naletim ma big blinde-a kojem se otvara AA  stim da sam svih 10 puta isao sa (u rasponu)10,10 do KK i nikad  ih  ne skurim,a u ti istih dva sata meni AA skure  5 puta  3 puta na riveru, 2 puta na flopu.  cak 1 put ne sa setom nego na riveru mu se otvori flush ja (AA) protivnik (77).
sve se to pocelo dogadjati na 80% ciscenja bonus koji i nije bio veliki (40dol.)
neko ce reci da je to za nevjerovati ali  moguce. ja mislim da nije.
o zadnjih 10 dana otvorio jos 2 acounta, depozit po  50 doll, digao se na 160 do 180 doll.
cim pocnu ucestali bad beatovi, cash out, fuckaj ciscenje bonusa do kraja. cool

TT preflop all-in nabasao na AA ili?

4x preflop ja na middle ili late position, normalno raise(pot) , big blind reeraise(pot), ja jos jednu kontru, big blind allinn, platim, show down: bigblindAA ja KK , comunity cards blank. ode 4x 20 doll, i 1x 47 dol.
3x ja QQ ,big blind AA , comunity cards blank
2x ja JJ, big blindAA, blank
1x ja TT,big blindAA, blank
ukupno 320 dol.
preuzet cu odgovornost za ove QQ,JJ,TT,mozda sam trebao prepoznati ali KK?? 95% bi odigrao isto.
sve to u 2sata igre, na oko 1000 odigranih ruku. ponedeljak 16-18h.
bankroll gradio 3 dana(petak ,subota i nedelja  poslije 23 h.)
e da i elvis je ziv  tongue

Zadnji popravljao baraba111 (01-07-2010 11:43:17)

00

65

Re: OMG

Hmmm, da. Definitivno je namješteno.

00

66

Re: OMG

djeluje mi sve ok i stvarno izgleda namjesteno kao sto si rekao, ali reci da je elvis ziv to mi nikako ne sjeda .. wtf??? Btw 2pac je živ...

00

67

Re: OMG

to su oni dani kad te sve jebe u zivotu ( forumasi, poker, posao, zivot), al zena svejedno nece  big_smile

to ti se sad dogodilo u 1000 ruku, ali mozda u slijedecih 5000 nece..a mozda hoce opet u slijedecih 100..puno nas je proslo takvo razdoblje frustracija..promjeni poker sobu, igraj malo negdje drugdje..

00

68

Re: OMG

koji vi to droge uzimate kaj imate takve brije, daj ih malo s nama podjelite heehe  big_smile

00

69

Re: OMG

http://www.billrini.com/wp-content/uploads/formerlyrichnowbum.gif

00

70

Re: OMG

mislim da bi si ovo trebao nabaviti...

http://thepokerstarscode.com/pscodebox4.png

The PokerStars Code is about:    

* How To win using the same code PokerStars uses to determine winning hands!
* How to avoid getting constant bad beats!
* How to get deeper in every tourney you play!
* How to Maximize your profits on the cash tables!
* How to Finally become a winning player!

00

71

Re: OMG

Maki napisao:

mislim da bi si ovo trebao nabaviti...

http://thepokerstarscode.com/pscodebox4.png

The PokerStars Code is about:    

* How To win using the same code PokerStars uses to determine winning hands!
* How to avoid getting constant bad beats!
* How to get deeper in every tourney you play!
* How to Maximize your profits on the cash tables!
* How to Finally become a winning player!

A zato robi tako dobro ide na starsima...

00

Re: OMG

Rodman napisao:

koji vi to droge uzimate kaj imate takve brije, daj ih malo s nama podjelite heehe  big_smile

maaann, only natural  :card_club dodaj jos koji listic  wink

00

Re: OMG

Bebach napisao:

http://www.billrini.com/wp-content/uploads/formerlyrichnowbum.gif

ovakvu kapu sam si davno kupio(film:lovac na jelene),jos da brkove pustim, steta,koznjak star 50 god. stara bacila prije 5 godina sad

Zadnji popravljao baraba111 (02-07-2010 10:30:39)

00

Re: OMG

Maki napisao:

mislim da bi si ovo trebao nabaviti...

http://thepokerstarscode.com/pscodebox4.png

The PokerStars Code is about:    

* How To win using the same code PokerStars uses to determine winning hands!
* How to avoid getting constant bad beats!
* How to get deeper in every tourney you play!
* How to Maximize your profits on the cash tables!
* How to Finally become a winning player!

kaj su nutra figurice negreanua i ostalih top igraca sa pokerstarsa ili ..???????????????????????? hmm  hmm  hmm  hmm
jel to kakva igrica tipa monopoly ili ??

Zadnji popravljao baraba111 (02-07-2010 10:17:27)

00

Re: OMG

Bebach napisao:

djeluje mi sve ok i stvarno izgleda namjesteno kao sto si rekao, ali reci da je elvis ziv to mi nikako ne sjeda .. wtf??? Btw 2pac je živ...

naravno. m.jackson isto, zabavljaju citavu koloniu na jupiteru
the show must go on

00