Re: My way...

Truman napisao:

"Faze turnira se gleda stack/BB ..." - ovo do sad nisam primenjivao...zahvaljujem...Samo sto ovo pretpostavljam vazi za multitable, srednaj faza na 1 table sng bi trebalo da je od 50/100.

To vazi za svaki SnG pojedinacno. Ako ti je stack/BB veci od 24 igras ko da je early faze, ako je izmedu 14 i 24 middle faze a manje od 14 push/fold faze. To je neko opce pravilo. Kad to savladas onda u to ubacis neke svoje varijacije, ne moras se sturo drzati tablica, al ispocetka bolje da se drzis. Sve ti ovo lijepo pise na PS.

00

27

Re: My way...

Hvala, al na onim tekstovima za sng strategije pise malo drugacije. Rana faza: do 25/50, srednja od 50/100, kasna od 100/200 kad ostane cetiri igraca otprilike. Pisem po secanju...

00

Re: My way...

Gle u svim MTT i SnG turnirima uvijek gledas kolicinu cipova koje imas / veličina BB i prema tome se ravnas. Procitaj par puta prvih par tekstova na PS i isprintaj tablice i po tome igraj. Kad odigras par stotina turnira videt ces kak ide i di su rupe.

00

29

Re: My way...

aleks24 napisao:

Gle u svim MTT i SnG turnirima uvijek gledas kolicinu cipova koje imas / veličina BB i prema tome se ravnas. Procitaj par puta prvih par tekstova na PS i isprintaj tablice i po tome igraj. Kad odigras par tisuca turnira videt ces kak ide i di su rupe.

FYP

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

30

Re: My way...

To nema veza moras gledat efektivni stack ( ako imas ti 1000000 cipova a drugi imaju 1000 i BB=100 onda je kasna faza 10BB )...
Obicno moras gledat svoj stack i onda ako imas 500 cipova i BB=100 moras pushat.

I za AK koji sam napiso ti si reko da je kasna faza onda jednostavno gures all in ili rejzas tolko da ti ostane za c-bet ( recimo da imas 1500 stack rejzas 500 pot je onda nesto preko 1k i ti nema veze na akciju i flop gurnes jos ostalih 1000 cipova nemozes foldat vise ).
Ako se oces naucit i znas neke osnove engleskog jezika ( imas i njemacki ako ti to ide bolje mozda ) idi na pokerstrategy i prvo malo procitaj i onda pogledaj sve sta ima za STT sng i skines si jos onaj program ICM traner i onda samo praksa  big_smile

00

31

Re: My way...

jesi izanaliziro one moje hh? skype
/derail

BUBBLE BOY
Stars: Adzivu
FTP: Zagavu
00

32

Re: My way...

@Adži imas PM big_smile

00

33

Re: My way...

aleks24 napisao:

Pa dali si trebao ici all in sa A6 ovisi o fazi turnira, broju igrača za stolom, tvojom pozicijom za stolom i o veličini stacka tebe i ostalih protivnika, i o statsima villaina...

mozda nisam bio jasan - to je bilo upravo u heads-up igri.

00

34

Re: My way...

HU ako imas Ax nema foldanja callas i sa Kx i tak sve odvisno od protivnika i BB...

00

35

Re: My way...

http://img59.imageshack.us/img59/4356/sngwin.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Naravno, ne hvalim se pobedom na micro SNG-u nego samo da uvezbam da stavljam ove stranice sa SNGa. wink

Zadnji popravljao Truman (16-11-2010 17:48:46)

00

36

Re: My way...

Mala dilema oko toga sta je kasna faza. Ako imam u SNG jo tri protivnika, 6000 cipova i blindove 100/200 to mu dodje kolicnik 30. Dakle, i dalje je rana faza iako je ostalo malo protivnika? Mozemo naci i neki ekstremniji primer gde je veci blajnd i jos manje protivnika...

00

37

Re: My way...

Efektivni stack se gleda kolko najvise mozes izgubit. Ako guras sb vs bb i on ima 10BB a ti 100BB se gleda samo njegov stack.  cool

00

38

Re: My way...

to se odnosi na one tabele sa pokerstrategy na koje ste me uputili? A u situaciji kada razmisljam da li da odbacim ruku ( preflop ) zanima me da li je to kasna ili rana ruka?

00

39

Re: My way...

instalirao sam ICM i od 20 ruku u 18 doneo tacnu odluku. Pri tome nisam se bavio racunanjem, ako biste me uputili sta treba da podesim da bi izvezbao one tabele sa pokerstrategy?

p.s. Evo sad od 40 ruku 36...ko zeli dajte predlog sta dalje...

sta mu dodje push range? Losije ruke, ok i sa cim onda to mnozim da dobijem procenat?

Zadnji popravljao Truman (21-11-2010 00:55:33)

00

Re: My way...

nećeš se ti od pevanja leba najesti

00

41

Re: My way...

Poslednjih dana igram micro cash jer me stvarno smara da redovno zavrsavam kao cetvrti jer gubim od mnogo losijih ruku. To mi se redovno desava. Verovatno cu krenuti na cetiri stola.

p.s Prema pokertableratings ja ispadoh ekstremno agresivan igrac. Pogotovu mi je preflop igra agresivna. Nemam takav utisak...

Zadnji popravljao Truman (29-11-2010 00:52:33)

00

42

Re: My way...

Je l zna neko kako da namestim ovaj PTR rakeback?

00

43

Re: My way...

Truman napisao:

Je l zna neko kako da namestim ovaj PTR rakeback?

????????

00

Re: My way...

Truman napisao:

Je l zna neko kako da namestim ovaj PTR rakeback?

Odes na moneybookers, posaljes 100$ na dr.rungood@gmail.com i onda ti se aktivira rakeback...

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

45

Re: My way...

roba59 napisao:
Truman napisao:

Je l zna neko kako da namestim ovaj PTR rakeback?

????????

Call me stupid but...kad odem na pokertableratings pa se ulogujem o odem na grader ( ocene ) ispod mi pise koliko bo dobio da sam koristio njihov rakeback...

00

46

Re: My way...

Na pokerstarsu nema rakebacka... A to piše ako odeš na neku stranicu s rakebackom.

A to možeš i na: http://www.pokerpro.com.hr/ponuda/

00

Re: My way...

Trebas se preko njih registrirat na poker sobu, to isto mozes i preko pokerpro.com.hr...a i oni ti to generaliziraju, mislim da racunaju 30% rb, dok kod nekih imas poker soba imas 27, kod nekih 36...etc.

Zadnji popravljao cropoker500 (08-12-2010 19:40:43)

00

48

Re: My way...

Je l roba59 igra na pokerstarsu? Njemu pise da uzima rakeback ( kao fakker11)...

00

49

Re: My way...

Pa kako ne kužiš. To piše kolko bi dobio da igraš na nekoj sobi s rakebackom...

00

Re: My way...

al nije to tocan rakeback nego su uzeli neki fiksi rakeback od oko 27%, posto je roba supernova a jos malo SNE s obzirom na ffp ove i cash bonuse ima puno veci rakeback, i preko 50%

00