Re: Epic?

ribaaaaaa napisao:

Ajmo fanovi u boj!
Na Pokerici intervju s "najboljim hrvatskim cash igračem", a nije Dace.

Sad malo tamo radite nered i pišite pizdarije.

lol  lol  lol  roll  lol  lol  lol
najbolji hrv cash igrac....pa ja cu poludit.....

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

202

Re: Epic?

lol taj tip unistava party.

00

203

Re: Epic?

malo mi je gay ovaj tajni intervju.."ne zeli se hvaliti"..daj ne seri..nece porez platiti..jaca vreba..

00

Re: Epic?

http://www.pokertableratings.com/party- … evebuscemi

Mozda je ovaj,pise da je to top winner kad se filtriraju igraci iz hrv,a igra na partyu kao sto kaze 4ladx

00

Re: Epic?

Mala promjena planova kojih se ionako nisam držo, ali probat ću ubuduće.

Treba mi love (registracija, računi, kanalizacija itd molim bez ismijavanja ty) i zato ću cashoutat dosta love i ostavit solid roll (30ak BI) za nl100 i probat ću scrushat totalno te počet shootat nl200 do kraja mj. Gledanje cashiera totalno utječe loše na moju igru pa ću prestat to radit.

http://i53.tinypic.com/11jrngh.gif

Igram full malo, a bez volumea nema šanse uspjet. Mislim da je to velik problem nas Hrvata, jer si sretan sa 20-30BI mjesečno na nl100 jer je to ono ogromna lova kod nas, pogotovo ak si prije koji mjesec grindo microse. To utječe i na mene tokom downswingova, iako se trudim ne razmišljat o tom ali podsvjesno mi ipak nije svejedno, i zato mislim da je najbolji način ne gledat grafove i winningse. Zato planiram radit 2k hands dnevno i probat sve shvaćat ozbiljnije (ko posao).

Neću učit HU, mislim da nema smisla, teško je dobit akciju na višim limitima, bolje improveat u PLO ili MTT, a ja sam se odlučio za MTT jer imam planove ić na neke live turnire.

Slažem se sa bobomanom da je važno reviewat handove svaki dan, zato ću tokom sessiona označit svaki hand koji me mučio ili nisam siguran kaj bi i poslije u HEM-u gledat samo te marked hands (tak neću znat stanje cashiera). Probat ću i kvalitetnije/koncentriranije gledat coaching videe, analizirat malo više moju igru i od ostalih regova kroz HEM.

Planovi za travanj:

- 50k hands
- gledat cashier 1x tjedno (srijedom - pošto je dns)
- improveat (dnevni HH review, vids, komentiranje HH ostalih)
- pogledat 4-5 MTT coaching videa - prvi mi pada na pamet mement_hori sa CR
- tjelovježba 5x tjedno, manje izlazaka ili bar manje opijanja
- moveup na nl200

Pozivam i da se ostali high stakes proevi uključe u pisanje blogova, to djeluje motivirajuće na sve nas.

P.S. Daj nek neko zbana ove trollove.

Zadnji popravljao niveaformen (06-04-2011 17:36:00)

00

Re: Epic?

Si razmisljao da si uzmes coacha? iako t i ide solidno i znas sto radis mislim da ovo moze biti samo +ev
sretno

tjelovjezba 5x dnevno?

Zadnji popravljao Andre_787 (06-04-2011 17:24:40)

00

207

Re: Epic?

Andre_787 napisao:

tjelovjezba 5x dnevno?

vjeojatno ubraja  bacanje  drkice ..   lol

bio je  flip, il cu dobit  il cu izgubit -vis  da  je  50-50
20

Re: Epic?

puki86 napisao:
Andre_787 napisao:

tjelovjezba 5x dnevno?

vjeojatno ubraja  bacanje  drkice ..   lol

hahaha, a možda samo sex  wink  cool

eo ispravio

00

Re: Epic?

Andre_787 napisao:

Si razmisljao da si uzmes coacha? iako t i ide solidno i znas sto radis mislim da ovo moze biti samo +ev
sretno

ne, pa ja sam najbolji  smile
mislim da nema potrebe (još), uzeo bih ga tek ako vidim da ne mogu beatat nl400+ i za to bih trebo neki veći sample da se uvjerim...

00

Re: Epic?

Isti dan kad sam updejto ovdje sam zdonko oko 10ak BI na nl100 pa sam cashouto sve sa bwina, uzeo dan odmora i otišo na noiq s namjerom shipat pokerpro race. Nakon 2 dana uspješne igre na nl50, zdonko sam roll (1k e) na nl100 i 200. Mislim da sam vidio 1 fisha i možda 2 rega sa vpip preko 20, ostalo sve nit rb proevi, a ja nezz foldat dobar hand protiv njih i levelam sam sebe.

Igro sam nešto malo na tuđem nordica acc di sam nakon +5bi došo na -3 na nl100 i skužio da je poker ipak rigged  big_smile

Ne znam koji je plan za dalje, uzet ću par dana odmora i malo uživat, sredit glavu pa zboostat roll i samopouzdanje na nl50 .
Srećom, roll nije tolko ni nastradao zbog manjih uspjeha u mtt i većih u stejkanju (ty turčin i jimmy  :card_heart )


http://i55.tinypic.com/2wfjyaq.gif

00

Re: Epic?

to je to

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00