Re: RR Poker - Ponuda

Ja uopce od sinoc ne mogu otvoriti stranicu, a kamoli se logirati i poceti igrati da docekam freez...

00

152

Re: RR Poker - Ponuda

da, ne radi od sinoc, i nema nekih pomaka, nadajmo se da bu barem poslije tekme navece proradio, tad bu vec prek 24h proslo...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Ako volite talijanske fisheve, a ne volite software na RR-u, mogli biste probat PokeroomEU.

Ima gro debila čak i na dosta visokim limitima, koliko sam uspio vidjeti.

Eto, nisam htio otvarat novu temu, no ako bude potrebno, neka netko otvori. Tko proba, slobodno javi dojmove.

00

154

Re: RR Poker - Ponuda

PokerroomEU je site na enetnetworku, skin sa te mreže je već prisutan u Hrvatskoj i zove se AKpokerclub.com. Ukoliko je netko zainteresiran za to neka se javi na skype don_bato. Nudimo iste mogućnosti deposita kao i na rrpoker.

00

155

Re: RR Poker - Ponuda

ima ko kakvih saznanja di je zapelo?
meni još i dalje uopće ne otvara stranicu...

00

156

Re: RR Poker - Ponuda

don_bato napisao:

PokerroomEU je site na enetnetworku, skin sa te mreže je već prisutan u Hrvatskoj i zove se AKpokerclub.com. Ukoliko je netko zainteresiran za to neka se javi na skype don_bato. Nudimo iste mogućnosti deposita kao i na rrpoker.


Dali je ista stvar kao na RR, dali je dozvoljen HM i sl. ili se igra bez ikakvih programa?

00

157

Re: RR Poker - Ponuda

foranin napisao:
don_bato napisao:

PokerroomEU je site na enetnetworku, skin sa te mreže je već prisutan u Hrvatskoj i zove se AKpokerclub.com. Ukoliko je netko zainteresiran za to neka se javi na skype don_bato. Nudimo iste mogućnosti deposita kao i na rrpoker.




Dali je ista stvar kao na RR, dali je dozvoljen HM i sl. ili se igra bez ikakvih programa?

nije dozvoljen HM , igra se bez trackera i programa

Zadnji popravljao don_bato (09-03-2011 13:24:42)

00

158

Re: RR Poker - Ponuda

don_bato napisao:
foranin napisao:
don_bato napisao:

PokerroomEU je site na enetnetworku, skin sa te mreže je već prisutan u Hrvatskoj i zove se AKpokerclub.com. Ukoliko je netko zainteresiran za to neka se javi na skype don_bato. Nudimo iste mogućnosti deposita kao i na rrpoker.

nije dozvoljen HM igra se bez ikakvih trackera i programa


Dali je ista stvar kao na RR, dali je dozvoljen HM i sl. ili se igra bez ikakvih programa?


Koliki je RAKE ako se ide preko Vas i kako se isplacuje?

00

Re: RR Poker - Ponuda

ni meni ne radi stranica vec par dana...

I have the nuts
00

Re: RR Poker - Ponuda

Ne radi nikome izgleda. Vjerojatno rade na fenomenalnom novom softwareu.
NOT.

00

161

Re: RR Poker - Ponuda

foranin napisao:
don_bato napisao:
foranin napisao:

nije dozvoljen HM igra se bez ikakvih trackera i programa


Dali je ista stvar kao na RR, dali je dozvoljen HM i sl. ili se igra bez ikakvih programa?


Koliki je RAKE ako se ide preko Vas i kako se isplacuje?

rake back je 20 posto, isplaćuje se ili na poker račun ili u novcu.

00

162

Re: RR Poker - Ponuda

salemetal napisao:

Ne radi nikome izgleda. Vjerojatno rade na fenomenalnom novom softwareu.
NOT.

mozda bude sad uber mocan. pa bu se moglo i 8 stolova bez problema igrat...  big_smile ...

00

163

Re: RR Poker - Ponuda

kaiser05 napisao:
salemetal napisao:

Ne radi nikome izgleda. Vjerojatno rade na fenomenalnom novom softwareu.
NOT.

mozda bude sad uber mocan. pa bu se moglo i 8 stolova bez problema igrat...  big_smile ...

a mozda se više nikad ni ne sredi stvar pa popušimo i lovu koja na m je ostala na računima...

00

164

Re: RR Poker - Ponuda

nydžo napisao:
kaiser05 napisao:
salemetal napisao:

Ne radi nikome izgleda. Vjerojatno rade na fenomenalnom novom softwareu.
NOT.

mozda bude sad uber mocan. pa bu se moglo i 8 stolova bez problema igrat...  big_smile ...

a mozda se više nikad ni ne sredi stvar pa popušimo i lovu koja na m je ostala na računima...

jezik pregrizo... tongue ...

00

165

Re: RR Poker - Ponuda

don_bato napisao:
foranin napisao:

Koliki je RAKE ako se ide preko Vas i kako se isplacuje?

rake back je 20 posto, isplaćuje se ili na poker račun ili u novcu.

Samo jos me zanima KOME da se javim  smile

00

Re: RR Poker - Ponuda

Evo da napisem posto se dosta ljudi uzjebalo sto server ne radi vec dva dana, evo o cem je rijec.
Receno je da skidaju sve skinove i ostat ce samo jedan, tako da im treba malo vremena da sve ustimaju.
Kad restartaju server, sve bi trebalo biti ok.

00

167

Re: RR Poker - Ponuda

neznam meni još ne radi....ovi ako ne uspiju sredit stvar kroz dan dva gotovi su...pa svi će im otići.
već sam sad lud

00

168

Re: RR Poker - Ponuda

nydžo napisao:

neznam meni još ne radi....ovi ako ne uspiju sredit stvar kroz dan dva gotovi su...pa svi će im otići.
već sam sad lud

a kam da idu ljudi kad im je gore lovica... tongue ... ozbiljno, istina da ovo vec previse traje, sutra ujutro bu tri i pol dana, brijem da ovakvi zahvati u pravilu se puno prije obave, al gle, talijani, pa svi znamo koji je uzas od softwera bil cijelo vrijeme, tak da ono, nadajmo se da bu sutra delalo i da bu lovica na pozicijama... wink ...

00

169

Re: RR Poker - Ponuda

kaiser05 napisao:
nydžo napisao:

neznam meni još ne radi....ovi ako ne uspiju sredit stvar kroz dan dva gotovi su...pa svi će im otići.
već sam sad lud

a kam da idu ljudi kad im je gore lovica... tongue ... ozbiljno, istina da ovo vec previse traje, sutra ujutro bu tri i pol dana, brijem da ovakvi zahvati u pravilu se puno prije obave, al gle, talijani, pa svi znamo koji je uzas od softwera bil cijelo vrijeme, tak da ono, nadajmo se da bu sutra delalo i da bu lovica na pozicijama... wink ...

ma gle i meni ide super ali ovo me vec izluduje, stalno nešto šteka...pa nisu valjda retardirani, znaju već odavno za taj problem i odavno su ga trebali i rješiti već...pa tko ne bi bio lud više?
a pogotovo ja koji sam ovisnik:)

00

170

Re: RR Poker - Ponuda

rounder1984 napisao:

Evo da napisem posto se dosta ljudi uzjebalo sto server ne radi vec dva dana, evo o cem je rijec.
Receno je da skidaju sve skinove i ostat ce samo jedan, tako da im treba malo vremena da sve ustimaju.
Kad restartaju server, sve bi trebalo biti ok.

kolega da li možda ima kakvih novosti po pitanju stranice? kad bi trebalo to biti gotovo?

00

Re: RR Poker - Ponuda

Koliko je meni poznato uskoro, al ne znam tocno. Nadam se do ponedjeljka da ce biti rijeseno.

00

172

Re: RR Poker - Ponuda

kontaktiro sam ja danas support, ispricavaju se na mogucim neugodnostima, porucuju da nema brige uopce, da njihovi inzenjeri "delaju" ko mile bandic, i da se vidimo SUTRA za stolovima...  tongue ... sad, ko hoce, nek vjeruje da bu to bas sutra, a ja imam nekak osjecaj da bi isti odgovor dobio i da sam ih u srijedu kontaktiro...  roll ...

00

173

Re: RR Poker - Ponuda

kao sto vidimo, danas nista, ima neko mozda kakvu info...

00

Re: RR Poker - Ponuda

Mreza radi, al ocito ne vama koji ste na RRu.
Pretpostavljam da ce uskoro biti sve rijeseno i na RRu, jer ja sam poceo igrati danas (ista mreza, drugi site).

00

175

Re: RR Poker - Ponuda

a na kojem si ti skinu, bio si nes spominjo da micu sve skinove i da ce ostat samo jedan...

00