26

Re: NL100 flush, sparen turn, sick action

Ako ti ide naravno da ćeš ostat, to sam reko ono ak nemožeš imat statse. Ak je field soft zakaj ne, bilo je i predviđano da će dosta fiševa napravit tranziciju na rush zbog dinamike igre, a očito je dokaz tome i to da imaš bolji winrate bez statsi na rushu nego na običnom 6maxu sa statsima.

Al kak onda da se daje tolko respekta igračima, jer kolko sam skužio dosta ljudi ima poštapalicu ah to je rush, ljudi imaju ječi range.

Mislim to je logično, al  bi reko za večinu više preflop nego postflop, jer riba je riba ima ona AA ili J7o, pa  ne bi onda trebalo postflop malo više light odigrat pogotovo kad imamo dobar hand, komitani smo ili imamo dobre odse.

Onako razmišljam na glas, ne vezano uz hand. Moram probat malo taj rush, al svakak ja bi si pod hitno sredio hud, jer ak ga drugi imaju a ti ne....

00

27

Re: NL100 flush, sparen turn, sick action

ne mogu potpuno iskljucit mogucnost da imaju full house jer nemam statse, a onaj konj igra s pola stacka, tako da nikad ne znas sta taj moze radit.

00

28

Re: NL100 flush, sparen turn, sick action

cgreen napisao:

Mislim to je logično, al  bi reko za večinu više preflop nego postflop, jer riba je riba ima ona AA ili J7o, pa  ne bi onda trebalo postflop malo više light odigrat pogotovo kad imamo dobar hand, komitani smo ili imamo dobre odse.

nl100 6max je dosta loose aggro preflop. Puno se 3beta i steala. Full ring je dosta nit..

00

29

Re: NL100 flush, sparen turn, sick action

Ja bi isto foldao. Puno više kombinacija te beata nego onih od kojih si bolji.

00