126

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Kaj si radil dok si imao 10BB da si pal na samo 4BB? Si gurno koji all.in s 10BB? Bolje gurnut bilo sta s 10BB nego cekat I gurat. S 4. Sad ti je bolje gurnut bilo sta kada jedan gura prije tebe da on izolira ostale, po meni to bolje nek da cekas par ruku I gurnet solidan hand. I call te trojica.

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Na žalost, dealeri su bili nemilosrdni. Na početku nisam čak ni bio BB nego samo SB tako da sam u biti imao još jedan cijeli krug da čekam pravi spot, koji naravno nije došao (opet sami crap,9-4,6-3,7-4, šteta što nismo igrali Razz). Na kraju u BB-u dobijem 8c6c,super.straight,flush, najvjerojatnijre life cards, imam sve opcije otvorene. Svi do SB foldaju, on malo razmišlja i gura all-in, ja moram zvati... 10-2 off . Dobro,mislim si, dobio sam coin flip,(u biti 51,8%-48,2% u njegovu korist),više nego što sam se nadao.
Naravno, tip dobije two pair, kaj sam i drugo nešto očekivao, kako je počelo, tako je i završilo. Što češ, to je poker, ima dana ili turnira kada te neče. Još jedanputa sorry kaj nisam uspio, nije mi bilo suđeno ovaj put... sad
p.s. završio sam negdje kao 640. od 1560

00

128

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

trebao si prodat 130%

00

129

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:

završio sam negdje kao 640. od 1560

pre random big_smile     .   G G

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

130

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:

Nemoj se ljutiti, gledajući naše MTT-statistike i uspoređujuči i broj turnira i ROI u 2010. mislim da sam se ipak malo više udubio i razradio teorije o MTT .

LOL

00

131

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

sick

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Tilt napisao:
KresimirS napisao:

Nemoj se ljutiti, gledajući naše MTT-statistike i uspoređujuči i broj turnira i ROI u 2010. mislim da sam se ipak malo više udubio i razradio teorije o MTT .

LOL

moja greška, krivi nick. Ispričavam se...

Zadnji popravljao KresimirS (10-01-2011 21:08:20)

00

133

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

da, bice krivi nick..

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

kukoc69 - pokerstars

00

135

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

odi se kupat na plazu, whatever

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

rounder1984 napisao:

kukoc69 - pokerstars

ok, očito moja greška, krivi nick. Nice statistics, sir... wink
(idem brisati postove  smile )

00

137

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

e sad imas vremena za puuuno slika big_smile

... cekamo ih wink

p.s. iskustvo je neprocjenjivo...

...sometimes in poker you can do absolutely everything right and still come out a loser...
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Mirari napisao:

odi se kupat na plazu, whatever

+ 500
boli te briga za 4 bb /10bb /100bb/roi /ratingse /nickove ispao si sa turnira jb dogada se i stakeri su toga svijesni ali na BAHAMIMA si covjece .....

club  heart  diamond  spade
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Rodman napisao:

Kaj si radil dok si imao 10BB da si pal na samo 4BB? Si gurno koji all.in s 10BB? Bolje gurnut bilo sta s 10BB nego cekat I gurat. S 4. Sad ti je bolje gurnut bilo sta kada jedan gura prije tebe da on izolira ostale, po meni to bolje nek da cekas par ruku I gurnet solidan hand. I call te trojica.

U pravu si,ali jednostavno nisam imao pravi spot, moram priznati da mi je bilo teško pushati bilo s čim, odlučio sam se čekati barem Ahigh,Khigh ili barem suited connectors. Nije da nisam pokušao, pushao sam nekoliko puta all-in ali nisam dobio call,samo sam pokupio blindove i antes.  Na žalost,čekanje mi se nije isplatilo, što ću, thats life...  Više bih se sekirao da sam pushao neki crap i ispao, znam sebe, a i PCA nije baš svaki tjedan a pitanje je kada ću se opet uspjeti kvalificirati (moj BR ga još ne pokriva  wink )tako da su i takve odluke ponekad malo teže nego kod uobičajnih online-MTTs.

Zadnji popravljao KresimirS (10-01-2011 21:25:43)

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Mirari napisao:

odi se kupat na plazu, whatever

u pravu si, idem se malo ohladiti ( već mi je malo bolje)   wink

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

teich napisao:

e sad imas vremena za puuuno slika big_smile

... cekamo ih wink

p.s. iskustvo je neprocjenjivo...

stavit ću ih u post . Samo mi javite kaj želite gledati... dobre ženske,palme,plažu,poznate pokeraše...  big_smile

00

142

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

palme

When you got nothing, you got nothing to lose
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

Mirari napisao:

odi se kupat na plazu, whatever

+3405910
Dok smo mi ostali buljili u ekrancice ti si imo prilike buljit u Liv, Jenny i ostale macke  big_smile
No stress, gg.

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

btw. hvala stakerima i svim ostalima na podršci, pa i onoj moralnoj...
bit će drugi put bolje, ovi turniri nisu tako teški kako se možda čini gledajući buy-in  wink
odoh ja na plažu...  smile

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

KresimirS napisao:
teich napisao:

e sad imas vremena za puuuno slika big_smile

... cekamo ih wink

p.s. iskustvo je neprocjenjivo...

Samo mi javite kaj želite gledati... dobre ženske, big_smile


Ne opterecuj se sto nisi usao u lovu, jer ionako sve koji su te stejkali, ni ne zanima ulaz u lovu.
Ljudi su te stejkali cisto iz razloga, ako te posere da dodjes na FT, pa se oparis, da imaju share od toga, a nikog nije bilo briga oce li za svojih ulozenih 80$ dobiti 100-150.

Dobro se provedi, jer inace kad dodjes kuci ces se pitati jesi li debil koji je zdonkao 14k$ za kurac... cool
Ovako kad te pice pitaju sta si radio, mozes im reci:
" a sta da vam kazem... potrosio sam za tjedan dana 70k kuna, pa razmislite jel se jos sta treba pricati o tome"

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

kiklop napisao:

sick

sick je kakve ženske ovdje hodaju, vjeruj mi  big_smile

00

147

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

sick je to sta sidis i tipkas dok one prolaze.    M U R  Š

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

chillin napisao:

sick je to sta sidis i tipkas dok one prolaze.    M U R  Š

lol  lol  big_smile

00

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

chillin napisao:

sick je to sta sidis i tipkas dok one prolaze.    M U R  Š

da li si siguran da mi baš sada jedna od njih ne sidi u krilu dok ja ovo pišem  wink
pozdrav

Zadnji popravljao KresimirS (10-01-2011 21:55:09)

00

150

Re: Staking PCA 2011 Main Event SLIKE

ako ti jedna  od njih sjedi u krilu i ti se  dopisujes  na faking  forumu onda  si peder  tongue

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
00