376

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Kako mogu povećati outgoing limit za Skrill?
Verificirao sam skoro sve i potrosio sam limit i sad nemogu nigdje depositat niti ista pa mi treba hitan savjet.

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Rexonja napisao:

Kako mogu povećati outgoing limit za Skrill?
Verificirao sam skoro sve i potrosio sam limit i sad nemogu nigdje depositat niti ista pa mi treba hitan savjet.

verifiricaj i to šta ti je ostalo

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

378

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ma to je ono pismo sto salju i nije doslo.. Ali nema veze to, opet mi treba veci limit. Sta da radim?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

379

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Naruci karticu, to ti je ko da si dobio to pismo. Ili im posalji mail i zatrazi veci limit pa ce ti reci kje dokumente moras poslati da ti ga povecaju.

00

380

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ok, hvala roba.
Sad vidim da imaju i te VIP levele, mozda i s tim dobijem vece limite.
Jedino jos, ima netko mozda promotion code za Skrill VIP?

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

381

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Dali banke uzimaju naknade ako uzimaš novce sa skrill karticom...20k,,ili više..

ja nisam kockar ali gubim ,nisam sretan kad se smijem......

http://youtu.be/Kez2kRj5hvI
___________________________________________________________
01

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Pozdrav, zanima da li sada poker stranice, skrill i neteller primaju visa electron karticu od zagrebacke banke? Znam da prije nije nego samo od pbz-a, no navodno sada primaju pa evo da provjerim iz prve ruke. Devizni racun u eurima imam i visa electron international. Hvala puno

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

pozdrav...zanima me da li je neko uspio povecati limite na skrill kartici ili se to ne moze

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Limiti ovise o tvom vip levelu. Propisano je koliko moze koji level.

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel koristi tko visa electron od zabe?

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

zanima me da li je moguce vise kreditnih kartica iz razlicitih banki povezati sa istim racunom na moneybookers?

00

387

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Skrill navodno blokirao uplate na gambling sajtove u hrv!!!!!
Barem su mi tako rekli na besafeu ovi iz supporta, kad mi nije prošao depozit.

Također, nisu mi dali sa jednog ipoker sajta da izvučem lovu na skrill, dok ne vratim cijeli iznos koji sam uplatio sa visa electron u zabi.
Strašne stvari se dešavaju.  sad  sad  sad

00

388

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ganjaman napisao:

Skrill navodno blokirao uplate na gambling sajtove u hrv!!!!!
Barem su mi tako rekli na besafeu ovi iz supporta, kad mi nije prošao depozit.

Netko ce ovo nadam se brzo provjerit i potvrdit/demantirat.

ganjaman napisao:

Također, nisu mi dali sa jednog ipoker sajta da izvučem lovu na skrill, dok ne vratim cijeli iznos koji sam uplatio sa visa electron u zabi.
Strašne stvari se dešavaju.  sad  sad  sad

Ovo je standardna procedura kod iPoker sajtova. Moras povuci minimalno love na svaki procesor nazad koliko si depozitao. Barem za prvi put sigurno.

00

389

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ok, i ja se nadam da će netko demantirat.
A što se tiče ipokera, nisam znao da je to standardna procedura, dosta sam ipoker sajtova prošao, moguće da sam uvijek koristio isti način uplate/isplate.
Hvala na informaciji, mislio sam da je to neš novo...

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Jel povlacio tko sta sa 888 u zadnje vrijeme? Povuko sam u ponedjeljak u ovo vrijeme i jos mi nije stiglo, inace je uvijek bilo 3 radna dana iako im sada na stranici pise da je za skrill 4-5 radna dana

01

391

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

do sad sam nekolko puta povuko i mislim da mi nijednom nije sjelo unutar 3 radna dana

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Pozdrav svima.

Ne znam otvaram li novu temu ili ne (mod neka slobodno prebaci ako sam pogriješio), no zanima me nekoliko stvari o plaćanju poreza na ovakve internet transakcije. Sad, ja uopće ne igram poker (sori!) ali mi izvor zarade na netu dolazi od freelanceanja i tako si priskibim mjesečno solidnu količinu novca. Budući da (više) nije riječ o stotinjcima, nego tisućama dolara, naravno da sam zabrinut zbog poreza. Po onome što sam pročitao do sad na ovom forumu, ispada da bi sve trebalo bit OK ako uzmem skrill mastercard karticu, i jednostavno na bankomatu dižem polako taj novac koji sam zaradio (izvan Hrvatske)?

Imam hrvatsko državljanstvo, ali trenutno živim u Francuskoj, pa je ovo možda još kompliciranija situacija. Ove godine sam sve stavljao na paypal i onda s PP na svoj bankovni račun.. tako da moram prijaviti porez na to. No, koliko sam shvatio, ako cijela stvar ide preko skrilla ili payoneera, to nije vezano ni uz jedan bankovni račun, i teže je za ustvrditi treba li to oporezovati ili ne. Točno?

Ukratko, zanima me kako se riješava situacija s tim malo većim ciframa koje nisu samo za dnevni gablec. Rasporediti pola-pola na skrill/payoneer, polako dizati s bankomata gotovinu, otvoriti bankovni račun u nekoj poreznoj oazi..? Bilo kakva pomoć je dobrodošla. Hvala unaprijed.

00

393

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ne znamo ni mi točno, ali pretpostavljamo da se lova koja se diže na bankomatu skrill karticom ne vidi čija je. Nama je lakše jer poreza na poker nema, pa i da se vidi ništa nam ne znači.

00

394

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi verifikovanja adrese. Ovako, ja sam dobio pismo od Skrilla i upisao sam onaj kod i na acountu pise da je verifikovano. Procitao sam negdje da kod isplate oni traze i neki od racuna za potvrdu adrese. E tu kod mene nastaje problem. Nijedan racun (struja, voda, kablovska) nije na meni, nego na ocu. Da li ce oni prihvatiti neki od tih racuna kao dokaz prebivalista, jer se ocevo ime moze vidjeti i na slici licne karte? Unaprijed hvala na odgovoru...

00

395

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mozes na policiji zatraziti potvrdu o prebivalistu.

10

396

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Sad se sjetih da nisam do kraja ispricao problem smile . Fora je u tome sto u prebivalsitu pise adresa sa koja sam se odselio prije par godina, ali i dalje sam prijavljen na nju, zbog komplikovanih procedura odjave, ponovne prijave...tako da i davanje bankarskog izvoda ne dolazi u obzir, jer je i na njemu razlicita adresa nego na Skrillu. Zbog toga sam i pitao da li bi prihvatili neki racun koji je na ime roditelja, a na njemu je adresa ista kao na Skrillu.

U svakom slucaju, hvala Roba na sugestiji...

00

397

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Nece prohvatiti racun od roditelja.

10

398

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

moneybookers , znaci verificirao sam karticu , upisao tocan iznos ... ali jos uvijek nemam sredstva na racunu , pise 0,00 hrk , kolko dugo im treba da verificiraju karticu?

00

399

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Zašto si otvarao račun u kunama?

00

400

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Taj acc mi star godinu dve , nisam siguran. I mene zbunilo kak pise HRK , inace prije ga koristio za online kladionice otvoren u EUR valutu

00