Re: Lucky river?

-b3k's- napisao:

trebo si manje rejzat preflop ove aseve

JA mislim da je najbolje da samo chekira tako  da ih je sto vise u handu jer AA je super kad je multiway pot. NA flopu je ljepo zamaskirao jaki hand sa callom a i ostavio je svu ekipu na okupu . Turn opet odlično check /call - zapravo i jedina opcija. 
NA riveru nakon min reias čisti cooler.

club  heart  diamond  spade
00

Re: Lucky river?

To ti je pametno uvjek buy inaj sto manje tak da smanjis mogucnost gubitka svih novaca. Ovi min reisovi su ubitacno oruzje sam jbg ovaj puta si naletio   . steta .....
Ljepo ti ide zasada , samo tak nastavi...

Ovaj hand sa AK svaka cast .

p.s. random my ass , znalci uvijek znaju

Ty.A min buy in je cest kod mene,a opet nekada mi bude krivo jer naletim na nesta sto je moje sigurno a imam za bet min,tu bude steta.Ali mislim za nekakvog polu početnika kao ja pametije je min uzeti.

Evo jos jedna slična (opet luky river):

http://img508.imageshack.us/img508/1927/47163224.png

00

Re: Lucky river?

-b3k's- napisao:

trebo si manje rejzat preflop ove aseve

Manji rejz?  Kako manji,nema manjeg...

00

Re: Lucky river?

codexnox napisao:
-b3k's- napisao:

trebo si manje rejzat preflop ove aseve

Manji rejz?  Kako manji,nema manjeg...

Moraš poslat  mail korisnickoj sluzbi da ti otkljucaju manji rejz...

club  heart  diamond  spade
30

Re: Lucky river?

Da obavezno,rejz manji od cheka ...


Moraj podjeliti još ovo:
http://img534.imageshack.us/img534/3289/48017805.png

Ovo mi je bilo totalno nesigurno ,jer od flopa sam mislio da ide na boju,a na kraju ribica...

Zadnji popravljao codexnox (17-02-2011 00:03:41)

00

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

Manji rejz?  Kako manji,nema manjeg...

pa onda check pobogu, ne želiš rejzat tak puno tak jake ruke, zamisli da je netko od njih foldo? tragedija...

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
10

Re: Lucky river?

U pravu si tragedija, totalno sam pogriješio .Trebao sam foldat,onda bi svi pratili smile

00

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

U pravu si tragedija, totalno sam pogriješio .Trebao sam foldat,onda bi svi pratili smile

Ma malo se salimo , a sad ozbiljno odigrao si sve handove izrazito lose , u principu fish si.
E sad prvi savjet koji bih ti dao je da rejzas vise kad imas dobar hand , vidis kak si sa AA nahebo?
Svaki jaci hand prije flopa rejzaj na barem 4 bb na tom levelu sto igras , uvijek buy inaj maximum kako bi se dobro naplatio kad imaj jaku ruku.
Pocetnik si i jako los e sad na tebi je dali ces pocet ucit pa jednog dana mozda i zradit nesto na pokeru ili ces i dalje igrat ovako ko turist. OVa dva handa u kojima i se posrecilo su samo to cista sreca , dugorocno ces gubiti i to jako puno. Uzmi par dana i pregledaj cijeli forum ima svega i sigurnoces naucit nesto..

club  heart  diamond  spade
00

Re: Lucky river?

ma šalim se malo, nemoj zamjerit... wink wink

prošvrljaj malo po forumu, nać ćeš zanimljivih stvari... svi su u početku radili ovakve gluposti poput tebe jer bez uvrede, al očajno si odigro svaki hend wink

...old people at weddings always poke me and say ''you're next'' so i started doing the same thing to them at funerals
00

Re: Lucky river?

Priključio sam se na forum sa namjerom da naučim nešta a ne da budem "fišh".

Što se tiče tih gore ruku,naravno da mi se posrećilo. Sto se tiče načina betanja,tipa 4bb na jak hand,tu nemogu reći da znam kada i koliok dizati.

Sa AA kako sam najebao,eto jesam,ali da sam raise niko nebi pratio,istina ostao bi mi taj ulog,ali ovako sam bar "mislio" da imam šansu. Nekada je pametnije (bar mislim),jaku ruku chek nego raise. Al sve je to poker.

Kritiku prihvaćam,naravno kao i savjet.

Samo još nešta:

Pocetnik si i jako los

Prihvacam i to.Ali evo primjer danas sam krenio sa 9$ i sada imam 27. Naravno da to neznaci da sam dobar igrač,ali ....na tom malom stolu digniti toliko je,bar po meni solidno. Ono 0.02bb,cc,vecini je smiješno i igrat na tome,al takvi su uvijeti.

00

Re: Lucky river?

perozelina napisao:

Ma malo se salimo , a sad ozbiljno odigrao si sve handove izrazito lose , u principu fish si.
E sad prvi savjet koji bih ti dao je da rejzas vise kad imas dobar hand , vidis kak si sa AA nahebo?
Svaki jaci hand prije flopa rejzaj na barem 4 bb na tom levelu sto igras , uvijek buy inaj maximum kako bi se dobro naplatio kad imaj jaku ruku.
Pocetnik si i jako los e sad na tebi je dali ces pocet ucit pa jednog dana mozda i zradit nesto na pokeru ili ces i dalje igrat ovako ko turist. OVa dva handa u kojima i se posrecilo su samo to cista sreca , dugorocno ces gubiti i to jako puno. Uzmi par dana i pregledaj cijeli forum ima svega i sigurnoces naucit nesto..

rooooofl                 a per legendo, pa nije valjda da se trudis na ovome aha ha ah ah ah . da ih je bar vise ovakvih

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

Re: Lucky river?

u pocetku san stvarno uvjeren bija da zajebaje. Al kad san procita par postova prilicno san siguran da je istinska ovakva ribetina !

imaj cvijetak u reveru, a u ruci bombonjeru...
00

38

Re: Lucky river?

aha

chillin napisao:

u pocetku san stvarno uvjeren bija da zajebaje. Al kad san procita par postova prilicno san siguran da je istinska ovakva ribetina !

ahahhahahaahha   lol

00

Re: Lucky river?

A čekaj,vi ste svi sa foruma počeli kao profići ili ?

00

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

A čekaj,vi ste svi sa foruma počeli kao profići ili ?

Ma nisu ti oni ni sad profici wink Ne mogu rasturit svoj level pa im je lakse rugat se pocetniku tongue

00

Re: Lucky river?

Sto se tiče aa kako sam odigrao,to je bvz,ali na tom pokeru 770 u dva dana kad dobijem neku jacu ruku dignem 2-3bb,nitko neprati. Ono aj da je u pitanju veci stol ili nešta ali ovo mi nije jasno.To je razlog takvog rejza.

Sad kad malo razmislim,stol od 10mjesta, ako imas jaku kartu dignes 4-5bb,dvoje ako prate ostali foldaju,naravno da je pametnije nego da svako plati po 1bb.

00

Re: Lucky river?

Sta je ovdje loše odigrano?
http://img13.imageshack.us/img13/9739/10423972.png

00

Re: Lucky river?

Nemoj min raizati, to ničem ne vodi, ako već raizaš raizaj do 3 ili 4 bb + 1bb za svakog igrača koji je limpao prije tebe (samo platio 0.02). Ali trebaš znati koje ruke se rejzaju s koje pozicije, malo prouči to po netu.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00

Re: Lucky river?

jedna stvar je vrlo zanimljiva na ovim limitima..
I sam sam početnik pa znam kako to ide na micro limitima.

kada npr. igraju recimo za stolom dva profića i sad prvi ne žeil da ga plati oponent a stavlja   ga na čekanje boje..
recimo da je to na flopu, eh sada on zna da je i ovaj drugi profić i zna ako čeka boju koi izjnos neće platiti tj onaj koji njegove osdde ne zadovoljava..

I lik će foldat...ja i slični na microlimitima koji igramo nema šanse da ta priča prođe...
Jer lik plaća na čekanje boje uvijek,  kente, i svega...

nije lako naći razuman iznos za callat i neki value kad si okružen ljudima koji ne poznaju matematiku, outse, pott odse i ostalo..

Tip koji je izmislio poker je bio sjajan ali tip koji je izumio čip bio je genij......
00

Re: Lucky river?

Na micro limitima,nema pravila...sta ceč ti primjenivati odredenu strategiju ,kad vecina su početnici i ili plaćaju na glupost ili foldaju prilično jak hand.

00

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

Sta je ovdje loše odigrano?
http://img13.imageshack.us/img13/9739/10423972.png

rejzaj vise to pf, ja bi oko 0.14, ako tko donka flop rejz i get it in

00

Re: Lucky river?

Evo još jedna ruka,volio bih da netko komentira konkretno gdje griješim?
http://img27.imageshack.us/img27/3646/97534557.png

00

Re: Lucky river?

kratko receno u svemu...

procitao sam ja sve te poker knjige i igrao po knjigama ali jednostavno nije islo,sad igram po feelingu i preporoden sam...
00

49

Re: Lucky river?

codexnox napisao:

ili foldaju prilično jak hand.

What? Od kud ti to?

00

Re: Lucky river?

Gle, ne možeš igrati profitabilno 50% ruku, dugoročno ćeš s 45o gubiti lovu ako ćeš plaćati i čekati draw. FOLD PREFLOp i to veliki. Neka netko veli točan broj, ali više od 20% handova ne igraš za full ring tableom.

Mu-mu mu mu mu mu mu!
00