826

Re: Opčenita pitanja za HM

več sam stavio 3 updatea i nema promjene

00

827

Re: Opčenita pitanja za HM

Ma nije do update-a. Ocito treba nešto namistiti u HEM-u samo neznam što. Znam da drugima što koriste HEM1 sve pokazuje kako treba.

When a man with money meets a man with experience, the man with experience leaves with money and the man with money leaves with experience.
00

828

Re: Opčenita pitanja za HM

jel zna ko zasto me zajebava HEM1 na zoomu, jedan session radi dobro, pa drugi session pocne razbacivat okolo HUDove, pa iduci opet radi itd..

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

Re: Opčenita pitanja za HM

vjerojatno do update 1.12.10b bi ti trebao biti , tu su popravljene greške za zoom . neznam šta bi drugo bilo

00

830

Re: Opčenita pitanja za HM

imam taj

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

831

Re: Opčenita pitanja za HM

Ja imam 1.12.11

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Opčenita pitanja za HM

puki86 napisao:

jel zna ko zasto me zajebava HEM1 na zoomu, jedan session radi dobro, pa drugi session pocne razbacivat okolo HUDove, pa iduci opet radi itd..


Updejtaj HM i pokreni (ili stavi u postavkama)kao  administrator,onda če da bude ok

00

833

Re: Opčenita pitanja za HM

Jel postoji način da jedinica tracka rebuyeve i adonove ili ne?

00

834

Re: Opčenita pitanja za HM

Trebao bih pomoć i unaprijed hvala dobrim dušama.

Imam original HEM1 i na Betfairu mi ne radi HUD. Verzija je najnovija, večeras skinuta zakrpa. HEM uredno tracka handove, graf radi, replay isto ali HUD ne.

Nije baš da ne znam baš ništa pa sam pokušao sam namjestiti. Otišao sam na "Player preferences" i  probao i sa "Betfair"  i sa "Ongame" ali nema pomaka. Sad umjesto HUD-a koristim onu opciju "Active player detail window" i igram samo dva stola jer u ovom prozoru mogu vidjeti statistiku samo jednog igrača. Ne znam da li je važno ali da napomenem: u onom padajućem izborniku gdje mogu izabrati koji HUD da koristim za koji sajt imam u ponudi i Betfair i Ongame. Nije mi jasno zašto onda u "Table finderu" pored imena stola stoji "ONG"?

Edit: ovo sam zaboravio napomenuti: u replayu uredno prikazuje HUD, ali ne moj koji ja inače koristim (Verneer) već onaj HEM-ov defaultni.

Zadnji popravljao Gaby Lee (08-10-2012 23:29:30)

00

835

Re: Opčenita pitanja za HM

Jesi li ovo probao uraditi: http://www.ongamebonus.com/tools/holdem … fe-hud.php

00

836

Re: Opčenita pitanja za HM

@Sholja: treći korak na ovom linku glasi:Scroll until you see the following line: 8,Poker.exe. This is the poker client on the prima network
Toga kod mene nema, nijedan red ne počinje sa osmicom. Provjerio sam više puta.

Na ovom linku koji si stavio sa strane piše "Ongame skins" i navedene su poker kuće. Tamo isto nema Betfaira.

Nema veze, hvala i ovako. Izbrisati ću HEM pa ga ponovo skinuti sa njihove stranice. Valjda upali.

00

837

Re: Opčenita pitanja za HM

Nema veze koji je skin u pitanju svi koriste isti software. Nemas sta traziti 8, Poker.exe, nego samo gdje su ti pokeri koji pocinju sa 10 (10 je odredjena za ongame mrezu) dodaj 10,Betfair.exe, cini mi se da je ovako. Vec neko vrijeme ne korisitim hem1 tako da sam zaboravio, ali znam da sam imao istih problema i ja na ongame mrezi dok nisam ovo ukuco.

00

838

Re: Opčenita pitanja za HM

Sholja, hvala. Ukucao sam na kraj liste i radi.

00

839

Re: Opčenita pitanja za HM

nakon svakog importanja HM sve manje imam slobodnnih MB na C-disku. očistio sam prije 2 mjeseca disk,i bilo je ostalo nekih 5 GB free space,evo sad gledam ostalo mi je 600 MB free spacea
Ne znan kako to da riješin

00

840

Re: Opčenita pitanja za HM

HEM ti sprema handove u arhivu... Pobriši to.. Mislim da je C:/HMArchive ili tako nešto...

00

841

Re: Opčenita pitanja za HM

sejmen napisao:

nakon svakog importanja HM sve manje imam slobodnnih MB na C-disku. očistio sam prije 2 mjeseca disk,i bilo je ostalo nekih 5 GB free space,evo sad gledam ostalo mi je 600 MB free spacea
Ne znan kako to da riješin

Pogledaj na kojem disku ti je PostgreSQL folder. Pogledaj koliko ti zauzima ovaj folder HDD-a zna cesto biti i sa njim problem meni je u jednom momentu zauzimo 19GB HDD-a.

00

842

Re: Opčenita pitanja za HM

roba59 napisao:

HEM ti sprema handove u arhivu... Pobriši to.. Mislim da je C:/HMArchive ili tako nešto...

Slobodno izbrisem ovo?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

843

Re: Opčenita pitanja za HM

Bile napisao:
roba59 napisao:

HEM ti sprema handove u arhivu... Pobriši to.. Mislim da je C:/HMArchive ili tako nešto...

Slobodno izbrisem ovo?

?

00

844

Re: Opčenita pitanja za HM

Sholja napisao:
sejmen napisao:

nakon svakog importanja HM sve manje imam slobodnnih MB na C-disku. očistio sam prije 2 mjeseca disk,i bilo je ostalo nekih 5 GB free space,evo sad gledam ostalo mi je 600 MB free spacea
Ne znan kako to da riješin

Pogledaj na kojem disku ti je PostgreSQL folder. Pogledaj koliko ti zauzima ovaj folder HDD-a zna cesto biti i sa njim problem meni je u jednom momentu zauzimo 19GB HDD-a.

folder ima 10 GB big_smile...što da radim?

00

845

Re: Opčenita pitanja za HM

Zavisi sve koliko ruku imas spasenih u bazi. Baza odo oko milion ruku zauzima oko 10 GB. Provjeri koliki ti je pg_log (nalazi ti se u folderu data). Ako ti je folder pg_log veci od 1GB smijes ga slobodno izbrisati. Ako na nekom drugom disku ili particiji imas vise prostora mozes prebaciti bazu, a evo ti link kako: http://faq.holdemmanager.com/questions/ … +Partition

00

846

Re: Opčenita pitanja za HM

@ sholja: rekao si da si i ti igrao na Ongameu pa me zanima znaš li i ovo riješiti: HEM mi ne pokazuje karte koje izgube na showdownu. Naravno, ne mislim na svoje već na karte ostalih igrača za stolom. Znači, ja i još netko dođemo do showdowna i ako sam ja pobjednik handa Betfair ne prikaže njegove pocket karte već se pojavi tekst "muck".

Ono što me čudi je sljedeće: HEM preuzima ruke tako što kopira Betfairov hand history  u svoju arhivu a u tom hand history-u piše koje karte je imao igrač koji je izgubio. Kad je neka ruka u kojoj me zanima šta je protivnik imao ja otvorim hand history i bez problema vidim pocket karte. Kako onda HEM previdi taj podatak? Jel možda Betfair zabranjuje da oni to prikažu?

00

847

Re: Opčenita pitanja za HM

Ne vide se protivničke karte u HEMu na ongame-u ako je muckao. Neznam zašto, ali jednostavno to je tako. Nemožeš tu ništa.

00

848

Re: Opčenita pitanja za HM

Jedini nacin da vidis karte na showdownu na onagemu je da pritisnes hand history kad zavrsi ruka (imas u donjem lijevom uglu stola cini mi se). HEM ne moze bas kao sto je roba reko.

00

849

Re: Opčenita pitanja za HM

Sholja napisao:

Zavisi sve koliko ruku imas spasenih u bazi. Baza odo oko milion ruku zauzima oko 10 GB. Provjeri koliki ti je pg_log (nalazi ti se u folderu data). Ako ti je folder pg_log veci od 1GB smijes ga slobodno izbrisati. Ako na nekom drugom disku ili particiji imas vise prostora mozes prebaciti bazu, a evo ti link kako: http://faq.holdemmanager.com/questions/ … +Partition

Sholja probao ovo a sad neće da mi starta  postgerSQL?

http://si.pokerpro.cc/forum//viewtopic.php?pid=141735#p141735

HVALA

00

850

Re: Opčenita pitanja za HM

Neznam stvarno sto ti nece, ja sam prije jedno pola godine prebacivo bazu sa jedne na drugu particiju i radilo je bez problema, po meni najbolje ti je da postas ove SS na HEM forumu oni ce ti najbolje pomoci.

10