51

Re: tri turnira danas

sve 5 oladi

00

52

Re: tri turnira danas

smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

00

53

Re: tri turnira danas

prodajem ticket za WSOP ME, vrijedi 10k$ ali ja ga dajem za 8k$

samo pricekajte jos dva tjedna, moram vidjet na sajtu jel se smije prodat
nema veze s tim sto je tek onda sljedeci mass satelit

I na kraju bude " HARAŠO"
20

Re: tri turnira danas

http://loludied.files.wordpress.com/2009/05/rofl.png?w=277&h=300

00

Re: tri turnira danas

UrNotWorthPy napisao:
Tilt napisao:

Njegov pm:
ok aj cujemo se jos večeras moran vidit sa klubon dali mogu prodat da nebi bilo obostranog zajeba smile javim ti se oko 8

I sad maloprije:
pardon posla san ti nisan vidija da nije osla poruka, izgubija san ulaz na razigravanju za 5 mista tipa san snerva stalnim rejzanjen i onda sav stilitan plati moj ogroman all sa KQs kod mene AA ja chip lider i pada mu boja ...jebena katastrofa praktički nisan ni triba nista riskirat jer san ima dosta čipova i moga san čekat da samo ispadnu da ostanemo na 5 igraca koji ulaze u trunir


jesi ti glup a??? jesan li ja tebi uzeo lovu  ili te zajeba nakako reka san da cu sa javit u 8 ako bude sigurno

NE VJERUJEM    big_smile  big_smile  big_smile      bančina!

ja bi flop gurnia pa neka svih 11 calla
00

Re: tri turnira danas

ludnica

00

Re: tri turnira danas

JustFighter napisao:
UrNotWorthPy napisao:
Tilt napisao:

Njegov pm:
ok aj cujemo se jos večeras moran vidit sa klubon dali mogu prodat da nebi bilo obostranog zajeba smile javim ti se oko 8

I sad maloprije:
pardon posla san ti nisan vidija da nije osla poruka, izgubija san ulaz na razigravanju za 5 mista tipa san snerva stalnim rejzanjen i onda sav stilitan plati moj ogroman all sa KQs kod mene AA ja chip lider i pada mu boja ...jebena katastrofa praktički nisan ni triba nista riskirat jer san ima dosta čipova i moga san čekat da samo ispadnu da ostanemo na 5 igraca koji ulaze u trunir


jesi ti glup a??? jesan li ja tebi uzeo lovu  ili te zajeba nakako reka san da cu sa javit u 8 ako bude sigurno

NE VJERUJEM    big_smile  big_smile  big_smile      bančina!

pa kako si to moga ucinit jadnom coviku a on je mislio da ce kupit kartu i osvojit 100 000..stvarno nisi u redu ipak ej on profi da je doabr sam bi dosa do karte a ne kupova okolo

00

Re: tri turnira danas

lolohebic123 napisao:

pa kako si to moga ucinit jadnom coviku a on je mislio da ce kupit kartu i osvojit 100 000..stvarno nisi u redu ipak ej on profi da je doabr sam bi dosa do karte a ne kupova okolo

Double acc?  lol  lol
SIck, bar da si frenda nagovorio... lol  lol

00

Re: tri turnira danas

koji gospodin

00

60

Re: tri turnira danas

lol pa da sam htio doc do karte doso bi, al sigurno imam pametnijeg posla nego svaku vecer igrat 100kn live donkamente

01

Re: tri turnira danas

Tilt napisao:

lol pa da sam htio doc do karte doso bi, al sigurno imam pametnijeg posla nego svaku vecer igrat 100kn live donkamente

nisan bas siguran ali virovat cu ti na rici..;)

00

62

Re: tri turnira danas

koji si ti fakin mamlaz. kak mos doc tu i proddavat kartu, a nigdje ne napista da tu istu kartu zapravo ni nemas???

00

Re: tri turnira danas

Tilt napisao:

lol pa da sam htio doc do karte doso bi, al sigurno imam pametnijeg posla nego svaku vecer igrat 100kn live donkamente

BAN!  mad  mad  mad  mad  mad  mad  mad  mad  mad  mad  mad  mad

20

64

Re: tri turnira danas

lolohebic123 napisao:
Tilt napisao:

lol pa da sam htio doc do karte doso bi, al sigurno imam pametnijeg posla nego svaku vecer igrat 100kn live donkamente

nisan bas siguran ali virovat cu ti na rici..;)

rofl  smile)))))))))))))

00

Re: tri turnira danas

ma kralj je taj lik....zna sjebat dogovoreno tongue
dok je RR poker jos bio aktivan...igram nl10...i ne sjecam se vise akcije...ugl...
u ruci AA dizem 4 bb sa rane pozicije...on sa kasne radi reraise...3bet...
ja cekam...pa ga 5 betam...on digne all...ja instant call....on u ruci 10 10...
naravno da mu se otvori desetka na flopu...
ja vec lud i pod tiltom ga izvrijedam na engleskom misleci da je talijan...(tek sam kasnije vidio da mu je ovdje nick isti...)
i u vrijedanju mi on predlozi head's up...

inace nisam head's up igrac...ali pristanem...(jer je obv. ribetina)...i predlotim da odigramo head's up...svak sa 100 e na stolu...
prvo negoduje...onda prihvati....i dogovorimo se da zavrsimo sešn i da sjedne za random stol 0.5/1 e...
i on tako 5 min prije dogovorenog vremena ode sa stola...
ja ga trazim po stolovima za head's up...i nema ga...
za par dana ga vidim opet na six max igri...udem za isti stol..(a tad sam vec shvatio da je hrvat)...i napisem mu sto je picka...sto nece da igra...i on naravno sit out...
tako da me ni ne cudi ovo za ticket wink

40

Re: tri turnira danas

RR ZA SVE napisao:

ma kralj je taj lik....zna sjebat dogovoreno tongue
dok je RR poker jos bio aktivan...igram nl10...i ne sjecam se vise akcije...ugl...
u ruci AA dizem 4 bb sa rane pozicije...on sa kasne radi reraise...3bet...
ja cekam...pa ga 5 betam...on digne all...ja instant call....on u ruci 10 10...
naravno da mu se otvori desetka na flopu...
ja vec lud i pod tiltom ga izvrijedam na engleskom misleci da je talijan...(tek sam kasnije vidio da mu je ovdje nick isti...)
i u vrijedanju mi on predlozi head's up...

inace nisam head's up igrac...ali pristanem...(jer je obv. ribetina)...i predlotim da odigramo head's up...svak sa 100 e na stolu...
prvo negoduje...onda prihvati....i dogovorimo se da zavrsimo sešn i da sjedne za random stol 0.5/1 e...
i on tako 5 min prije dogovorenog vremena ode sa stola...
ja ga trazim po stolovima za head's up...i nema ga...
za par dana ga vidim opet na six max igri...udem za isti stol..(a tad sam vec shvatio da je hrvat)...i napisem mu sto je picka...sto nece da igra...i on naravno sit out...
tako da me ni ne cudi ovo za ticket wink

hahahaha lipa pričica sve je istina osim toga da 1.ja tebe nisan vriđa 2.odmah sam sio na dva stola koja si rekao i čekao  te nekih 10 min i 3,drugi put te nisan ni primjetija vjerojatno jer eto ne upadaju mi svaki dan tipovi sta plaču radi jednog natkupa od 9e i onda kad im kažem ok igramo HU oni ce prvo odma igrat na NL200 oni su face a na računu imaju eto nekih 50 eura

00

Re: tri turnira danas

moze bit 10 hudova
moze bit sto hemova
1000 traning siteova al dok god su ovakvi debili ko urnot poker nikad nece umrijet i uvijek ce bit riba.

p.s.
prodajem akciju vs galfonda iduci tjedan, cekajte samo da shipnem 500k turnir ovaj tjedan preko 10 satelita

edit: evo tilt se javio, prodano 50%

Zadnji popravljao BoyFromBalkans (04-10-2011 17:16:22)

Online poker is rigged, they are responsible for the 9/11 terrorist attacks.
00

Re: tri turnira danas

Butko, care

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
00

69

Re: tri turnira danas

kaj

I na kraju bude " HARAŠO"
00

Re: tri turnira danas

ma smijem se tvojim postovima, dobar si big_smile

Nemoj raditi danas, što sutra, možeš ostaviti za prekosutra.
00