26

Re: NL25 ko predsjednik

BTW, predsjednička plača nije 25k kn.

00

Re: NL25 ko predsjednik

ne treba biti puno inteligentan ni za dobro plivati jel da,pa što svi onda ne plivaju

00

Re: NL25 ko predsjednik

zato jer nemaju fizicke predispozicije, tj genetika ih ogranicava u tome

00

29

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

to je isto ko da ja skupim 100 ljudi i odvedem ih na bazen i uvjerim ih da ce SVAKI OD NJIH plivati ko duje draganja na 100m samo ako bude puno plivao i radio lol

lol kako to uopće moš usporedit?? a uostalom ako ćeš kao dijete ko duje draganja počet trenirat, dolazit na treninge 2-3 puta dnevno,imat privatne trenere itd. i cijelu svoju mladost i život posvetit tome možeš bit i bolji od njega... a koja je uopće onda tvoja definicija uspjeha? ako te Bog ili priroda ili kako hoćete stvori da budeš u tih 2-5% uspješnih onda ćeš bit jel?

00

Re: NL25 ko predsjednik

Mirari napisao:
makisplit napisao:

to je isto ko da ja skupim 100 ljudi i odvedem ih na bazen i uvjerim ih da ce SVAKI OD NJIH plivati ko duje draganja na 100m samo ako bude puno plivao i radio lol

lol kako to uopće moš usporedit?? a uostalom ako ćeš kao dijete ko duje draganja počet trenirat, dolazit na treninge 2-3 puta dnevno,imat privatne trenere itd. i cijelu svoju mladost i život posvetit tome možeš bit i bolji od njega... a koja je uopće onda tvoja definicija uspjeha? ako te Bog ili priroda ili kako hoćete stvori da budeš u tih 2-5% uspješnih onda ćeš bit jel?



ne,ja samo tvrdim na NE MOŽE SVATKO zarađivati predsjedničku placu na nl25 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

00

31

Re: NL25 ko predsjednik

al pod šta misliš to SVATKO, naravno da dijete u africi koje nema ni računalo ne može zarađivat tu vašu predsjedničku plaću... al svatko tko ima uvjete i tko radi dovovljno može...

00

Re: NL25 ko predsjednik

predsjednicka placa je 22500kn

00

Re: NL25 ko predsjednik

Mirari napisao:

al pod šta misliš to SVATKO, naravno da dijete u africi koje nema ni računalo ne može zarađivat tu vašu predsjedničku plaću... al svatko tko ima uvjete i tko radi dovovljno može...

ajde daj zarađuj onda,nek se prijavi redom 20 kandidata koji nisu pro i nek postaju mjesecne grafove,možda njih 1 ili 2 budu blizu....možda!

00

Re: NL25 ko predsjednik

konstantno svaki mjesec ne moze svatko zaradivati 22500 kn na NL25 s tim se i ja slazem, to je ocigledno
jedino ako je superman

cak ne bi ni rekao " svatko" jer onaj kome to uspjeva barem 5-6 mj zaredom je genije

Zadnji popravljao pepsi07 (30-10-2009 20:17:08)

00

Re: NL25 ko predsjednik

pepsi07 napisao:

konstantno svaki mjesec ne moze svatko zaradivati 22500 kn na NL25 s tim se i ja slazem, to je ocigledno
jedino ako je superman

hvala ti Bože više!!!

evo gmiko je riješio Hrvatski problem nezaposlenih 250000 ljudi,neka samo pocmu grindati nl25 i puno igratI,citati poker literaturu te ce  SVI ONI zarađivati kao predsjednik jer ti NE TREBA ništa drugo osim volje i rada za to.

je to nekom zvuci neozbiljno osim meni???????

00

Re: NL25 ko predsjednik

evo da se i ja malo ubacim..
moguce je da se na nl25 zaradi predsjednicka placa mjesecno.. iako je realnije reci da se zaraduje oko 10-20k kn mjesecno bez problema uz dosta grindanja.. kao ja npr. sto je puno vise od bilo koje prosjecne hrvatske place.. i da, svatko to moze.. onih 2-5% uspijeva samo zato jer si daje dovoljno vremena i truda za igru i stalno rade na njoj, dok recimo ostali ne rade na poboljsanju svoje igre nit se trude jer vecina njih igra radi zabave.. ovih 2-5% navedenih su regular igraci kojima je to primarni posao od kojeg zive..
Navest cu kao primjer sebe, robu, gmika, a mogu i druge koji smo se poceli bavit tim kao totalni amateri i nitko nije imao nista bolje predispozicije da uspije u tome.. sve sto je bilo bitno je puno truda i konstantno ucenje.. tj. poboljsavanje vlastite igre, uklanjanje leakova etc., a danas smo profesionalci koji zivimo od tog posla. ne bih mogao se zamislit da zivim s placom od oko 5-6 tisuca kn mjesecno jer nam to obicno ode samo na izlaske big_smile .. poanta svega je da svatko tko ulozi dovoljno volje i truda moze uspjet u tome, a ne da odustane ko vecina njih cim dozivi mali downswing

00

37

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
Mirari napisao:

al pod šta misliš to SVATKO, naravno da dijete u africi koje nema ni računalo ne može zarađivat tu vašu predsjedničku plaću... al svatko tko ima uvjete i tko radi dovovljno može...

ajde daj zarađuj onda,nek se prijavi redom 20 kandidata koji nisu pro i nek postaju mjesecne grafove,možda njih 1 ili 2 budu blizu....možda!

štos je u tome šta takve ljude nećeš nać...ljude koji će u mjesec dana samo igrat i spavat i jest i da će im to bit sve...al to ne pobija činjenicu da svatko može to radit ako ima uvjete...bitno je koliko ih hoće...

00

Re: NL25 ko predsjednik

magic26v napisao:

evo da se i ja malo ubacim..
moguce je da se na nl25 zaradi predsjednicka placa mjesecno.. iako je realnije reci da se zaraduje oko 10-20k kn mjesecno bez problema uz dosta grindanja.. kao ja npr. sto je puno vise od bilo koje prosjecne hrvatske place.. i da, svatko to moze.. onih 2-5% uspijeva samo zato jer si daje dovoljno vremena i truda za igru i stalno rade na njoj, dok recimo ostali ne rade na poboljsanju svoje igre nit se trude jer vecina njih igra radi zabave.. ovih 2-5% navedenih su regular igraci kojima je to primarni posao od kojeg zive..
Navest cu kao primjer sebe, robu, gmika, a mogu i druge koji smo se poceli bavit tim kao totalni amateri i nitko nije imao nista bolje predispozicije da uspije u tome.. sve sto je bilo bitno je puno truda i konstantno ucenje.. tj. poboljsavanje vlastite igre, uklanjanje leakova etc., a danas smo profesionalci koji zivimo od tog posla. ne bih mogao se zamislit da zivim s placom od oko 5-6 tisuca kn mjesecno jer nam to obicno ode samo na izlaske big_smile .. poanta svega je da svatko tko ulozi dovoljno volje i truda moze uspjet u tome, a ne da odustane ko vecina njih cim dozivi mali downswing

moguce je naravno da se zaradi mjesecno, ali konstantno kroz recimo 5-6 mjeseci ja mislim da je skoro nemoguce
jer moramo uzeti u ubzir i downswingove i kad se pogleda prosjek tesko da ce biti 20k+ kn mjesecno u zaradi kroz neku srednji period kao sto pola godine recimo

sa zadnjom recenicom se potpuno slazem, ali treba biti realan kad su brojke u pitanju

00

Re: NL25 ko predsjednik

evo gmiko je riješio Hrvatski problem nezaposlenih 250000 ljudi,neka samo pocmu grindati nl25 i puno igratI,citati poker literaturu te ce  SVI ONI zarađivati kao predsjednik jer ti NE TREBA ništa drugo osim volje i rada za to.

je to nekom zvuci neozbiljno osim meni???????

ovo je pitanje kljucno i molim da se odgovori na njega samo sa  DA ILI NE !!!

00

40

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

evo gmiko je riješio Hrvatski problem nezaposlenih 250000 ljudi,neka samo pocmu grindati nl25 i puno igratI,citati poker literaturu te ce  SVI ONI zarađivati kao predsjednik jer ti NE TREBA ništa drugo osim volje i rada za to.

je to nekom zvuci neozbiljno osim meni???????

ovo je pitanje kljucno i molim da se odgovori na njega samo sa  DA ILI NE !!!

Dovedi tih 250 000 ljudi na forum i uvjeri ih da rade i uče i garantiram da će postati winning playeri.

00

41

Re: NL25 ko predsjednik

I neznam zašto se držite toga da NL25 = predsjednička plača.
Gmiko je rekao da se može tolko zaraditi. Neznam zašto bi netko ostao igrati na NL25. Naravno da ako zaradiš predsjedničku plaču na NL25 ćeš otiči igrati level više i zaraditi više. Itd.

00

Re: NL25 ko predsjednik

roba59 napisao:

I neznam zašto se držite toga da NL25 = predsjednička plača.
Gmiko je rekao da se može tolko zaraditi. Neznam zašto bi netko ostao igrati na NL25. Naravno da ako zaradiš predsjedničku plaču na NL25 ćeš otiči igrati level više i zaraditi više. Itd.

+1

"Dikod uđe, dikod ne uđe" - Mate Baturina
00

Re: NL25 ko predsjednik

lol, 25k kn mjesecno na nl25 je skoro nemoguce

00

Re: NL25 ko predsjednik

roba59 napisao:
makisplit napisao:

evo gmiko je riješio Hrvatski problem nezaposlenih 250000 ljudi,neka samo pocmu grindati nl25 i puno igratI,citati poker literaturu te ce  SVI ONI zarađivati kao predsjednik jer ti NE TREBA ništa drugo osim volje i rada za to.

je to nekom zvuci neozbiljno osim meni???????

ovo je pitanje kljucno i molim da se odgovori na njega samo sa  DA ILI NE !!!

Dovedi tih 250 000 ljudi na forum i uvjeri ih da rade i uče i garantiram da će postati winning playeri.

ok ajmo prefolmurirati...250000ljudi neka diđu na forum učiti i igrati i SVI ONI DO JEDAN ce zarađivati i više od 25000kn na vecim limitima SAMO AKO budu se trudili i radili

jel ovo nekom neozbiljno osim meni,još nisam dobio odgovor?

00

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:
roba59 napisao:
makisplit napisao:

evo gmiko je riješio Hrvatski problem nezaposlenih 250000 ljudi,neka samo pocmu grindati nl25 i puno igratI,citati poker literaturu te ce  SVI ONI zarađivati kao predsjednik jer ti NE TREBA ništa drugo osim volje i rada za to.

je to nekom zvuci neozbiljno osim meni???????

ovo je pitanje kljucno i molim da se odgovori na njega samo sa  DA ILI NE !!!

Dovedi tih 250 000 ljudi na forum i uvjeri ih da rade i uče i garantiram da će postati winning playeri.

ok ajmo prefolmurirati...250000ljudi neka diđu na forum učiti i igrati i SVI ONI DO JEDAN ce zarađivati i više od 25000kn na vecim limitima SAMO AKO budu se trudili i radili

jel ovo nekom neozbiljno osim meni,još nisam dobio odgovor?

ako ce se svi posvetiti igri ko roba,gmiko itd.. onda da, ako nece onda ne,al bi uz u pola manje njihovog truda sigurno mogli zivjeti s vecim prihodima od prosjecne place big_smile

Zadnji popravljao Mrrrcina (30-10-2009 20:49:23)

00

Re: NL25 ko predsjednik

gmiko je rekao 30$ na sat puta 8 radnih sati je 240$ puta 30 je 7200$ što je pak 36000kn

00

47

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

ok ajmo prefolmurirati...250000ljudi neka diđu na forum učiti i igrati i SVI ONI DO JEDAN ce zarađivati i više od 25000kn na vecim limitima SAMO AKO budu se trudili i radili

jel ovo nekom neozbiljno osim meni,još nisam dobio odgovor?

Ako mi garantiraš da će se truditi i raditi ja tebi garantiram da će zarađivati. Ali to je naravno nemoguče.

00

Re: NL25 ko predsjednik

gmiko je rekao 30$ na sat puta 8 radnih sati je 240$ puta 30 je 7200$ što je pak 36000kn

znaci svih 250000ljudi samo ako se budu trudili i radili ce zarađivati 30$ na sat na nl25?????

kakva blamaža isuse dragi,zar je problem reci malo smo se preračunali??????

00

49

Re: NL25 ko predsjednik

makisplit napisao:

gmiko je rekao 30$ na sat puta 8 radnih sati je 240$ puta 30 je 7200$ što je pak 36000kn

znaci svih 250000ljudi samo ako se budu trudili i radili ce zarađivati 30$ na sat na nl25?????

kakva blamaža isuse dragi,zar je problem reci malo smo se preračunali??????

Mjenjaš bit rasprave samo da bi dokazao da si u pravu.

pod 1, naravno neće igrati svaki dan po 8 sati..

pod 2, naravno da neće svi toliko zarađivati. Jer da se to desi, bilo bi previše regulara na nl25 i nebi bilo tako lako zarađivati više na nl25.

Ali pošto neće njih 250 000 igrati poker tad može svatko od njih tko hoče postati dobar igrač.

00

Re: NL25 ko predsjednik

roba59 napisao:
makisplit napisao:

gmiko je rekao 30$ na sat puta 8 radnih sati je 240$ puta 30 je 7200$ što je pak 36000kn

znaci svih 250000ljudi samo ako se budu trudili i radili ce zarađivati 30$ na sat na nl25?????

kakva blamaža isuse dragi,zar je problem reci malo smo se preračunali??????

Mjenjaš bit rasprave samo da bi dokazao da si u pravu.

pod 1, naravno neće igrati svaki dan po 8 sati..

pod 2, naravno da neće svi toliko zarađivati. Jer da se to desi, bilo bi previše regulara na nl25 i nebi bilo tako lako zarađivati više na nl25.

Ali pošto neće njih 250 000 igrati poker tad može svatko od njih tko hoče postati dobar igrač.

dobro evo razuvjeri me kako ti kažeš argumentima,znaci igrati ce manje od 8 sati a zarađivati 30$ po satu na nl25 i živjeti kao predsjednik to je poanta svega nisam ja to napisao nego gmiko koji je poker pro ja samo cijelo vrijeme tvrdim da je takva izjava u najmanju ruku neozbiljna a u krajnju netočna i da to ne može svatko nego samo netko odnosno njih par% i to su činjenice i argumenti a ti me uvjeri argumentirano da tome nije tako i ako uspiješ ja cu ti cestitati i reci kako sam bio u krivu.

00