Re: Danas El Clasico!

samo hajduk!

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

102

Re: Danas El Clasico!

Chilin pazi za ovo "puši kurac" da ti se ja ženske familije nebi najebo jel ti jasno... seljačino jadna, kad sam ja nekome ovdje psovo ili nešto slično  i ti onda ideš debilno pisat nekom da puši kurac...Žvaljavac balavi koji nemože podnjet dasu  mu  peder ronaldo i ekipa popili 5 komada od "prosjecne" barcelone..
Još jednom ću ti ponovit, ubuduće bez puši kurac i slicnih izleta, jer nemam 12 godina da ti se materi nebi štucalo... OK??

Zadnji popravljao drmarac (01-12-2010 19:45:12)

im all in
00

103

Re: Danas El Clasico!

drmarac napisao:

Chilin pazi za ovo "puši kurac" da ti se ja ženske familije nebi najebo jel ti jasno... seljačino jadna, kad sam ja nekome ovdje psovo ili nešto slično  i ti onda ideš debilno pisat nekom da puši kurac...Žvaljavac balavi koji nemože podnjet dasu  mu  peder ronaldo i ekipa popili 5 komada od "prosjecne" barcelone..
Još jednom ću ti ponovit, ubuduće bez puši kurac i slicnih izleta, jer nemam 12 godina da ti se materi nebi štucalo... OK??

prije par mjeseci si meni jebo sve zivo i nezivo po chatu zato psssst

00

104

Re: Danas El Clasico!

tilt nemoj kenjat onda ste rekli da sam ti opsovao mamu a ja znam da nisam jer to nikad nikome koga ne znam nisam rekao, obicno to koristim kao sprdnju sa frendovima kad teramo jedan drugog u kurac...ali da mi lik iz cista mira napise da mu se ja napusim kurcine...to nek mami i tati doma govori...

im all in
00

105

Re: Danas El Clasico!

A to sto si ti zabrijao da ja imam nesto protiv tebe kao i nivea to je vasa furka, jebiga dosta ljudi me tu sa foruma zna i mislim da bilo koga od njih koji me znaju mozes pitat kakav sam u rl, tako da su tvoje predrasude o meni pomalo smjesne jer si me doslovno skroz fulao...ali jbg stari svatko ima pravo na svoje misljenje o svakome pa tako i ti o meni...

im all in
00

106

Re: Danas El Clasico!

http://www.threadbombing.com/data/media/1/threadclosed.png

                                   

                                   ?

00

107

Re: Danas El Clasico!

e bogami mi nemozes rec da san ti to reka iz cista mira. Ja sam u RL inace picketina i pederčina bas ko ronaldo, i usra san ko pička. gg

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

108

Re: Danas El Clasico!

CW napisao:

http://www.threadbombing.com/data/media/1/threadclosed.png

                                   

                                   ?


+1

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

109

Re: Danas El Clasico!

+1

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

110

Re: Danas El Clasico!

slusaj drmarac,tu se prijetiti lčjudima je stvarno smijesno i ispadas glup strasno kad se preko nekog foruma ljudima prijetis ...to dovoljno govori o tebi kao osobi...
a kao drugo pogledaj svoje slike koje si stavljao na profil ,pa ces vidjeti tko je iskompleksirana seljacina imas od 64 slike profila 34 poziras gol u svom skrbavom tijelu,a kao vjezbas i ostalo namjestena ta ruzna bulja u prvi kadar..pozz

00

111

Re: Danas El Clasico!

profy napisao:

slusaj drmarac,tu se prijetiti lčjudima je stvarno smijesno i ispadas glup strasno kad se preko nekog foruma ljudima prijetis ...to dovoljno govori o tebi kao osobi...
a kao drugo pogledaj svoje slike koje si stavljao na profil ,pa ces vidjeti tko je iskompleksirana seljacina imas od 64 slike profila 34 poziras gol u svom skrbavom tijelu,a kao vjezbas i ostalo namjestena ta ruzna bulja u prvi kadar..pozz

o tome kako ja izgledam na kojoj slici govori i cinjenica da si i pogledo sve 64 slike i nema ih 64 nego preko 400, druga stvar da koliko sam ja takav kako ti kazes "gadan" zena. uhvatio ti neces da jos 4 zivota zivis, treca stvar vjezbao sam, ne vise od kad sam imao vanjski prijelom desne noge inace sam bio vice prvak rh u kickboxingu, i još uvjek se dobro snlazim sa svoje 70 i nesto sitno kila da takve kurcevite frajere slozim bez beda ako do toga dode, kao prvo ja chilinu nisam rekao ni pusi kurac ni nista slicno pricalo se o jebenom nogometu i moglo je i na tome i ostat... a ne znam koji kurac se ti mjesas i koju budalu glumis da ti meni ides nesto pricat.nisam prijetio nego mu dao do znanja da spusti ton, procitaj moje postove prije toga sto mi je napisao da se napusim kurca, pa nadi i jednu moju uvredu upucenu bilo kome na ovom forumu...ali kad me netko tako prvi napadne sigurno mu necu ostat duzan...a ti lagano odjebi

im all in
00

112

Re: Danas El Clasico!

1.gledao tvoje slikie jer smo ti se ja i frend smiojali cijelu vecer
2.pogledaj malo bolje post di mu jebes obitelj i sve sto je jako jadno,on tebi nista nije takvo napisao,a da mi ulijevas strah u kosti sa svojom pricom looool lawl lawlz

00

113

Re: Danas El Clasico!

on meni nista nije rekao???
ovo je posto koji je predhodio mom postu
popuši mi kurac s poštovanjem
Da, dobro sam te procijenio, bez uvrede (il suvredom ako nemoze proc bez) glup si.

I na to ja trebam sutit...???!?!? jesam ja prije toga ista njemu rekao slicno..razgovor je bio samo o tekmi bez i jedne uvrede upucene od moje strane bilo kome s foruma...
Ja obozavam kad mi se ljudi smiju, uzivam u tome jer ne kuhe koliko su jadni, i kao sto rekoh, sa 72 kg jos uvjek dovoljno dobro razvijen da bez beda 20akk kg tezeg rijesim..i sta muskarci misle o mom izgledu znas koliko me to brine, dok kod curki prlazim sve 5, zadovoljan sam wink

im all in
00

114

Re: Danas El Clasico!

ako ti covjek kaze da popusis nemoras mu rodbinu i obitelj uvlaciti u to,netrebas biti toliko sirov...a na drugi dio tvog posta looool lawl lawlz

00

115

Re: Danas El Clasico!

profy napisao:

ako ti covjek kaze da popusis nemoras mu rodbinu i obitelj uvlaciti u to,netrebas biti toliko sirov...a na drugi dio tvog posta looool lawl lawlz

drugi dio posta, leonardo gym zagreb, rukavice, i onako frendovski sparing tongue da te razuvjerim nabrzinu

im all in
00

116

Re: Danas El Clasico!

nice  thread roba  lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00

117

Re: Danas El Clasico!

puki86 napisao:

nice  thread roba  lol

Ne citam...

00

118

Re: Danas El Clasico!

tako je i mene izazivo na HU pa sad suti  lol  lol  lol  lol  i cromana  lol  lol  lol  lol  i prico je da je najveci  lol  lol  lol  lol

00

119

Re: Danas El Clasico!

roba59 napisao:
puki86 napisao:

nice  thread roba  lol

Ne citam...

vidis da citas  lol  lol  lol  lol

00

120

Re: Danas El Clasico!

ma znam ti koji se prijete preko foruma su strasni,ali ako mu je to neka satisfakcija neka ga,nek uziva ...ipak on ima cura ko u prici :DDDDDD

00

121

Re: Danas El Clasico!

drmarac napisao:
profy napisao:

ako ti covjek kaze da popusis nemoras mu rodbinu i obitelj uvlaciti u to,netrebas biti toliko sirov...a na drugi dio tvog posta looool lawl lawlz

drugi dio posta, leonardo gym zagreb, rukavice, i onako frendovski sparing tongue da te razuvjerim nabrzinu

gangstaaaaa!!!!!

00

122

Re: Danas El Clasico!

cekaj sta ja trebam dopusiti da me neko vrijeda kako stigne, jos jednom kazem procitaj sve moje postov prij onog chilinovog pa nadi di sam ja ikog uvrijedio, ali ikog sa ovog foruma, prlastaj i nadi, i onda kad ja nakon onog njmu odgovorim nadu se dva pamtna koji su mu ocitno frendovi i prcaju me, pa stari ncu ti ostat duzan sigurno

im all in
00

123

Re: Danas El Clasico!

chillina nemam pojma,samo mi je bilo jako glupo to sto si napisao i vrijedao ga puno vise nego on tebe...a sto se tice  ponude za sparing,prvo odradi HU sa TILTOM kojeg si izazvao i pobjegao(vjerovatno si i tu viceprvak hrv) ,pa onda ja dolazim na red,nemozes sve odjednom...

00

Re: Danas El Clasico!

možda bolje hu4rollz da nabacite

00

125

Re: Danas El Clasico!

jebiga moram prvo zaradit za hu, mozda da prodajm frendov slike po forumima ko ti mozda bi i zaradio....

im all in
00