Re: 2 handa s livea

Ja bi drugi hand instant callao, al prvi bi foldao (koliko god taj njegov play cudno izgledao, docekat ces ga s necim boljim od smrdljivih jackova).

00

27

Re: 2 handa s livea

prvi hand  bi shipnuo
drugi bi callao
kad  smo vec kod  live igre, potpuno se  slazem s  robom, nisam bio puno puta  mozda 10ak na live igri u casinu igraci su stvarno uzasni i nemaju pojma  o pokeru , i svi imaju istu  pricu kak je  online  sve  namjesteno i nemoze  se  zaradit a  to je  zato sto NEZNAJU smile

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

28

Re: 2 handa s livea

Da ne bi bilo zabune, ovo 10/20 su kune, ne euri, tako da to nije neki teski high stakes  smile

@chillin
Prvi hand je protiv ustaše, drugi protiv nekog random donka u splitpota, vidjo sam ga tamo i prije dosta, al jednostavno nismo nikad zajedno dovoljno igrali da znam kakav je..

@ boboman
2. hand je call na flopu bolji 100% i u to sam uvjeren.. Nije multi pot, samo nas je 3, to je u live igri dosta rjetko.. Znaci, gubim pun kurac valeua od slabijih J i pocket parova.. S callom na flopu mu dajem sansu da nastavi betat, a i ako cekira, uvijek ce platit bar jos 1 street sa slabijim J ili 55-TT.

00

Re: 2 handa s livea

haha pa ustasa reg. (a za ostale ribe i je)  ma guraj to ima bice 89 big_smile . Al kako si sve isprica prilicno mi se cini da je on tu u najžešćem blefu . 
Ustasin thinking level mi se cini kao, imas ti kurac tu damu, nemas damu bacit ces ti meni to, evo ti na rejz (onako inst rejza.)


Taj drugi hand bi mozda i folda cesto ce bit sa 4. i jednostavno je betat ako je malo bolji igrac ko sta bi ti vjerojatno jer znas da te svaki J placa tu. No kad je taj as dosa tesko je to bacit, a i commitan se paris.

Zadnji popravljao chillin (02-09-2010 18:11:58)

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

30

Re: 2 handa s livea

1. hand sam foldao jel sam kreten, i cim sam foldao skuzio sam kako sam glup. 2. hand sam callao i imao je K :card_spade J :card_spade   btw butko nice read  smile

Mislim da on tu 4 nikad ne donka jer sam bio dost aggro i cbeto sam 100% handova dosad, drawova nema tak da ne vidim zast bi to radio. 2. stvar jos bitnija, je sto ti live donkovi imaju sindrom 3 OD BOJE . Sindrom se manifestira usporavanjem akcije cim na board dolete 3 karte u istoj boji, koliko god nelogicno i tesko bilo da villian tu ima boju.. Upravo zato mi nije bio jasan river shove..

Zadnji popravljao Tilt (02-09-2010 18:25:19)

00

Re: 2 handa s livea

cgreen napisao:

da im je bar onda tilt sve uzeo, to bi bio gušt

i njemu bi bia gust

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: 2 handa s livea

nisam mislio da je 10/20 high stakes nego me zanima di naci igru 10/20 dok nebude igre u Cezaru

00