Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

ne mogu na 2p2, neće učitat stranicu. Još netko?

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

77

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

http://4.bp.blogspot.com/_Kx77x0VXRSg/TFNGCVRNe8I/AAAAAAAAAGU/k4NxaHljzdA/s320/fuck_you-1.jpg

00

78

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

http://static.funnyjunk.com/pictures/408d7d02_37da_565f.jpg

assumption is the mother of all f ups

00

79

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

http://static.funnyjunk.com/pictures/80d3f845_4b34_4f0a.jpg

assumption is the mother of all f ups

00

80

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

sinisaT5 napisao:

ne mogu na 2p2, neće učitat stranicu. Još netko?

i 2p2 su srusili.





nah, samo je masovna navala na site...

00

81

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Evo ovo mi se pojavilo prije 5min...mislim da za sada nemamo razloga za brigu...

http://img695.imageshack.us/img695/5625/22359697.png

Chuck Norris ima PFR>VPIP!
00

82

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

http://fulltiltpoker.co.uk/

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Ima li itko problem sa ulazom na FT?
Meni izbacuje poruku da mi nemože skinuti zadnji update i izbacuje error...

edit: ugl. mora se otići na  http://www.fulltiltpoker.co.uk/  i skinuti update,i onda radi

Zadnji popravljao malimisko (16-04-2011 09:12:45)

http://www.mmstaking.com/
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Probudim se i vidim ovo,gledam koji kurac se događa...  hmm
Meni radi tilt, i cashier otvara, ali nemogu transfer niti withdraw.
Popričao sam sa par high stakes igrača koji su bili online trenutno, i kažu da za ekipu iz Europe nema problema, jer če se i full tilt stranica prebacit na .eu i onda će igrači iz europe moći normalno igrati...kažu da je i ovo vjerojatno zadnja noć njihovog online poker igranja, što znači da će na tiltu ostat samo igrači izvan USA-a.
Sveopće ovo sranje sve više me navodi da se prebacim na starse, i mislim da budem,samo treba ovo cashoutati što prije  lol
Pogledao sam i turnire na tiltu, svi imaju manji guaranteed, očito je stranica u 'početku' raspada, ali vidit ćemo šta če bit- meni je glavno da mogu dobit svoj roll koji imam tamo.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

PocketRockets napisao:

Popričao sam sa par high stakes igrača koji su bili online trenutno, i kažu da za ekipu iz Europe nema problema, jer če se i full tilt stranica prebacit na .eu i onda će igrači iz europe moći normalno igrati...kažu da je i ovo vjerojatno zadnja noć njihovog online poker igranja, što znači da će na tiltu ostat samo igrači izvan USA-a.
Sveopće ovo sranje sve više me navodi da se prebacim na starse, i mislim da budem,samo treba ovo cashoutati što prije  lol
Pogledao sam i turnire na tiltu, svi imaju manji guaranteed, očito je stranica u 'početku' raspada, ali vidit ćemo šta če bit- meni je glavno da mogu dobit svoj roll koji imam tamo.

Sa nekim nasim ili stranim igracima?

Jel itko rekao sta misle o svemu tome?

Osobno, mislim da ne treba trcati pred rudo, ali treba bit oprezan. A i treba vremena da vidimo sta ce biti.

Sto se tice manjih gtd, nisam gledao, ali ako je tako, mislim da je to dobar potez za njih same. Vjerojatno imaju racunice ako dodje do placanje nekih kazni itd. pa onda pocet "stediti" (da tako kazem) odmah nije lose.

We shall see.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Anakiir napisao:

Sa nekim nasim ili stranim igracima?
-Igrači iz USA.

Jel itko rekao sta misle o svemu tome?
-Pa, vele da za nas iz europe nema straha, jer će stranica prebacit isto kao i starsi na eu.Dok za njih je veliko sranje, i očito če im lova bit sjebana, kažu da če njima lova ostat na računima isto tako, ali oni više neće moč igrati ni upotrijebiti je bilo isplate/transfera.

Osobno, mislim da ne treba trcati pred rudo, ali treba bit oprezan. A i treba vremena da vidimo sta ce biti.
-Naravno, nigdje ne srljati- ali čim dođe opcija za withdraw odma ću sve isplatiti jer imam tamo dost velik roll i nebi htio da mi to propadne samo tako.Ako se kasnije vrati u normalu dio ću ponovo uplatiti, i ostatak vjerojatno na starse.

Sto se tice manjih gtd, nisam gledao, ali ako je tako, mislim da je to dobar potez za njih same. Vjerojatno imaju racunice ako dodje do placanje nekih kazni itd. pa onda pocet "stediti" (da tako kazem) odmah nije lose.

-Moguće da, ma sve su to mučka đubrad   big_smile

We shall see.

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

bas sam malo upalio starse i prelistao stolove i skuzio da ima puno drzava tamo da ne treba brinut..
nikad se nekih ne bih sjetio kad ono listam poland,germany,russia...

hvala sto se nitko nije javio,svi memberi otprije su dobili,ja nisam,al svejedno hvala
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Ma ja mislim da sto se tice igranja, uplacivanja i isplacivanja za nas izvan US nece biti uopce bed, barem do daljnjega.

Ali ako dodje eventualno do nekih kazni, pa da moraju platiti..sta ako to budu neki mega iznosi zbog kojih ce morat prestati raditi?  Mozda je to i nemoguce, neam pojma. Al ak dodje do toga, gg xD

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Ako dođe do toga jebiga, svi na live grinding  big_smile

podcast: http://www.ustream.tv/channel/quadjacks … um=8011069

"Valjda mogu i ja jednom u zivotu svaki dan biti pijan"
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

malimisko napisao:

Ima li itko problem sa ulazom na FT?
Meni izbacuje poruku da mi nemože skinuti zadnji update i izbacuje error...

edit: ugl. mora se otići na  http://www.fulltiltpoker.co.uk/  i skinuti update,i onda radi

meni nece da skine ni sa uk sajta.. izbacuje neki Internal Error..  mad

edit: uspeo sa skinem.. al nema Amera vise.. kome onda da uzimam pare? Rusima?  mad

Zadnji popravljao rademar (16-04-2011 10:44:08)

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Bugari su daleko najlaksi za uzeti...  lol

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Ode stream Off air prije minutu i to samo odjednom hmm

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

93

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Anakiir napisao:

Ali ako dodje eventualno do nekih kazni, pa da moraju platiti..sta ako to budu neki mega iznosi zbog kojih ce morat prestati raditi?  Mozda je to i nemoguce, neam pojma. Al ak dodje do toga, gg xD

Neznam da li je to uopče moguče s pravne strane... Jer bi tako milijune ljudi oštetila država. Ak će biti kakvih novčanih kazni za njih, vjerojatno će morati prvo isplatiti igrače, i tek onda platiti kaznu.

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

roba59 napisao:
Anakiir napisao:

Ali ako dodje eventualno do nekih kazni, pa da moraju platiti..sta ako to budu neki mega iznosi zbog kojih ce morat prestati raditi?  Mozda je to i nemoguce, neam pojma. Al ak dodje do toga, gg xD

Neznam da li je to uopče moguče s pravne strane... Jer bi tako milijune ljudi oštetila država. Ak će biti kakvih novčanih kazni za njih, vjerojatno će morati prvo isplatiti igrače, i tek onda platiti kaznu.

A nadam se da nije moguce, tj. da stvarno po nekakvom zakonu(ugovoru ili whatever) moraju prvo isplatiti igrace a tek onda kazne.
Al opet, nije da bi to bilo prvi put da oni "najmanji" poput kupaca, korisnika, itd. najebu najvise big_smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

roba59 napisao:
Anakiir napisao:

Ali ako dodje eventualno do nekih kazni, pa da moraju platiti..sta ako to budu neki mega iznosi zbog kojih ce morat prestati raditi?  Mozda je to i nemoguce, neam pojma. Al ak dodje do toga, gg xD

Neznam da li je to uopče moguče s pravne strane... Jer bi tako milijune ljudi oštetila država. Ak će biti kakvih novčanih kazni za njih, vjerojatno će morati prvo isplatiti igrače, i tek onda platiti kaznu.


Tačno tako.. Ako i budu morali da plate ogromnu kaznu da moraju da zatvore sajt, prvo moraju da izmire sve dugove. Ako nemaju para onda firma ide u stecaj i rasprodaje se sva pokretna i nepokretna imovina firme da bi se naplatili duznici.. Sve u svemu, nema sanse da iko ostane bez para..

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

rademar napisao:

Tačno tako.. Ako i budu morali da plate ogromnu kaznu da moraju da zatvore sajt, prvo moraju da izmire sve dugove. Ako nemaju para onda firma ide u stecaj i rasprodaje se sva pokretna i nepokretna imovina firme da bi se naplatili duznici.. Sve u svemu, nema sanse da iko ostane bez para..

Pokusavam se sjetiti da li je ikad tako nesto se dogodilo nekoj firmi pa da nije imala imovine dovoljno da se naplate svi duznici.

Sta onda? big_smile

Ok, teoretiziram, ali kad vec pricamo o tome, zasto ne smile

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

97

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

mislim da starsi imaju love i kapitala da nas sve 2-3 puta namire..jer pitanje je dal se bave samo pokerom..sigurno imaju i svakojake ulagacke fondove i takve pizdarije..i cim oni mogu u svom sranju napisat da je "bussines as usual" za neamere, mislim da smo bez brige..

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

SLazem se s tim. Mislim da za Starse fakat nema problema, oni su krcati 100000%  big_smile

Ne znam kak je za FT. To me malo brine. Mislim, ok, sigurno im dobro ide, ali bas ne bi reko ko starsima.

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00

99

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

rademar napisao:

Ako i budu morali da plate ogromnu kaznu da moraju da zatvore sajt, prvo moraju da izmire sve dugove. Ako nemaju para onda firma ide u stecaj i rasprodaje se sva pokretna i nepokretna imovina firme da bi se naplatili duznici.. Sve u svemu, nema sanse da iko ostane bez para..

hint: eurolynx

00

100

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

p.s. Slusa tko ustream? Opet je online.
Koji k Dutch Boyd radi tamo? Pa kaj nije on zascamo ekipu za 200k ili tak nes baksi jos tamo 2006. ili kad vec??  mad

"Emancipate yourself from mental slavery,
none but ourselves can free our mind"
00