Re: sretan rodjendan

-b3k's- napisao:

ja sam inače dinamovac i ne mrzim hajduk, mislim da torcida ima ono nešto, ko neku dušu šta ja znam i nekad se naježim kad ih čujem, al ono, oni navijaju prvih 30 minuta i onda utihnu, pogotovo ako gube... sve u svemu, dobar show danas, dobra koreografija... i to je to... a ovo je navijanje, pravo wink

kakve su ovo gluposti za pola sata,jesi ti uopce kad bio na nogometnoj utakmici,svoju teoriju jedino mozes potvrdit tako da stisnes nakon pola sata mute na daljinskom...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

Re: sretan rodjendan

Pola sata je u prenesenom značenju, ne znam zašto se hvataš za to tolko wink Torcida nema staminu u navijanju, to im fali, ne samo njima već većini današnjih skupina koje se "nabrijavaju na kodeks" tu naravno mislim i na BBB. Bio sam na dosta utakmica prije, sad više ne idem jer mi se gadi sve to u hrv, al inače dosta pratim europsku navijačaku scenu tak da ti samo govorim objektivno za torcidu ne iz perspektive nekog tko navija za dinamo i u stilu provokacije jer obv smatram toricdu kvalitetnijom skupinom od BBB-a u većini segmenata.

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: sretan rodjendan

-b3k's- napisao:

Pola sata je u prenesenom značenju, ne znam zašto se hvataš za to tolko wink Torcida nema staminu u navijanju, to im fali, ne samo njima već većini današnjih skupina koje se "nabrijavaju na kodeks" tu naravno mislim i na BBB. Bio sam na dosta utakmica prije, sad više ne idem jer mi se gadi sve to u hrv, al inače dosta pratim europsku navijačaku scenu tak da ti samo govorim objektivno za torcidu ne iz perspektive nekog tko navija za dinamo i u stilu provokacije jer obv smatram toricdu kvalitetnijom skupinom od BBB-a u većini segmenata.

a sad si dao diplomatski odgovor tako da se nemogu nastavit svadat big_smile

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

29

Re: sretan rodjendan

-b3k's- napisao:

Pola sata je u prenesenom značenju, ne znam zašto se hvataš za to tolko wink Torcida nema staminu u navijanju, to im fali, ne samo njima već većini današnjih skupina koje se "nabrijavaju na kodeks" tu naravno mislim i na BBB. Bio sam na dosta utakmica prije, sad više ne idem jer mi se gadi sve to u hrv, al inače dosta pratim europsku navijačaku scenu tak da ti samo govorim objektivno za torcidu ne iz perspektive nekog tko navija za dinamo i u stilu provokacije jer obv smatram toricdu kvalitetnijom skupinom od BBB-a u većini segmenata.

ja ne navijam niti za hajduk niti za dinamo. a šta se tiče navijanja torcide i njihove konstante tijekom čitave utakmice, ja se tim ljudima divim odakle imaju snage i volje uopće ići i gledati ono, a kamo li da imaju staminu.

Zadnji popravljao karik (14-02-2011 02:25:02)

00