26

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

Sensei napisao:

vidim da moram pojasniti.
1. igra protiv regulara mi je jednostavnija
2. igra protiv fisha mi je profitabilnija

bi te ja videl kak je jednostavnija dok je u 12 mjesecu na na 50$ sng znalo biti 6 regulara 2 los regulara i 1 fish pa ti igraj pošto ti je jednostavno  big_smile

00

27

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

Rodman napisao:
Sensei napisao:

vidim da moram pojasniti.
1. igra protiv regulara mi je jednostavnija
2. igra protiv fisha mi je profitabilnija

bi te ja videl kak je jednostavnija dok je u 12 mjesecu na na 50$ sng znalo biti 6 regulara 2 los regulara i 1 fish pa ti igraj pošto ti je jednostavno  big_smile

s užitkom kukoc

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

iAcesHigh napisao:

a topshark niko ne koristi?

ne koristim ga, ali razmišljam o njemu

Reci mi samo jednu stvar. Da li ja kad upalim topshark vidim u lobbyu kad se oni registriraju njihove rezultate ili se oni pojave tek kad se svi regaju i krene igra ?

00

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

iAcesHigh napisao:

a topshark niko ne koristi?

zar topshark nije ilegalan na Full Tiltu? Mislim da mogu da ti blokiraju account i da ti uzmu sve novce ako te skontaju.. Neka me neko ispravi ako grešim..

00

30

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

fukodlak napisao:
iAcesHigh napisao:

a topshark niko ne koristi?

ne koristim ga, ali razmišljam o njemu

Reci mi samo jednu stvar. Da li ja kad upalim topshark vidim u lobbyu kad se oni registriraju njihove rezultate ili se oni pojave tek kad se svi regaju i krene igra ?

kad sjedneš za stol, pojave se statsi prije podjele karata

A.K.A. Drž'ih
Sretno za stolovima, veselo pod stolovima...
00

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

Sensei napisao:
fukodlak napisao:
iAcesHigh napisao:

a topshark niko ne koristi?

ne koristim ga, ali razmišljam o njemu

Reci mi samo jednu stvar. Da li ja kad upalim topshark vidim u lobbyu kad se oni registriraju njihove rezultate ili se oni pojave tek kad se svi regaju i krene igra ?

kad sjedneš za stol, pojave se statsi prije podjele karata


aaaaa, pa to je k***c..šta mi vrijede statsi kad sam se ja već registrirao i sjedim sa 6 winning playera   ?
Meni treba software koji bi mi automatski prikazao rezultate trenutno registriranih igrača. Da li takvo što postoji ? Razmišljao sam da ne bi bilo loše angažirati programera koji bi napravio software koji bi automatski povlačio rezultate sa sharkscopea. Znači neki igrač se rega na SNG i taj program ga sam automatski searcha na sharkscopeu i prikaže mi njegove rezultate u tom softwareu. Da li bi to bilo moguće ?
Ajmo programeri, znam da vas ima ovdje....naravno, voljan sam platiti za tako nešto
Za sad sam searcham igrače na sharkscopeu i ovisno o rezultatima im dodjeljujem odgovarajuću boju što mi omogućuje lakši table select ( za sada, prema mojoj procjeni mam takve noteove na oko 4 k igrača )

00

32

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

fukodlak napisao:
Sensei napisao:
fukodlak napisao:

ne koristim ga, ali razmišljam o njemu

Reci mi samo jednu stvar. Da li ja kad upalim topshark vidim u lobbyu kad se oni registriraju njihove rezultate ili se oni pojave tek kad se svi regaju i krene igra ?

kad sjedneš za stol, pojave se statsi prije podjele karata


aaaaa, pa to je k***c..šta mi vrijede statsi kad sam se ja već registrirao i sjedim sa 6 winning playera   ?
Meni treba software koji bi mi automatski prikazao rezultate trenutno registriranih igrača. Da li takvo što postoji ? Razmišljao sam da ne bi bilo loše angažirati programera koji bi napravio software koji bi automatski povlačio rezultate sa sharkscopea. Znači neki igrač se rega na SNG i taj program ga sam automatski searcha na sharkscopeu i prikaže mi njegove rezultate u tom softwareu. Da li bi to bilo moguće ?
Ajmo programeri, znam da vas ima ovdje....naravno, voljan sam platiti za tako nešto
Za sad sam searcham igrače na sharkscopeu i ovisno o rezultatima im dodjeljujem odgovarajuću boju što mi omogućuje lakši table select ( za sada, prema mojoj procjeni mam takve noteove na oko 4 k igrača )

Kažu da pravi programer može čuda.
E sad kako naći pravog i koliko šuške je to,drugi je par postola.

U međuvremenu to sa bojama je jedino šta nam preostaje. početak turnira klikaš po igračima i bojaš ih big_smile

Zadnji popravljao karik (24-01-2011 20:58:29)

00

33

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

Prije je postojao za HUSNG takav program. Dok si u lobuy dosao misem na igraca ti je izbacilo njegove statse. Tako da je moguce...

00

34

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

ja im dodajem kolki roi imaju uz boju pa vidim prije pocetka turnira kakvih igraca ima, a ostale note pravim u holdem manageru..

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

35

Re: 33$ SNG - evi na FT -u ( normal speed )

Moze se sa tournament sharkom observati table ako si logiran i stavljati boje na igrace...

00