Re: From ground up -> BR: 25$

Svizac napisao:
-b3k's- napisao:

a ne znam, što regovi, što nitovi, teško mogu nać neki stol di ima nekakvih igrača koji igraju prek 30% hendova, da nisu stavili one 25-50BB stolove bilo bi puno puno više riba na NL10, a iskreno ne da mi se na NL10 borit sa igračima koji su bolji/jednaki kao ja kad mogu na nekim drugim sajtovima možda nać lošije

I ja sam prošlo ljeto igrao NL10 na Pokerstarsu i zbilja je prilično tough i na 6-max i na full ring. Jako malo riba, sve puno TAG regova.

Znam da sad zvučim results oriented ali svakako si donio dobru odluku. Sretno dalje! big_smile

i ja sam slicno rekao prije tjedan-dva kad sam isao sa starsa..ako igras FR nemoj slucajno doci na NOIQ ilitiga entraction,promet je katastrofa..jedino ako igras 6max,toga ima dosta..
7€ sam izgubio na MB zbog konverzije pa onda 2BI na prilagodbu,i sad cu se preseliti na goalwin izgleda,tako da cu izgubiti jos 7€ sto ispada 35€..a dok ti je bankrol 280€ onda to nije tak malo hmm

00

Re: From ground up -> BR: 25$

Svizac napisao:

I ja sam prošlo ljeto igrao NL10 na Pokerstarsu i zbilja je prilično tough i na 6-max i na full ring. Jako malo riba, sve puno TAG regova.

Ja mislim da je problem kod Poker Starsa što imaju super software i onda svi počnu igrat abnormalno velik broj stolova i igra im počne patit. Igrat na 15 stolova je super, ali da ga jebeš, ti kad igraš na <6 stolova vidiš tolko toga što na 10+ nikad ne bi vidio. Počneš igrat puno bolji poker i počneš učit puno brže jer imaš vremena detaljno analizirat i potove od 5BB-a i potove od 100BB-a, imaš vremena za promatrat protivnike, načine na koji betaju, pisat notove, vidjet hendove s kojima dolaze do showdowna i slično.
Tako da ono ja bi preporučio svima koji tek uče igru da igraju max 4 stola. Prije sam mislio da što više stolova = što više hendova = što više težih spotova i sve to stoji, ali opet ti na 15 stolova odigraš 20K hendova od kojih si možda aktivno sudjelovao i razmišljao u 2k dok recimo na 4 stola odigraš 20K hendova i imaš vremena razmislit o svakom pojedinom hendu i analizirat svaku pojedinu situaciju čak i ako sa TJo fejsaš donkbet na A34ss flopu što bi na 15+ stolova bio snapfold ovdje možeš barem 3-4 sekunde razmislit.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: From ground up -> BR: 25$

-b3k's- napisao:

čak i ako sa TJo fejsaš donkbet na A34ss flopu što bi na 15+ stolova bio snapfold ovdje možeš barem 3-4 sekunde razmislit.

I onda foldat nakon 3/4 sek :-)

02

Re: From ground up -> BR: 25$

nikica010 napisao:

I onda foldat nakon 3/4 sek :-)

pa da... ali drugačije je kad razmisliš s čim on donka taj flop nego kad snapfoldaš samo zato jer moraš...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00