Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ja imam gocard mastercard u zagrebačkoj. preko nje se također može plaćati online jer sam jednom nešto kupio na amazonu.
Sad me zanima, ako preko nje dignem na MB kako mi se onda vraća lova na račun?
na račun od te kartice? jel to znači da onda može bit viška sredstava na go kartici pa ih samo prebacim na tekući?

i imam problematiku s valutama. registrirao sam se na titanu, al s vakutom euro. dal da to promijenim dok još mogu pa i na MB otvorim u dolarima ili su i euri ok?
ne znam koje valute koriste druge poker sobe
pozdrav

00

27

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Možeš s moneybookersa na devizni.

Večina sajtova koristi dolare.

00

28

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Većina sajtova koristi dolare ali ja bih napravio moneybookers u eurima.

Gubiš trenutno nešto malo na konverziji (poker site -> moneybookers) ali onda imaš račun (moneybookers ne dopušta promjenu valute) u stabilnoj valuti na koju će ionako sajtovi polako prelaziti i koja će ti prije ili kasnije postati domaća valuta.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Pozdrav!

Nije li uplata i isplata novca na strane kladionice/poker sobe ilegalna??? Tako naime stoji u zakonu o igrama na sreću (ili ga ja krivo čitam).
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluz … _2128.html  (Članak 68)
Kada radite transfer novca banka-poker soba, nitko u banci na to ne reagira?
Također, ako to radite posredstvo moneybookersa, zar se ne mora opravdati takva transakcija? Odakle vam taj novac i sl.?
I što je s porezom?
Dakle želim znati, može li se kod nas potpuno legalno igrati poker na netu, vršiti uplate, isplate, prijaviti dobitke, plaćati porez državi?
Također sam čuo da je u pripremi neki novi zakon kojim će sve to biti regulirano, navodno do kraja godine, no ne znam kako i na koji način.
Postavljam okolo ova pitanja a dobivam uglavnom puno "rekla-kazala", navodno je sve neka siva zona. Dajem kraljevstvo za vjerodostojnu informaciju!

Hvala!

00

30

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

who are you napisao:

Pozdrav!

Nije li uplata i isplata novca na strane kladionice/poker sobe ilegalna??? Tako naime stoji u zakonu o igrama na sreću (ili ga ja krivo čitam).
http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluz … _2128.html  (Članak 68)
Kada radite transfer novca banka-poker soba, nitko u banci na to ne reagira?
Također, ako to radite posredstvo moneybookersa, zar se ne mora opravdati takva transakcija? Odakle vam taj novac i sl.?
I što je s porezom?
Dakle želim znati, može li se kod nas potpuno legalno igrati poker na netu, vršiti uplate, isplate, prijaviti dobitke, plaćati porez državi?
Također sam čuo da je u pripremi neki novi zakon kojim će sve to biti regulirano, navodno do kraja godine, no ne znam kako i na koji način.
Postavljam okolo ova pitanja a dobivam uglavnom puno "rekla-kazala", navodno je sve neka siva zona. Dajem kraljevstvo za vjerodostojnu informaciju!

Hvala!

Poker po definiciji "igre na sreću" ne spada u igre na sreću i nije nikako reguliran.
Ovaj zakon u narodnim novinama odnosi se na priređivanje igara na sreću.
Ja sam još davno išao zvati poreznu upravu da provjerim tu informaciju i zvali su me natrag nakon što su provjerili i rekli su mi da nema poreza i da je sve legalno i u redu.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

gmiko napisao:

Poker po definiciji "igre na sreću" ne spada u igre na sreću i nije nikako reguliran.
Ovaj zakon u narodnim novinama odnosi se na priređivanje igara na sreću.
Ja sam još davno išao zvati poreznu upravu da provjerim tu informaciju i zvali su me natrag nakon što su provjerili i rekli su mi da nema poreza i da je sve legalno i u redu.

OK, Hvala na odgovoru!

00

32

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

je li netko probao napraviti deposit preko mastercarda? kako u tom slučaju funkcionira isplata (pretpostavljam na devizni?).
vidim da FTP omogućava uplatu i sa maestra (?). jel onda rade isplate direktno na maestro?

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

zimske napisao:

je li netko probao napraviti deposit preko mastercarda? kako u tom slučaju funkcionira isplata (pretpostavljam na devizni?).
vidim da FTP omogućava uplatu i sa maestra (?). jel onda rade isplate direktno na maestro?

ja sam uplacivao na kladionicu sa mastercarda,vjerovatno je isto i sa pokerom,sjedne odma na racun ali nisam isplacivao pa ne znam kako ali mislim da isplata ide na moneybookers pa ti onada oni prebace na tvoj racun u banci

00

34

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

gmiko napisao:

Gubiš trenutno nešto malo na konverziji (poker site -> moneybookers) ali onda imaš račun (moneybookers ne dopušta promjenu valute) u stabilnoj valuti na koju će ionako sajtovi polako prelaziti i koja će ti prije ili kasnije postati domaća valuta.

ja sam otvorio moneybookers account i greškom stavio kao valutu kune sad

šta sad da radim s time?

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

35

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Svizac napisao:
gmiko napisao:

Gubiš trenutno nešto malo na konverziji (poker site -> moneybookers) ali onda imaš račun (moneybookers ne dopušta promjenu valute) u stabilnoj valuti na koju će ionako sajtovi polako prelaziti i koja će ti prije ili kasnije postati domaća valuta.

ja sam otvorio moneybookers account i greškom stavio kao valutu kune sad

šta sad da radim s time?

Probaj im slat mail... To je jedina opcija.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

.

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:55:10)

00

37

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Probaj 1.61 ili 1.63. Gađaj tak dok ne pogodis. Jel ti zna tak zbog promjene valute malo fulat.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

.

Zadnji popravljao spike_2 (10-06-2018 22:55:05)

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

lol,pa i ja imam MB u kunama... cek,nisam sad do kraja shvatio,u cemu je kvaka?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

40

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Meni je isto bilo sve u Eur pa sam moral gađat. Al brijem da sam mogal vise puta u 24 sata,a ne samo jednom.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

ja sam rijesio tako da sam uzeo odmah i netbanking,devizni biljezi sve devize i MB sam stavio u € tako da sam odmah cim se vidlo na netbankingu fino upisao u MB i to je to..
ako imas MB u $ cudno sto je krivo ispalo.da ti nije ona u banci rekla u €?

00

42

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

samo da dodam, uspio sam promijeniti valutu na moneybookersu iz kune u US dolare

ova promjena je dopuštena samo ako je vaš transaction history prazan

Just admitting you are a fish is a big step forward!
00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

:card_club Zanimam me jer sam tek otvori devizni racun i tek krecem igrati poker na netu  imam na deviznom 50€ i otvorio sam racun na moneybookers jel mogu otici u banku i preko banke uplati novce da ne idem preko internet bankarstva jer mi u kuci niko ni nezna da igram poker i ako bude isplate jel mozes se da ti pare preko moneybrookers sjednu na devizni bez nekih kartica vise i toga neutral :card_club

00

44

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ak si tek počeo igrati, nemoj se onda zabrinjavati za isplatu jer je neće biti brzo.

00

45

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Pošalji im mail da si točno upisao i kolko je to bilo. Zna biti problem s tim unosom jer možda je banka uzela neku proviziju.

00

46

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Ne moraš, ali bilo bi dobro.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

noflush napisao:

evo bio sam u banci,provjerio iznos koji su mi uzeli..tocno ga upisao na moneybookers i pise da je netocno..sad moram cekat 24 sata do slijedeceg unosa..retardirano

neki put se dogodi da ti nakon 1 dana pise jedan iznos, a za 2-3 dana ti bude drugi iznos, kad se to refresha.

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

noflush napisao:

jel moram napravit verify i za adresu na MB?

povecat ce ti limite  cool

00

49

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

Pitanje: Kada na money bookersu idem-upload funds
                                                                - credit card
                                                                - upload under 126.33
                                                                -ostatak ispunim
                             i tu se javlja problem:Please declare the purpose of this deposit*:

I will use the money deposited with this credit/debit card for NON-GAMING purposes [?]
I will use the money deposited with this credit/debit card for GAMING purposes [?]

Kada odem na gaming ne dopušta mi jer je takva restrikcija od banke, a što ako odem na NON-Gaming i ipak iskoristim to u "kockarske" svrhe, kakve mogu biti posljedice? Kako vi to rješavate??

00

Re: Kako napraviti deposit na poker stranicu

kartica koje banke?  iskljucivo PBZ prolazi

00