Re: RR Poker - Ponuda

imas pravo, evo sredila mi je zena iz supporta withdrawal.

evo sta mi je napisala

"and tell him not to make more deposits to your account or you can no longer withdrawal"

pitanje za pokerpro, mogu li dobiti rakeback za ovaj mjesec na moneybookers onda ??

00

27

Re: RR Poker - Ponuda

Pošalji mi na PM moneybookers mail i RR username

00

28

Re: RR Poker - Ponuda

pozz je sjeo RB za prosli mjesec??

00

Re: RR Poker - Ponuda

munjoz napisao:

pozz je sjeo RB za prosli mjesec??

pa ako ga nisi dobia ocito da nije

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

30

Re: RR Poker - Ponuda

zamorano11 napisao:
munjoz napisao:

pozz je sjeo RB za prosli mjesec??

pa ako ga nisi dobia ocito da nije

da je ocito nebi pitao

00

Re: RR Poker - Ponuda

kad ce rakeback ?

00

Re: RR Poker - Ponuda

meni je sjelo 15-tog tak da ce ti vjerojatno sjesti ubrzo...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Dal mi moze neko reci koliko je stolova maksimalno moguce igrati na ovoj stranici? hvala

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

Re: RR Poker - Ponuda

ja igram trenutno 8, al znam ljude koji igraju 12

00

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:

ja igram trenutno 8, al znam ljude koji igraju 12

ok hvala, mislio sam uskoro ici malo pogledat kak je na toj stranici pa me zanimalo smile

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

Re: RR Poker - Ponuda

kertak9 napisao:
rounder1984 napisao:

ja igram trenutno 8, al znam ljude koji igraju 12

ok hvala, mislio sam uskoro ici malo pogledat kak je na toj stranici pa me zanimalo smile


nije toliko problem ako si navikao igrati tile, alo ako si dosad igrao s nastackanim stolovima jedan na drugi, to ovdje nije izvedivo, jer ti stolovi ne iskacu kad si na redu, tako da ih moras sve viditi...
i ubiti, malo je ruzno za igrati posto se igra u flashu, te je problem sto cesto zna riknit veza, al to sve nadoknadjuje ogroman broj fisheva i to na svim limitima.

00

37

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:
kertak9 napisao:
rounder1984 napisao:

ja igram trenutno 8, al znam ljude koji igraju 12

ok hvala, mislio sam uskoro ici malo pogledat kak je na toj stranici pa me zanimalo smile


nije toliko problem ako si navikao igrati tile, alo ako si dosad igrao s nastackanim stolovima jedan na drugi, to ovdje nije izvedivo, jer ti stolovi ne iskacu kad si na redu, tako da ih moras sve viditi...
i ubiti, malo je ruzno za igrati posto se igra u flashu, te je problem sto cesto zna riknit veza, al to sve nadoknadjuje ogroman broj fisheva i to na svim limitima.

+1
i obavezno igraj u OPERI...100x je brže nego u Firefoxu...

00

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:
kertak9 napisao:
rounder1984 napisao:

ja igram trenutno 8, al znam ljude koji igraju 12

ok hvala, mislio sam uskoro ici malo pogledat kak je na toj stranici pa me zanimalo smile


nije toliko problem ako si navikao igrati tile, alo ako si dosad igrao s nastackanim stolovima jedan na drugi, to ovdje nije izvedivo, jer ti stolovi ne iskacu kad si na redu, tako da ih moras sve viditi...
i ubiti, malo je ruzno za igrati posto se igra u flashu, te je problem sto cesto zna riknit veza, al to sve nadoknadjuje ogroman broj fisheva i to na svim limitima.

ok budem se malo poigral stim, mislim da budem uspio slozit barem 6 stolova jer sam imal isti problem na everstu smile

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

Re: RR Poker - Ponuda

i obavezno igraj u OPERI...100x je brže nego u Firefoxu...

Hvala, imat cu to na umu.

Just because you are winning does not mean you are playing well, and just because you are losing does not mean you are playing badly.
00

40

Re: RR Poker - Ponuda

je sjeo RB za prosli mjesec jer meni nije

00

41

Re: RR Poker - Ponuda

moze info zasto jos nisam dnbio rb za prosli mjesec?

00

42

Re: RR Poker - Ponuda

jel zna netko kako se nas win7 moze napraviti tile na rr-u..odnosno di je ta opcija??

00

Re: RR Poker - Ponuda

desni klick na task bar, odaberes side by side

00

44

Re: RR Poker - Ponuda

tnx

00

45

Re: RR Poker - Ponuda

munjoz napisao:

moze info zasto jos nisam dnbio rb za prosli mjesec?

Govorio sam s njima, trebao bi dobit za 5 min.

00

46

Re: RR Poker - Ponuda

jel se moze vidjeti koliko smo napravili rake-a na rr-u?

00

47

Re: RR Poker - Ponuda

sjelo.hvala

00

48

Re: RR Poker - Ponuda

jel dobijem neku obavjest kad mi sjedne rb ili ..?

00

49

Re: RR Poker - Ponuda

profy napisao:

jel dobijem neku obavjest kad mi sjedne rb ili ..?

ne

00

50

Re: RR Poker - Ponuda

isusa ti krista ljudi pricaju da  ongame  ima los  client ,kaj je  onda  ovo...
sad sam si stavio nes  malo love  da  probam ovdje  igrat, na  6 stolova  nemres  nis  pratit, kad  stavis  stolove  na  tile slabo se  vide  i SN tak da  ni nemres zapamtit  neku ribetinu..
ono sto je  pozitivno je da  su igraci jos  gori nego na  ongameu,ovo apsolutna  katastrofa limp/call festival
usao na stol i odma  na  pocetku dobio call  AI u 3-way potu na  boardu 78J2 od JK i A8 ja  sam imo 910

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00