51

Re: Miš za poker

boboman napisao:

http://www.cyborggaming.com/prod/rat5.htm

danas stigao. najbolji mis ikada.

wow sick mouse lol
ja si planiram narucit ovaj prek FT black card store odlican je i ne kosta puno jer placam FT pointsima wink
http://www.logitech.com/en-us/mice-pointers/mice/devices/5845

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

Re: Miš za poker

to da miš nije bitan za poker je relativno... Kad multitejblaš koristeći ninju onda naravno da ti ne treba neki kvalitetan miš, a kad multitejblaš 16 stolova ( tile ) bez ninje ko ja, onda ti je itekako potreban dobar miš.

P.S. ajde deco da se i ti pojaviš na forumu...da nešto naučiš big_smile

00

53

Re: Miš za poker

ej pozdrav 8h1f7 smile imam inace jebeni laserski logitechov mis al ovaj mi dobro izgleda a nije mi zal FTPa(samo da mi opet ne naplate carinu smile)..nadam se da cu tu nesto nauciti wink videl sam da igras puno stolova ja sam smanjil broj igram po 10-12(bolje igram i manje tilta heh) pokusaval budem  od slijedece g  postati reg na vecim ulozima..a si probal igrat s ninjom?ja sam inst al nisam probal neda mi se ono sve slagat a i to bi igral ko robot onda smile

Money isn't everything...unless you're playing in a rebuy tournament.
00

54

Re: Miš za poker

lol smile

00

Re: Miš za poker

Kvalitetan mouse, tipkovnica i monitor su osnovni preduvjeti za svakoga tko sjedi za kompjuterom puno sati dnevno. Puno bitnije od samih komponenti unutar PC-a. Ovo se naravno produzuje i na stolicu na kojoj sjedite te kompletno radno okruzenje.

Ne mogu vjerovati da se neki od vas iscudjavaju sto pojedinci poput mene daju 500kn za misa, kao da ne shvacaju da je to investicija koju cu ja isplatiti u roku 2 sata a koristiti ce me nevjerojatno dobro nekoliko godina.

Pravi šubara lovac voli lov, žene i novac.
Roba, moderator ti je sramota.
00

56

Re: Miš za poker

s mx revolution nemoš fulat, i to ne samo za poker big_smile

00

57

Re: Miš za poker

zviko napisao:

s mx revolution nemoš fulat, i to ne samo za poker big_smile

Meni revolution nikako ne odgovara, previsok je i pretezak.
Najbolji miš ako uzmemo omjer cijene i kvalitete je definitivno MX518.
Ja po novome koristim Mambu i nekak se nemogu otet dojmu da je MX518 moda bolji i od nje.

Prijavi se na PokerPro Coaching
00