Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

codexnox napisao:

Je levat sam....uzeo sam ti 5$ i ostao na forumu...i necu ti vratit i to je to....

Nije mi drago ali moram ti reci da malo preolako shvacas te transakcije! Bez obzira koliko novca je u pitanju!
I mene i kolegu si navlacio 2-3 dana pa tek uz x napomena ipak vratio novac ali sa zakasnjenjem!

Ispostivaj dogovoreno pa neces imati nikakvih neugosnosti!

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Renatto888 napisao:
codexnox napisao:

Je levat sam....uzeo sam ti 5$ i ostao na forumu...i necu ti vratit i to je to....

Nije mi drago ali moram ti reci da malo preolako shvacas te transakcije! Bez obzira koliko novca je u pitanju!
I mene i kolegu si navlacio 2-3 dana pa tek uz x napomena ipak vratio novac ali sa zakasnjenjem!

Ispostivaj dogovoreno pa neces imati nikakvih neugosnosti!


ALo koji x opomena?  Trebao sam ti platiti u petak,a placeno u subotu...mislim ,sta pricas bvz...

00

78

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

jednostavno nemojte vršiti transakcije sa codexnoxom ako on ne uplaćuje prvi i mirna bosna

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Uostalom renato platio sam ti jos i vise nego je trebalo 10-12% i jos izmisljas...

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

zed napisao:

jednostavno nemojte vršiti transakcije sa codexnoxom ako on ne uplaćuje prvi i mirna bosna

Nema problema,tak i tak sam slao sliku nakon transakcije...
ALi isto tako sam i rekao da postoji i opziv...ni to nije bas sigurno.

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

codexnox napisao:

Uostalom renato platio sam ti jos i vise nego je trebalo 10-12% i jos izmisljas...

Platio si standardnu cijenu po kojoj ti uvijek prodajem $ i nista ne izmisljam! Samo iznosim svoja iskustva s tobom!
Uostalom, samo sam ti dao preporuku da se drzis dogovora i nikada s nikim neces imati problema!

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Koja je to standarda? 60kn za 10$?Di to jos ima....

01

83

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

cekaj, jel on tebi ucinio uslugu?
On tu uslugu moze naplatit. na tebi je oces prihvatit uvjete ili ne. ako ti se ne svidja, reci naci cu nekog drugog, ne odgovara mi i gg
as simple as that.

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
10

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Ma ok,nije uopce problem. Nismo ni pricali koliko kn da mu platim,neg sam platio 60posto sam zakasnio dan jedan.
Al sve ok.

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Ako je standardna cijena onda nisi platio vise nego je trebalo, toga moras biti svijestan. A ako si vec nemozes smanjiti cijenu dolara, to nije niciji problem i nije uopce bitno u raspravi. Dokazi da si i dalje siguran (sto je tesko) ili salji prvi ubuduce i tu je kraj rasprave. Ne mozes na taj nacin na koji sad radis nikome nista dokazat.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

mudonja multiaccounta, sick!

10

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

hendrixjimmi napisao:

mudonja multiaccounta, sick!

big_smile  big_smile  big_smile

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

88

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

code, ti si iz vukovara ili?

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

89

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

JustFighter napisao:

ban

this

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

7 ipo kuna :@

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

91

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

Tako je mene BugsBunny isto zicao $1 na FTP-u za neki turnir i otada se nije javljao na Skype.  big_smile
Kao sto sam vec rekao, jebes 5,5kn, ali ja ne bih imao obraza nekome ne vratiti tu smijesnu cifru.

10

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

haz kaj pricas da ti se nisam javio ??? jesam ti poslao jel hoces da ti posaljem na starse gdje imam nemoj da moram slikat history sa skypea a ti mi nisi nista odgovorio...
Nisam imao ti na tiltu za poslat vec na starsima, kasnije sam ti pisao na skypeu no nisam dobio odg. od tebe...
Radio sam sa decolakalova par puta trans. nikad nije bilo problema tako da nemoj me blatit bzvz...
Ziher cu ic nekog prevarit za 1$ fkt si smijesan ako treba iskopat cu history sa skypea da sam ti slao...
Ispravak poslao sam ti jel hoces da ti posaljem na poker 770 jer tamo jedino imam $, ti mi od tada nisi nista odg. to je bilo 09.03.2011
ostavi nik koji ti je na tiltu da ti senda netko umj. mene da ne bi bilo da se idem sramotit za medeka

Zadnji popravljao BugsBunnyD (04-04-2011 01:21:56)

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

E ista stvar se meni dogodila sa jednim deckom koji je cak u PROteamu ovog foruma, nebih zelio sada iznosti njegovo ime i prezime ali zovu ga ZEMO! Prije 4 mjeseca sam mu poslao 1,1$ za daily dollar, plako je i vajno kako mu je to zbilja hitno. Cak smo rjesili neki stejk u njegovu korist (55-45 je bilo mislim) on je taj turnir ITM-o i od tada se sve promijenilo, nije mi dao mojih 45% sto je nekih 4,73$, niti se javio na skype...Kasnije sam vidio da tonu love baca na neke nemoguce PROP. BETOVE, stvarno ne znam kako takvi ljudi nocima mirno spavaju, nemam mu sto drugo poruciti nego... Zemo kad mislis vratiti novce?
Pozdrav

30

94

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

haZ napisao:

Tako je mene BugsBunny isto zicao $1 na FTP-u za neki turnir i otada se nije javljao na Skype.  big_smile
Kao sto sam vec rekao, jebes 5,5kn, ali ja ne bih imao obraza nekome ne vratiti tu smijesnu cifru.

shipal sam ti $1 big_smile
kak je vec i bugsbunny rekel pravili smo vec transakcije slal sam mu prvi makar ga nisam poznao i nikad nije zajebo..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

hendrixjimmi napisao:

E ista stvar se meni dogodila sa jednim deckom koji je cak u PROteamu ovog foruma, nebih zelio sada iznosti njegovo ime i prezime ali zovu ga ZEMO! Prije 4 mjeseca sam mu poslao 1,1$ za daily dollar, plako je i vajno kako mu je to zbilja hitno. Cak smo rjesili neki stejk u njegovu korist (55-45 je bilo mislim) on je taj turnir ITM-o i od tada se sve promijenilo, nije mi dao mojih 45% sto je nekih 4,73$, niti se javio na skype...Kasnije sam vidio da tonu love baca na neke nemoguce PROP. BETOVE, stvarno ne znam kako takvi ljudi nocima mirno spavaju, nemam mu sto drugo poruciti nego... Zemo kad mislis vratiti novce?
Pozdrav


a sina ti isusa ništa smišnije,bolesnije a istodobno jadnije nisan procita u zadnji x godina i to lik iz PRO tima,blah...fuj...daily dolar,majko isusova!!!

00

96

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

hendrixjimmi napisao:

Prije 4 mjeseca sam mu poslao 1,1$ za daily dollar

kakav mučki provokator, očito lažeš jer je buyin za daily dollar 1$ a ne 1,1$
howard dan danas teško spava noćima kad se siti da organizira turnir bez rakea

KOCKA!
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

btw nek mi se lik iz bajke javi poslat cu mu 2 dolara i ledove riblje smrznute štapice za marendu,toplu ožujsku pivu i u kesici par suhih oraha da ne umre od gladi i žeđi rasturajuci internet poker

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQEItNN_CVdbHKeLNWYNmz0Wy9QeOhUKgG6xDza2CMwkC5lDOfP

00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

red alert napisao:
hendrixjimmi napisao:

E ista stvar se meni dogodila sa jednim deckom koji je cak u PROteamu ovog foruma, nebih zelio sada iznosti njegovo ime i prezime ali zovu ga ZEMO! Prije 4 mjeseca sam mu poslao 1,1$ za daily dollar, plako je i vajno kako mu je to zbilja hitno. Cak smo rjesili neki stejk u njegovu korist (55-45 je bilo mislim) on je taj turnir ITM-o i od tada se sve promijenilo, nije mi dao mojih 45% sto je nekih 4,73$, niti se javio na skype...Kasnije sam vidio da tonu love baca na neke nemoguce PROP. BETOVE, stvarno ne znam kako takvi ljudi nocima mirno spavaju, nemam mu sto drugo poruciti nego... Zemo kad mislis vratiti novce?
Pozdrav


a sina ti isusa ništa smišnije,bolesnije a istodobno jadnije nisan procita u zadnji x godina i to lik iz PRO tima,blah...fuj...daily dolar,majko isusova!!!

big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

red alert napisao:
hendrixjimmi napisao:

E ista stvar se meni dogodila sa jednim deckom koji je cak u PROteamu ovog foruma, nebih zelio sada iznosti njegovo ime i prezime ali zovu ga ZEMO! Prije 4 mjeseca sam mu poslao 1,1$ za daily dollar, plako je i vajno kako mu je to zbilja hitno. Cak smo rjesili neki stejk u njegovu korist (55-45 je bilo mislim) on je taj turnir ITM-o i od tada se sve promijenilo, nije mi dao mojih 45% sto je nekih 4,73$, niti se javio na skype...Kasnije sam vidio da tonu love baca na neke nemoguce PROP. BETOVE, stvarno ne znam kako takvi ljudi nocima mirno spavaju, nemam mu sto drugo poruciti nego... Zemo kad mislis vratiti novce?
Pozdrav


a sina ti isusa ništa smišnije,bolesnije a istodobno jadnije nisan procita u zadnji x godina i to lik iz PRO tima,blah...fuj...daily dolar,majko isusova!!!

big_smile  lol  big_smile  lol  big_smile  lol

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: VAŽNO: S kim (ne) obaviti transakciju

stvarno mi je trebalo tih 4,73$, vratit ću ti sigurno, juče sam bio na razgovoru u Komunalcu (hvala Dace) i postoji velika šansa da će me uzet, ako bude sreće mogo bih imat samo svoj bicikl i novu metlu!!!

eto, obećavam, čim mi sjedne prva plaća poslat ću ti... hvala

00