Re: Poker life by nivea

:card_heart Kraj (ne)uspješnog mjeseca  :card_heart

00

77

Re: Poker life by nivea

niveaformen napisao:

:card_heart Kraj (ne)uspješnog mjeseca  :card_heart

Odličan post na blogu.

00

Re: Poker life by nivea

:card_diamond Winning player?  :card_diamond

@Hvala, Vule

00

Re: Poker life by nivea

keep it up  big_smile

club  heart  diamond  spade
00

80

Re: Poker life by nivea

joooj kakvi tekstovi jel nešto prosto xxx ? big_smile

Jedva ih čekam ali ono zasto se ne postaju originali ( da se nebi nešto izgubilo u prevodu) pa ono ko kako voli nek izvoli.

(ček jel to več objavljeno big_smile)?

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker life by nivea

A malo je prosto  big_smile

A moram malo podignut popularnost forumu, zbog ovoga će tisuće svaki dan dolaziti i gledati jel roba stavio  big_smile

Nije objavljeno, ali možda imaš prevelika očekivanja, meni je to točno bilo ono kaj je trebalo, možda tebe neće. Jedan frend je reko da on ionako tako igra pa sitno diže, ja sad ne znam...

Najbolje pričekaj malo...  big_smile  :card_heart

00

Re: Poker life by nivea

:card_club Ili ipak ne... :card_club

Zadnji popravljao niveaformen (16-12-2009 02:42:53)

00

Re: Poker life by nivea

:card_spade Review mjeseca...  :card_spade

Volio bih da ako imate kakav savjet da ga ostavite, hvala...

00

84

Re: Poker life by nivea

i jel znas na koji sajt se seliš ? ... pa baš zbog tvojih tekstova ispocetka ja planirao u buducnosti otici tamo

Poker . Its only a gambling problem if you`re losing
-- I have gambling problem
00

Re: Poker life by nivea

Starsi ili noiq.

Na starse bih zbog dosta loših igrača i novog rewarding sistema, a noiq zbog dobrog pokerpro racea i 30% tjedni RB.

Još ću vidjet...

00

Re: Poker life by nivea

Isprobaj PowerPoker. Rake race i rakeback od 33%,  + bonus do 600 baxa od kojeg se ne oduzima rakeback.

00

Re: Poker life by nivea

:card_heart 2010.  :card_heart

cool

00

88

Re: Poker life by nivea

Evo ja sam se prebacio na noiq posto sa potrosio bonus, a nemam rakeback na FT-u. Ovak software ti nije bas nes, tesko mozes multitablirat ak igras sa stolovima da ti se preklapaju, jer ti stolovi iskacu bez da si odigro potez. Igraci su mislim duplo losiji nego na FT ili starsu jer ja tu bez problema igram NL50, a tam nisam bio u plusu.Mislim da je omjer NL50(noiq) - NL25 ili NL10(ft). Naravno rakeback je ok, a i na rakeracu ce neka lova kapnut.

00

Re: Poker life by nivea

salemetal napisao:

Isprobaj PowerPoker. Rake race i rakeback od 33%,  + bonus do 600 baxa od kojeg se ne oduzima rakeback.

Jel PP podrzava HEM i jel se normalno mogu igrati 10 i vise stolova.Ne steka i te stvari?
I jel rakeback tjedno,mjesecno ili kako?

00

Re: Poker life by nivea

croman19 napisao:
salemetal napisao:

Isprobaj PowerPoker. Rake race i rakeback od 33%,  + bonus do 600 baxa od kojeg se ne oduzima rakeback.

Jel PP podrzava HEM i jel se normalno mogu igrati 10 i vise stolova.Ne steka i te stvari?
I jel rakeback tjedno,mjesecno ili kako?

Ne podržava HUD, ali možeš pratit svoju statistiku u HEMu. Možeš igrat slobodno 10 stolova, nema štekanja, najbolji promet je u večernjim satima, rakeback se isplaćuje tjedno.

Nekad malo zna zajebavat veza, ono ništa pretjarano, možda je i do mog routera koji mi se na čini baš kao ispravan.

00

Re: Poker life by nivea

I uzmi da cake i nije bešto velika mreža, pa nećeš u bilo koje doba dana moći igrati na 10 juicy stolova.

00

Re: Poker life by nivea

Ja sam igro malo na powerpokeru, zbog nekog jebenog bonus, al meni je software jako loš i ne vjerujem da bih ikad više tamo igro.

00

Re: Poker life by nivea

Kako je loš software?

Ja ne podnosim jadne softwere a igram tamo. Jedini softwareovi koji su mi ok su stars, tilt i cake poker. Imaš fino i skrol mišem za bet sizing što je veliki plus za mene. Stolovi iskaču po redu. Možeš izabrat prefered seat. Ja ne vidim ni jednu stvar da tamo ne valja.

Zadnji popravljao salemetal (08-01-2010 19:13:54)

00

Re: Poker life by nivea

Ne znam, eto meni se nije svidio... Iako, ja sam igrao prije jedno 3 mjeseca pa možda nisam otkrio sve mogučnosti do kraja koje bih danas više cijenio (većinu si ih nabrojao)...

Ispričavam se ako sam koga odgovorio od prelaska na powerpoker  smile

00

Re: Poker life by nivea

January review :card_club

00

96

Re: Poker life by nivea

drago mi je da ti ide, sam tak nastavi smile

Fri 2012-08-17 17:50:06»⇓ mungos» POZDRAV SVIM BLEFERIMA
00

97

Re: Poker life by nivea

niveformen zasto ti ne nemoguć pristup na blog
vec nekih 2h
a bas sam htio malo bacit oko smile

00

Re: Poker life by nivea

smile

GmC napisao:

niveformen zasto ti ne nemoguć pristup na blog
vec nekih 2h
a bas sam htio malo bacit oko smile

nemam pojma, meni otvara... valjda previše obožavateljica kliknulo u isto vrijeme kad i ti pa te odbilo...  smile

00

Re: Poker life by nivea

3 mjeseca poslije...   cool

00