Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

ja bih upravo rekao suprotno..mislim da za full tilt nema brige,to je moćna stranica,sponzorstva,ulaganja u fondove itd. mislim da za njih nema brige..a uostalom briem da nijedna stranica ne bi trebala imati problema,to samo bog zna kolku oni zaradu imaju od svega al sigurno je to da su cifre boli glava..to su sve virtualne pare tako da po meni za isplatit igrače stvarno nema problema..a sad hoće li imati 3 miljarde za platit globu boli me on stvar smile meni ni iz džepa ni u džep  tongue

"Slowplayanje je majka sranja.."
00

102

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Anakiir napisao:
rademar napisao:

Tačno tako.. Ako i budu morali da plate ogromnu kaznu da moraju da zatvore sajt, prvo moraju da izmire sve dugove. Ako nemaju para onda firma ide u stecaj i rasprodaje se sva pokretna i nepokretna imovina firme da bi se naplatili duznici.. Sve u svemu, nema sanse da iko ostane bez para..

Pokusavam se sjetiti da li je ikad tako nesto se dogodilo nekoj firmi pa da nije imala imovine dovoljno da se naplate svi duznici.

Sta onda? big_smile

Ok, teoretiziram, ali kad vec pricamo o tome, zasto ne smile

Desava se i to.. ali samo kod nas na Balkanu..  smile  To je Amerika.. nema kod njih takve zajebancije.. Sigurno kod njih postoje nekakvi mehanizmi naplate da bude i vuk sit i sve ovce na broju!  wink

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Nema brige? Ja sam dao prije ~10h vadit pola rola, ali još nije approved. Inače svaki tjedan vadim i approved mi je kroz 5min. Ja se nadam da sad duže traje jer pola ljudi pokušava vadit, a ne zato što je neko negdje nešto blokirao.

Ja se nadam da će iz svega ovoga proizaći nešto bolje. Nije nikad bilo bolje vrijeme nego da se "pokuša" dokazat da poker nije čista sreća.

00

104

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

nema brige, logicno je da sve ide sporije kad svi zivi valjd cashoutaju..

00

105

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

AlphaScorpii napisao:

Nema brige? Ja sam dao prije ~10h vadit pola rola, ali još nije approved. Inače svaki tjedan vadim i approved mi je kroz 5min. Ja se nadam da sad duže traje jer pola ljudi pokušava vadit, a ne zato što je neko negdje nešto blokirao.

također

00

106

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

krang5 napisao:

"Znao sam da mi Bog neće dopustiti da budem uspješan." - George Costanza

11.mjesec -počinjem ozbiljno igrati poker
12.mjesec počinjem skupljat roll,praktički od 0.00$
2.mjesec -  300$ roll
3.mjesec  -kupio moshmana,nabavio husng.com videa i krenuo se specijalizirati za HU sng
4.mjesec -pročitao moshmana,pogledao videa, priprema za prebacit 250$ na FT i početi grindati


15.4
http://youoffendmeyouoffendmyfamily.com/wordpress/wp-content/uploads/2010/09/fuuuuuuuuuu.jpg

Oh, you think SNGS are your ally, but you merely adopted the SNGs. I was born in them, molded by them. I didn’t see the ITM until I was already a man. By then, it was nothing to me but blinding (out)! The rivers betray you, because they belong to me!
10

107

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Promjenio sam naziv teme iz 'šta je ovo??'.

00

108

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

pokerstars ce bit u redu, jer su u zadnje vrijeme sve snage ulagali u dobavljanje igraca izvan usa.
za full tilt nisam bas siguran

00

109

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

igra sam cijelo jutro na starsima  i nije se bitno smanjio promet na nl 100 tako da nevjerujen da će starsi propasti,čak kad sad  nema američkih regova gotovo na svakon stolu je bio najmanje jedan donk

00

110

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

ne kuzim sta svi sad toliko panicarite, ok sinoc je bilo gadno jer se nije nist znalo, sad se zna da pokerstars.eu normalno radi i svi mozete normalno igrat.. Ovo se odnosi na pepyja i ostale microgrindere kojima ovo nista ne mjenja.
Krang ce mozda imat problema s volumeom jer ce se sng obv sporije punit, al ce bit puuuno laksi jer je vecina grindera iz SAD. Znaci ako ne ides na SNE ili nesta slicno pa ti treba striktno volume, ni ti se ne moras brinut  smile
Gledajte s malo veselije strane na sve ovo, ne stoje vama zakljucani $$ i mozete igrat. Ameri bi dali sve da su u ovoj situaciji

00

111

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

a bili su pricali da ce vratiti amere sad
ja nastavljam igrati na starsu, mislim da mi ne treba da se plasimo.

moz biti dobar kolko oces kad njih sere
00

112

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

....šta mi spamas temu admin.??  big_smile ...mijenjat mi naziv teme, mislim stvarno.... yikes ....nema brige, ja necu isplatit ni cent sa starsa, amerima mozda nece vise biti dozvoljeno igrati, ali americkoj vladi nije ni na kraj pameti sjebati takvu jednu kompaniju koja im puni proračun tako dobro...samo mali igrokaz, neka globa i idemo dalje!!

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

AlphaScorpii napisao:

Nema brige? Ja sam dao prije ~10h vadit pola rola, ali još nije approved. Inače svaki tjedan vadim i approved mi je kroz 5min. Ja se nadam da sad duže traje jer pola ljudi pokušava vadit, a ne zato što je neko negdje nešto blokirao.

Ja se nadam da će iz svega ovoga proizaći nešto bolje. Nije nikad bilo bolje vrijeme nego da se "pokuša" dokazat da poker nije čista sreća.

chillout dude!

kakva panika ljudi. Eventualnu paniku mogu dizati ameri, a čak niti oni ne trebaju jer su novci na sigurnom (mogu pričati samo za Starse obv.).

Sve u svemu od straha ne treba vaditi pare jer mjesta za NIKAKVU paniku nema. Cashouti traju duže jer rulja masovno vadi novce pa i obrada dulje traje, isto kao i eventualni mailovi koje neki od vas šalju supportu. Pustite dan-dva-tri da vrijeme prođe pa ćemo vidjeti kakvo će biti stanje za stolovima....

Goran Markuš (blog) - http://goranmarkus.com/hr
Goran Markuš (Facebook) - https://www.facebook.com/GoranMarkus
00

114

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

aaaa ništa od dječačkog sna da idem živit u ameriku  big_smile  big_smile

Tko se moli i vjeruje u Isusa Krista, Isus će ga dočekati na času njegove smrti
00

115

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

neće mi skinut tilt-kaže server error.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

116

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

nebih se baš složio s acesom da nema razloga za brigu, ovo je vrlo ozbiljna optužba koja bi mogla uvelike prominit poker industriju...što se tiče love na računima valjda će sve biti ok ali moglo bi i tu biti frke...uspoređujući to s bankama i njihovim štedišama situacija je slična...kada bi sad npr. 80% štediša zagrebačke banke tražilo promptnu isplatu njihovih sredstava banka bi zapala u teške probleme i vrlo vjerojatno nebi mogla sve to podmiriti...

When you got nothing, you got nothing to lose
00

117

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

potrosio fpp-e, lova je na putu

ja se ne vracam na starse dok se cijela situacija sa sudom/optuzbama/dugovima ne rijesi

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

UB radi normalno. Vidin da su ameri regani na neke mttove (e sad, valjda se nisu jos jucer regali pa ih baniralo)

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

119

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Jedno su banke, a drugo poker siteovi...banke lovu koju mi njima povjerimo koriste dalje za kredite, ulaganja etc....a pokerstars nase novce ne koristi tako!! Oni mogu iz svoga profita ulagat dalje u sta hoce, ali nemogu koristit moje novce za to...osim ako mi nece plaćat kamatu za to!! Tako da oni moraju imati za isplatiti svima u svakom trenutku..jedno je to što sada svi hoce van pa to traje duze nego inače....

00

120

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

ne znam dali netko igra husng shootoute na starsima, ili je bilo jebeno puno americkih regova ili ne znam kaj ali zadnjih 100injak komada runam sick..malo se sporije pune ipak je usa bilo 50% igraca, turniri na tiltu su polu prazni i kako je tilt napisao gotovo su svi overleyani tak mislim da je bolje da isoristite ovu situaciju nego sto kukate...Zamisli do cega je doslo, dam glavu da bi u ovom trenutku jako puno amera htjelo bit na mjestu nas hrvata big_smile, sacete vidjet kad krenu vadit vize i poharaju, hrvatsku, bosnu, srbiju big_smile hahaha

01

121

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

gi85 napisao:

Jedno su banke, a drugo poker siteovi...banke lovu koju mi njima povjerimo koriste dalje za kredite, ulaganja etc....a pokerstars nase novce ne koristi tako!! Oni mogu iz svoga profita ulagat dalje u sta hoce, ali nemogu koristit moje novce za to...osim ako mi nece plaćat kamatu za to!! Tako da oni moraju imati za isplatiti svima u svakom trenutku..jedno je to što sada svi hoce van pa to traje duze nego inače....

Nebi se složio s tobom. Banke imaju obveznu rezervu koju moraju izdvajati i polagati kod HNB-a prilikom svakog depozita od strane drugih gospodarskih subjekata. To je kao osiguranje od nelikvidnosti koja se upravo može dogoditi FTP-u Starsu... Nekako sumnjam da postoji zakonska regulativa kojom se poker kuće obvezuju da određeni iznos moraju držati na računu tj. držati iznos u visini uplata igrača. I jednima i drugima posao se bazira na povjerenju članova, jedino što su obveze banke zakonski regulirane, dok mislim da to za poker kuće ne postoji. A sad, da će i bez obzira na to imat dovoljno love za isplatu, vjerjatno hoće.

Nowdays, at financial crisis, I dont give people to much kredit for second and third barrel!
00

122

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

ne kontam menji sljaka normalno, samo primjera radi 14,5k guaranted 75$ KO koji pocinje za 20ak minuta  ima reganih 29 igraca big_smile

00

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Sad sve ima smisla u tome  zasto se Party Poker povukao sa US trzista makar su izgubili velike novce.
Vjerujem da ce se i FT i PS izvuc samo amera vise nece biti za stolovima.
Inace meni FT radi bez problema samo neda povuc lovu sto je i ok jer kad bi svi povukli novac to bi onda tek sigurno bilo gotovo.

club  heart  diamond  spade
00

124

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

http://i53.tinypic.com/fbb7nt.png

00

125

Re: PokerStars, Full Tilt, UB i AP optuženi za pranje novca (Black Friday)

Hvala 4ladx.. znaci postupak nije pokrenut protiv Tilta ili Starsa vec protiv ljudi koji rade tamo.. Dakle, eventualnu globu nece placati poker kuce vec ljudi koji su odgovorni za malverzacije.. Dakle, panici nema mesta!

00