Re: RR Poker - Ponuda

DBGPOKER

00

177

Re: RR Poker - Ponuda

aha, da, oni rade, i best88 i direkt doollaro radi, zgleda da sam rr ne sljaka... big_smile ... a nis, valjda budu sutra proradili, nadam se...

00

178

Re: RR Poker - Ponuda

Javljaju mi da je RR proradio.

00

179

Re: RR Poker - Ponuda

meni još nije...ostali?

10

Re: RR Poker - Ponuda

ni meni :-((

10

181

Re: RR Poker - Ponuda

nazalost ne, rr poker ne radi, al radi vecina skinova u dollaro poker mrezi, tak da mozemo bar malo odahnut da nismo popusili rollove, odnosno da mreza nije u kolapsu... wink ... valjda ce sutra i rr proradit, jel kazu ovi nasi "hebrangi" da je ustavom zajamceno pravo, pravo na rad... big_smile ... ak nebu nis od toga mozemo se prek facebook-a organizirat za neki prosvjed, mada ja nemam facebook account, pa bih vas ovim putem molio da me kontaktirate putem foruma il na broj telefona 060- kaj god... big_smile ... uf, kasno je, a previse serem...  tongue ...

00

182

Re: RR Poker - Ponuda

ima tko da igra ne bestpokeru88, oni su ista mreža...jel vam radi?
ja na rru, meni još nema promjene...

00

183

Re: RR Poker - Ponuda

daj odite  vise  s  te  usrane  mreze

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
10

184

Re: RR Poker - Ponuda

puki86 napisao:

daj odite  vise  s  te  usrane  mreze

kako da odem kad mi je lova zamrznuta...da sam bar povuko pa ajde

00

Re: RR Poker - Ponuda

Bestpoker88 vise nije na istoj mrezi

00

186

Re: RR Poker - Ponuda

otkuda pak sad to?
šta je onda s rrom? lova mi je zamrznuta, ocu to uopće moći isplatiti?

00

187

Re: RR Poker - Ponuda

Preko kog si regan? koji ti je username?

00

188

Re: RR Poker - Ponuda

sta je  s ovim RR?? a jesmo bakse tongue

00

Re: RR Poker - Ponuda

evo proradija je koliko vidin sve je isto

00

190

Re: RR Poker - Ponuda

da, do jaja, jedino kaj mi vise 400€, al ono, rekoh to supportu, ziher mi sutra shipaju to odma... tongue ...

00

191

Re: RR Poker - Ponuda

jbt koji je ovo ku..c ???

ne prihvaca mi pass koji sam promjenio prije 30dana(tako nekako)...samo se mogu logirati sa starim passom ...i zanimljivo, nemam nista na racunu  mad

00

192

Re: RR Poker - Ponuda

roba59 napisao:

Preko kog si regan? koji ti je username?

  ma nisam bio kuci pa nisam ni skuzio poruku do sada...evo upravo se  logirao bez problema tako da sve je uredu smile
ako bude kakvih problema opet lako se cujemo...za sada sve 5
hvala ti još jednom

00

193

Re: RR Poker - Ponuda

Alo ekipa,
jos uvijek se ne mogu logirat na RR. Pise da mi je kriva lozinka ili user name, kontaktirao sam support i rekli mi da ce se valjda do kraja tjedna to rijesit ali zanima me dali ima jos ovakvih problema mad  Vec 4 dan nemougu na svoj profil....

00

Re: RR Poker - Ponuda

Meni je ok sve.

BTW jel bio rakeback, ljudi?

Zadnji popravljao salemetal (18-03-2011 14:35:11)

00

Re: RR Poker - Ponuda

salemetal napisao:

BTW jel bio rakeback, ljudi?


Teško vam je upisat dva slova? (Mislim na da ili ne)

00

Re: RR Poker - Ponuda

koiko je dnevno neko uspio najvise na nl 10 bas me zanima,jer igram cirka 2 3 sata dnevno i prosjek mi je 10 15e  dobiti ili gubitka baš sme smara nikako se popet na neku noramlnu cifru da mogu  igrat jacu igru jer ovaj nl10 je jebena katastrofa

00

Re: RR Poker - Ponuda

UrNotWorthPy napisao:

koiko je dnevno neko uspio najvise na nl 10 bas me zanima,jer igram cirka 2 3 sata dnevno i prosjek mi je 10 15e  dobiti ili gubitka baš sme smara nikako se popet na neku noramlnu cifru da mogu  igrat jacu igru jer ovaj nl10 je jebena katastrofa

Ako igraš dobro i igraš 4-6 stolova trebo bi začas bit na NL20.

00

198

Re: RR Poker - Ponuda

foranin napisao:

Alo ekipa,
jos uvijek se ne mogu logirat na RR. Pise da mi je kriva lozinka ili user name, kontaktirao sam support i rekli mi da ce se valjda do kraja tjedna to rijesit ali zanima me dali ima jos ovakvih problema mad  Vec 4 dan nemougu na svoj profil....


Nece vjerovat ali jos uvijek imam isti problem ( jos se ne mogu logirat), iz supporta me uvijeravaju da ce sve bit OK, samo da imam strpljenja da imaju puno ovakvih situacija sad 
Dali znate koga sa ovom situacijom, mislim da u 3 tjedna bi trebali rijesit neke stvari.... neznam dali da trazim da mi isplate ili????  roll

00

Re: RR Poker - Ponuda

ma da to si u pravu a i igran 4 stola,najveci problem su mi ovi shortstackeri na NL10 nmozes nidgi nac lipu  deepstack igru svaki jebeni pot je na flopu ili turnu all in ,pa onda oni minbetovi ono u pot od 4 euro on stavi o.3 pa di to ima  pa za popizidt cudo mi je jer san prije dosta dugo igra live pa mi se nezgodno naviknit 

ali ide polako sta misliš s koliko da priđen na NL20 jer san sad na 150e negdi da nebi lose islo na Nl20 pa oslo sve u pm  smile

00

Re: RR Poker - Ponuda

UrNotWorthPy napisao:

ma da to si u pravu a i igran 4 stola,najveci problem su mi ovi shortstackeri na NL10 nmozes nidgi nac lipu  deepstack igru svaki jebeni pot je na flopu ili turnu all in ,pa onda oni minbetovi ono u pot od 4 euro on stavi o.3 pa di to ima  pa za popizidt cudo mi je jer san prije dosta dugo igra live pa mi se nezgodno naviknit 

ali ide polako sta misliš s koliko da priđen na NL20 jer san sad na 150e negdi da nebi lose islo na Nl20 pa oslo sve u pm  smile

Traži stolove gdje ljudi imaju što više love, imaš pregled desno kad klikneš na stol, nemoj ulazit tamo gdje su većina shortyji. Bar imaš  dosta stolova za birat.

Ja bi sa jedno 15-20 buyinova prelazio na NL20.

00