26

Re: blokirana pbz visa electron

puki86 napisao:

roba  kak onda  mozes  isplacivat na  svoj racun ako nikad  nisi napravio depozit  sa  svog  racuna?

??
pa to nije poker sajt

00

27

Re: blokirana pbz visa electron

cek ,ak verificiram karticu na  mb mogu normalno povlacit  lovu bez prijasnje  uplate?
od  koje  banke  imas  karticu?

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: blokirana pbz visa electron

Jer prolazi kod njih e-bay kao objasnjenje? Kazes da si prodao neke stvari,a ovi ti uplatili na MB?

00

29

Re: blokirana pbz visa electron

Ilija Čvorović napisao:
hicpra napisao:

reci da si to dobio na ovim nasim novim onlajn kladarama..favorit ili supersport..

sad ce opet ispasti da te jebem,ali daj mi molim te reci jesi li ti svjestan sto govoris?
u kojim nasim kladama mozes zaraditi dolare?!?!?!?
i zasto mislis da se uopce otvorila supersport online?????

pa ako ima pbz visa electron karticu, sve transakcije su u kunama..tak sam i ja morao rucno verificirat karticu jer se ona njihova svota vidjela u kunama..tako su i ti dolari uplata od 2X yxKN..njih samo zanima otkud lova, ma koja da je valuta..bio sam isto u banci i zena tamo mi objasnila..al ti si opet pametan..oprosti sto se mijesam..

00

Re: blokirana pbz visa electron

zasto bi netko tko ima namjeru igrati online poker u dolarima ili eurima otvarao račun u kunama?!?!?!?

00

31

Re: blokirana pbz visa electron

roba59 napisao:

Ja sam prošle godine par puta potpisivao izjavu od kud mi  lova. Napisao sam isplata dobitaka od igara na sreću i sve je bilo ok.

kiklop napisao:

2. sudjelovanje u inozemnim igrama na sreću ako se ulozi uplaćuju na području Republike

E pa nemoj uplatiti iz hrvatske. big_smile

Ja sam prije 4 god uplatio 50$ i to ne s svog računa, nego mi je netko poslao i sad samo isplačujem.

Hoćeš reći da smo svi mi koji smo uplatili preko pbz-mb-soba u banani roll

00

Re: blokirana pbz visa electron

omg

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

33

Re: blokirana pbz visa electron

m to je najmanji problem, uplatiš s erste a isplačuješ na pbz, ili neka slična  šema......, gluposti, mislim da 4ladx nije pitan zbog pokera, nek su veče pare pa može bit i za drogu ili pranje para, pa to je normalno da banka samo želi dokaz imat ak nekog čope ili bla bla, kuži se kaj je pjesnik htio reči

00

Re: blokirana pbz visa electron

Joj, ljudi, zamarate se s glupostima.
Isplacujte cifre manje od 20k iz komada i sve ce biti u redu.
Mozda ce te morat tu i tamo u banci izjasnit se od cega vam lova, al nebitno.
Ispalatit vas moraju, a u najgorem slucaju ce te morat platit porez od 10% na isplate preko 40k.

00

35

Re: blokirana pbz visa electron

ok, odes na WSOP, uzmes neku vecu lovu, i, sto poslije?
E sad, kako se isplacuje ta lova? Pretpostavljam ne na ruke...
I, onda ti recimo sjedne 12,8 miliona dolara na devizni od ZABE, i kaj kazes teti?
Misliti ce da si prodao nuklearne bojeve glave... smile
I, onda ti drzava zeme svu tu lovu jer nisi smio kockati u stranog zemlji? smile
Sto ako odigras talijansku lutriju? I dobijes? Platis talijanima porez, i sa koferom love i potvrdom od talijanske lutrije usetas u Hrvatsku? Ili im kazes da ti posalju na devizni ZABE pa sa potvrdom objasnis porijeklo love? Placas li porez na taj dobitak? Smijes li uopce igrati talijansku lutriju? Dades talijanu da ti digne lovu, i prosvercas je u Hrvatsku? Kad si kupis vilu na pantovcaku i nesto uocljivo a nabrijano, pa kad t epitaju otkuda ti pare a do jucer si skupljao plasticnu ambalazu po kontejnerima, kaj bus im rekel...
Previse je tu nepoznanica, a premalo jednadzbi...

00

36

Re: blokirana pbz visa electron

nemoj se brigat neće ti to tribat

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: blokirana pbz visa electron

savica napisao:

ok, odes na WSOP, uzmes neku vecu lovu, i, sto poslije?

Pa di je problem.Platis 10% dobitka i ostane ti 10mil.

00

Re: blokirana pbz visa electron

TI stalno spominje 10% od dobitka,pa me zanima odakle ti ta brojka?

00

39

Re: blokirana pbz visa electron

4ladX napisao:

ovog trena su me pozvali u pbz da objasnim sto znace dvije transakcije sa mb.
kazu da mi je racun sa svim sredstvima na njemu blokiran dok ne dokazem podrijetlo tih novaca (2x $1.5k).
kartica i racun su novootvoreni, pred niti mjesec dana radi sranja koja sam imao s erste bankom.
que sad? hoce ebay prodaja proc kao objasnjenje (nemam acc. tamo pa ako traze neki history nece bit dobro)?

cek malo
isplatio si s mb-a na devizni i oni su te zvali?

00

40

Re: blokirana pbz visa electron

Ne bi škodilo da se izda nekakva uputa kako zaobići nevolje prilikom isplate/uplate. Jer dani i noći gridanja,učenja,tiltova...i na kraju da se moraš potezati sa birokracijom...

Zadnji popravljao karik (17-07-2010 15:40:11)

00

Re: blokirana pbz visa electron

Ilija Čvorović napisao:

TI stalno spominje 10% od dobitka,pa me zanima odakle ti ta brojka?

my bad
Nije 10% nego 15% za dobitke od 40k do 1mil kn i 20% za dobitke preko 1mil.

00

Re: blokirana pbz visa electron

X. INOZEMNE IGRE NA SREĆU

Članak 68.

(1) Zabranjeno je:

1. sudjelovanje u inozemnim igrama na sreću ako se ulozi uplaćuju na području Republike Hrvatske,

Problem ne postoji posto mi ne uplacujemo na podrucju RH.
Ako budes rekao istinu kad god te pitaju odakle ti pare, nist ti se ne moze desiti.
Moraju te isplatiti.

00

43

Re: blokirana pbz visa electron

rounder1984 napisao:

X. INOZEMNE IGRE NA SREĆU

Članak 68.

(1) Zabranjeno je:

1. sudjelovanje u inozemnim igrama na sreću ako se ulozi uplaćuju na području Republike Hrvatske,

Problem ne postoji posto mi ne uplacujemo na podrucju RH.
Ako budes rekao istinu kad god te pitaju odakle ti pare, nist ti se ne moze desiti.
Moraju te isplatiti.

pod šta se vodi ovo uplaćivanje sa MB, a da smo prije toga uplatili sa pbz-a?

00

Re: blokirana pbz visa electron

znači uplata na pbz visa electron dev račun i isplata sa njega bi trebala ići glatko?

00

Re: blokirana pbz visa electron

da do sada je islo sve po ps-u

"...Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?..."
00