Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

isusa ti krista ljudi pricaju da  ongame  ima los  client ,kaj je  onda  ovo...
sad sam si stavio nes  malo love  da  probam ovdje  igrat, na  6 stolova  nemres  nis  pratit, kad  stavis  stolove  na  tile slabo se  vide  i SN tak da  ni nemres zapamtit  neku ribetinu..
ono sto je  pozitivno je da  su igraci jos  gori nego na  ongameu,ovo apsolutna  katastrofa limp/call festival
usao na stol i odma  na  pocetku dobio call  AI u 3-way potu na  boardu 78J2 od JK i A8 ja  sam imo 910

DEfinitivno najgori client na svijetu. Ja igram 4 stola, na 6 već ne stignem ništa.

00

52

Re: RR Poker - Ponuda

kaj znace  one  tockice u raznim bojama  kraj svakog  igraca?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

53

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

isusa ti krista ljudi pricaju da  ongame  ima los  client ,kaj je  onda  ovo...
sad sam si stavio nes  malo love  da  probam ovdje  igrat, na  6 stolova  nemres  nis  pratit, kad  stavis  stolove  na  tile slabo se  vide  i SN tak da  ni nemres zapamtit  neku ribetinu..
ono sto je  pozitivno je da  su igraci jos  gori nego na  ongameu,ovo apsolutna  katastrofa limp/call festival
usao na stol i odma  na  pocetku dobio call  AI u 3-way potu na  boardu 78J2 od JK i A8 ja  sam imo 910

nisi ti jos nista vidio, ja sam jucer turnir igrao tamo, s monsterima gubiš je pokupe 2 para il set (jer ofc ima više malih karata u špilu nego velikih pa onda moraju pogodit nesto kad igraju s njima) , da bi se vracao iz mrtvih s kartama di sam mislio da sam dead

hand od jucer: blindovi 20/40
preflop odem all in 350, 4 me callaju,Q7343 dođe dolje i ja odnesem s AK

OMGUIDIOT
00

54

Re: RR Poker - Ponuda

a sng 9 ljudi, ak se zadnja 2 regaju istovremeno oni dodaju jos 1 stolicu i bude sng 10 ljudi... nije zajebancija

00

55

Re: RR Poker - Ponuda

Tilt napisao:

a sng 9 ljudi, ak se zadnja 2 regaju istovremeno oni dodaju jos 1 stolicu i bude sng 10 ljudi... nije zajebancija

ma nije to istovremeno, to je u 5 sekundi, hahahahah, obv ak je 6-max, onda ih igra 7 ak se istovremeno ukljuce
ponekad ti zna pisati da si itm i onda shipas, i skužiš da ipak nisi(tj. ispao si na bubbleu), jer je neki dripac bio all in i dobio, a oni su mu napisali da ima 0 chipova LOL

OMGUIDIOT
00

56

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

kaj znace  one  tockice u raznim bojama  kraj svakog  igraca?

jel zna  ko ? jel to neka  klasifikacija  igraca  ili kaj?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: RR Poker - Ponuda

salemetal napisao:
puki86 napisao:

isusa ti krista ljudi pricaju da  ongame  ima los  client ,kaj je  onda  ovo...
sad sam si stavio nes  malo love  da  probam ovdje  igrat, na  6 stolova  nemres  nis  pratit, kad  stavis  stolove  na  tile slabo se  vide  i SN tak da  ni nemres zapamtit  neku ribetinu..
ono sto je  pozitivno je da  su igraci jos  gori nego na  ongameu,ovo apsolutna  katastrofa limp/call festival
usao na stol i odma  na  pocetku dobio call  AI u 3-way potu na  boardu 78J2 od JK i A8 ja  sam imo 910

DEfinitivno najgori client na svijetu. Ja igram 4 stola, na 6 već ne stignem ništa.

Naviknes.
Ja sad picim na 8 bez problema

00

58

Re: RR Poker - Ponuda

pitanjce..nisam igrao cijeli 11. mjesec jer nisam imao internet znaci li to da sam izgubio onih 23% ili mi ostaju??hvala

00

59

Re: RR Poker - Ponuda

misliš rakeback? dal ga i dalje imaš?
Da.

00

60

Re: RR Poker - Ponuda

da,da.hvala.

00

61

Re: RR Poker - Ponuda

sorry sto davim ali opet trebam pomoc...nemogu povuc lovu sa poker acc. izgleda zbog RB.moze pomoc malo sam se sad srou jer imam dosta love na acc.  yikes

00

62

Re: RR Poker - Ponuda

Javi username na support pokerpro-a.

00

63

Re: RR Poker - Ponuda

evo jesam

00

64

Re: RR Poker - Ponuda

Odgovorit će ti netko tu ili na mail...

00

65

Re: RR Poker - Ponuda

ok hvala

00

66

Re: RR Poker - Ponuda

mislim da  neces  dobit  odg  do pon tak sam i ja  ceko prosli vikend sad

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

67

Re: RR Poker - Ponuda

ma nije bad samo da se rijesi problem...

00

68

Re: RR Poker - Ponuda

kaj se  desava  s  RR nemrem igrat , jucer  se  zblesiro tokom igre  i jos  mi nije  sjela  lova  na  account  koju sam tad  imo na  stolovima, fale  mi 3,4 BI..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

69

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

kaj se  desava  s  RR nemrem igrat , jucer  se  zblesiro tokom igre  i jos  mi nije  sjela  lova  na  account  koju sam tad  imo na  stolovima, fale  mi 3,4 BI..

puki86 napisao:

kaj se  desava  s  RR nemrem igrat , jucer  se  zblesiro tokom igre  i jos  mi nije  sjela  lova  na  account  koju sam tad  imo na  stolovima, fale  mi 3,4 BI..

 
to se desava kad im se srusi server,lova ce ti biti vracena u roku par dana,ako ne onda uzmi imena i brojeve stola i posalji supportu

00

70

Re: RR Poker - Ponuda

i meni fali 200€.nije prvi put da se to desilo.vratit ce ti ne brini

00

71

Re: RR Poker - Ponuda

i veceras se srusio server i to da nije moglo u boljem trenutku..ja TT on 45 flop 4T4 ja check on bet i meni iscuri vrijeme jer se zblokao server

00

72

Re: RR Poker - Ponuda

kak znas da je 45 imo  tongue

00

73

Re: RR Poker - Ponuda

lol
reka mu je talijan u onom prekrasnom chatboxu

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: RR Poker - Ponuda

Ja isto cijeli dan ne mogu igrat.
A totalno sam htio devastirat talijane HU.

00

Re: RR Poker - Ponuda

sale šta igraš hu? nisam uopce primjetio da ima stolova haha

I learned a ton from the book previously written by Barry Greenstein:
-When someone dies and has a heart attack, let him lay there and die, and divide the money evenly.
-Have your wife come with you for good sex, if she isn't in the mood, then find a prostitute.
-Stay up all night to keep the fish playing, if all else fails, find a teammate to play while you are off.
00