26

Re: Gdje griješim?

Andre_787 napisao:

imas oba serijala na bestpokertorrents

ja gledao danas za "Ronfar3 Full ring theory and practice" na bpt i tamo ima samo part 3 od tog videa, il sam ja glupan pa nemogu naci... ajd ak ti nije problem da ostavis link ovdje na torrent za oba serijala...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

27

Re: Gdje griješim?

Evo prvo što radim, pokušati ću popraviti preflop igru, sad kad gledam video i očito je da igram malo gore od katastrofe. Već sam usvojio neke stvari (dosta toga, sreća brzo učim).
Ovaj forum zgodan skroz, javilo se dosta članova sa par korisnih savjeta. Hvala. Neka vam potovi budu obilni, a dobici veliki! smile

Zadnji popravljao GoGo (23-03-2011 03:28:54)

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

28

Re: Gdje griješim?

pronasao sam videe...

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

29

Re: Gdje griješim?

kriss napisao:

pronasao sam videe...

Mogao si i ostaviti link od tih nekih videa onda.  big_smile

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

30

Re: Gdje griješim?

ma samo se registriraj na taj bestpokertorrents i upisi: "Ronfar3" i "Movin on up Full ring"

*EDIT*

na bpt movin on up cini mi se da ima samo HU... evo ti link ovdje za full ring, mislim da sljaka, nisam probao...
http://bitsnoop.com/movin-on-up-full-ri … 66460.html
http://bitsnoop.com/movin-on-up-full-ri … 34389.html

Zadnji popravljao kriss (23-03-2011 19:57:25)

A svako gubi bar ponekad, ali nikad Boža zvani Pub

31

Re: Gdje griješim?

Evo prije 15-ak dana tražio sam par savjeta ovdje na forumu u vezi moje igre. Dobio sam prilično konkretnu pomoć i još jednom hvala svima koji su pripomogli. Najviše sam radio na preflop igri za koju vjerujem da sam podosta popravio. Uz to što sam pogledao velik broj videa i pročitao bezbroj članaka pokušavam igrati i što više poker. Uglavnom kroz turnire sa malim buy-inovima i velikim brojem igrača, i uglavnom uđem 'in the money' što i nije neki problem. Trenutno igram jedan takav turnir, evo kako stojim nakon tri i pol sata igre.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/extensions/hcs_image_uploader/uploads/users/2000/1012/tmp/thumb/p15shkarcts7717fi9vi1mqqfmr1.jpg

Edit: Završio 28.

Zadnji popravljao GoGo (05-04-2011 04:18:20)

Bolje je i prokockati svoju mladost, nego ne učiniti s njom baš ništa!
00

Re: Gdje griješim?

mogu ti rec sta sam ja radila u pocetku i sto sad radim

1. stotine sati youtube videa, no to sam gledala vise iz zabave, jer se uvelike razlikuje live high stake igra od mini dolarčića na online stranici.
no nece ti skodit. preporucujem ti wsop 2009, 2010 na youtubeu. ima sve u partovima. samo napises wsop 2010 episode 1 part 1 i sl

2. gotovo cetiri knjige sam procitala, preporucujem brunsona, tj. određene odjeljke,tamo ti je objasnjena doslovno svaka kombinacija, a od novijih preporucujem "harrinson on poker jer je modernija knjiga.
a i gledaj članke na netu, pa si izvuci nabitnije.

3. prati svoju igru, ja sam u pocetku zapisivala sve sto radim, isprintala sam si formularičić i gledala u cemu grijesim

4. kad posnes za lovu igrat, pazi na bankroll managment. nemoj ga uzeti za doslovno, ali nemoj prelaziti "dozvoljenu" granicu daleko,stvori disciplinu

5. prati protivnike, kategoriziraj neke, prilagodi se određenim protivnicima.

6.  ispuši se nakon loše i nesretne situacije  i ne igraj pod tiltom.

7. izbjegavaj turnire koji su turbo dok ne budes potpuno siguran/sigurna u sebe, tamo je potrebno brzo razmišljanje i blic odluke. mora ti flop biti očit u sekundi, šo nemaš, što bi mogao/mogla imati, postotci i sl.

8. nemoj da te očaraju karte poput aa i kk, nikad nemoj samo dati prije flopa i pustit velikog blinda da checkira. zapamti, svaka karta ima svoj postotak, a asevi cesto mogu biti ranjiviji nego sto izgledaju.

9. u mnogo slucajeva zamjeni bet sa raisom. vjeruj mi, to čini čuda.

10. rana faza u turnirima neka bude laksa, kasna i bubble faza agresivna

ostalo je sve iskustvo. nakon nekoliko mjeseci postat ce ti jasnije kada možež izaći izvan okvira preporučene igre, jer i to je potrebno.

mogu ti jos rec da je poker 770 stvoren za pocetnike, ima hrpa dnevnih frerolova koji vode do dobrih novcanih turnira.

http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=5790

Zadnji popravljao bassetbaby (22-04-2011 19:40:33)

10