76

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

A jbg...odabrao sam euro,a poker klijenti su pretezno u dolarima...jel se moze sada promijeniti valuta u MB? Ili cu svaki put kad budem koristio MB pušiti na proviziji?

Zadnji popravljao Bile (11-04-2011 02:32:54)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

77

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

pušit ćeš big_smile

KOCKA!
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

mozes prominit ako nisi napravia nijednu transakciju

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

79

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Prebacio sam sa starsa na MB...znaci puska sam... mad

A jel se moze napraviti novi MB account? Primjer:sada prebacim sve pare nazad na PS,napravim novi MB sa novim mailom (koji promijenim i u PS i ostalim sobama)...jedino bi ime i adresa ostali isti... hmm  Ili bi ovi iz MB mogli skuziti i blokirati me ili tako nesto?

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

da li se preko pokerpro moze vec postojeci mb account upgradeati u VIP account?

00

81

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Da, uvjeti pišu ovdje: http://www.pokerpro.com.hr/moneybookers/

00

82

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Šta znači ovo:

- Besplatne uplate i isplate: kod slanja i primanja novca sa ili na račun vam neće obračunati proviziju. - mislim kakva korist za njih
- Moneybookers Mastercard: kao VIP klijent imate besplatan pristup vašim sredstvima.
- Posebni događaji i promocije: turniri, cashback kampanje, bonusi i još puno toga.

When you got nothing, you got nothing to lose
00

83

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kiklop napisao:

- Besplatne uplate i isplate: kod slanja i primanja novca sa ili na račun vam neće obračunati proviziju. - mislim kakva korist za njih

To se misli na uplatu na moneybookers ili isplatu s moneybookersa.
Ja sam dobio vračenu proviziju za isplatu: "Your Transaction ID for this payment: withdrawal fee refund Mar'11". Slanje drugim ljudima na moneybookers se i dalje plača.

kiklop napisao:

- Moneybookers Mastercard: kao VIP klijent imate besplatan pristup vašim sredstvima.

Trenutno nije dostupna u Hrvatskoj, ali će biti kad udjemo u EU. tongue

kiklop napisao:


- Posebni događaji i promocije: turniri, cashback kampanje, bonusi i još puno toga.

To znaju imati nekve promocije, ali iskreno, nisam baš pratio kakve.

00

84

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kad idem isplatit novce s moneybookersa na devizni, zakaj mi piše "Withdrawal requests are always carried out in EUR."
(imam sve u dolarima (MB i devizni))
kaj to znači?

00

85

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

to znaci da tvoje dolare preracunavaju u eure i tek onda isplacuju da te sjebu na tecaju..

00

86

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Tako nešto, ali mislim da to vrijedi samo za manje poznate valute. Jer ja kad isplačujem $ dobijem tolko kolko sam isplatio (minus oko 2$ što je uzela banka za proviziju).

Ali kad bi recimo imao Mb u kn, oni nemaju kak uplatiti kune pa uplačuju eure i onda ti tvoja banka promjeni u kune. Oni ti uzmu na tečaju kad mjenjaju kn u € i onda ti još tvoja banka uzme kad mjenja € u kn.

00

87

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

jedino sto mi je cudno da skyler kaze da ima MB i devizni u $$ a oni mu svejedno mjenjaju u eure..to mi malo cudno..

za kune mi je poznato jer ja imam taj problemcic big_smile

00

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ja imam također u kunama, ali mi je devizna u eurima. Kaj onda rade pametnjakovići? samo preračunavaju kune u eure ili još neke piz*arije?

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

89

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

toe cak veoma zanimljivo rjesenje..nisam se sjetio tak necega big_smile

onda je vjerojatno samo pusing u izracunu dok skidas sa sajta iz $ u kn..

00

90

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

roba59 napisao:

Tako nešto, ali mislim da to vrijedi samo za manje poznate valute. Jer ja kad isplačujem $ dobijem tolko kolko sam isplatio (minus oko 2$ što je uzela banka za proviziju).

znači i ti imaš u $$$ account, ali ti ne piše to kod isplate? ili piše?

00

91

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

ja isto iman u $ account, i isto mi piše "Withdrawal requests are always carried out in EUR." ali uvik dobijen na devizni točno dolara koliko san isplatia s MBa (minus fee od banke)

KOCKA!
00

92

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

aha ok onda  smile

00

93

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

zamorano11 napisao:

mozes prominit ako nisi napravia nijednu transakciju

Zahvaljujem!  smile

00

94

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Mene ovaj MB totalno zbunjuje... roll

Dodao sam debitnu karticu Erste banke na MB,cak sam i uplatio 1€...ali kad odem na tu karticu i stisnem verify dodje mi ovo

http://img696.imageshack.us/img696/9219/24299806.png

Podaci su tocni 100% jer sam prije toga uspio uploadati 1€,otisao sam na netbanking i imam 7.9€,a to je valjda dosta...jedino da banka zajebava jer je "gaming" u pitanju???

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

95

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Banka te najvjerojatnije zajebava, tj. neda uplatu.

00

96

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

I sta sada?

Mislim koji apsurd:mogu staviti pare na MB,a onda ne mogu nista s njima?

Jel postoji nacin da mi banka to odobri ili moram ici u drugu banku po novu deviznu karticu?

Zadnji popravljao Bile (12-04-2011 15:30:42)

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

97

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

i ja imam jedno pitanje u vezi MB i devizne kartice u PBZ-u... naime otvorio sam svoj devizni racun i sad cekam da mi dodje kartica... tu sam karticu mislio koristiti i za poker, ali mi to nije prvotni razlog... razlog iz kojeg sam otvorio (to sam i rekao u banci) jest da mi stari moze uplacivat lovu na tu karticu iz njemacke... e sad dali ce mene banka jebavat ako ja tu karticu dodam na MB i ako ju budem koristio za poker jer im nisam rekao da cu je koristiti za to???

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

98

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kriss napisao:

i ja imam jedno pitanje u vezi MB i devizne kartice u PBZ-u... naime otvorio sam svoj devizni racun i sad cekam da mi dodje kartica... tu sam karticu mislio koristiti i za poker, ali mi to nije prvotni razlog... razlog iz kojeg sam otvorio (to sam i rekao u banci) jest da mi stari moze uplacivat lovu na tu karticu iz njemacke... e sad dali ce mene banka jebavat ako ja tu karticu dodam na MB i ako ju budem koristio za poker jer im nisam rekao da cu je koristiti za to???

ma nema te šta banka zajebavat...karticu možeš koristiti za bilo šta...poker, kupovinu, transakcije iz vana...ne brini se...

00

99

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

Ma i ja sam vec koristio karticu za cashout sa pokerstarsa i nije bilo nikakvih problema,ali problem je nastao sada kad sam tu istu karticu pokusao verificirati na MB...a nije prvi put da cujem da Erste zajebava kod verifikacije na MB...

A evo sad sam nazvao njihovu sluzbu za korisnike i kazu da "gaming" im ne prestavlja nikakav problem,nego valjda nemam dovoljno sredstava buduci da neki min od 40kn mora uvijek biti na racunu,a ja imam cca 7€...ahh...

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

100

Re: Moneybookers - česta pitanja i odgovori

kriss napisao:

i ja imam jedno pitanje u vezi MB i devizne kartice u PBZ-u... naime otvorio sam svoj devizni racun i sad cekam da mi dodje kartica... tu sam karticu mislio koristiti i za poker, ali mi to nije prvotni razlog... razlog iz kojeg sam otvorio (to sam i rekao u banci) jest da mi stari moze uplacivat lovu na tu karticu iz njemacke... e sad dali ce mene banka jebavat ako ja tu karticu dodam na MB i ako ju budem koristio za poker jer im nisam rekao da cu je koristiti za to???

U banci su te pitali jer im sigurno često dolaze klijenti koji se nimalo ne informiraju i idu recimo otvarat devizni račun, a trebaju račun na koji će im plača sjedat. Tak da ti što su te pitali je bilo čisto informativno, a ne da bi ti morao račun koristiti iskuljučivo za to.

00