Re: Poker life by nivea

http://img19.imageshack.us/img19/9523/9dan.png

00

Re: Poker life by nivea

Ide to tebi care, ja uredno tonem pomalo  big_smile:D  Morati ću najvjerovatnije poraditi na strategiji..;)

00

Re: Poker life by nivea

Odlučio sam malo za promjenu odigrati SH i igrao jedno 1h 3-4 stola i išlo je super, na kraju malo pao.
Ne igram puno, ne stignem baš, a probao sam 15 stolova 1$ i na 5 ih ispao bubble te nisam cashiro ni u jednom
te sam zato malo odlučio nkj drugo probat. Dobro je kaj je banka stalno u porastu, ne prevelikom, ali sigurnom,
samo me zabrinjava kak sam tak loše prošel na 1$. Čitam Harringtona, možda to pomogne.

BR: 86$

Vision of the day:

http://weaktight.com/1609695

00

Re: Poker life by nivea

Reci mi samo gdje si nabavio Harringtona?
Inače-- sretno!!!

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

55

Re: Poker life by nivea

Rear_Admiral napisao:

Reci mi samo gdje si nabavio Harringtona?
Inače-- sretno!!!

Mogu ti ja posuditi.

00

Re: Poker life by nivea

Hvala, ---PM

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Poker life by nivea

@Nabavil sam Harringtona prek torrenta i još brdo knjiga, a imaš i tu neke (na slovenskom pokerpro).

Inače, 1. korak je napravljen, došao sam do banke od 110$ koja je bila dosta za 1$, ali moram isplatit te pare jer mi trebaju strašno (fax, autoškola).
Ovaj mjesec dosad sam isplatil sve skupa 600$ (500 nordica i 100 starsi), s tim da smo buraz i ja sjebali 140$ na njegovom accountu od nordice tak da je profit cca 460$ što je prejebeno za studenta koji ima skoro pa nikakva primanja, a troškova previše.

Čul sam da je Negreanu počel projekt na Starsu sa 10$ do 100k, pa i ja krećem sa ovih 10$ kaj mi ostalo pa ćemo vidjet ko je jači big_smile big_smile big_smile
Dajem si mjesec dana da skupim opet 2-4 soma kn, iako bih realno bilo oke i manja cifra sa 3 nule.

Pa sretno nam bilo i držte se wink

P.S. opet bum pisal na blogeru pa bacite koji koment i tam

Zadnji popravljao niveaformen (23-10-2009 11:20:02)

00

58

Re: Poker life by nivea

mislim da ti bi bolje bilo da s 100$ dodješ do 200$ pa si onda isplatiš. Brže je i lakše nego s 10$ na 100$

00

59

Re: Poker life by nivea

to sa Daniel Negreanu -  navodno je on sad na ~120 $ ?

... velik je to projekt , ono kada je  Chris Ferguson sa 0 na 10 000$ trebalo mu 16 mjeseci da dođe do toga (prvih 7 mjeseci je preko freerolla skupljao 6.50$)

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

60

Re: Poker life by nivea

roba59 napisao:

mislim da ti bi bolje bilo da s 100$ dodješ do 200$ pa si onda isplatiš. Brže je i lakše nego s 10$ na 100$

^^^ Ovo.

Definitivno nemoj isplaćivati tako da moraš ispočetka. Dugoročno, VELIKI gubitak vremena i novaca.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker life by nivea

@kad imam 100$ onda me vuče da igram 1$ a tamo nemam baš neku zaradu, večinom sam oko nule ili minus, a trenutno mi tih 100$ previše znači da bi ih sjebo... igral bum i dalje 0,25-ice i laganini se dizal, a za mjesec ću uć u neku lovu pa ću probat i više na 1$...

@nemam pojma na kolko je, samo sam čul da ga je par ljudi vidlo na nl10 i 20 stolovima... nigdje baš da ima službeno više o tome, valjda bude uskoro...

00

62

Re: Poker life by nivea

niveaformen napisao:

@kad imam 100$ onda me vuče da igram 1$ a tamo nemam baš neku zaradu, večinom sam oko nule ili minus, a trenutno mi tih 100$ previše znači da bi ih sjebo... igral bum i dalje 0,25-ice i laganini se dizal, a za mjesec ću uć u neku lovu pa ću probat i više na 1$...

@nemam pojma na kolko je, samo sam čul da ga je par ljudi vidlo na nl10 i 20 stolovima... nigdje baš da ima službeno više o tome, valjda bude uskoro...

Dva savjeta:

Ako ne možeš beatat 1$, onda investiraj u Cardrunners. Ispravka, investiraj u CR bez obzira. 150kn koliko košta mjesečno, nakon prvih mjesec dana vraćat će ti se dnevno.

Prijeđi na cash. Već na 0.01/0.02, recimo 16tabling uz prosječan winrate za taj level koji je oko 20bb/100 imaš preko 5$/h.
Na 0.02/0.05 iako je moguće održati i 20bb/100 winrate, da ti padne i za 50%, to je već 10$ po satu.
NL25 je već preko 30$ po satu ala predsjednička plaća.

Da ne uspoređujem koliko je cash zabavniji i da igraš poker. ICM kalkulacije nisu poker.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00

Re: Poker life by nivea

Update

00

Re: Poker life by nivea

Možda bi trebali otvorit podforum sukob interesa wink anyway sretno i dalje niveaformen!

00

Re: Poker life by nivea

Vrijeme je za grind...

www.pokerlife.bloger.hr

00

Re: Poker life by nivea

Update

00

Re: Poker life by nivea

Update
week review

00

68

Re: Poker life by nivea

sretno. zelim ti da sagradis dobar bankroll u sto krace vrijeme.
i nemoj cashoutat dok ne dodjes bar do $700.

00

Re: Poker life by nivea

e moj niveaformen, čudni ti sve ljudi komentiraju postove ovdje tongue

edit: ovo se odnosilo na one gay slike big_smile

Zadnji popravljao zamorano11 (05-11-2009 19:23:51)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: Poker life by nivea

da, baš mene našli zajebavat
a vjerojatno su ljubomorni kaj igram tak dobro i na tak visokim limitima i kaj dižem tolku lovu pa se dogovorili malo me spamat... big_smile

nema cashouta do 70k $ cool
a cilj mi je dić br na nekih 400$, tad bum imal brm za 12-tabling i onda samo grindanje pa ćemo vidjet do kraja mjeseca...

00

Re: Poker life by nivea

Kraj tjedna

00

Re: Poker life by nivea

Cashout i prekid

00

Re: Poker life by nivea

šteta, al vratit ćeš se jači! sretno ti bilo..

00

Re: Poker life by nivea

Ipak nije prekid, našao sam stejkera tako da nastavljam, i ne samo to, već vjerojatno ću igrat još više nego dosad.

Vjerujem da će taj stajker super proć sa mnom, a vjerojatno ću igrat dok si sam ne skupim nekih 50 BI za nl10, a računam
da ću bar 50% imat do kraja ovog mjeseca.

Ne možete se mene tak brzo riješit... big_smile tongue

00

Re: Poker life by nivea

3. tjedan gotov

00