176

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Jel ima netko da treba 50 eura na poker770, poslao bi mu preko player to player transfer za nekih 60 dolara na tilt...ako ne tilt, onda starsi

00

177

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

jel mi moze tko objasnit kako da nakon sto sam dobio onaj boost points izracunam koliko sad imam "pravih" bodova? zanima me jer sam prije kraja 2. mjeseca imao oko 4300 bodova a 5000 treba za oslobodit $25 od free bankrolla, a sad imam 15544 boda pa ne znam kolko mi fali da oslobodim. znam da se o tome vec pisalo, al nisam nis skuzio...hvala

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

kontaktiraj support i oni ce ti reci koliko imas bodova zapravo za taj bonus....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

179

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Moram priznat da se osjecam glupo sto cu postaviti ovo pitanje, ali trazim vec pola sata po softwareu i a nnjihovoj stranici i nigdje ne mogu naci registration form. Napravio sam sve po uputama, ali i nakon skidanja softwarea mi samo nudi login, a nigdje prokleti register.

Pomoc?

Here's to a long life and a merry one
A quick death and an easy one
A pretty girl and an honest one
A cold beer and another one!
00

180

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

kontaktirao sam support gdje mi kažu da kako bi povukao $ sa stranice sam morao napraviti minimalni depozit od 30GBP. Ja sam prvo uzeo free bankroll i nakon toga uplatio 20GBP. Uvjet za povući $ bi trebao biti 2000 vip pintsa. Jel žena zabrijala ili...?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

181

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Dakle kaže da je uvjet za povući $, i 2000 vip pointsa i deposit od 30GBP. Znači, trebam uplatiti još 10GBP-a ili?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

hmmm ne kuzim zas ak si radio deposit moras imat 2k pointsa al da true je da trebas imat 2k pointsa da mozes withdrawat.....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

183

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

BugsBunnyD napisao:

hmmm ne kuzim zas ak si radio deposit moras imat 2k pointsa al da true je da trebas imat 2k pointsa da mozes withdrawat.....

ovih 2000 poena je zbog pokerpro free bankrolla kojeg sam prvog aktivirao, pa sam tek onda depozito 20GBP, ali ne kužim čemu minimum depozit od 30GBP-a.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

posalji im mail to ti je najbolje znat ces zasto odg ce ti kroz par sati al na support od poker770

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

185

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Jel se na kraju može igrat Sng-ovi od 1$? jer ja ne mogu.

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

ne mogu mozes od 0,50$ tak nes buy in je kasnije kad skupis 100$ i kontaktiras support mozes ih igrat ili napravis deposit pa ti se sve "unlocka"....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

187

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Sory ak je već bilo ovo pitanje...dal su i vas tražili kopije dokumenata kad ste isplaćivali sa stranice? mene traže ovo

In order to complete the transfer, our payment agent requires that you send us a copy of your identity card and a copy of a Utility Bill in your name (Phone Bill / Electricity Bill) issued in the last six months

Kaj je ovo drugo? i jeste li kaj sakrivali na dokumentima dok ste im slali?

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

mene su trazili sliku osobne i devizne nznm ovo drugo kaj si radio da ti se pojavio taj utility bill :S
nisam nista skrivao....

e da znan ko mi ga je ukrao... zivim u stanu s americkim stafordom koji lezi do kompa, a ja sam spava u sobi...sigurno mi napa da je dosa neko nepoznat, tako da san siguran da je netko koga pas zna...
neznan jeli neka zajebancija al nevirujen da me neko jebe dok san u betu
00

189

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Meni su to tražili. Znači bilo kakav račun na tvoje ime,ili uplatnica iz banke i slično...

00

190

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Jebote, traže me utillity bill, a nijedan nije na mene. Kaj da ja sad njma kažem, koji k... kompilciraju, poslo im osobnu s obje strane tamo je i moje i me i adresa i sve!!!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

191

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Reci im da nijedan ne stoji na tebe i dal možeš nešto drugo poslati.

00

192

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

roba59 napisao:

Reci im da nijedan ne stoji na tebe i dal možeš nešto drugo poslati.

Kažu da nemožeš ništa drugo poslat. Sjetio sam se da imam vip i tele na svoje ime,al njihovi su računi tak jadni da će izgledat koda sam ih sam fotokopiro. Poslao sam pa ću vidjet jel će priznat.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

193

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Zvali me prije pola sata sa poker770 da su primili mail s mojim računom za mobitel i da ne valja tj. da su oni provjerili taj račun i da nije dobar. Kako su ga pobogu oni to provjerili? Kažu da pošaljem drugi, al svi su računi isti, neće im drugi puno pomoć ako im ovaj nije bio dobar. Jel može neko ovdje njih kontaktirat ili dat neku ideju jer ja ne znam više šta bi pomoglo. Ajde, bar je bio neki seksi ženski glas. Samo kaj ja za tu lovu kaj mi je kod njih dobijem prejebeni real time sex!

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

194

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

SICK

http://img15.imageshack.us/img15/8178/ipoker1.jpg

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

1. Gdje možemo saznati pravo stanje bodova za dodatnih 25$ jer imam preko 5000 p770 bodova?
2. jel itko uspio cashoutat kod njih jer vidim da stvaraju određene probleme kod isplate?
3. poslao sam mejl supportu da mi otključaju više limite jer imam više nego dovoljan bankroll za to prije 5-6 dana, nema reakcija?
4. nisam dobro shvatio, navodno se neki bodovi pretvaraju u dolare il nešto tako??? (vip bodovi) :confused:

pozz...

00

196

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

N( .)(. )B napisao:

1. Gdje možemo saznati pravo stanje bodova za dodatnih 25$ jer imam preko 5000 p770 bodova?
2. jel itko uspio cashoutat kod njih jer vidim da stvaraju određene probleme kod isplate?
3. poslao sam mejl supportu da mi otključaju više limite jer imam više nego dovoljan bankroll za to prije 5-6 dana, nema reakcija?
4. nisam dobro shvatio, navodno se neki bodovi pretvaraju u dolare il nešto tako??? (vip bodovi) :confused:

pozz...


1. Posaljes im mail, oni ti jave tocan br. bodova. Na kraju svakog mjeseca dobijes boost points koji ti se ne uracunavaju u ukupan br potrebnih bodova za ovaj bonus...
2. Ja nisam jos cashouto, ali planiram to napravit na kraju ovog mjeseca, ja nisam cuo za nikakve probleme kod isplate. Jel imo netko drugi problema kakvih?
3. Ja sam supportu slao nekoliko puta mail i svaki put su mi jako brzo odgovorili tako da ne znam zasto tebi nece. Probaj opet.
4. Za bodove mozes u VIP shopu kupovat svasta, medu ostalim i cash ili bonuse...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

mevlija napisao:
N( .)(. )B napisao:

1. Gdje možemo saznati pravo stanje bodova za dodatnih 25$ jer imam preko 5000 p770 bodova?
2. jel itko uspio cashoutat kod njih jer vidim da stvaraju određene probleme kod isplate?
3. poslao sam mejl supportu da mi otključaju više limite jer imam više nego dovoljan bankroll za to prije 5-6 dana, nema reakcija?
4. nisam dobro shvatio, navodno se neki bodovi pretvaraju u dolare il nešto tako??? (vip bodovi) :confused:

pozz...


1. Posaljes im mail, oni ti jave tocan br. bodova. Na kraju svakog mjeseca dobijes boost points koji ti se ne uracunavaju u ukupan br potrebnih bodova za ovaj bonus...
2. Ja nisam jos cashouto, ali planiram to napravit na kraju ovog mjeseca, ja nisam cuo za nikakve probleme kod isplate. Jel imo netko drugi problema kakvih?
3. Ja sam supportu slao nekoliko puta mail i svaki put su mi jako brzo odgovorili tako da ne znam zasto tebi nece. Probaj opet.
4. Za bodove mozes u VIP shopu kupovat svasta, medu ostalim i cash ili bonuse...


za početak thx na pomoći.... smile
1. kome šaljem mejl, pokerpro supportu, il p770?
2. ma u ovoj temi gore su se ljudi žalili da traže milijun dokumenata za isplatu, recimo kopije računa što ja koji živim sa starcima nemam, itd....
3. evo ima tjedan dana sam poslao mejl supportu, al mi još ne odgovaraju, nie to neki problem jer ženska koja to radi je bila na godišnjem do jučer, pa će se to valjda uskoro riješit...
4. ne razumijem kako sa bodovima mogu kupovati cash, minjam bodove za lovu? na to misliš?

pozz...

00

198

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

N( .)(. )B napisao:
mevlija napisao:
N( .)(. )B napisao:

1. Gdje možemo saznati pravo stanje bodova za dodatnih 25$ jer imam preko 5000 p770 bodova?
2. jel itko uspio cashoutat kod njih jer vidim da stvaraju određene probleme kod isplate?
3. poslao sam mejl supportu da mi otključaju više limite jer imam više nego dovoljan bankroll za to prije 5-6 dana, nema reakcija?
4. nisam dobro shvatio, navodno se neki bodovi pretvaraju u dolare il nešto tako??? (vip bodovi) :confused:

pozz...


1. Posaljes im mail, oni ti jave tocan br. bodova. Na kraju svakog mjeseca dobijes boost points koji ti se ne uracunavaju u ukupan br potrebnih bodova za ovaj bonus...
2. Ja nisam jos cashouto, ali planiram to napravit na kraju ovog mjeseca, ja nisam cuo za nikakve probleme kod isplate. Jel imo netko drugi problema kakvih?
3. Ja sam supportu slao nekoliko puta mail i svaki put su mi jako brzo odgovorili tako da ne znam zasto tebi nece. Probaj opet.
4. Za bodove mozes u VIP shopu kupovat svasta, medu ostalim i cash ili bonuse...


za početak thx na pomoći.... smile
1. kome šaljem mejl, pokerpro supportu, il p770?
2. ma u ovoj temi gore su se ljudi žalili da traže milijun dokumenata za isplatu, recimo kopije računa što ja koji živim sa starcima nemam, itd....
3. evo ima tjedan dana sam poslao mejl supportu, al mi još ne odgovaraju, nie to neki problem jer ženska koja to radi je bila na godišnjem do jučer, pa će se to valjda uskoro riješit...
4. ne razumijem kako sa bodovima mogu kupovati cash, minjam bodove za lovu? na to misliš?

pozz...

Za tocan br bodova posaljes mail supportu od poker770, tako sam ja napravio i poslali su mi koliko imam bodova. uglavnom, ne znam koje limite sad igras ali treba ti dosta igranja da oslobodis taj free bankroll bonus ( ja sam na NL10, igram 9 stolova odjednom i treba mi oko 10 sessiona po 2000 ruku da skupim 10000 bodova ).
da to za te dokumente trazi dosta siteova, jbg....sva sreca mobitel je na mene pa imam taj racun smile
sto se bonusa tice ili casha odi na sluzbenu stranicu poker770 i odi u vip club, tamo ti sve pise...ukratko bodove mozes mijenjat za bonus cash ( to znaci da moras igrat da se oslobodi ) ili za cash ( odma ti sjeda na real money balance )...

00

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

kakav je nl10, nadam se doć ubrzo (za koi mjesec), jel teško, ima li riba? big_smile

00

200

Re: Besplatan bankroll na Poker 770

Jel zna netko dal za onih zadnjih $50 bonusa treba skupit dodatnih 10000 bodova ili 20000...pise da se prvih $25 dobije odma, drugih $25 nakon 5000 bodova, $50 nakon 10000 bodova i onda ne znam dal za zadnjih $50 treba skupit jos 10000 ili 20000 bodova. Jel netko to sve oslobodio pa da zna? Hvala

00